1

@MICHTWD
ty tak serio? zegarek za 600-800 to jakiś luksus według Ciebie?:)
ogłoś na spotted czy czymś takim i problem z głowy

nie zarobiłeś to nie bierz

7

MATCHDAY

Też czujecie te emocje:) odkąd przyszedł Xavi każdy kolejny mecz wywołuje u mnie ciekawość i chęć obejrzenia tej ekipy:)
oby udało im się dziś wygrać i mam nadzieję wygrać przekonująco:)

marzę aby po tych ostatnich słabych latach pełnych upokorzeń Barcelona znów wróciła i wygrała najpierw LE a za rok odpowiednio wzmocniona powalczyła o LM:)

Vamos:) Visca el Barca:)

6

0

@FCB24
nie masz racji
ZSRR/Rosja 6 tytułów, my, Brazylia i Włochy po 3

0

@AmigoBlancos
odejdzie sam po kilku latach pełnych sukcesów LL, LE, LM, PK:)
przekonasz się niedługo:)

3

@RomanHoffer
i 6,4 za 4 duże bułki? zmień sklep bo robią cię w balona aż miło

8

no i super UPC zaproponowało mi przedłużenie umowy z większym netem 750, dekoderem 4k i Viaplay za darmo na 2 lata za tą samą kasę:)

takie oferty rozumiem:)

0

@AmigoBlancos
przecież Atletico to porządna drużyna wiec to już był test, a w lidze ciągle mają testy z liverpool czy chelsea

patrząc na rewanże ani Real ani City nie wyglądały dobrze

umówmy się piszesz o City a Real też gdyby nie Courtois i Modrić to by odpadł
obydwa zespoły w rewanżach cierpiały przy czym Real w meczu u siebie

według mnie coś bardziej 35-65% dla City

a po meczach w ćwierćfinałach widać że nawet teoretycznie słabsi jak Villarreal czy Benfica w piłkę grać potrafią więc różnie może być

0

@AmigoBlancos
bardziej chyba 80-90%:)

0

@TheNekro94
tylko to kompletnie nie logiczne, nigdzie u żadnego bukmachera takiego absurdu nie widziałem, są różne typy i różne kursy, ktoś się założył[o określonym kursie na pewne wydarzenie a ktoś mu nie rozlicza ponieważ nie założył się na inne wydarzenie po innym kursie kur..przecież to jakiś absurd

0

@Kinginiesta
przecież mógł postawić under 1,5:)

oszustwo na kilometr

0

@Zoker
że co kur... ile miałeś do wygrania? wygrałeś kupon ale oni sobie uznali że jednak nie? jeśli to większa sumka to bym wynajął prawnika i tak jego koszt poszedłby na ich konto

0

@P33ck
bardzo piękna:)

0

@mrlogic90
koleś ty się lepiej do jakiegoś specjalisty, gdzie ty widzisz bicie piany

a to już nie można tu wpisywać swoich przewidywań bo szeryf strony się odzywa?

śmieszny jesteś

0

@Kengo
w końcu sądzę że i w tych rozgrywkach skuteczność wróci

uważam też że to krótkoterminowa zadyszka, Chelsea też taką miała przez 2 mecze, a ostatni mecz ligowy i wczorajszy to ich powrót do gry

a nawet jak kilka filarów wypadnie i tak to będzie dwumecz, z rewanżem u siebie, a jakość jest na tyle duża że nawet bez tych filarów przetrwali by pierwszy mecz w półfinale wg mnie

ja wierzę i sądzę że będzie dobrze

0

@Kengo
z Galatasaray i Napoli pierwszy mecz to była mega nieskuteczność, sądzę że mimo wszystko jakoś pozwoli na tryumf w tych rogrywkach:)

1

@adi7adi8
ta i w tamtym roku było to samo, podnieta do półfinału a w półfinale weryfikacja

1

@P33ck
pewnie tak, tam jedynie Grosicki jako takie ma doświadczenie na arenie międzynarodowej

zobaczymy nawet nie wiedziałem że tak ciekawa jest walka o mistrza w tym roku


0

@P33ck
ktokolwiek ważne aby awansował do LM:) no i ważne że nie Legia:)

0

Kto wg Was zdobędzie w tym roku mistrzostwo Polski?

Nie śledzę uważnie tej ligi ale widzę walkę na całego miedzy 3 klubami.

Fajnie byłoby znów zobaczyć jakiś polski klub w LM a jeszcze lepiej w grupie z Barceloną:) jakby Barcelona jeszcze pokonała wysoko polski klub w LM to już w ogóle byłoby mega:)

2

@AmigoBlancos
pewnie tak jest kilka kombinacji, na razie ważne aby awansować później Xavi ewentualnie będzie się nad tym zastanawiał:)

0

@damiano996
jest druga 9 w razie w, Auba może grac na skrzydle? szersza kadra przy grze na 3 fronty itp.

a z mbappe zobaczymy czy przyjdzie do Realu

0

@mrlogic90
pewnie to ty masz na imię, a futbol oglądam dłużej niż ty masz lat pewnie

tak widzę finał i tyle

masz jakiś z tym problem?

1

@masq
przy odpowiednim telewizorze nagłośnieniu w domu można mieć kino własne:)
obecnie jedynie małe studyjne kina mają swój klimat

raz byłem w swoim mieście gdzie byliśmy sami na seansie

0

@jeyx77x
bez przesady Atletico gra brzydki futbol

2 zespoły w 1/2 LM to i tak byłoby coś a obecnie sądzę że City i liverpool są lepsze i zasłużenie pewnie będą w finale

La Liga pomału się odradza ale jeszcze odrobina jej brakuje do Premiership

mam nadzieję że za rok za sprawą Barcelony ten dystans się zmniejszy jeszcze a i w tym roku pokażemy moc wygrywając LE:) OBY:)

0

@Rewolucja123
niby bark ale nogami też kopnął nogi havertza i to w nogi Havertza uderzył na smamym początku, co widać na video - wg mnie były podstawy do karnego

0

@AnnaMarianna
a co za problem jest w gotowaniu? jak ktoś się usamodzielnia to chyba naturalnym jest nauczenie się gotować:) ja od studiów potrafię zrobić praktycznie wszystko

1

@AlexDark00
jest on za słabym piłkarzem na Barcelonę, jestem też fanem Ajaxu i nie przekonuje on mnie jakością

0

@kinioo
mnie zasadniczo to rybka bo oba kluby były mi obojetne - nie lubię ich

liczę na finał City -Liverpool:) bo obecnie to najlepsze zespoły

0

@Kengo
Pierwszy dwumecz wiadomo dosyć zbliżone to ratio. Moglo pójść w każdą stronę.
Ale w drugim dwumeczu Chelsea ich zmiażdżyła i tylko sobie sama wina ze odpadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?