lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR
no nie są na równym poziomie, patrząc przynajmniej na formę z ostatnich lat i tego sezonu
1
@Bobo25
ale za 3 miliony, pytanie w jakiej walucie:)
0
@lukaszbarca15
jak weźmiesz odpowiednio szeroką próbę to wielu piłkarzy się znajdzie:)
0
@lukaszbarca15
czy dobry, mało mnie interesuje jego osoba, ale widze na siłe czasami szukanie statystyk
0
@hayek
najlpolularniejsze sa TOP 5 I TOP 10:) TOP 15 to troche na siłę
0
@Danny Gaucho
rozumiem że 15 spotkań pokazałeś na siłę aby Lewandowski też się znalazł
16
@GeneralXavi
bo Biden to żart, kto normalny by się go bał, śmiech na sali i tyle a nie przywódca
1
@zmiter912576
ciekawe miejsce:) masz rodzinę czy jako singiel tak wyjechałeś?
w każdym wypadku trzymaj się w taką pogodę:)
1
@P33ck
pytanie czy suarez dobije do 5 miejsca? w ateltico mniej asystuje ale szanse są:)
jest jeszcze Tadić z tyłu:) może jednak do 5 być ciężko dobić:)
0
@zmiter912576
powodzenia:) długo mieszkasz tam już? gdzie pracujesz? jak się żyje w Islandii?
1
@MrPGG
1-3 dla Barcelony
5
@Barca1992
oszołomów u nas nie mało:)
0
@mkord
no to chyba normalne, takie rzeczy czujesz, czy masz np. mniej kamienia na zębach itp.
nie są to duże różnice ale wg mnie widoczne
1
@barcanawieki
soniczne wcale nie są dużo droższe niż elektryczne
podstawową soniczną kupisz za ca. 250 PLN
elektryczne ca. 100
ale lepsza elektryczna to wydatek ca. 250-300 PLN, te najwyższe modele ca. 500-800
miałem soniczna Philips do wczoraj i sie zepsuła, czy czyściła lepiej niż elektryczna, podstawowa może tak ale żonie kupiłem fajna elektryczna i powiedziałbym ze elektryczna lepiej czyściła
0
@Vhaeraun
OLED to taka technologia że w naturalny sposób ci się wypali, pytanie tylko kiedy, za 2, 3, 5 czy 8 lat
im mniej stałych elementów - napisy typu stacje telewizyjne itp. tym może to dłużej trwać
a jeśli chcesz kupić LED to polecam Sony i jak najwyższy model, wraz z cena idzie różnica
0
@VamosGirl
najlepiej wejdź na stronę Pitax.pl
tam wpisując kilka podstawowych rzeczy automatycznie sami wygenerują ci PIT i wyślą do US
sprawdzone od lat, sami podpowiadają ulgi w kolejnych krokach kreatora
1
@Bzyczekk
w najlepszej formie może wg Ciebie, zresztą co to ma znaczenie czy to 3 i 2 miesiące czy 2 lata i 9 miesięcy słabej formy?
na prawdę trzeba być trochę dziwny aby zastanawiać się nad takimi rzeczami
jasne jest że nawet w tych ostatnich 3 latach miewał dobre mecze, ale słowo klucz to miewał, ale zasadniczo od jakiś 3 lat jego forma jest słaba
ale jak ci to polepszy humor to niech będzie od 2 i pół roku ma słabą formę:)
Boże co za ludzie, jak w tym kraju ma być dobrze
0
@RobiS
szybko minie:)
7
@Bzyczekk
ale o jakim zakłamywaniu rzeczywistości ty mówisz
bronił wczoraj proste strzały w niego to co miał to puszczać, bramkarz ma bronić i to jego zadanie, bramkarz jednak na takim poziomie powinien bronić coś extra i ratować często mecze, tego ter stegen od dłuższego czasu nie ma, kiedyś bronił
chcąc się liczyć walce o najwyższe cele musisz mieć bramkarza co broni coś extra my od dłuższego czasu nie mamy
1
@Beztroskii
bilans jednak 7-4-1 w lidze, od momentu przyjścia Xavi w wirtualnej tabeli 1 miejsce
wiec nie ma racji, fakty temu przeczą
owszem ten zespół jest młody, mało czasu jeszcze minęło by się zgrali, ale widać że zaczyna to trybić
3
AFC Ajax
Kolejne wygrana tym razem 1-0 na wyjeździe Willem II, bilans 18-3-2, 57 pkt, 5 przewagi nad drugim PSV:)
w środę oby po zwycięstwo z Benficą:)
1/4 LM to mus, oby awansowali jeszcze dalej:)
10
TER STEGEN
wg mnie potrzebna chyba zmiana bramkarza, bo Niemiec zawodzi i od dobrych 3 lat jest bez formy, miewa przebłyski, nie wiem czy to kontuzje to spowodowały, ale tak na prawdę nie broni nic poza tym co musisz
rzadko dodaje coś extra
a jak to ważne w dzisiejszej piłce pokazucje chocby Courtouis w Realu, gdzie nawet jak im nie idzie potrafi utrzymać zespół przy życiu
nie wiem kompletnie tylko kto mógłby go zastąpic albo być dobrym rywalem, bo Niemiec wcale nie musi odejść ale może konieczny mu rywal i ławka na poczatku aby się spiął
jakie macie propozycje na BR?
Lafont, Dimitirevski?
4
@AmigoBlancos
chyba chcesz na siłę trochę zakrzywiać rzeczywistość
od momentu objęcia posady przez Xavi bilans to 7-4-1 w lidze, punktowo to chyba najlepszy wynik z wami
wiec bardziej pasuje tu stwierdzenie, Barcelona gra dobrze, momentami bardzo dobrze, ale jak to w takim zespole zdarzają się wpadki, buduje się stabilność
to jest proces i pełne efekty pewnie dopiero na przyszły rok
nie można mówić o Barcelonie z tego sezonu i łączyć ere Koeman i ere Xavi bo to zwyczajnie nie ma sensu, inny model inne dokonania
owszem zespołowi Xaviego jeszcze sporo brakuje, obrona i bramkarz to pozycje do wzmocnienia, ale pisanie jak ty to na siłę umniejszanie nie wiem tylko czym spowowdowane
strach w oczach bo Barcelona wróci na właściwe tory szybciej niż się wydawało?
0
@Borneo
a to nie od dziś nie wiesz ze pod śmierć COVID przypisywane są również osoby co nie umarły pod respiratorami?
0
Barcelona
oby teraz udało się i była seria kilku wygranych z rzędu, to dodatkowo napędzi zespół
będzie dobrze:)
3
@kamilo0066
od momentu obięcia posady przez Xavi w lidze mamy tyle samo punktów, to ze Koeman trenował i narobił strat to drugie
zespół gra coraz, lepiej, kupujemy grajka za 55 mln, wiec chyba z finansami nie jest tak źle, sponsor za chwilę będzie podpisany:)
0
wie ktoś kiedy zaległy mecz z Rayo?
2
@Zoker
piłka kobieca to parodia
0
@jq91
stracą na pewno, i to pewnie w dwóch meczach, obstawiam 5 pkt z 9 ze zdobeda
2
@FC1899Barca
Bo to debil jest zasadniczo