lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium
ależ oczywiście że powinno się mieszać, wszystkie kluby i wszyscy sportowcy we wszystkich sportach powinni zostać zbanowani
Rosja atakuje i zabija często niewinnych ludzi, cywilów, to się dzieje codziennie
jedynie kompletne odcięcie Rosji od świata może ruszy ich, chociaż wątpię
0
@Gall
do FPP nie ma to znaczenia
0
TENIS
mało się obecnie interesuje tym sportem ale czy ja dobrze widzę że Rosjanie biorą udział w Roland Garros? WTF?
0
@LloretDeMar
a my postawilismy sprawe jasno za Coutinho czy teraz de jong
czy tyle dostana zobaczymy to negocjacje
Leeds musiało wyżej zacząć aby było z czego zejść
0
@LloretDeMar
chcieć chcą a na ilu się skończy to się okaże, podobno chcieli też Trincao
mimo wszystko szybki skrzydłowy będzie nam potrzebny
0
oby teraz szybko ogłosić Kessie, Christensen
kupić Lewandowski oraz Raphinha i skupić się na jakimś ŚO, LO, PO
2
@MrCental @Tomix_83
CVC, sprzedaż praw i witamy wszystkich na pokładzie:)
a Bayern to sobie może, zostawić niewolnika, ale chyba i oni nie są tacy głupi
0
@cules100pro
widzę nie potrafisz wytłumaczyć to rzucasz tylko głupio piłeczkę
otóż to co mówisz nie ma nijak do kwoty transfery a jedynie do FFP La Ligi
to znaczy że może wydać ile chcesz ale nie możesz jeśli nie spełniasz wymogów zarejestrować gracza
a wydać możesz 1/4 tego co oszczędziłeś na nowe koszta w FFP (pensja gracza + jego amortyzacja)
0
@Gall
no i co że rozbiło na raty? tu nie chodzi o płatności ale koszt, a koszt jest taki sam 55 bez znaczenia kiedy płacisz
0
@cules100pro
to jakim cudem kupiliśmy Ferrana zimą:) za 55, nie ma krzty prawdy w tym co piszesz
0
@PatrykBarca
wg mnie Bayern będzie dużo słabszy niż był
0
@PatrykBarca
ale jestes odklejony:)
bilety do kina 60 PLN?:)
OD 13 DO 28 w sieci helios
studyjne kina jeszcze taniej
https://www.helios.pl/13,Kielce/Cennik/
0
@Yoshi94
w słabszej lidze gdzie pada więcej goli i obrony w większości są ogórkowe:) niezły argument
0
@LloretDeMar
nie dotrze?:) koleś weź się nie ośmieszaj bo rozumiem to lepiej niż ty za przeproszeniem
ja powtórzę jeszcze raz nie inwestując popadniemy w marazm a co za tym idzie mniejsze zyski w przyszłości, a inwestując mamy szansę na większe zyski
problemem Bartomeu nawet nie były wydatki na zakupy choć te również były przesadzone ale pensje
my dziś nie mamy problemów z płynnością ale z limitami wynagrodzeń i to nas głównie stopuje a to winna rozrzutności i ponad normatywnych pensji dawanych przez poprzedni zarzad
jakoś po tym zarzadzie się tego nei spodziewam
1
@Tomix_83
Pedri, Ferran, Auba, Alba, Fati, f.de jong + potencjalnie Raphinha serio tu aż takiej róznicy nie ma
a Bayern taki mocny a jakoś LM rok w rok nie wygrywa, w tym roku ich Villarreal wyjaśnił:)
4
Bernardo Silva
jeśli tylko M. City zgodziłby się na jego wymianę na F. de Jong to byłoby super:)
mając Kessie f. de jong nie jest niezbędny, a Bernardo Silva bardzo by się przydał, bo oprócz Pedriego brakuje u nas takiego pomocnika, a po kontuzji Pedri widać było że jest problem z grą naszą
Lewy, Raphinha, LO, Bernardo Silva - w takiej kolejności to wg mnie najważniejsze transfery o jakie powinniśmy się starać nie licząc tych co już przyszli - Kessie, Christensen, Torre
0
@Bruttal
bardzo drogo, nie dałbym tyle za mecz z Walia
tu najtańsze bilety to powinni być 50-60 PLN
z Belgią czy Holandia to co innego
1
@Deviler
Gravenberch bardzo przereklamowany, w Ajaxie za nim nie będą tęsknić
a jak odejdzie Lewy to Bayern się osłabi bardzo do tego Gnarby za rok
czy ja wiem z piłkarskiego punktu jeśli Barcelona się wzmocni jak planuje to wg mnie sensowny krok
0
@Tomix_83
puszczą, po pierwsze z niewolnika nie ma pracownika a po drugie za rok nie wiele się zmieni oprócz tego że teraz dostana 30+ za Lewego a za rok okrągłe 0 na wzmocnienia:)
0
@AmigoBlancos
wg mnie też to wyglądało na strzał po prostu
przymierzył i z całej siły kopnął a że wyszło lepiej niż strzał druga sprawa
0
@koziar
kompletnie się zgadzam, już teraz zespół miał super okres i to nie tylko 4-0 z Realem, ale również Napoli, Atletico, Valencia, Sevilla itp. odprawieni
może kadra teraz nie najlepsza, ale ciągle TOP10 na świecie a właśnie z Lewym na 9 bardzo dużo zyskują + inne transfery i nagle może być to zespół walczący o najwyższe cele:)
0
@LloretDeMar
doskonale rozumiem, tylko to po pierwsze rezygnacja z części zysków które dzięki wynikom i tak mogą być lepsze niż wegetacja
przykładowo 50% z 200 mln EUR to nadal więcej niż 80 mln EUR
a Rangersi jak widać nieźle sobie radzą
wegetacje doprowadzi do tego że będziemy walczycli o TOP3 co sezon, będziemy się podniecali pojedynczymi meczami i w dłuższej perspektywie odprowadzi do całkowitego upadku sportowego i finansowego klubu, tak jak to było z Milan czy Arsenal
upadek sportowy równa się mniejsze przychody, coraz gorsi piłkarze i jesli się nie trafi z talentami, trenerem lub nie ma się finansowania to popada się maraz na dłużej
nie wiem czy wiesz ale klub sportowy jest nastawiony na wyniki, to one są clue sportów
uważam że można mieć wyniki i mieć zbilansowany zespół
uważam też że inwestycje to lepsza droga niż wegetacja
i na szczęście nie mogło być lepszego bodźca dla Laporty niż wygrana Realu w LM
0
@pyra92
po słowach" 3 najlepsze sytuacje miał Real" szkoda dalej czytać
tak odklejonej osoby jak Ty dawno nie widziałem
na swojej białej stronie pewnie znajdziesz większą aprobatę tymi bzdurami co wypisujesz polecam tam się udać biały rycerzyku
0
@pyra92
haha dobre
Liverpool był zdecydowanie lepszy i miał lepsze okazje, nieźle musisz mieć pod kopułą żeby przeinaczać rzeczywistość
w samych strzałach ile było 24-4 dla Liverpoolu:)?
nikt nie szuka wymówek tylko podaje fakty:) tak jak ty tylko ja podaje wszystkie ty podałeś pół fakty pomijając istotne kwestie
mi to rybka kto wygrał bo obu ekip nie lubię, ale tak słabego mistrza dawno nie widziałem
2
no to jak ci co byli przekonani że Lewy zosjae w Bayernie
grubo tak mocnej wypowiedzi się nie spodziewałem
oczywiście mogą na siłę go trzymać tylko to już będzie grubo niesmaczne i żałosne
0
@pyra92
przywołaj proszę statystyki ile bramek tracili na mecz:) czy już nie wygodna statystyka
to szczęście można zakłamywać rzeczywistość, ale to jak rywal ma 100% szanse i nie trafia to nie jest wynik taktyki czy wyczekiwania tylko świetnego bramkarza i szczęścia
to jak 2 bramka Rodrygo w meczu rewanżowym z City, Asensio podbija na oślep piłkę a ta idealnie trafia na głowę Rodrygo, no sorry:)
mam nadzieje że wyczerpali limit szczęścia na kolejne 20 lat w LM, bo słabszego zwycięzcy LM dawno nie widziałem
0
@LloretDeMar
pewnie stary lepiej rozumiem niż ty
bez utrzymywania poziomu będziesz miał jeszcze gorzej niż teraz i staniemy się Milanem albo Arsenalem, a bez wydawania kasy na lepszych piłkarzy można pomarzyć że coś wygramy ale tak nie będzie, a to będzie oznaczało dłuższe osadzenie się w przeciętności
trzeba zainwestować aby Barcelona znów wróciła bo sukces przyciąga kasę, a z odpowiednią drabinką płacową można być 0+ klubem z dużymi sukcesami
przypominam klub piłkarski to nie przedsiębiorstwo co ma przynosić zyski, wystarczy tylko aby się samo finansowało
poprzedni zarząd zostawił dużo syfu, aby nie pogorszyć sytuacji trzeba zainwestować albo popadniemy w marazm
1
@LloretDeMar
a co w tym jest głupiego
wyniki nakręcają kasę, myślisz że skąd Real też ma kasę? w niewychodzenia z grupy w LM, czy corocznego prezentowania się dosyć fajnie w tych rozgrywkach
w tym roku za LM z samych rozgrywek ile dostaną z 80-90 mln bez praw telewizyjnych, a my ile 20-25? robi się niesamowita różnica
nie inwestując możemy popaść w długoletni marazm jak Milan
1
@Rust_Cohle
zmiany? Slah i Mane zastępujesz Jota i Diaz? Liverpool z taką zmianę znów spadnie z piedestału
0
@Edoss
a za 40 to zły wybór, pokaż mi kogo na 9 można innego kupić w takiej jakości?
Lewy pogra na tym poziomie jeszcze z 3 lata, bedziemy mieli czas na szukanie
grajac w fazie grupowej LM a potem LE ile kasy zarobiliśmy?
a teraz pomyśl nawet głupia 1/4 LM (z Lewym pewnie możliwe, choć ja wierzę że z taka grą jak grali przez 2 miechy można nawet dalej) ile to mln EUR? za samo wyjście 10 mln EUR coś koło tego 1/4 ile 12 mln EUR kolejne itd.:)
inwestujesz odzyskujesz i kasę i prestiż :)