La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1359 Culés

0

https://www.siepomaga.pl/angelika-tulunzy?utm_medium=email&utm_source=newsletter

trzeba pomagać ludziom tylko to ma znaczenie

gdyby każdy bogacz wydawał kasę zamiast na życie ponad stan na taką pomoc świat byłby lepszy

konto usunięte

2

@lucca87 Pomagać warto, tak jak warto nie zarządzać cudzymi pieniędzmi. Gdyby każdy bogacz to, tamto, siamto. Ich kasa, ich decyzje, zwłaszcza że większość bogatych i tak wspiera akcje charytatywne, pomoce dla ubogich itd.

konto usunięte

1

@LambiPL ci bogacze kupują mase rzeczy dzięki czemu ci biedni którym się chce mogą ta kase zarobić. Ci biedni którym się nie chce, mówią ze bogacze powinni oddawać kase na biednych.

0

@LambiPL
no rzeczywiście wydają masę kasy na akcje charytatywne, chyba tylko aby pokazać że dają, a najwięcej na takie rzeczy dają ci co nie mają

0

@talizmo
a na końcu bogaty i tak umrze i tyle

poza tym widziałeś link czy tylko nietrafnie potrafisz komentować, chodzi o pomoc ludziom/dzieciom chorym, często śmiertelnie

konto usunięte

0

@lucca87 "a najwięcej na takie rzeczy dają ci co nie mają" nie słyszałem żeby pani Krysia zarabiająca 2 tysiące na rękę przekazała kilkanaście milionów na jakąkolwiek akcje, w przeciwieństwie do wielu bogatych ludzi.
"no rzeczywiście wydają masę kasy na akcje charytatywne, chyba tylko aby pokazać że dają" - mogą nawet dawać z nudów, albo z czego im się podoba, ludzie, którzy otrzymają pomoc z tych pieniędzy narzekać nie będą. Hurr durr, paskudni bogacze, mogli by rozwiązać problemy świata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?