0

@BART97
okaże się za 9 kolejek

to tak samo jak przyznawanie LE już komuś, pewnie Barcelona ale trzeba poczekać

a najbardziej śmieszy umieszczanie na tym memie Barcelony na 3 miejscu jak ma mecz zaległy i potencjalnie 2 miejsce:)

ale widzę boli ostatni wpierdziel

ciesz się że Xavi trenuje od niedawna Barcelonę bo o mistrzu moglibyście zapomnieć

0

@lizahi
Brazylia, Niemcy, Kanada:)
miło powitać kolejnego fana AJAXU:)

0

@BART97
to czy real będzie miał jakiś puchar nie wiadomo, to samo Barcelona

poza tym przywoływanie pozycji na podium w połowie sezonu jest trochę dziecinne

0

@Yoshi94
ja liczę na zwycięstwo z Sevilla, ciężko się wraca po przerwie ale mimo wszystko uważam że mamy lepszy zespół i wygramy po prostu, może jeszcze bez szałów jak przed przerwą ale wygramy

0

@PatrykBarca
ale ze Szwecja potrafiliśmy wygrać, czy zremisować z Anglią a w drugim meczy tylko jedna bramką przegrać

taka jest moja opinia i po wynikach tak mniej więcej to wygląda

1

@Wilczeq
i tak i nie w LN od Włochów i Holendrów wpierdziel zebraliśmy

4


najbliższy rozkład jazdy na 2 tygodnie
Sevilla (H), Eintracht (A), Levatne (A), Eintracht (H), cadiz (H)

oby dobra forma była podtrzymana i 5 najbliższych mecz to zwycięstwa

0

@PatrykBarca
Brazylia, Argentyna, Hiszpania, Francja, Niemcy, Anglia, Belgia, Holandia, Portugalia, Szwajcaria, Chorwacja, Dania - 12 reprezentacji wg mnie lepszych od naszej

Urugwaj, USA, Meksyk, Kanada, Włochy (tu nad wyrost za brak awansu na MŚ), Senegal, Serbia, Maroko, Japonia, Kamerun - wg mnie podobny poziom do naszego i ciężko ocenić ale w połowie tabeli w takiej rywalizacji spokojnie byśmy się zmieścili

1

@Comfortable_
dla mnie równie dobrze moglibyśmy zająć 1 jak i 3 miejsce w takiej grupie:)
choć osobiście uważam żebyśmy awansowali bo jednak w 16 najlepszych reprezentacji na świecie jesteśmy:)

ja mimo wszystko chciałbym Argentynę/ Brazylie a z drugiego Meksyk/USA a czwarty koszyk Ghana/Arabia Saudyjska - fajna mocna grupa, mecze byłyby ciekawe ale też szanse na awans by były, obstawiałbym wtedy walkę o 2 miejsce

1

@Comfortable_
ostatnie wspomnienia z mundialu z Ekwadorem nie są dobre, wiec z tym pierwszym miejscem bym poczekał

1

@Lionel_Messi10
no i gitara

ale o PO trzeba teraz zadbac i nowe kontrakty gavi, araujo a później zastanowić się co ze skrzydłowym- Dembele?

0

@Lionel_Messi10
christensen, kessie, ??

1

@Bykunn
bardzo dobrze powiedziane i bardzo dobre podejście:)

2

@Qlewer
też mam takie wrażenie, ale wiesz w Internecie każdy kozak i większość próbuje się dowartościować:) zauważyłem że ludzie często próbują się dowartościować czy to pracą i tytułami manager itp. pomimo że zarządzają np tylko jedną osobą i kasa średnia ale znam sporo takich osób, nawet na osiedlu u siebie:)

a chyba nie to jest najważniejsze w życiu tylko to jak jesteś szczęśliwy i jaką jesteś osobą, jak przeżyłeś życie:)

a bogactwo jest względne przy Gates czy Buffet każdy tu biedny:)

jak dla mnie ważne aby moje i mojej rodziny potrzeby życiowe były zaspokojone i tyle:)

0

@VegetaPolska
nie muszą być gwiazdami ważne aby tworzyli zespół

a gavi, pedri, fati i Freean torres to materiał mimo wszystko na gwiazdy

rodri też gra w city:)

wg mnie jest to dobra generacja Hiszpanów co widać i po euro i po LN
brakuje tylko topowej 9 tej generacji

wiec tu kompletnie sie z toba nie zgadzam

1

@michal26
ale ja już ci pisałem że to co mówisz ma teraz sens, wcześniej nie miało sensu:)
pzodro

1

@BarcaaVEB
1998:) nabyłem tweyd taką więc ma dla mnie wartosc sentymentalną poza tym fajny turniej choć szkoda ze nie wygrała wtedy Holandia lub Brazylia

0

@DonAndrzejos
nie dziwię się bo do obecnego modelu Barcelony Xaviego pasuje idealnie

1

@Sau_Ron
chciałbym Brazylię, USA albo Meksyk oraz jakiś Senegal/Kamerun/Ghana

byłoby ciekawie z szansami na 2 miejsce w grupie

3

@Pilka_jest_okragla
oby forma była ciągle wysoka:)
wierze w LE i co najmniej 2 miejsce w lidze

0

@VegetaPolska
nie ma dobrej generacji Hiszpanów:) halo pedri, gavi, ferran torres, pau torres, laporte, rodri, fati, olmo mówi ci to cos:)

0

@michal26
600 zł jedzenie co najmniej, paliwo pewnie co najmniej z 200-300 mało jezdząc, telefon, internet i rzekome dokładanie się rodzicom do utrzymania? nie wspominajac że samochód jesli miał trzeba ubezpieczyć, jakieś ubrania jednak w czasie roku sie wymienia, o wakacjach już trzeba zapomnieć

da się ale tak jak kolega @Bykunn określił byłoby to beduińskie życie bez żadnych przyjemności albo na czyjś koszt- jesli rodzice fundują jedzenie,tv, Internet prad to wtedy da radę

mieszkałem 1 rok swojego życia po studiach u babci i wiem wydawałem spokojnie ponad 1 tys/mies a nie szalałem jakoś specjalnie i nie miałem auta i był to rok 2012

0

@michal26
spoko, tylko formułując to jak na początku napisałeś wychodziło na to że wszystko co zarabiał dosłownie oszczędzał, nie da się tak żyć, no chyba że żyjesz na czyjś koszt:)

0

@michal26
ja nigdy nie pisałem że nie da się odłożyć bo sam odłożyłem na takie rzeczy jak własne m, działki, samochody itp.

chodzi mi tylko że twoje wyliczenia nie trzymały sie kupy i sformułowanie dokładał się nie pasowało:)

0

@Bykunn
a najlepszy tekst zarabial 7-9, odkładał 8 i się dokładał rodzicom do wszystkiego:)
pewnie ryczałt 10o PLN na jedzenie, prad, dach na głowa, paliwo, ciuchy i można powiedziec ze sie dokładał:)

0

@michal26
zarabiał 7-9 k piszesz, i odkałdał 8k co miesiac dokłądjac sie rodzicom do wszystkiego:) inaczej niź xd tego nie skomentuje to tak jak dołożył im 100-200 PLN/ miesiąc do wszystkiego to rzeczywiście sie dokładał:)

4

@KmN
nie brałbym nigdy czegoś jako sukces bo każdy ma inny start, możliwości potrzeby

majątek daje szczęście ale tylko iluzoryczne bo w życiu wiele rzeczy musi się zazębiać aby być szczęśliwym, a czasami szczęście dają najmniejsze rzeczy

ja do dziś pamiętam jak zrobiłem najładniejszego motyla z papieru w klasie z papieru i bibuły a była to 1 czy 2 klasa podstawówki
czy zwykły uśmiech laski na ulicy w moim kierunku:)

i takie rzeczy potrafią robić robotę na cały dzień:)

a teraz mimo iż w rodzinie mówią za moimi plecami że jestem bogaty i mnie obgadują to nie zawsze jestem szczęśliwy, choć powinienem być choć pracuje nad tym aby być:)

to pewnie kwestia zmęczenia i przesilenia bo mamy małe dzieci i zero pomocy od rodziny, a człowiek czasami chciałby mieć czas dla siebie


13

@michal26
jak zarabiał 7-9 to praktycznie nic nie kupował aby w ponad rok tyle odłożyć, więc zasadniczo musiał żyć na czyjś koszt- rodzice? dla mnie żenujące ale oki

1

@PodkarpackiKibic
człowieku ale co ty porównujesz Chorwację do nas- Modric (real), Rakitic (Barcelona), perisic (inter), brozovic (inter), kovacic (real/chelsea), mandzukic (juve)

człowieku nie mas bladego pojęcia o piłce jeśli takie rzeczy porównujesz

jak natrafimy w grupie na Brazylie i Niemcy to nie wyjdziemy i tyle będzie z Twojego kozaczenia

1

@socha
brighton mocny klub, AV mocny klub o czym ty piszesz

fiorentina to bardzo przeciętny klub
a kto gra w Juve - Szczęśny no sorry zapomniałem, no to mamy 3 piłkarzy w mocnych klubach

reszta gra w przeciętnych lub słabych klubach i tyle, jak spojrzysz na pozostałe reprezentacje to tez mają piłkarzy grający w podobnych klubach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?