lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele
Jeśli odejdzie trzeba będzie poszukać innego podobnego skrzydłowego - Raphinha?
ogólnie ciekaw też jestem Fati po kontuzji jak będzie wyglądał
na ten moment Ferran - Auba wydają się być pewniakami do pierwszej jedenastki w ataku na przyszły sezon:) reszta w zależności od formy i transferów
Adama też fajnie jakby został bo jako rezerwowy a czasami pierwszy skład tez na dam dużo radości
1
@MesQueUnClub08
z Sevilla osobiście wydaje mi sie ze wygramy:) ale pewnie jakiś remis wpadnie później, oby jednak resztę udało się wygrać do końca, albo najlepiej wszystkie do końca:)
Real ma jeszcze Sevilla, Atletico czy choćby Vigo na wyjeździe wiec jakieś punkty zgubią, obawiam sie jednak że strata za duża
no cóż trzeba grać swoje do końca i zobaczyć co z tego będzie
2
SKOKI
Coraz bliżej kryształowej kuli dla Japończyka:) oby się udało:) widać u niego zmęczenie sezonem ale sadzę że da radę bo Geiger też zmęczony sezonem:)
ogólnie szkoda tych 3 konkursów mniej Ryoyu bo już dziś miałby pewną KK:)
fajnie jakby Zajc wygrał mało kryształową kule:)
0
@Barca1922 @Huck
matematycznie są ale praktycznie nieduże szanse:)
ja też uważam że trzeba grać swoje i wygrywać co się da:) a co będzie z tego to będzie, obstawiam jednak wicemistrzostwo (Real jednak jakoś ciuła te punkty skurupulatnie), jak się zaskoczę to miło
liczę natomiast na Ligę Europy:) bo tu jesteśmy zależni tylko od siebie:)
0
Teraz tylko dalej podążać tą drogą i wicemistrzostwo (na mistrza nie ma szans niestety) + LE:) i sezon będzie udany:)
jednak po sezonie trzeba poszukać skrzydłowego bo pewnie Dembele odejdzie
zostaną Ferran, Auba, Fati, Adama, wiec jeszcze jeden skrzydłowy by się przydał:)
0
@Kengo
Tylko zazwyczaj fart się kiedyś kończy. W kwietniu Atletico bedzie mialo kilka ciężkich meczy i obstawiam że pogubią punkty wtedy hurtowo
0
@FCBparasiempre
4 miejsce beda mieli spokojnie
Ja obstawiam 2 miejsce:) a co do LE bym sie nie obawial mamy dosyć szeroka
kadre
0
@Emhyr
Nie ma takiej potrzeby
0
@kaamil1910
Nie prawda za zwyciestwo w LE jest podobna kasa do 1/4 czy 1/8 LM
0
@Janiama
Daj spokój z tym depay on sie nie nadaje. 5 do gry w ataku w tym momencie
1
@masq
nie ma czegoś takiego u Xavi jak once de gala
jak zauważyłeś jest 14-15 równych chłopaków (dodałbym do tego Nico i Dani) i każdy z nich może zagrać bez zmiany jakości i takie coś ma sens - konkretni piłkarze pod rywali + odpoczynek
0
@Ironman
jak likwidacja 500 plus to zwróćmy ludziom tą kasę co zabrali w Polskim Ładzie
a forma 500 plus obowiązuje w większości krajów UE
co do pozostałych kwestii się zgadzam
1
@Oskar00
wg mnie jednak city/liverpool/bayern są lepsze niż real
2
La Liga
miło widzieć aż 3 drużyny z ligi w ćwierćfinałach LM:)
mimo iż żaden z nich wg mnie nie ma szans na zwycięstwo to miła odmiana a taki Villarreal się umocni dzięki dodatkowej kasie:)
dziś oby dołączyły kolejne kluby w LE - obstawiam Barcelona i Sevilla, Betis chyba nie da rady
0
@FCBparasiempre
zbyt mało strzałów, benfica całą jedenastką się broniła i strzeliła gola po wolnym po dużym błędzie bramkarza
grali dobrze, ale za mało konkretnie w obrębie pola karnego, a Benfica dobrze się broniła, pewne było ze dużo bramek nie padnie
no coż pozostaje walka o mistrza i puchar:)
1/8 to nie wstyd ale powinien być ćwierćfinał, życie
0
@KacperVEB
:) tylko tak to skomentuje
0
@Kvothe07
sądzę że odejdzie, nie do końca go widzę w piłce Xaviego
wg mnie na ten moment kolejny do gry z ławki
1
BARCELONA - atak
Aubameyang, Ferran, Fati, Adama (oby został)
atak na następny sezon nie wygląda źle, ale po odejściu Dembele trzeba kupić jakiegoś skrzydłowego robiącego wiatr + jeśli Haaland nie przyjdzie dobrze byłoby kupić jakąś młodą 9 do ogrywania
będzie dobrze:) wierzę w ten projekt:)
0
Ajax niestety odpadł, trudno, grał lepiej ale za mało konkretnie i szczelna obrona Benfiki + błąd bramkarza Ajaxu wystarczyły
oby jutro Barcelona awansowała:)
0
@KacperVEB
na Napoli i Atletico starczyło władować po kilka bramek:)
kwestia to intensywność i taktyka
umiejętności ci piłkarze maja
0
Barcelona Xaviego
Wiem że to tylko Osasuna, ale wreszcie ten zespół gra jak dawno już nie grał, na pewno jeszcze sporo do poprawy ale widać wreszcie zespół.
to był 15 mecz ligowy Xaviego bilans to 10-4-1 :)
ważne teraz aby wyeliminować Galatasaray i fajnie byłoby w z Realem chociaż zremisować/wygrać (choć marzę o wygranej ilekolwiek ale po tylu latach bez wygranej to byłoby super) + wygrać z Sevilla:)
2 miejsce wydaje mi się że jest realne, mistrzem niestety zostanie Real bo jest dosyć mocny, ale LE to jest coś co musimy celować również w tym roku:)
byłby to miły początek pracy Xavi'ego
plotki o Raphinha:) sądzę że to byłoby dobre zastępstwo Dembele
Visca el Barca:)
1
@Triv44
I oby wygral Ryoyu bo zasługuje:) Szkoda tych 3 konkursów mniej. Zrobili go w wala z tym strasznie.
0
@Criss18Barca
A kto to jest malpa?
0
@Criss18Barca
Raw air malo istotne. Teraz najwazniejsza KK i MS wL.
A zasadniczo najważniejsze były IO:)
0
@Cule1234
niby tak ale to tylko seria próbna, część pewnie na pół gwizdka
oby tak w konkursie, i oby jak najsłabiej Geiger wypadł
1
@Gavinho
ważne żebyś ty był zadowolony a nie to co inni myślą:)
jeśli po pewnym czasie uznasz ze za mało to poszukasz czegoś innego i tyle
a jak będzie dla ciebie ok to tylko będziesz się cieszył i trzymał tego:)
pozdro
3
SKOKI
Super że Ryoyu znów na czele PŚ:) oby tak zostało już do końca, cieszy dobra forma Krafta:)
wg mnie Granerund powalczy o 2 miejsce z Gigerem jeszcze.
wreszcie dobre i solidne skoki naszych, Żyła 3:) Kubacki w drugim konkursie 7:)
oby tak dalej:)
0
@masq
To debile sa. Debila nie zrozumiesz. Zaraz skonczy się biedaka kasa i będzie luz
0
@pacior95
Bez przesady West ham, lipsk, jednosezonowy betis
0
@RomanHoffer
zasadniczo ceny mieszkań zawsze idą w górę, 5 czy 10 lat temu były sporo tańsze, są lekkie korekty i tyle ale ceny ciagle rosną
owszem w dużych miastach szybciej niż w na małych wsiach
twoja mama musi się zastanowić czy jest jej potrzebne to mieszkanie, czy ma dla Ciebie czy dla wnuków, czy po prostu jest bo jest
wynajem na wsi to chyba abstrakcja więc też pewnie na taki cel to się nie trzyma
jeśli nie wiąże z tym żadnej przyszłości (ani Tobie ani nikomu z rodziny to się nie przyda) to warto sprzedać i skorzystać z życia
bo zasadniczo co twojej mamie po tym jak to będzie do końca życia i tego nie spienięży? właściwie nic nie zyska
no tak zostanie dla zstępnych, tylko jeśli jest to mieszkanie na wsi to chyba średnie to aktywo
co innego jeśli byłaby to chatka na wsi w jakimś fajnym stylu góralskim czy coś takiego wtedy fajnie takie coś mieć, i to też pewnie byłoby fajne dla jakiegoś zstępnego i może zostałoby w rodzinie na dłużej
ale mieszkanie jeśli jest średniej jakości na wsi nie jest atrakcyjne