lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier
a czemu Aguero i Henry byli na treningu?
ty tak serio?
5
Niektórzy to naprawdę powinni sobie coś wziąć aby się ogarnąć z tej strony.
Serio co ma za znaczenie czy Lewy podpisze kontrakt dziś czy jutro? serio?
przypomnę Raphinha komunikat w środę, prezentacja i podpis w piątek, a przecież był tu na miejscu w Barcelonie:)
ludzie ogarnijcie się
1
@FCBparasiempre
spokojnie, klub ogłosił oficjalnie, zarówno Bayern i Barcelona więc po co się denerwować?
0
@Bobo25
Niejest to prawda. To Bartomeu mu odroczył pensje nie Laporta z Alemanym.
0
@Esteban_
typowy Polak bez życia prywatnego:)
0
@OnlyCules
ciągle nie odpowiedziałeś co taki zesrany jesteś:) wyluzuj trochę. dziś przede wszystkim mecz:) a potem czekamy na Xaviego i mecz z Realem i na resztę wzmocnień, a to są Hiszpanie im się nie śpieszy:)
0
@OnlyCules
A ty co taki podgorsczkowany? Stalo ci się coś. Jest kupiony zaprezentują go dzis albo jutro i tyle. Z Miami i tak nie zagra z marketingowego punktu widzenia lepszy debiut z Realem:)
0
@Rust_Cohle
no i? podaj mi klub których nie miał kilku takich meczów w historii? Barca kilkanaście lat temu przygrywała z Dynamem Kijów 0-3 i 0-4, by potem kilka razy pokonać ten klub i ostatecznie osiągnąć znacznie więcej od tamtego czasu
liczą się sukcesy i trofea
0
@Masny
jakby znaczek był z boku to spoko a takto wg mnie mega przeciętna, ale różne są gusta:)
1
@Firestone
a Bayern dostawał od Borussi Mon. 5-0:) pytanie i co z tego? każdy ma taki gorszy mecz
0
@Culer_1906
umiesz czytać alternatywa na lewą obronę co ma więc do niego Kounde:)?
a Gaya było już pisane kilka razy przywiązany do barw Valencii nie do wyciągnięcia
0
@halfnolife
canal plus online
0
@Marcelinho99
ale na jakiej wikipedii?
https://en.wikipedia.org/wiki/FC_Barcelona
przecież jak byk tu jest:)
0
może czekają na ok od Depay na 9?
2
@Vebrol
gdzie tu kabaret? zwykłe info i tyle. Właściwa i tak ma być na CN
0
@Kurkmen
sklep Barcelony, sklep Nike
0
@Enerio
M zdecydowanie
1
@Pewex
nie kapitał tylko aktywa to raz:)
w ogólnym rozrachunku wiadomo 25% mniej kasy z TV, ale ogólnie jesli nei poprawilibysmy naszej kadry to wcale nie musiałoby być 25% mniej
wobraż sobie sytuacje znów odpadniecie z grupy LM, LE i marka podupada pomału, z TV otrzymujemy łącznei z la liga 180 mln EUR i mamy do tego 100%
drugi scenariusz, świętny team mistrzostwo Hiszpanii, walka o LM realna i otrzymujemy 250 mln EUR z praw TV i z tego 75% to 187,5 mln EUR
liczby podałem ci dla przykładu ale żeby uzmysłowić o co gramy
0
@Kwiatek67
Gaya z tego co kojarzę się nie rusza bo jest wierny barwom Valencii:)
3
teraz trochę czas aby odeśli niepotrzebni gracze - Umititi, Mingueza, Wague, Puig, Pijanić, Braithwaite, Depay, Neto
kogo pożegnamy pierwszego? a kto ostatecznie zostanie i będzie ławkę grzał wg Was?
1
@clyde
niestety teraz nigdzie jej nie ma, patrzyłem sklep klubowy, strona nike, net
mam nadzieje że niedługo wejdą do sprzedaży
3
@HighestInTheRoom @Kinginiesta
dzięki Panowie, właśnie nawet na oficjalnie stronie klubu jeszcze nie widziałem
nie no ta z herbem klubowym i w tym kolorze jest piękna:) czekam aż wejdzie do sprzedaży + wspieranie klubu:)
8
ktoś znalazł tą bluzę/polar Barcelony w którym tu jest Lewy? w sensie sklep
1
@Kurkmen
ja używam 3 opcje w zależności od stylizacji
nerka na sportowo,
saszetka przez ramię do stylizacji smart casual
do eleganckich tylko telefon +mini portfel z gotówką gdzie mam wszystko co potrzeba:)
1
@Kgorecki2500
Vlahovic
0
@Archolos
Upokorzeniu? Nauvz się sliw której używasz
0
Ale transfernarket ma bol tylko o Lewego
Przypomnę ze transfer oficjalnie potwierdzony przez obie strony. Raphinha jakis potrafili pokazać wcześniej
1
@Maciux7
Mogą zarejestrować wszystkich idz na stronę białych madrycki trollu
0
@MarioVeB! @Moderacja
Mam nadzieję że za tekst "byle co" @MarioVeB! Dostanie bana na zawsze na tej stronie.
Ciężko to nawet nazwać brakiem szacunku. Szanujemy się nie róbmy z tej strony kurnika.
2
@Lionel_Messi10
poza tym to miałby sens kessie, christensen, dembele ,raphinha, lewy, azpi, alonso, kounde jakby nie mogli ich zrejsterować
wydaje mi się że nawet z Tbasem sie jakoś ugadali bo zminił potem Tabas narracje w mediach