0

@Kidd
ja też za Celtics - ulibiony team w NBA:) choć GSW polubiłem:) także to byłby finał marzeń:)

Miami i Dallas - kompletnie mi obojętne zespoły

z NBA jeszcze Minessota:) tak samo jak Celtics za sprawą Kevin Garnett

0

@jacobFCB
wg mnie wszyscy są lepsi niż obecni u nas na tych pozycjach

a Kessie i Alonso pewnie będą zmiennikami, ale jakże potrzebnymi

masz inne zdanie szanuję, ale wg mnie jesteś w błędzie bo to byłoby bardzo udane okienko

1

@Ojciec5tkidzieci
zdecydowanie 2 wielkie marki:)

0

@Kidd
oby:) finał Celtics - GSW to byłoby super:)

4

LEWANDOWSKI

nigdy nie byłem jego fanem ale czuję ogromną ekscytację tego że prawdopodobnie do nas przyjdzie:)

Lewy, Raphinha, Alonso, Azpilicueta, Kessie, Christensen

sprzedaż Lenglet, Nesto, Dest, Depay, Braithwaite, Pijanić

i wg mnie bardzo udane okienko by to było)

z taką kadrą moglibyśmy powalczyć o mistrza i zajść daleko w LM:)

Visca el Barca:)

2

@Pawel13sz
ah aż żal że go nie ma:) wielki piłkarz najlepsza 9

2

dziś 2 ważen mecze naszych sekcji

najpierw o 18:45 Barcelona - Flensburg o awans do Final Four LM w piłce ręcznej:)

a później o 21 klasyk Barcelona - Real w Final Four Euroligi koszykarzy:)

oby się udało i nasze inne sekcje pewnie wygrały swoje mecze:)

0

@Fan2005
patrzyłem i niezłe bajki:) ale skoro wierzysz to powodzenia

0

@bartekvisca
jesteś młody dasz radę

poza tym zawsze są ograniczenia branży, na magazynie raczej nie zarobisz 8 -12 k na rękę, nawet jakbyś był kierownikiem, chyba że będziesz dyrektorem logistyki ogromnej firmy (pewnie wtedy nawet więcej)

sądzę jednak że z czasem znajdziesz coś za ca. 4-5k netto jak chcesz, to kwestia czasu i odpowiedniej firmy

jeśli to na prawdę lubisz to trzymaj się tej dziedziny a jak jesteś dobry to może będziesz kiedyś dyrektorem logistyki albo kimś takim:)


0

@bartekvisca
za bardzo o tym myślisz

musisz zrozumieć że nie każdy będzie zarabiał kokosy i tyle, spróbuj coś zmienić, może inna branża i tyle

taka średnia to nie bajki ale wynika z tego że dużo osób zarabia pewnie ca. 3-3,5 na ręke, część pewnie 4-6, a są też ludzie co mają ca +10-20 i dużo więcej (ale to jest odsetek)

czym się zajmujesz? szukaj skrupulatnie aż w końcu coś znajdziesz

0

@Kidd
w sumie tak, choć chyba przed mundialem będziemy mieli mecze towarzyskie

a Liga Narodów to chyba kasa i spadek to byłoby mniej kasy

aż jestem ciekaw jak wszyscy do tego podejdą, rywale również

0

@Fan2005
25 jako tynkarz:) chyba za granicą

0

@KrystianR

też tak uważam:) ja nie wydaje pod korek bo już taki jestem nauczony oszczędności, aby coś więcej z tego było niż na zwykłe przyjemności ale z drugiej strony w jakimś wymiarze te przyjemności kupuje aby mieć radość:)

a największą radość często sprawiają małe rzeczy:) i wcale nie za kasę ale fajnie spędzony czas z rodziną, ale najlepiej na łonie przyrody

a już aktywnie - bieganie, rower, basen lub piłka to byłoby mega:)

ja już nie mogę się doczekać jak młody podrośnie i będzie kopał piłkę bardziej świadomie

a z córą chyba zacznę przygodę ze wspinaczką bo widać ma też do tego zajawkę:)
jak i do tańczenia ale tu ja odpadam:)

0

@bartekvisca
czy to ważne finanse - liczenie i doradzanie

1

@KrystianR
plan to domek letniskowy nad morzem lub jeziorem w jakimś lesie (taki domek na rodziny - dzieci wnuków na wakacje, wypady weekendowe)

za 5 lat zacznę szukać lokalizacji pod ten domek jak skończę jeden projekt, a dzieciom zostawimy jakąś kasę na start

raczej żyję normalnie odkładając skrupulatnie co miesiąc kasę, może jeszcze ograne jakieś mieszkanie we Wrocławiu bo mam sentyment do tego miasta i też chciałbym tam pomieszkiwać na emeryturze czasami

i tyle resztę wydaje i bede wydawał na nas podróże, samochody życie ma sie jedno i trzeba korzystać a rodzinie i tak raczej dużo zostawimy

0

LIGA NARODÓW

już w czerwcu czekają nas cztery mecze naszej reprezentacji na tle dosyć silnych rywali

jak obstawiacie jak wypadniemy? ciekawe jestem jak reprezentacje do tego podejdą pierwsze składy czy raczej wakacje a tu drugie garnitury

1 czerwca Polska- Walia
6 czerwca Belgia - Polska
10 czerwca Holandia - Polska
13 czerwca Polska -Belgia

1

@Dzemix111
Nocleg tez zależy od człowieka:)

0

10 mln ładna kwota do tego Superpuchar za 9 mln, oby jak najszybciej klub zaczął się odbijać finansowo

1

to Viaplay rzeczywiście takie tragiczne jest?

bo od nowego sezonu chyba przejmą jeszcze ligę angielską dobrze kojarzę?

1

@Bobo25
to chłopaczyna pewnie pójdzie na kompromis i kupi żółte powystawowe:)

0

@Drozdu7
nie za 30 a po 30 (razem 60), a to przy ich sytuacji (rok kontraktu) i tego że Valencia musi byłoby głupotą

0

@draxidox
jako że nie jeżdżę pociągiem z 10-15 lat już to nie kumam

można kupić bilet z miejscem zarezerwowanym i bez rezerwacji?

to jakim cudem ktoś bez rezerwacji numeru ma w ogóle wiedzieć ze to miejsce jest wykupione?
są osobne wagony dla miejsc wykupionych i osobne bez?

abstrahując już o roszczeniowej postawie dziadka:) ale jak PKP może sprzedawać bilety bez miejsca

wiem że kiedyś tak było i chyba w ogóle nie było miejsc przydzielonych tylko klasy jak jeździłem ale teraz?

samo zachowanie PKP prowadzi do takich absurdów

0

@Bogan
mogłem, ale każdy temat o innej lidze więc chciałem inne dyskusje, statystyka wydaje się ciekawa wiec chyba nie zaśmieca forum o tematyce piłkarskiej:)

0

Kounde czy Koulibaly kto lepszy?

kogo wolicie u nas>?

0

@Eto'o9 R10 @messi564 @jabber21

co do PSG oki, to jasne ale czemu potem nie inwestowali kasy aby powalczyć i być chociaż drugą siłą w lidze fransuckiej, ostatnio nawet bez udziału w LM

przykład Lille pokazuje ze można powalczyć tylko trzeba chcieć

szkółka owszem ale Pijanić czy Juninho to chyba nie szkółka ale scouting

zarobili na nich kupę siana to mogli inwestować aby być druga siłą Ligue 1

w końcu regularna LM to kupa kasy, nie kumam tego jak można było tak zaprzepaścić taki potencjał

0

@Ziemny
5 najsilniejszych lig:) wydaje mi się to ciekawe na forum piłkarskim

może kogoś to zainteresuje również

1

LIGA FRANCUSKA XXI wiek

1. PSG - 8 tytułów
2. Lyon - 7 tytułów
3. Lille - 2 tytuły
4. OM, Monaco, Nantes, Bordeaux, Montpellier - po 1 tytule

pamięta ktoś co się stało z Lyon które na początku wieku było potęgą? co potem nagle skończyło się finansowanie klubu?

dziwią tak dobre wyniki Lille w tym wieku:) można powiedzieć złota era klubu ostatnie lata

3

LIGA ANGIELSKA XXI wiek

1. Manchester United - 7 tytułów
2. Chelsea - 5 tytułów
3. Manchester City - 5 tytułów
4. Arsenal - 2 tytuły
5. Liverpool, Leicester - po 1 tytule

no i teraz albo City albo Liverpool:)

1

@KrwawiaceoczyVEB
to fakt tamten sezon to był prze wałek ten ostatni mecz

1

LIGA WŁOSKA - XXI wiek

21 sezonów - 04/05 bez tytułu

1. Juventus - 12 tytułów
2. Inter - 6 tytułów
3. Milan - 2 tytuły
4. Roma - 1 tytuł

Fajnie jakby w teraz wpadło to w ręce Milanu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?