0

@Survier
a czemu Aguero i Henry byli na treningu?

ty tak serio?

5

Niektórzy to naprawdę powinni sobie coś wziąć aby się ogarnąć z tej strony.

Serio co ma za znaczenie czy Lewy podpisze kontrakt dziś czy jutro? serio?

przypomnę Raphinha komunikat w środę, prezentacja i podpis w piątek, a przecież był tu na miejscu w Barcelonie:)

ludzie ogarnijcie się

1

@FCBparasiempre
spokojnie, klub ogłosił oficjalnie, zarówno Bayern i Barcelona więc po co się denerwować?

0

@Bobo25
Niejest to prawda. To Bartomeu mu odroczył pensje nie Laporta z Alemanym.

0

@Esteban_
typowy Polak bez życia prywatnego:)

0

@OnlyCules
ciągle nie odpowiedziałeś co taki zesrany jesteś:) wyluzuj trochę. dziś przede wszystkim mecz:) a potem czekamy na Xaviego i mecz z Realem i na resztę wzmocnień, a to są Hiszpanie im się nie śpieszy:)

0

@OnlyCules
A ty co taki podgorsczkowany? Stalo ci się coś. Jest kupiony zaprezentują go dzis albo jutro i tyle. Z Miami i tak nie zagra z marketingowego punktu widzenia lepszy debiut z Realem:)

0

@Rust_Cohle
no i? podaj mi klub których nie miał kilku takich meczów w historii? Barca kilkanaście lat temu przygrywała z Dynamem Kijów 0-3 i 0-4, by potem kilka razy pokonać ten klub i ostatecznie osiągnąć znacznie więcej od tamtego czasu

liczą się sukcesy i trofea

0

@Masny
jakby znaczek był z boku to spoko a takto wg mnie mega przeciętna, ale różne są gusta:)

1

@Firestone
a Bayern dostawał od Borussi Mon. 5-0:) pytanie i co z tego? każdy ma taki gorszy mecz

0

@Culer_1906
umiesz czytać alternatywa na lewą obronę co ma więc do niego Kounde:)?
a Gaya było już pisane kilka razy przywiązany do barw Valencii nie do wyciągnięcia

0

@halfnolife
canal plus online

0

@Marcelinho99
ale na jakiej wikipedii?

https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Barcelona

przecież jak byk tu jest:)

0

może czekają na ok od Depay na 9?

2

@Vebrol
gdzie tu kabaret? zwykłe info i tyle. Właściwa i tak ma być na CN

0

@Kurkmen
sklep Barcelony, sklep Nike

0

@Enerio
M zdecydowanie

1

@Pewex
nie kapitał tylko aktywa to raz:)

w ogólnym rozrachunku wiadomo 25% mniej kasy z TV, ale ogólnie jesli nei poprawilibysmy naszej kadry to wcale nie musiałoby być 25% mniej

wobraż sobie sytuacje znów odpadniecie z grupy LM, LE i marka podupada pomału, z TV otrzymujemy łącznei z la liga 180 mln EUR i mamy do tego 100%

drugi scenariusz, świętny team mistrzostwo Hiszpanii, walka o LM realna i otrzymujemy 250 mln EUR z praw TV i z tego 75% to 187,5 mln EUR

liczby podałem ci dla przykładu ale żeby uzmysłowić o co gramy

0

@Kwiatek67
Gaya z tego co kojarzę się nie rusza bo jest wierny barwom Valencii:)

3

teraz trochę czas aby odeśli niepotrzebni gracze - Umititi, Mingueza, Wague, Puig, Pijanić, Braithwaite, Depay, Neto

kogo pożegnamy pierwszego? a kto ostatecznie zostanie i będzie ławkę grzał wg Was?

1

@clyde
niestety teraz nigdzie jej nie ma, patrzyłem sklep klubowy, strona nike, net

mam nadzieje że niedługo wejdą do sprzedaży

3

@HighestInTheRoom @Kinginiesta
dzięki Panowie, właśnie nawet na oficjalnie stronie klubu jeszcze nie widziałem

nie no ta z herbem klubowym i w tym kolorze jest piękna:) czekam aż wejdzie do sprzedaży + wspieranie klubu:)

8

ktoś znalazł tą bluzę/polar Barcelony w którym tu jest Lewy? w sensie sklep

/photo/2

1

@Kurkmen
ja używam 3 opcje w zależności od stylizacji
nerka na sportowo,
saszetka przez ramię do stylizacji smart casual
do eleganckich tylko telefon +mini portfel z gotówką gdzie mam wszystko co potrzeba:)

1

@Kgorecki2500
Vlahovic

0

@Archolos
Upokorzeniu? Nauvz się sliw której używasz

0

Ale transfernarket ma bol tylko o Lewego

Przypomnę ze transfer oficjalnie potwierdzony przez obie strony. Raphinha jakis potrafili pokazać wcześniej

1

@Maciux7
Mogą zarejestrować wszystkich idz na stronę białych madrycki trollu

0

@MarioVeB! @Moderacja
Mam nadzieję że za tekst "byle co" @MarioVeB! Dostanie bana na zawsze na tej stronie.
Ciężko to nawet nazwać brakiem szacunku. Szanujemy się nie róbmy z tej strony kurnika.

2

@Lionel_Messi10
poza tym to miałby sens kessie, christensen, dembele ,raphinha, lewy, azpi, alonso, kounde jakby nie mogli ich zrejsterować

wydaje mi się że nawet z Tbasem sie jakoś ugadali bo zminił potem Tabas narracje w mediach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?