5

Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu z cały okresem przygotowawczym Xaviego i nowymi transferami:)

Sądzę że będzie dobrze:)

Raphinha, Lewandowski, Bernardo Silva, Koulibaly - miło słyszeć takie nazwiska w kontekście plotek

ktoś z nich na pewno tu przyjdzie:)

oby teraz kolejne 3 wygrane i dobrze zakończyć sezon:)

dotychczasowe mecze w la liga 16-4-3:) nie jest źle, z okresem przygotowawczym i lepszą kadrą będzie potencjał na mistrza:)

0

@ranger3120
widzę jesteś bardzo podatny na wszelkie teorie spiskowe:) odpuść będziesz miał spokojniejszą głowę

0

@Hubsao
Ferran rozumiem przyszedł bo sprzedaliśmy kogoś za 220 mln EUR:)

szkoda gadać, nara

0

@Yoshi94
no i cały czas widzę nie kumasz

limity płac a koszt transferu to 2 różne kwestie

przy Ferran i innych problemem były limity płacowe nic innego co nawet w tym co podałeś jest napisane

linków szukaj sobie sam szkoda mi czasu na kogoś kto nie odróżnia limitu płac od kosztów transferu, przepływów czy chyba nie kuma co to jest amortyzacja

0

@Hubsao
uświadomię cię ale większość transferów jest płaconych w ratach, to raz
2 mylisz CF a limity płacowe

0

@Yoshi94

rozumiem że kupując Ferrana w zimie obnizyli pensje o 220 mln lub sprzedaliśmy za tyle zawodników?

to co pisałeś dotyczy pensji bo to jest limit wynagrodzeń la liga i możliwości rejestracji

ty nawet linku nie podesłałeś tylko słaby cytat z niewiadomo czego

0

@Hubsao @Yoshi94

Panowie doczytajcie, douczcie się a potem komentujcie

aż żal patrzeć jak ludzie są tu niedouczeni ale farmazony powtarzają

vide przykład transferu Ferrana:)

0

@Hubsao
1/4 tej kwoty na nowe pensje:) a nie na zakup piłkarzy ludzie douczcie się a potem komentujcie

to raz 2 sprzedajesz e jong za 70 mln EUR, kupujesz soler za 20-25 i masz kasę na Koulibaly, Grimaldo

dla mnie świetny deal

1

@Bobo25
przesiaduję na La Rambla z nudów

5

@Emhyr
bo courtois sie strzela miedzy nogami a nie obok:)

2

LATO 2022

Christensen, Kessie, Pablo Torre + Koulibaly, Grimaldo, Soler, Raphina

czy nawet bez zakupu 9 i odejścia F.de jong bylibyście zadowoleni z takiego okienka?

i czy byłaby to kadra mogąca walczyć o mistrza?

na prawej zostaliby wtedy Dest, D.alves, s.roberto

0

@Kamiloza91
ludzie a to już nie można wierzyć że Liverpool wygra? nie wszystko kręci się wokół jednego klubu

0

@talizmo
a na końcu bogaty i tak umrze i tyle

poza tym widziałeś link czy tylko nietrafnie potrafisz komentować, chodzi o pomoc ludziom/dzieciom chorym, często śmiertelnie

0

@LambiPL
no rzeczywiście wydają masę kasy na akcje charytatywne, chyba tylko aby pokazać że dają, a najwięcej na takie rzeczy dają ci co nie mają

1

@Sensible
dlatego będą to robili w lato; poza tym mylisz wydanie kasy z możliwością zarejestrowania zawodnika; ze sprzedaży + zmniejszenia pensji można wydać z tego 1/4 na nowe wynagrodzenia

żadne zasady nie ograniczają cię w wydawaniu kasy a jedynie w rejestrowaniu nowych graczy

jakbyś inaczej Ferrana kupił zimą:) zeszliśmy z ponad 220 mln pensji albo ze sprzedaży graczy?

5

DEAL

Sprzedaż de jonga za 75, za to kupno soler za 20 (rok kontraktu)+ koulibaly za 35 (rok kontraktu) i grimaldo za 20 (rok kontraktu):)

wchodzicie w to?

ja jak najbardziej Soler jest walczakiem + dodatkowo wzmocnilibyśmy pozycje na ŚO i LO

0

https://www.siepomaga.pl/angelika-tulunzy?utm_medium=email&utm_source=newsletter

trzeba pomagać ludziom tylko to ma znaczenie

gdyby każdy bogacz wydawał kasę zamiast na życie ponad stan na taką pomoc świat byłby lepszy

0

@Cwaniak4
dokładnie:)

1

ludzie czym wy się tak emocjonujecie, jaki macie na to wpływ?

dla mnie po odpadnięciu Barcelony i Ajax te rozgrywki są obojętne

w finale będę za Liverpool bo po prostu uważam że to lepszy zespół

ale teraz to się skupmy na kolejnym sezonie i aby ten w lidze dowieźć 2 miejsce


0

@AmigoBlancos
Alez oczywiście że może rywalizować. Juz w tym roku wycierali Real. Potrzebne tylko odpowiednie przygotowanie fizyczne

2

@Pawel13sz
zarąbiste retro stroje:)

1

@FC1899Barca
ja tu nie widzę nawet jednego etatu w korpo

22 godziny lekcyjne ile to 16h:) laska chyba myśli że w korpo po godzinach pracy nie zdarza się że ktoś zadzwoni, albo odpisać na maila, nie mówiąc o tym ile osób po godzinach pracy często pracuje

wg mnie dla kobiety idealna praca, gdzie łatwo o połączenie życia osobistego z zawodowym

0

@macio_944
ja nie piszę o kawie, tylko o mięsie że piszesz o wysokiej cenie że zapłaciłeś

zastanawiam się jaki jest cel w pisaniu takich postów z ceną skrajnie wysoką?

pozdro

0

@macio_944
są różnice ale takie jak napisałeś to skrajności,

inaczej jakby tak było to opłacałoby się jeździć tylko do jednego sklepu, a już na pewno w jednej sieci nie ma różnicy jeśli nie wynikają one z promocji

tu podałeś przykład drogiego produktu tylko po co? aby się pochwalić że przepłaciłeś?

to tak jakby pisać że masło jest po 9 zł bo znalazłeś takie jedno a obok wszystkie po 6 zł

1

@macio_944
koleś ale co ty gadasz to co w Carreforach, biedronakch, Lidlach itp. nie są podobne ceny? jeden produkt tańszy drugi droższy ale zdecydowanie podobne poziomy a ceny poza promocjami nie odbiegają diametralnie

ja wiem że jako naród lubimy narzekać ale trochę obiektywizmu

0

@macio_944
no to widocznie jakiś drogi sklep, bo ceny w sklepach nie odbiegają znacząco od tego co ci pokazałem w Carrefour

0

@macio_944
no to piszesz i nie wiesz:) nie ma to jak się nakręcać
wszystko zależy od wagi, a to pewnie ważyło z kg

https://www.carrefour.pl/mieso/drob/kurczak/filet-z-kurczaka?snrai_campaign=RMiamX72uD6E

1

@damian16161212
poczekamy do końca lata aby chociaż kadrę widzieć to łatwiej będzie powiedzieć

Lewy, Grimaldo, Kessie, Christensen, PO, Raphina + podpisanie Dembele i sądzę że już w następnym roku moglibyśmy gdzieś daleko zajść
ale co będzie zobacyzmy

my jesteśmy w stanie pięknie i efektownie grać, ważne aby w lato przygotowaniem fizycznym to scementować

1

@escarabajo
wiesz co nie mają zbyt wiele lubią się wywyższać,
dla mnie wszystko jedno co ktoś pije, choć sam piwo pijam rzadko, jak już to raczej ciemne, miodowe itp. niekoniecznie kraftowe ale takich mniej obleganych marek bo mi po prostu smakuje zwłaszcza ciemne palone piwo

napije się też czasami Corony czy smakowy dla mnie nie ma w tym problemu

nie pijam jednak piw typu Harnaś, Warka itp. bo mi po prostu nie smakują i nawet jak ktoś mnie za darmo częstuję to odmawiam bo bym tego nie wypił po prostu

także luz, niech każdy mile spędzi czas w gronie rodzinnym czy przyjaciół i tyle a co kto pije jego smak

ważne aby Barcelona w niedzielę wygrała:)

2

@AlwaysBlaugrana
Xavi nawet 7pkt a nie 8:)

no i Xavi ma bilans 14-4-3 - czyli średnio 2,19 pkt na mecz

Koeman w tym sezonie miał 4-3-3 czyli 1,5 pkt na mecz:)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?