lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG
ja uważam że działania tzw. Zachodu czy USA są wręcz śmieszne, trochę to wygląd jakby świat przyzwyczaił się że gdzieś w Europie giną niewinni ludzie, cywile, dzieci
3
@Albatros
tak to zupełnie inne przepisy
0
@Rl9k1nG
a najgorsze jest to że Świat nic z tym nie robi
5
@dzefrej234
jak go zarejestrują:)
0
4 dźwignie, łącznie ca. 730 mln EUR:) coś takiego i gitara
0
@jeyx77x
ja trochę krócej wg mnie w skali szkolnej 1-6
6 - Dembele, Pedri, Araujo, Kounde, Bernardo - o ile przyjdzie
5 - Lewandowski, Raphinha, Busi, Gavi, Alba
4- Fati, Ferran, Auba, S.Roberto, Christensen, Garcia, Alonso, Pique, F de jon - o ile zostanie, Ter stegen
3- Dest, Pijanić, Pena
0
@Aragorn33
malkontentów wśród Polaków nie brakuje, pewnie by narzekali:)
wg mnie zarejestrują znaczną część a resztę za tydzień
1
@Qexi
jak nie panikujesz, człowieku ochłoń, widzisz aby piłkarze panikowali z tego powodu, ktoś ci już tu pisał
po pierwsze jest czas
po drugie czasami takie rzeczy się przesuwają to normalne
po trzecie - chcieli wszystkich na raz po prostu
po czwarte- la liga jeszcze dzień/2 dni temu miała u nas w składzie Neto co nie było go od kilku dni, także ochłoń bo la liga też się opóźnia
po piąte- tak jak ktoś pisał jakby ich nie kupili to już by ich nie kupili bo przeszli by gdzie indziej
po szóste kadra jest dzięki temu mega wzmocniona i jedna z najlepszych na świecie:)
0
@barcelonaLM
no kto m problem to ma:) gimbaza pewnie ma:)
8
@Qexi
jak kompromitacją, człowieku ochłoń, piłkarze na bieżąco wiedzą jak jest sytuacja i tak wiedzą że wszyscy do 31 będą zarejestrowani i spokojnie pograją, na ten moment to ciągle początek sezonu, bez ciężkich meczu, wielu wciąż ćwiczy taktykę w nowym klubie
dorośli faceci albo chłopcy tu na forum ale w większości zachowują się widzę jak kobieta w okresie patrząc na takie wpisy panikujące
0
@lucca87
końcowa faz może trwać4-7 dni a nie 4-57:) mój błąd literówka
0
@Zoker
sam zacząłeś zaczepkę
ale nieważne
to nie ma znaczenia od kiedy pracuje nad tym zarząd, po pierwsze uważam że oni przede wszystkim chcieli najpierw obniżyć pensję, a łatwiej to zrobić mając niezaresjtrowanych piłkarzy, o wiele łatwiej wtedy rozmawiać z takim Busim czy Pique
po rejestracji i po dźwigni nie byłoby takiej motywacji
a pamiętaj że celem jest przede wszystkim też u normalizowanie pensji zespołu nie tylko do rejestracji ale aby w przyszłości nie było problemów
po drugie pewnie zakładali że faza sprzedaży Depay, De jong będzie trochę szybciej
po trzecie sądzę że ta 4 dźwignia była trochę jaka taka konieczność, ale liczyli że dzięki innym obliczeniom 3 pierwszych dźwigni i szybszym odejściom piłkarzy nie będzie konieczna
nawet jak mają wszystko dogadane to końcowy etap może trwać 4-57dni a nie dzień 2, fundusz który to kupuje jest pewnie zagraniczny, pewnie potrzebne są jakieś zgody, u nas w Polsce np jest UOKIK i jak kupujesz jakąś spółkę do portfela musisz mieć zgodę UOKIK, może tam też są jakieś procedury formalne które nie trwają1 czy 2 dni a 3-7 dni
kilku graczy zarejestrują bo poważne źródła o tym mówią i pewnie będzie to 4-5 piłkarzy, może za późno się za to zabrali ale ja nie widzę tu problemu bo 2-3 mecze bez S.Roberto czy Kessie przeżyjemy
na koniec nie chce się ani kłócić ani przekomarzać, po prostu nie lubię tylko zaczepek
0
@Zoker
nie wiem jakie dokumenty przerabiasz ale podpisywanie dokumentów typu wynagrodzenie piłkarza pewnie potrafi zająć kilka dobrych dni - propozycja zmiany, negocjacje, prawnicy jednej strony, prawnicy drugiej strony, agenci
a umowy typu sprzedaż aktywów to żmudna praca i trwa tygodniami, a przy transakcjach transgranicznych dodatkowo to się wydłuża
to nie jest zwykły papierek na zakup tuszu do drukarki czy zamówienie towaru nawet na 10 czy 100 tys. PLN
nie wiem przy jakich transakcjach brałeś kiedykolwiek udział ale ja przy dużych i trwało to tygodniami, a nawet końcowa dokumentacja potrafi się wydłużyć
a czy rzucam datami - tak wiem do kiedy można zarejestrować piłkarzy ale to chyba nie wiedza tajemna
wiem też jak mniej więcej wygląda FFP i o co z tym wszystkim chodzi bo siedzę w finansach i czasem za głowę się łapie jak czytam wypociny ludzi tutaj
a zdjęcie możesz wysłać to tylko by świadczyło o Twojej kulturze, albo jej braku
1
@Zoker
Miałeś jakieś problemy w dzieciństwie czy o co ci chodzi? Pracuje to wiem ile trwa podpisywanie różnych dużych umow projektów.
Ty rozumiem pracujesz fizycznie albo w prostej pracy biurowej ze nie wiesz?
1
@pioz123
Tak można do końca sierpnia. A kessie i Christensen jako wolnych agentów nawet dłużej
1
Rejestracja
pewnie będzie w kolejności Lewy, Raphinha, Dembele, Kounde, Kessie, Christensen, S.Roberto
więc jeśli załatwią wszystkie formalności to Kessie, Christensen czy S.Roberto mogą poczekać tydzień/2 tygodnie na rejestrację nie widzę problemu
to nie jest tak że wszystkie dokumenty podpisuje się w minutę
teraz czas na odejście Depay, Umititi, Braithwaite, Abde - wypożyczenie oraz rozwiązanie sprawy De Jong
jest też sprawa sponsora na rękawie która też do końca miesiąca powinna się rozwiązać
0
@tristan87
oi stare koszulki -żenada ta strona la liga
0
@cat_r37
jeszcze do wczoraj nie miał numeru na stronie
ale do wczoraj w kadrze był też Neto, powoli aktualizaują
1
@Sulimo
zdecydowanie tak
serduszka w sosie śmietankowym bardzo dobre, wątróbka z buraczkami również:)
0
@kuz
no nie pomału się to rusza, niedawno wymazali Mnigueza, wczoraj chyba Neto
nie dziwna sprawa, pewnie się coś dzieje ale sprawdzanie dokumentacji trwa
0
@kuz
mats
roberto christensen aruajo alba
pedri busi gavi
raphinha lewy demebele
2
@Lukas90
czy mniejsze to się okaże,
zawsze 100% z 80 mln to mniej niż 75% z np. 120 lub więcej, a różnice z fazy grupowej LM a np. 1/4, 1/2, finału czy zwycięstwa są kolosalne
a mówię tu tylko o TV, a premie za kolejne rundy LM od UEFA to kolejne różnice w kasie
do tego inny marketing, zobacz jaką marka jesteśmy dzięki tym transferom
1
@DaPidejpi
dokładnie tak to wygląda:) nie będe nic pisał bo mogłoby mu się zrobić przykro
2
@vlbmadridista
kliknięcia
2
@pinasmeister
dobre:)
2
@Rust_Cohle
na czym siedzieć? nie znasz mnie ale już jakieś głupie docinki piszesz:)
dla mnie to jakiś przypadkowy koleś którego pierwszy raz widzę i tyle
0
@Daviix7
zależy jakiej marki chcesz, wchodzisz na stronę producenta oglądasz i konfigurujesz sobie
1
@Rust_Cohle
wyjazd na jeden mecz to jeżdżenie po świecie?:) grubo
0
@Zoker
masz nową zdrową drabinkę płac gdzie najlepsi zarabiają max X, większość pewnie 0,5 X, a Holender ma 2X i nie chce ani odejść ani zmniejszyć pensje, gdzie pensje dostosowują legendy takie jak Pique, Busi
jeśli myślisz że chodzi o rejestrację to się grubo mylisz, bo wysłane są już dokumenty, to gra na równoważenie płac w zespole
właśnie po to aby w następnych latach nie było problemów z FFP, a Holender przez 3 lata nie pokazał nic aby dostawać 2X
jeśli byłby ambitny, chciał zostać w zespole to pewnie by się dostosował i obniżył wynagrodzenie
dla mnie po tym wszystkim mam duży niesmak do zawodnika i nie chce go w zespole
z niecierpliwością czekam na B.Silvę
7
@AdiKingu96
a to coś się wyprawia? już mecz z Rayo się rozpoczął czy o czymś nie wiem?