lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon
no chyba właśnie o to chodzi że na bankierów i lekarzy nie każdy się nauczy:) bo pewnych zdolności, możliwości nie przeskoczysz
0
@draxidox
człowieku ale co ty porównujesz, malowanie czy położenie płytek do zawodu np. lekarz, prawnik czy bankier:)
zabawny jesteś
0
@draxidox
przed studiami pracowałem fizycznie na budowie i nie jest to fizyka kwantowa:)
1
@MesQueUnClub_87
tak rozumiem
ale bez poprawności politycznej bądźmy też szczerzy i nie ma się co oszukiwać, procent układających kostki którzy mogliby zostać lekarzami jest za pewne znikomy, i nie ma się co to czarować, nie każdy jest tak samo zdolny
aczkolwiek nigdy nie mówiłem że są to gorsi ludzie, po prostu inny zakres umiejętności i tyle
ale też śmieszy mi współczucie im teraz, taka specyfika pracy
każdy zawód ma minusy, nawet ginekolog przy starych brzydkich pacjentkach to raczej nic przyjemnego:)
0
@maroon
a ktoś tu piszę że nie docenia inne zawody:)? chyba za bardzo jesteś przewrażliwiony
ja napisałem tylko że im nie współczuje bo to taki zawód i specyfika, chcieli by robić coś innego to mogli się wybrać coś innego
zasadniczo jakbym miał tak współczuć to musiałbym współczuć wszystkim co pracują bo niby każda praca jest ciężka:)
trochę to zakrawa o śmieszność takie teksty jak autora posta
0
@MesQueUnClub_87 @draxidox
ciągle mnie nie rozumiecie
nie każdy musi dążyć do bycia lekarzem, bankierem itp. ale chyba każdy musi przyznać że aby zostać lekarzem, bankierem trzeba wyłożyć trochę więcej wysiłku niż aby układać kostkę czy kopać łopatą
ludzie nie róbcie z takich rzeczy jakieś nauki o fizyce kwantowej
każdy zdrowy mężczyzna po jakimś krótkim czasie może się nauczyć i zostać brukarzem, budowlańcem czy kopać doły
w drugą stronę to jednak tak nie działa i budowlaniec nie zostanie od tak lekarzem, prawnikiem czy bankierem (nie mylić z kasjerką w okienku)
tak samo każdy wie z czym się dany zawód wiążę, jakie ma plusy i minusy wiec wybierając taką drogę każdy wie na co się piszę
0
@MysticCat
dokładnie:) każdy wie z czymś jakaś praca się wiąże, jeśli ktoś chciał nie być na słońcu to trzeba było się uczyć albo znaleźć inną pracę w biurze
a jesli ktoś to po prostu lubi to chyba wie z czym to się wiąże praca na zewnątrz
0
@Joe_Pesci
bardzo dobrze płatna:) w jakich standardach:)
1
@draxidox
nie każdy może być lekarzem bo widocznie ci co układają kostki nie byli wystarczającą mądrzy
a przede wszystkim każdy wie jaką pracę wykonuje i jakie są plusy i minusy pracy, plus każdy lubi co innego
1
@FCB24
formatowanie komórek od góry kategorie:
ogólne, liczbowe, walutowe, księgowe, data itd.:)
1
@FCB24
jak może nie działać, wybierasz format liczbowy a nie walutowy i nie ma prawa nie działać:)
1
@FCB24
CTRL +1, CTRL +F1 napisałem ci z rozpędu sorki, tamto do czego innego służy
0
@Azi
a ja nadal nie kumam o co chodzi:) ale luz:)
3
@FCB24
CTRL + 1 i zmień sobie na odpowiedni format liczbowy a nie walutowy
2
@FCB24
napisz może czego potrzebujesz to może ktoś ci pomoże
2
@Azi
czytam i dalej nie kuma o co ci chodzi:)?
0
@Striker
2 lata umowy jeszcze ma, jak tak zrobią pewnei przemęczy się 2 lata i odejdzie za darmo, albo jeśli by za rok spadli odejdzie gdzies za 25 mln
niby sa w komfortowej sytaucji ale nie do końca
lepsze np. 50 od Barcelony teraz niz 25 za rok albo nic za 2 lata
2
@KrystianR
"umowa jest..jedynie zastrzeżenie to takie, że kasa jaką dostaję, nie jest taka jak na papierze..dzieki za podowiedzi"
nie kumam to co dostajesz mniej niż na papierze?, nigdy nie kumam takich wypowiedzi że telefony wieczorem albo w weekendy, sorki dla mnie to wymówka taka branża, świat się nie zawala jeśli nie odbierzesz telefonu, serio, jak za przeproszeniem jesteś w WC albo w łóżko z żoną to też odbierzesz tel?
a co do nowego miejsca zawsze patrzy sie na stare miejsce w różowych okularach, ale zmiany bywają dobre, popatrz na to jak na szansę, a jak będzie to się okaże
0
@Yoshi94
ale jaki szacunek? człowieku o czym ty mówisz, piłkarz to nie jest towar, chce grać dla klub A to albo czeka aż mu się kontrakt zakończy albo namawia swój obecny klub że chce grać dla klubu A a nie np. B
0
@Inko
Jakie pieniądze bo w info od romero ani słowa o kasie
0
@masq
Ale kto mowi ze licytujemy się z Chelsea. Raphinha chce iść do nas i nie ma znaczenia ile Chelsea oferujemy jak się zawodnik upsze to nici z transfery do Chelsea.
0
@Deviler
w sumie to jednak bomba, skoro już było info o dogadaniu się Leeds i Chelsea
wychodzi na to że Barcelona może jest w grze, w końcu do podpisania kontraktu potrzebna jest zgoda zawodnika, a ten jak się uprze to nie podpisze
1
@Lionel_Messi10
fajna gdzie zamawiałeś?
4
@TR3YWAY
teraz opłacasz jedzenie więźniom i to ci pasuje a przeszkadza ci dzieci?
serio?
poza tym nie tylko ty płacisz podatki ale całe społeczeństwo, komuś może przeszkadzać że płaci większe podatki niż ty i opłaca np. twój dostęp do lekarzy, drogi po których jeździsz itp.
śmieszne jest ze w więzieniu jest podobno lepsze jedzenie niż w szpitalu
uważam że więźniowie powinni codziennie pracować na jedzenie
4
@MesQueUnClub96
czy ktoś zwrócił uwagę na średnią Van Nistelrooy?
druga w zestawieniu, porównałem z Wikipedia i chyba to fejk
1
@Patrykl145 @HansFCB
oficjalny filmik FCB o współpracy z Konami bez największej gwiazdy:) wierzycie że tam zostanie? to już przesądzone kwestia tylko kiedy i ceny
6
no to Lewy chyba niedługo oficjalnie zawita w Barcelonie:) i co do tego nie ma wątpliwości:)
potem skupić się na Kounde
0
@Patrykl145
Licze na Lewy i Kounde. Ale znacznie nie ma to na co licze tylko to co będzie po zamknięciu okienka. Dlatego czekam cierpliwie
A ty zachowujesz się jak typowy marudny Polak. Zluzuj
0
@szela1899
w kanadyjce podobny wynik jak Dembele tak tu wychwalany przez większość
od kwietnia u nas w ogóle gra siadła i to u wszystkich, fizycznie wyglądaliśmy gorzej
8
@Patrykl145
a tutaj głos jakby okienko transferowe było zamknięte już:)
zluzuj szorty