lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
LA LIGA XAVI
gdzieś pojawiła się statystyka Xavi po 19 meczach la liga 43/57 pkt - 13-4-2 to bardzo dobry wynik lepszy ma tylko Real 45, do wczoraj xavi był lepszy:)
reszta daleko w tyle
pozostało 7 meczów, jeśli udałoby się osiągnąć coś na granicy 6-1-0 lub 5-2-0 to będzie dobra końcówka sezonu:)
i za to trzymam kciuki:)
3
@Pogba
43/57 pkt czyli 13-4-2 to dobry wynik, w lidze gorszy tylko od Realu 45, do wczoraj miał nawet lepszy
na oceny przyjdzie czas za sezon, oby wygrać teraz wszystko do końca:)
0
@MrPGG
wystarczy mi 7 zwycięstw Barcelony w pozostałych meczach:) Real coś pogubi ale mistrza nie zgubi
0
@Yoshi94
pewnei tak a to bez sens bo z jednej akcji nie strzeli sie 3 goli:)
1
@Rewolucja123
dlatego piszę ten sezon jeszcze jest do wybaczenia, przyszły to już będzie ocena
i nie będzie wymówek, każdy jakoś może się przygotować fizycznie to i my będziemy musieli
mają teraz 7 finałów i nie wyobrażam sibie zwieszonych głów tylko walki na całego, TOP2 to będzie bardzo dużo i to powinien być cel a nie awans do LM tylko jak najwyższe miejsce w lidze, kurde w końcu jesteśmy Barceloną i nawet jak sezon słabszy cele z tego słabego sezonu powinny być ambitne
5
@Rewolucja123
poprawił ich fizycznie i starczyło tylko na tyle czasu
mimo wszystko odpadniecie z Eintracht i porażka z cadiz nawet jak jesteśmy słabiej przygotowani fizycznie nie powinna się zdarzyć
Real jakoś gra czy nie gra potrafi wypruć z siebie nawet 3-2 z Sevilla
mam wrażenie że piłkarze trochę osiedli też na laurach a na dobrą sprawę nic nie wygrali
ja jestem zawiedziony choć ocenię go dopiero na koniec przyszłego sezonu, teraz licze tylko na TOP2 i tyle
0
@kuz
dokładnie a Auba potrzebuje rywalizacji, zresztą jak wszyscy w ataku
0
@mekston
owszem ma aby być jak najbliżej Realu na koniec sezonu, nie wyprzedzić ich ale aby być blisko
0
@Messibestplayerintheworld
mistrza tak, dla mnie ważne abyśmy zdobyli vicemistrzostwo i na koniec byli blisko Realu na 5-6 pkt
0
znając życie teraz Real przegra z Osasuną a my wygramy z Sociedad i taka to przewrotna piłka w La Liga
1
@AmigoBlancos
zgadza sie bo to nie były tylko zwycięstwa z Realem ale też Atletico, Napoli, Bilbao, Valencia itp.
fakt jest też że chyba fizycznie słabo wyglądają bo w ataku ostatnio widzę tylko Dembele, wróci Fati ale jakaś 9 do rywalizacji z Auba by się przydała i chyba bedzie to Lewy
Christensen, Kessie, Pablo Torre już są, potrzebny na pewno LO, PO i 9 jeszcze jak już pisałem
rozliczanie będzie oczywiście po przyszłym seoznie, ale w tym cel to powinno być w tym momencie wicemistrzostwo bo już mamy 2 miejsce iwec trzeba je utrzymac
1
jak czytam załapać się do TOP4 to mnie zbiera na śmiech przez łzy
wy tak serio, mamy 2 miejsce w lidze i ono powinno być do końca naszym celem + jak najmniejsza strata punktów do Realu
skoro już jesteśmy w tym miejscu to miejmy ambitne cele
zespół zajechany fizycznie czy nie takie mecze jak z Cadiz powinni wygrywać
także walczyć do końca o zwycięstwa w pozostałych meczach i plan minimum czyli 2 miejsce w lidze jest
potrzebna na pewno szersza ławka do rotacji na przyszły sezon a piłkarze powinni wiziasc sie do roboty bo za zwyciestwo 4-0 z Realem pucharów nie przyznają
2
W dupie mam ich oglądanie. Człowiek znow cieszy a potem tracą punkty z tak słabymi zespołami ze aż głowa mała. Real jaka padało gra ale nawet z 2-0 się podnosi. Ile zarabiają ci piłkarze Cadillac? Czemu im się bardziej chce biegać?
0
Żenua.
Szkoda oglądać.
Jak to jest Real potrafi z Sevilla się podnieść a ci z Cadillac gownianym nie dają rad.
Gwiazdy wielkie nic nie wygrali jeszcze a juz grac się nie chcę.
Ja mam dość oglądania
0
@FCBparasiempre
z Galatasray to była też mega nieskuteczność, wcześniej Napoli rozstrzelaliśmy
nie zgodze sie że mamy tylko 3,4 piłakrzy klasowy światowej
taki Eintracht ma 0 piłkarzy takich a jednak wygrali
zawiodła taktyka, przygotowanie motoryczne
z takim Eintracht ktokolwiek by nie zagrał na obronie powinniśmy wygrać
wielkie rozczarowanie dla mnie
ale też uważam że trzeba wzmocnień, ale nie na Eintrachty tylko na mocniejsze drużyny z LM
0
@FCBparasiempre
bez przesady AUuba, Ferran, Dembele
a kogo ma Eintracht w ataku, kogo ma w pomocy
wstyd i tyle odpaść z takim klubem, w LE są słabe kluby (prócz RB Lipsk) więc wygranie tego było obowiązkiem
3
@Ilona_VeB
też tak mam, u mnie z rodziny niektórzy sie dziwili jak mogę chodzić w ubraniach Barcelony po klęskach z Bayernem itp.
ale to ludzie prości więc i tak nie zrozumieli
wierny tak ale dumny po wczorajszym nie jestem z drużyny, bo w dwumeczu porażkach z takim zespołem to duża rysa na nich
oby to zaowocowało na przyszłość
5
@Przemek2323
u mnie masło kosztowało 5,5 teraz kosztuje 5,90:) nie wiem gdzie ty do sklepu chodzisz ale radze zmienić bo ktoś cię w balona robi, rosną ceny ale nie tak drastycznie jak piszesz
ludzie skąd wy bierzecie te ceny:)
rozumiem nie być za PIS, ale trochę zdrowego rozsądku i mniej kłamania
0
@Toretto
dlatego liczę na to ze w kolejnym sezonie lepiej będziemy przygotowani fizycznie
nie będzie już ulgi, inni potrafią grać intensywnie to i nasi gracze powinni umieć:) za to mają płacone ogromną kasę
pzodro
0
@Khajio
reprezentacjia Hiszapnii czy zwyciezcy LE - mimo wszystko to znani piłakrze są
1
@Toretto
zgadzam się częściowo - sam Auba miał 2 setki które jakby trafił to byśmy wygrali
Eintracht karny po mega błędzie Garcia, potem strzał życia, a 3 bramka to dobry strzał z 16 metrów - i tu się zgadzam Niemcy z zero okazji strzelili 3 bramki
mimo wszystko oczekiwałbym więcej ciśnięcia ich z naszej strony
dla mnie duży minus dla Xavi, po prostu bo po pierwszym meczu mógł coś wymyśleć ciekawszego na rewanż
0
@talizmo
no chyba zdecydowanie cię poniosło z tym ciśnięciem, nie zagraliśmy dobrze ale ciśnięcia tam nie było
mimo wszystko gdyby Auba wykorzystał setki to byśmy wygrali ten mecz
1
@Khajio
reprezentanci Hiszpanii:) no sorry jak można nie znać reprezentantów jednej z najsilniejszych reprezentacji na świecie
0
LE
Widzę porównywanie Eintracht do Villarreal i nas do Bayernu
tylko Villarreal wygrało w zeszłym roku LE, w tym ogrału wcześniej Juve w LM i mimo wszystko gra tam sporo znanych piłakrzy - Pau torres, albiol, parejo, le celso, moreno i kilku innych jeszcze
ilu piłkarzy Eintacht znacie z ręka na sercu? ja 2-3 max (kostic, trapp)
jeszcze rozumiem jakbyśmy odpadli oddając 30 strzałów a rywal 5-6
może zabrakło intensywności by tak grać co 3 dni dłużej niż 2 miesiące, mam nadzieje ze po pełnym presezonie to przyjdzie z czasem
mimo wszystko za taki występ duży minus dla xaviego bo skład ma o niebo lepszy i takie mecze powinniśmy awansować z zamkniętymi oczami
w ogóle mało w ostatnich meczach widać Ferrana i Auba, tylko Dembele trzyma ciagle poziom, potrzebna jednak tu większa rywalizacja i rotacja - stąd mimo wszystko liczę na transfer Roberta i powrót Fati, bo panowie chyab przez brak rywalizacji i zmęczenia osiadają trochę na laurach
a kibice na stadionie- szkoda słów, jak można być kibicem i sprzedać bilet rywalowi, ile zarobili 100-200 euro? żaden pieniądz a wstyd do końca życia
ja jakby mieszkał w Barcelonie chodziłbym na każdy nasz mecz, nie rozumiem takiego zachowania
trzymam kciuki aby zespół wygrał już wszystko do końca sezonu:) oby się udało
Visca el Barca:)
0
@Toretto
tylko Villarreal mimo wszystko to zespół co w zeszłym roku wygrał LE, i ma dosyć znanych piłkarzy, kogo z ręką na sercu znasz z Eintracht
rozumiem jeszcze jakbyśmy mieli 30 strzałów a rywal 4-5 i mielibyśmy pecha i mecz życia tamtego bramkarza ale tego nie było
dl;a mnie to wielka szkoda, być może za wcześnie aby tak intensywnie grać co 3 dni tak długo dla nich jeszcze
mimo wszystko duży minus dla Xaviego
3
Fajnie widze wiele osób usprawiedliwia zespół i trenera.
Tylko my odpadliśmy z Frankfurtem. Tak z Eintracht co nawet we własnej lidze jest średni. Ilu jego piłkarzy znaliście przed meczem. Ja kojarzę nazwisko Kostic i tyle.
Nie ma żadnego usprawiedliwienia. Zagrali żałośni i tyle. Zarabiaja kilka razy więcej niż piłkarze Eiteacjtu a na boisku tego nie było widać.
Wielki minus dla Xaviego.
0
Jak to jest ze gramy z zespołem którego nie znam żadnego piłkarza i po raz kolejny dostajemy eurowpierdziel. Od kurde Eintrachtu. Co gorsze majawobu meczach znacznie więcej strzałów.
Znow sie nabrałem.
Visca el Barca
0
@P33ck
zdecydowanie tak, a jak Barcelona jeszcze wróci za rok mocniejsza to już w ogóle, patrząc na naszą ostatnią grę i wynik z takim zespołami jak Real, Atletico - widać że Europa już nam tak nie odjeżdża
0
@arcziFCB
największy pakiet TV, NET 750, DEKODER 4K, wszystkie eleveny, polsaty sport premium, polsaty sport premium ppv, viaplay - 120 mies. (w tym sportowe 20 pln/mies)
mam osobno netflix premium ale chyba przejde na canal plus online + hbo max+ netflix premium + włąśnie wszystkie sportowe (15 pln/mies) za 53,5 mies.
0
@Tomason
żadnych sami zadzwonili aby przedłużyc