lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tom9001
kara finansowa też pewnie będzie przełożona bo będzie mnóstwo odwołań
sama decyzja sądu jest kuriozalna i czy ktoś jest za czy przeciw nie zmiania to faktu że raczej prawo stoi po stronie założycieli SL i będą odwołania
0
@tom9001
pewnie będzie odwołanie bo skandaliczna decyzja
wolny rynek a ktoś komuś pozwala na monopol
na ten moment raczej bez konsekwencji bo LM bez tych klubów to by poleciała prestiżem na łeb i szyję
0
@Janas11224
chłopaczyna chyba nigdy dużych pieniędzy nie widział:)
0
@NsKi
kessie, christensen już są wiec zostaje 2-3
3
ważne zwycięstwo, widać trochę brakuje już pary zespołowi, dlatego tak potrzebne 4-5 transferów w lato aby zespół był konkurencyjny i miał 16-17 grajków równych
chyba brak minut oznacza pożegnanie w lato Braithwaite, Depay, Lenglet, Puig, Neto, Mingueza i pewnie Adamie też nie przedłużą
na ten moment sądzę że zostaną
ter stegen, pena, dest, pique, alves, garcia, araujo, alba, nico, gavi, pedri, busi, de jong, ferran, auba, fati - czyli 16 zawodników, dembele (zależy od niego) + kessie, christensen
potrzeba więc 2-3 wzmocnień jeszcze
2
@Herato
ale Saurez ma 198 goli dla nas
a cesar rodriguez 232
skad ty wziąles takie staty?
5
MATCH DAY:)
Oby dziś wygrali, jakkolwiek:) choć piękna dla oka gra miel widziana:) trzeba pomału uciekać Atletico i Sevilli bo wiecznie punktów nie będą tracili
chciałby i liczę na 1:2 dla Barcelony:)
0
@AmigoBlancos
sevilla spuchła, a Atletico oprócz wg mnie zremisuje z bilbao i sociedad a pozostałe mecze wygra
1
@Messibestplayerintheworld
Lewy + Soler za De jonga? śmiem wątpić
0
@Mns21
jedyny sens bym widział w kasie na Lewego + jeśli będzie miał zastępstwo i wyjdziemy na tym casho-wo 1:1
0
@AmigoBlancos
1. Real
2. Barcelona
3. Atletico
4. Sevilla
0
@arcziFCB
wymienić z kasą, jeśli nie mają kasy a chcieliby nowa 9 plus mieć zastępstwo za Holendra
choć dla mnie mało realny scenariusz
0
Soler
częściowo widziałbym jego zakup jako część większego plany 25-35 mln E, potem sprzedaż F. De Jong za Lewy + 25-35 mln E (de jong długi kontrakt, więc więcej wart)
jeśli na prawdę brakuje im środków widziałbym takie podchody
i został by pomocnik 1:1 wymieniony i nowa 9
2
@FCBparasiempre
Pamiętam ten mecz, takie wały szły że masakra, jak można było nie odgwizdać wtedy karnego na Alvesie , przecież to był kryminał
0
@Antimadridista_WR
dokładnie takie same nazwiska widziałem:) no mimo wszystko nie ta klasa, Bayern wg mnie sporo straci jak odejdzie
1
@GeneralXavi
przecież Haaland do City idzie
Roberta ma zastąpić Schick lub ktoś podobny, tak gdzieś pisali
0
@Hubsao
czy ja wiem przyszłościowo lepszy projekt sportowy wydaje się mieć Barcelona
z takim piłkarzem jak Lewandowski + Kessie, Christensen + LO, PO, i jak Xavi będzie miał czas na własne przygotowania już za rok powalczymy o mistrza a i jak młodzi okrzepną to sądzę że za 2 lata od teraz powalczą o LM
Dla Lewego byłoby to coś wspaniałego zakończyć karierę z LM w Barcelonie
Bayern natomiast sądzę że po Lewym trochę podupadnie, mistrza zgarną ale widać że z roku na rok to słabsza ekipa
0
@TheNekro94
nie ma to jak obrażać ludzi co mają inne zdanie:) super poziom sobą reprezentujesz XD
0
@Munio
tyle ile chcesz
to nawet nie jest kwestia tyle ile stać, bo nawet jak ktoś ma kasę to nie znaczy że ma zaraz dać 10 tys.
sądzę że 1 000 PLN to oki, ja bym takie coś dął chrzestnicy, no max 1 500 PLN nie więcej
dzieci i tak dla nich ważniejsza obecność niż kasa
może na ślub dam jej trochę więcej kasy aby ułatwić start 8-10 tys., ale wcześniej to raczej symbolika niż zastaw się postaw się:) przynajmniej ja taką wyznaję zasadę
0
@TheNekro94
no jednak masz mniej ambitne
masz już 2 miejsce a piszesz aby być w TOP4?, gdzie tu sens, tak źle im życzysz?
ja chciałbym aby zajęli pierwsze miejsce ale skoro to niemożliwe aby byli jak najbliżej Realu i zajęli spokojnie to 2 miejsce
myśląc tak jak ty najpewniej ostatecznie wypadli by poza TOP4, bo po każdym niepowodzeniu byłoby spokojnie mamy jeszcze przewagę a ostatecznie skończyliby za
lepiej mieć ambitne cele
0
@TheNekro94
nie zgadzam się kompletnie, mając 2 miejsce priorytetem jest utrzymać to 2 miejsce i jak najbliżej zbliżyć się do Realu, aby wywierać na nich presję
ale widocznie ty masz mniej ambitne podejście
0
@TheNekro94
jak nie ma różnicy, jest różnica w kasie, jest różnica w mentalności, psychologii
chyba lepiej brzmi jak xaviemu udało się wywalczyć vicemistrzostwo z 9 miejsca niż udało mi się doczołgać do TOP4
jest znaczna różnica we wszystkim między 2 a 4 miejscem
0
dziwi mnie że tak dużo osób pisze tu o TOP4, ludzie my jesteśmy na drugim miejscu:)
mamy TOP2 i to o co powinniśmy walczyć to o wygranie czego się da i zapewnienie sobie drugiego miejsca
wy na prawdę nie macie ambicji? serio?
1
@Azrik
i co to ma za znaczenie? przywoływane są tu też statystyki z pucharów, gdzie w dwumeczu remis nie ma znaczenia
w samej lidze 13-4-2, czyli 68% zwycięstw i 43/57 pkt lepiej tylko Real 45/57 pkt
0
@Zbyszard
no nie jest w żaden sposób:) zupełnie inny typ
1
@neeed
nawzajem
0
@neeed
kolejny sezon będą inne limity, plus kasa ze sprzedaży
skoro poważne źródła o tym piszą to chyba bardziej wierzę im niż domysłom że nie możemy, poza tym to nie FFP tylko limity ligi hiszpańskiej co do wynagrodzeń
0
@neeed
w Ferran Torresa też nie wierzyłeś?:)
0
@neeed
nie bredzi u nas mowa o 30 brutto była chyba
0
Lewandowski
choć początkowo byłem sceptyczny to chcę Lewandowskiego u nas:)
to będzie nowa jakość i kolejna osoba do ataku, dzięki temu będzie większa świeżość w tej formacji:)
nigdy za nim nie przepadałem wole napastniak typu Suarez/Benzema, ale mimo wszystko uważam że napastnik to świetny:)
oby do nas przyszedł:) i nastrzelał mnóstwo goli, przynajmniej o karne człowiek się już nie będzie denerwował:)