lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kamilo0066
od momentu obięcia posady przez Xavi w lidze mamy tyle samo punktów, to ze Koeman trenował i narobił strat to drugie
zespół gra coraz, lepiej, kupujemy grajka za 55 mln, wiec chyba z finansami nie jest tak źle, sponsor za chwilę będzie podpisany:)
0
wie ktoś kiedy zaległy mecz z Rayo?
2
@Zoker
piłka kobieca to parodia
0
@jq91
stracą na pewno, i to pewnie w dwóch meczach, obstawiam 5 pkt z 9 ze zdobeda
2
@FC1899Barca
Bo to debil jest zasadniczo
0
@LS
On jest nie.. nie przejmuj sie:)
0
@FCB24
czy ja wiem czy górna drabinka słaba? Perguia wydaje się bardzo mocna
Niespodziewanie Barlin też grał dobrze w fazie grupowej
1
@DLFCB
ZP 2022 dla Arka:)
2
@Borneo
pytanie od czego trupy, bo większość pewnie choroby współistniejące
dopóki medycy dostaja extra kase to im pandemia na reke
0
@Azacca
kanada zamrażanie kont obywateli - czy to nie jest łamanie praw człowieka wg ciebie?
0
@barcelonaLM
co to kurde było
1
@Deviler
zobaczymy, Wellinger osiągnął więcej na IO mimo wszystko niż Lindvik, ale tak jak mówisz później nie osiągnął już nic
Lindvik jednak trochę więcej osiągnął w PŚ - więcej zwycięstw, ma szansę na TOP3 w PŚ
wydaje mi się że też na IO na normalnej miał mega dzień też, 2 dni później przy wietrze w plecy widać jednak że był daleko za Ryoyu, podobnie zresztą Geiger czyli kolejny medalista z normalnej
ciekaw jestem jak sie będzie spisywał na mamutach - MŚwL plus końcówka sezonu czyli Obersdorf i Planica, dotychczas w karierze nie był raczej w czołówce lotników a walka o TOP3 będzie pewnie zacięta bo Granerund pewnie nie odpuści, ale z drugiej strony sezon ma dobry więc może się poprawi na mamutach
0
@Azi
też tak uważam, niestety w tym kraju to chyba niestety abstrakcja, nie ma jednostki która by to sprawdzała kontrolowała, a tylu jest urzędników niepotrzebnych a nie ma chyba osoby/stanowiska do kontroli takich rzeczy, a to powinno być w każdej gminie
0
SKOKI
Dziwny to weekend bez skoków.
Oby po wznowieniu KK zdobył Ryoyu i MŚwL:)
A wy jak widzicie faworytów na resztę sezonu? KK, MŚwL.
KK:
1. Ryoyu
2. Geiger
3. Lindvik
MŚwL:
1. Ryoyu
2. Granerund
3. Stoch lub Kraft
0
@Azi
wiedziałem że Wrocław:)
polskie drogi to kompletny absurd a dziura na dziurze zwłaszcza po zimie, aż mnie dziwi jak niektórzy jeżdżą po tym dołach 50 plus, ja po zimie na niektórych ulicach uprawiam slalom równoległy
0
@asfghb
ile dembele miał takich pudeł, ile gral w Barcelonie, a tu głównie ocenianie transferu Ferran po kilku meczach, zawalił trudno, taki mecz nic nie chciało mu wejść, ale to nie powód aby po nim jechać , nie po jednym meczu
a dembele z liverpool była to sytuacja 3 na brmkarza liverpool, co było komedia strzał dembele
tu były setki i super okazje ale tamta dembele to wrecz kryminał
1
@Naturopata
co ty za kocmołuchy piszesz, to co mamy taktykę na wrzutki grac?
zespół się rozwija w grze kombinacyjnej, a bardziej bezpośredniej grze, w pressingu nawet kosztem wyników, które i tak są dobre w lidze 6-4-1 od przybycia Xavi
de jong jest oki ale na końcówki meczów, czy przy pewnych warunkach bo wyczjaniej jest za wolny, ale widać że coś potrafi
patrzac od lewej
adama-auba-ferran
ewentualnie
ferran-auba-adama
ale to już do oceny trenera
tak to powinno wyglądać obecnie bo to najlepszy atak na te chwilę
żeby nie było luuk mnie pozytywnie zaskakuje i zasługuje aby zostać jako rezerwowy, nawet jako taka trzecia 9 w przyszłym roku na 10-20 min. w niektórych meczach
0
@urbipl
przecież za takie coś to prokuratura a nie wpisy na Twitter
0
@Bunk420
no jakoś na wiosnę tamtego roku nie znosili paszportów covidowych, poza tym mamy luty do wiosny jeszcze trochę
0
@taris
no ciekaw jesli by sie udało jka pisza to łacznie 100 baniek
0
@Kluivert_P
szczególnie pod koniec kariery w Barcelonie Eto'o miał taki sezon
mimo wszystko Kameruńczyk to był świetny napastnik:) zaraz po Suarezie chyba najlepiej go wspominam:) potem Villa i Kluivert:)
0
@Kluivert_P
aż dziwnie to wygląda
2
LUUK DE JONG
Xavi jednak potrafił zrobić z niego piłkarza, co to znaczy trener
0
@Kubix93
tak jak koledzy wyżej wynik gorszy od gry:)
2
Barcelona
dawno już tak nie zdominowaliśmy rywala jak wczoraj:) 21-4 strzałów kurde, szkoda tych okazji ale taką grę chce się oglądać a wyniki przyjdą:)
a najważniejsze jest też doświadczenie w większości tych młodych chłopaków
4
FERRAN
przestańcie jechać po chłopaku, kurde chyba każdy miewa taki mecz że niby idzie ci dobrze masz okazje walczysz ale nic nie chce wejść
to był taki mecz jego i tyle, szkoda, poprawi się
co mnie cieszy to gra Barcelony:)
0
@Kluivert_P
co tu się dzieje?
0
@UbranyNaBialo
Czego posiadaczem?
0
@Maker0
a gdzie demebele i coutinho dla porównania:)
0
LIGA KONFERENCJI
jak oceniacie ten nowy przybytek w rozgrywkach? wg mnie kompletnie zbędny puchar
ani do nie dostarcza emocji ani nie wiem kot tam w końcu gra, ani nie wiem jakie benefity są z tego
w kwestii Superpucharu Europy chyba ni się nie zmieniło