lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon
na whoscored też pokazuja zero strzałów
0
CITY -ATLETICO
Wchodzę na whoscored i patrzę a tam zero strzałów Atletico w meczu? serio? nie pomyslili się?
https://www.whoscored.com/Matches/1630509/Live/Europe-Champions-League-2021-2022-Manchester-City-Atletico-Madrid
1
@Kengo
i tak i nie, w rewanżu musi strzelić gola aby awansować, wiec City będzie miało wiecej miejsca, 1 ich gol i Atletico musi strzelić 2 do karnych
wg mnie bardzo ważne ze City ten mecz mimo wszystko wygrało
0
@kryhaa
jakas 9 powinna inna byc w razie kontuzji wiadomo, ale wydaje mi sie ze lepiej szukac wtedy mlodego napastnika, ale pozostaje wierzyc że maja dobry plan:)
0
@MesQueUnClub96
tak tylko dużo z tych podań to właśnie Dembele ostatnio, dlatego potrzeba ściągnąć w jego miejsce zastępstwo, bo jak chcemy grać jak teraz to potrzeba nam dobrych skrzydłowych
druga 9 potrzebna, ale nie wiem czy akurat w podobnym wieku jak Robert czyli na 3 lata mniej wiecej gry
22
@MesQueUnClub96
napastnikiem który potrzebuje podań, żaden z niego Benzema czy Suarez
a Auba u nas spisuje się bardzo dobrze i wystarczająco, wg mnie kluczowe jest zastępstwo za Dembele niż inna 9 w dodatku tak wiekowa
8
@AmigoBlancos
też miałem zator i też po szczepionce, także nie jest to odosobniony przypadek, mi lekarz wprost powiedział że to przyczyna szczepionki
szczepiłem sie 2 dawkami, trzeciej nie przyjmę
8
czy jest sens kupować Lewego jak jest Auba? podobny wiek, ta sama pozycja, chyba że Auba mógłby grać czasami na skrzydle
trochę mi się to gryzie
dla mnie ważniejszy Raphinha jeśli Dembele odejdzie
1
@Khajio
ale tylko w Jong Ajax na razie grał:) i 4.04 miał gola i asystę
2
Dembele
jeśli nie przedłuży to mam nadzieję że jak najszybciej zaklepią Raphinha, bo taki piłkarz w kadrze jest potrzebny
0
@Colon
SKĄD TY BIERSZE TAKIE SUPER ZDJĘCIA:)?
0
FINAŁY europejskich pucharów LM, LE jak obstawiacie finały
historyczna Liga Konferencji również
LM: Liverpool- City
LE: Barcelona -RB Lipsk
LK: PSV- OM
0
@AmigoBlancos
też uważam że to żenada, w środę nie będę mieli za tydzień co komentować biedaki:-p
2
@Comentateiro
nadzieję na wielki sukces? owszem zaczęli punktowac w lidze ale te zwycestwa takie w ich stylu na sile wymeczone i w lidze nie maja juz szans na mistrza zwłaszcza patrzac na terminarz
w LM z całym szacunkiem też nie mają szans na tytuł, za duzo lepszych ekip od nich
w mojej opinii już z city polegną
0
FINAŁY EUROPEJSKICH PUCHARÓW
zbliżają się ćwierćfinały Europejskich Pucharów, znamy już drabinki jak obstawiacie finały LM oraz LE
ja
LM: City - Liverpool
LE: Barcelona - RB Lipsk
0
Celta Real
Rzeczywiście tak sędziowie wczoraj pomagali białym? To ze się potknął jeszcze kilka razy jestem pewien bo widać że mecza te mecze ale ciekaw jestem opinii co do sędziowania
0
@maniak33333
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2022
1
@Kgorecki2500
Obstawiam 3 miejsce ale szanse widze:)
0
MS słaba drabinka
Potencjalnie Argentyna Holandia w ćwierćfinale a w drugim Brazylia Hiszpania
Szkoda bo chciałem takie polfinaly
0
@A_Gomesinho_21
zgadzam się to byłby bardzo dobry i ciekawy skład i też uważam że moglibyśmy rywalizować każdym wtedy:)
0
canal plus online
ktoś korzysta?
da się na 2 konta na odległość?
Chciałem wziasc pakiet canal plus, netflix premium, hbo max + pakiet sport z siostra na pół i nie wiem czy to jak netflix sam sie tak da na 2 konta?
0
@PatrykBarca
jasne ze do najlepszych dużo nam brakuje, ale z taka Szwecja, Czechami, Serbia, USA. Meksyk to są podobne poziomy.
Jednak z Anglią też udawało nam się zremisować wiec aż tak źle z nami nie jest.
Ja nie jestem ani hura optymistą ale też nie pesymistą.
Dlatego realnie sądzę że w 2 dziesiątce najlepszych zespołów na świecie jesteśmy - choćby to miało być nawet 20 miejsce.
1
@kkbarca
w systemie Xaviego widać że bardzo dobrze rozumie się z Ferran i Auba przede wszystkim:) a do tego mając w obwodzie Fati i Adama można szaleć i myśleć o wielkich rzeczach
ja bym go zostawił tylko z odpowiednią pensją
0
@Zoker
no to ciekawa ciekawostka ta druga:)
Hiszpania ma młody fajny zespół, co prawda brakuje tam rasowej 9, ale widać że i bez niej potrafią fajnie i przyjemnie grać:)
jak dla mnie Hiszpania, Argentyna, Holandia z mistrzostwem i będę happy:) Brazylia też może być:)
1
@Ojciec5tkidzieci
OM się odbudowuje i to cieszy, ale ciagle wg mnie kadra jest za słaba, więc przyjście Neresa tylko ich wzmocni
swoją drogą on chyba w Szachtarze nie zdążył zagrać
chciałbym aby za rok powalczyli o mistrza, ale to potrzeba by było 3-4 transfery jeszcze:) ważne że małe kroki ale do przodu
0
@P33ck
inaczej w XXI wieku - Niemcy tylko 1 MŚ
Włosi- - 1 MŚ, 1 ME
Hiszpania- 1MŚ, 2 ME:)
Francja - 1 MŚ, 1 ME (choć to 2000 rok) + 1 vicemistrzostwo Europy i 1 wicemistrzostwo Świata
przez to miałem na myśli ostatnie lata:) ciężko brać krótszy okres bo imprezy są co 4 lata
update:
Włosi mieli też vicemistrzostwo Europy 2012
a Niemcy III miejsce na MŚ 2010, 2006
mimo wszystko widać że w XX wieku ta przewaga została głównie wypracowana
0
@P33ck
Hiszpania ma jakiś podjazd - 1 MŚ, 3 ME
Francja - 2 MŚ, 2 ME
i tyle:)
Niemcy i Włosi te tytułu nabili głównie historycznie z małymi wyjątkami w XXI wieku bo ostatnie lata w Europie to jednak głównie sukcesy Francuzów i Hiszpanów
kiedyś robiłem ranking reprezentacji Europy i mimo wszystko Holendrzy byli wysoko bo punktowałem za mistrzostwo i vicemistrzostwo:) chyba historycznie na 5 miejscu są patrząc na taki ranking
0
@P33ck
najbliżej było w złotej generacji 1974 i 1978
3
PORNO REAL
Niby nie powinno się o tej godzinie wrzucać pornosów ale co tam obejrzymy to jeszcze raz:)
Nagranie sprzed 2 tygodni na SB:) w roli dziewicy Real
0
@Oskar00
9 kolejek do końca, no to po 3/4, fakt jest taki że zostało jeszcze aż 9 kolejek a to bardzo dużo zważywszy na to że real gra z sevill, atletico w tych meczach