lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck
oki nie wiedziałem:) kurde to koleś ma niezłe staty
0
@Ronaldinho10zMadrytu
liverpool w tamtym sezonie był dużo słabszy niż obecnie
a real jak rok temu naburmuszy się aby dostać w cymbał od City w półfinale
finał angielski wspomnisz moje słowa
0
@PerfecT0
przed jakim PSG koleś:) to było przed meczami z Chelsea
0
@P33ck
2020 brakuje?
5
coraz bliżej finału LM City -Liverpool:)
a w LE Barcelona - RB Lipsk
ależ to będą mecze:)
1
@Pelart2
no raczej nie stać City poza zasięgiem Realu jest to samo Liverpool
0
@cris2706
nie można oceniać zespoły po składzie, bo nazwiska nie grają
jak możesz pisać że jak jeszcze graja ze sobą to tym lepiej a potem Real eliminuje PSG i mówisz że PSG lepsze - kurde sam się podsumowałeś
i tak Real 1/8, 1/2 i a/2 znów czyli tendencja rosnąca
PSG finał, 1/2 i teraz 1/8 i porażka w bezpośrednim meczu - o czym my więc mówimy
ja dlatego jestem za Superligą bo nie byłoby takich dywagacji, kązdy grałby z każdym byłaby tabela która jasno by mówiła kto lepszy a potem play offy:)
pozdro
0
@AmigoBlancos
co do ręki to mimo że nie miała wielkiego wpływu i była przypadkowa to teraz chyba mają sędziowie przykaz gwizdać takie ręki jesli z tego była strzelona bramka
to chyba tobie pisałem ze będzie dramaturgia i dogrywka:)
gdyby nie Jorginho to byłbym trafił 2-4 i karne:)
2
Pyszne wieśniaki z Niemiec odpadly
0
Brawo Villarreal
0
@cris2706
ja mam fakty
1. Real wyeliminował PSG
2. W zeszłym roku oba zespoły 1/2 LM, w tym roku Realu już co najmniej jedna rundę dalej, 2 lata temu PSG finał, Real 1/8 - czyli widać po wynikach że PSG było lepsze ale z sezonu na sezon jest coraz słabsze i obecnie słabsze niż real, niedużo ale jednak słabsze
jak chcesz oceniać zespoły jak nie po faktach? PSG nawet w swojej lidze francuskiej gra piach patrzą na saklę przepaści między nimi a reszta ligi, w zeszłym roku się ośmieszyli i nie zdobyli nawet mistrzostwa
sorki ale argumenty masz całkiem z tyłka "bo mi się tak wydaje to nie są argumenty"
a Benfica i Villarreal nie są lepsze, choć Villarreal nie wiem czy by nie ograło PSG
Villarrea zdobył mimo wszystko LE a w tym roku 1/4 LM conajmniej, trochę więc może szacunku, co zdobył PSG w tym czasie - odpowiedź brzmi nic:)
patrzę na przestrzeni ostatnich 3 lat na kluby bo pojedynczy sezon dobry się może zdarzyć każdemu a z drugiej strony 3 lata to nie tak odległa perspektywa aby mówić o całkiem innych czasach
1
@cris2706
no nie rozśmieszaj mnie PSG nie jest mocniejsze niż Real
nie masz żadnych argumentów aby tak twierdzić, wyniki w Europie w ostatnich latach plus bezpośredni pojedynek ostatnio na korzyść Realu
no sorry, to tak jakby napisał że Roma jest mocniejsza niż Sevilla, bo tak bo mi się tak widzi
34
EUROGOLE na Eurosport
ktoś pamieta te czasy jak było mało transmisji w TV, neta mało kto miał a bramki można było zobaczyć w szybkim przeglądzie bramek na kanale Eurosport w programie chyba się nazywał EUROGOLE czy jakoś tak
czasy Luca Nillisa w PSV, Ronaldo w Barcelonie:)
0
@DaPidejpi
tak z ciekawości to ile byś chciał zapłacić za takie zakupy?
0
@cris2706
no i co że rozjechał Salzburg? przecież to przeciętna drużyna
a PSG chyba jest za Realem skoro z nimi odpadli:)
a sądzę że i Real i Barcelona wcale by z Bayernem łatwo nie przegrali, a mam przeczucie że Barcelona z formą z Realu czy Sevilli ostatnio by nawet wygrała
1
@Toretto
dziś nie ma co oglądać:( ani Realu ani Bayernu nie lubię więc bym się męczył oglądając mecz z ich udziałem
0
@Ali3231
czyli spotkają sie po środku ca. 35-40
0
@cris2706
jednak liverpool byłby faworytem
1
@AmigoBlancos
podejrzewam że by tak było:) dla postronnego kibica to byłoby jednak widowisko, ktokolwiek by awansował po karnych
0
@BarcaInfo
skoro pisał o tym Gerard Romero a z tym zarządem wydaje sie dobrze poinformowany to coś w tym jest
początkowo byłe sceptyczny, ale po namyślę mimo że go średnio lubię chciałbym go tutaj
dla niego to też byłby pewnie fajny etap w końcu lepsza i inna liga, ale i szanse na trofea, nie oszukujmy się z nim w ataku mielibyśmy szanse na Ligę bardzo duże a i LM po odpowiednich wzmocnieniach obrony pewnie zaczęlibyśmy się poważnie liczyć
2
@AmigoBlancos
będzie po pierwszej połowie 1-0 dla Chelsea w drugiej szybko strzela na 0-2, Real odpowie na 1-2 ale później Chelsea strzeli na 1-3, w dogrywce padnie po jednym golu i końcowy wynik to 2-4 w karnych awansuje Chelsea
2
Suarez
tak jak bardzo lubię i szanuję i już na zawsze będzie legendą Barcelony tak teraz powrót w wieku 35 lat gdzie widać u niego braki to już raczej słaby pomysł, chyba że jedynie jako głęboka rezerwa aby rozegrał ostatni sezon dobił do tych 150 goli w lidze i 200 w ogóle dla Barcelony i się pożegnał przy publiczności, ale tylko tyle jako 3 napastnik
i to za minimalne wynagrodzenie jak Alves
1
@Kurkmen
codziennie kontakt z naturą, widzisz dosadnie efekty pracy:) ach, ja dodatkowo ze swoją winnicą i wytwarzać najlepsze wino w Polsce:) to byłoby piękne, ale ten sam problem co ty:)
0
@Kurkmen
dokładnie na koniec dnia kasa nie ma takiego znaczenia
1
@Ghotti
a mało takich jest średnich, przeciętnych
w każdym zawodzie możesz zarabiać sporo, ważne aby się w tym odnjadować
ja niesyty nie spełnię nigdy swojego marzenia bycia rolnikiem wielkoareowym:)
1
@quarto
słynne opowieści o zarobkach w IT:) mam znajomych w IT i jakoś zarabiają sporo mniej ode mnie, miałem sąsiada programistę Java i też szału nie było
jak się tym interesujesz i jesteś w tym dobry to się w tym odnajdziesz i zarobisz, a jak jesteś tylko zainteresowany tym bo ktoś ci mówił że się dużo zarabia to lepiej może poszukać czegoś co cię interesuje bo we wszystkim można zarobić pieniądze, ale chyba nawet ważniejsze aby się to lubiło
sens zostawać w kraju - dosyć mały, nawet jak sporo zarabiasz to nadal kraj z relatywnie drogim życiem do zarobków, pogoda średnia, ale wiadomo zawsze ma się sentyment do kraju rodzinnego
przede wszystkim poszukaj czegoś co lubisz a reszta będzie tylko dodatkiem do fajnego życia:)
9
Lewandowski nie Lewandowski
jak dla mnie 3 priorytety do lata to Gavi, Araujo, Dembele
przedłużenie im kontraktów da spokój już na starcie + Christensen i Kessie
resztę będę czekam z niecerpliwością
a i Luuka bym zostawił:)
0
@Janiama
nie jestem jego kibicem, ale jak najbardziej chciałby go tu bo to wzmocniło by rywalizacje w zespole i poziom
jednak jak dla mnie max rozsądne byłby max 30 mln i tyleż samo pensji brutto, 35 z premiami i tyle
wg mnie Auba grając cały sezon zakręciłby się też koło 30 bramek u nas we wszystkich rogrywkach
0
@Pawel13sz
nie mam pojęcia, mimo wszystko Barcelona to Barcelona - lepsza liga, bardziej medialny klub, el classico, ładniejsze miasto, a teraz dochodzi nowy ciekawy projekt, no i sama chęć zmiany otoczenia
szczerze nie wiem i nie obchodzi mnie to, ale jeśli tu przyjdzie to będę mu kibicował i tyle:)
2
@Kengo
szczerze ja też:)