La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1588 Culés

0

oby teraz szybko ogłosić Kessie, Christensen

kupić Lewandowski oraz Raphinha i skupić się na jakimś ŚO, LO, PO

konto usunięte

0

@lucca87 Leeds chce 55 mln za Raphinhę. Jesteś pewien że to takie proste? :)

1

@LloretDeMar Szkoda na niego zachodu,mógł strzelić samobója jakiegoś i by spadli,a ten jeszcze gola z karnego w ostatniej kolejce zdobył,kpina.Takich nam tu nie trzeba

0

@LloretDeMar
chcieć chcą a na ilu się skończy to się okaże, podobno chcieli też Trincao

mimo wszystko szybki skrzydłowy będzie nam potrzebny

konto usunięte

0

@lucca87 Leeds postawiło sprawę jasno. 55 mln, może zgodzą się na zmienne tzw. krypto raty. Trincao chce wrócić do Portugalii, Barcelona negocjuje jego transfer do Sportingu. Spora szansa że temat może upaść albo się długo rozwlekać. Za Alonso i Azpilicueta się zbliżają.

konto usunięte

1

@Luciano99 gdyby takie coś zrobił, to bym życzył mu z całego serca transferu do PSG. Nieprofesjonalni piłkarze tam lądują.

0

@LloretDeMar
a my postawilismy sprawe jasno za Coutinho czy teraz de jong

czy tyle dostana zobaczymy to negocjacje

Leeds musiało wyżej zacząć aby było z czego zejść

konto usunięte

0

@lucca87 różnica jest taka, że Barcelona musi sprzedawać i były obawy że Aston nie wykupi piłkarza bo miał moment bardzo slabej gry. Leeds nic nie musi. Tym bardziej osłabiać się gdy idzie kolejna walka o utrzymanie najpewniej w kolejnym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?