lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PodkarpackiKibic
za dużo mocnych reprezentacji by ćwierćfinał to było minimum
Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Portugalia, Anglia
a do tego Chorwacja, Dania, Szwajcaria, Urugwaj, Kanada, USA, Meksyk
nie ma szans na coś więcej niż ćwierćfinał, który też byłby mega sukcesem - wg mnie 1/8 to realny poziom
1
@socha
którzy to ciekawi gracze grający w mocnych klubach? bo jestem ciekaw
lewandowski, zieliński tylko:)
chyba ze Benevento, AV, Brighton itp. to mocne kluby wg Ciebie:)
1
@sokot
a czego oczekujesz po naszych na MŚ? jest szansa na wyjście z grupy, 1/4 przy mega dużym szczęściu ale to byłby plan nad wyrost, my nie jesteśmy potęgą piłkarską, jesteśmy solidnym zespołem gdzie miedzy 13-20 miejsce na świecie i tyle
a jak pokazały ostatnie turnieje nawet z grupy nie potrafimy wyjść
0
@Seledynowy
pytanie jakie składy wystawią najlepsi w perspektywie końca sezonu i mundialu w tym samym roku, wątpię aby grali najlepsi
0
REPREZENTACJA POLSKI
jak obstawiacie naszą siłę?
ja obstawiam ca. 13-18 miejsce
na pewno lepsze zespoły w kolejności przypadkowej to
Brazylia, Argentyna, Hiszpania, Francja, Niemcy, Anglia, Belgia, Holandia, Portugalia, Chorwacja, Dania, Szwajcaria
Meksyk, USA, Kanada, Urugwaj, Senegal - ciężko powiedzieć
0
@TheNekro94
a nie gnietli nas w drugiej połowie po 1:0 do 2:0 i potem jak się ocknęli po 5 minutach po drugiej bramce, ciągle siedzieli w okolicy naszego pola karnego i trochę szczęścia przy kilku podaniach, strzałach nam się przydało
0
@Rust_Cohle
może dlatego że jesteśmy pod względem siły ca. 13-18 zespołem na świecie więc wyjście do najlepszej 16 to zależy od formy, losowania
0
@TheNekro94
kłamstwem jest też to że my byliśmy lepsi, mieliśmy w tym meczu 1 sytuacje Zielińskiego po wielbłądzie obrońcy Szwecji (kryminał co zagrał), i potem 3 główki w 5 minut po mentalnym ciosie dla Szwedów, później znów obraz gry wrócił do normy i Szwecja nas gniotła i pachniało golem dla nich
mi ten mecz i obraz gry nie zamydlił oczu bo wiem że od lepszych zespołów byłaby wycierka wczoraj po twarzy
czy zasłużyliśmy na awans wczoraj - tak:) bo wykorzystaliśmy błędy przeciwnika, czy byliśmy lepsi niż przeciwnik? no ja bym tu polemizował, ale na szczęście mamy awans
choć uważam że z taką grą jeśli nie będzie mega łatwej grupy na MŚ znów zakończymy przygodę w grupie
0
LOSOWANIE MŚ 2022
Najgorzej: Brazylia/Argentyna, Niemcy, Polska, Kanada
Najlepiej: Katar, USA, Polska, Kostaryka
a znając życie będzie coś pośredniego, choć ja wolałbym chyba zobaczyć mecze z tymi mocniejszymi ale żeby była szansa awansu
więc Brazylia, Szwajcaria/USA, Kostaryka byłoby oki:)
1
@TheNekro94
nie zgodzę się z Tobą bo zarówno przed bramką na 2-0 i w samej końcówce pachniało ciągle bramką dla Szwedów, pierwsza połowa zresztą też lepiej wyglądali
zasadniczo mecz wyrównany, ale mieliśmy to szczęście że wykorzystaliśmy mega błędy Szwedów i w obronie zagraliśmy też dobrze - mega poświęcenie:)
0
@Criss18Barca
mocnego?:)
0
@Cule1234
tyle i tak byśmy nie zapłacili, 50 to pewnie max
0
@messi564
ważna jest też dostępność/możliwość zostanie socios
teraz ma być to ułatwione, jak tylko to zrobią to pewnie więcej osób z Polski zostanie socios
0
@AmigoBlancos
pytanie gdzie go teraz umieścić? Auba na 9, Ferran na LS spisuje się bardzo dobrze i szkoda byłoby naruszać ten schemat, zostaje PS lub rotacja z Ferran w zależności od przeciwnika, kto w lepszej formie
1
@Nano22
ja jak zmawiałem to kojarzę że miałem kartkę z podziękowaniami i chyba jakimś rabatem na kolejne zakupy:) tylko to było w grudniu 2021:)
1
RAPHINHA
Jeśli Dembele odejdzie to wg mnie transfer takiego zawodnika to mus, nawet za kwotę ca. 40-50, szybki skrzydłowy z kiwką
Postawiłbym też na pozostanie Adamy, jeśli chcemy za rok walczyć na wszystkich frontach kadra musi być szeroka i zbilansowana
Może do któregoś z nich uda się dorzucić aby zbić cenę Trincao, Mingueza, Puig, Neto, Pijanić, Depay?
Auba, Ferran, Raphinha, Fati, Adama, Luuk (jako 7 piłkarz w ataku) + jakaś młoda 9 i byłoby super:)
może to niepopularna opinia ale Dembele wreszcie gra bardzo dobrze i jego zastępstwo będzie bardzo ważne w przyszłym sezonie, musimy mieć 2 szybkich, robiących wiatr skrzydłowych i dla przeciw wagi po drugiej stronie kogoś wolniejszego ale świetnie czującego grę i wychodzącego do prostopadłych podań - Ferran/Fati
pozostała część kadry mam nadziej to bedę wolne transfery Kessie, Christensen, Azpilicueta:)
1
@Nano22
tak trzymaj:) najlepiej właśnie z klubowego sklepu online:)
0
@kuz
ale sam walczysz? czy mechanik ci to robi? bo to trochę dziwne żeby tyle problemu z tym było:) w każdym wypadku powodzenia:)
0
@FCBparasiempre
pewnie tak w książkach też są błędy:) mecz wygrany 4:2 przez nas bodajże 23 czy 24 września 1957:)
0
@kuz
trzymamy, a co to za auto że masz taki problem z hamulcem?
1
@escarabajo
to może być ten problem za rzadka rywalizacja z mocnymi ekipami, Japonia niby tak i niby nie, wg mnie kiedyś mieli znacznie lepszy kadrowo zespół
wiem że w grupie mocniejsze ekipy:) ale taki styl może im pomóc, fartowne 2 remisy 0-0 z ekipami z Europy, może jakaś fartowna wygrana 1-0 i wygranie z najsłabszym zespołem z grupy może dać awans:)
z Europy będzie 12 zespołów i max 2 w grupie, przy jakimś szczęśliwym wynik a przy takim stylu to możliwe może któryś z tych zespołów awansuje
szkoda ze mudial dopiero w grudniu 2022:(
ciekaw jestem jak zagra Katar i czy bardzo dostanie bęcki
1
@escarabajo
też jakoś najbardziej wygląda mi ta Kanada:) no nie robią szału te wyniki i może ofensywnie nie grają Meksyk i USA, ale z grupy mogą wyjść wygrywając nawet po 1:0:)
Afryka też słaba ale może Senegal/Nigeria coś namieszają
a Azja - też dawniej była Japonia, Korea coś potrafiła a teraz? to wróżenie z fusów trochę ale chyba też Azja nic nie zwojuje
ogólnie szkoda że taka rywalizacja Afryki, Azji czy Ameryk obu z Europa jest raz na 4 lata bo ciężko nawet ocenić siłę reprezentacji
1
@escarabajo
na papierze Kanada, Meksyk i USA wyglądają ciekawie, obstawiam że któryś z tych zespołów będzie w 1/8 MŚ
0
@FCBparasiempre
1954:) w 1957 rozegraliśmy tam pierwszy mecz we wrześniu z reprezentacją Warszawy:)
0
@P33ck
jakby ktoś inny wygrał ligę byłoby super
trzeba poczekać na odejście Lewandowski i Muller i Bayern nie bedzie juz tam dominował a to jest bliżej niż dalej
8
@Azacca
można mieć covida i nie mieć żadnych problemów:) zasadniczo większość zdrowych młodych ludzi tak ma:)
5
Komentarz usunięty
1
@fart
oki czyli nawet nie chodzi o zmiany kadrowe ale mentalne, ciekawa sytuacja:)
coć jak Barcelona Xaviego ale tutaj była zmiana trenera i wzmocenia:) ale mental też odegrał duża rolę
1
@fart
skąd taka przemiana w Celtics? nowi gracze coś wnieśli?
taka zmiana formy jest aż dziwna, i Tatum wreszcie widać że gra dobrze, bez gry w kratkę
aż nie do uwierzenia tak przemiana
0
@Nefir
wg mnie Depay raczej nie zostanie, ja nie widzę go w systemie Xaviego, ale ma całe 2 miesiące aby się pokazać
widze to tak: Ferran/Fati - Auba/Fati/Ferran - Raphinha/Ferran
szczerze zostawiłbym Luuk jako zawodnika nr 7 do ataku i postarał się o jakąś 9 młodą jeszcze
Fati niestety wielka niewiadoma