1

@kryhaa
Tonali nie odejdzie:) kibic Milanu, Kamara pewnie w zasięgu

0

@masq
ja w następnym meczu chciałbym zobaczyć pomoc

Kessie- Busi- Pedri

niech Gavi i De Jong odpoczną i powalczą o 11

w obronie też zobaczyłbym bardziej Balde- Christensen- Kounde - Foyth

tak mam nadzieję na przyjście Foyth:)

a co do Ferran jakby wczoraj strzelił a był blisko to byłby inny obraz jego, ogólnie uważam że się przyda bo to dobry piłkarz i powinnismy się cieszyć że mamy taki wybór Dembele, Fati, Raphinha, Ferran - każdy z nich będzie miał lepsze i gorsze mecze i każdy z nich może być w każdum meczu decydujacy

2

w 2 meczach Xavi postawił na 18 zawodników dotychczas, dodając do tego Pena mamy 19 zawodników, Kounde to jest już 20 i to jest chyba kadra tych z których chce korzystać Xavi

jak widać nie ma w niej miejsca dla Depay, Dest, Umititi, Braithwaite i Pijanić - i ono pewnie wszyscy odejdą, Bośniak pewnie też pomimo deklaracji że będzie grał

brakuje LO, PO i na nich pewnie Xavi czeka czyli Foyth i Alonso

Jeśli Auba odejdzie to pewnie poszukają innego napastnika (Belotti, Cavani?)

Pablo Torre - pewnie będzie miał rolę zdawkową i głównie Barca B

z chęcią zobaczyłbym pomoc Kessie- Busi- Pedri od początku w następnym meczu

po sezonie pewnie odejdzie Pique i Busi i możliwe wg mnie Alba

to uwolni dużo funduszy w limicie płac FFP, obstawiam że za rok jak teraz się nie uda sprowadzą Bernardo Silva oraz zastępca Busi (tylko kto to będzie)?

@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci

0

@!34RC3!_0N4
1:3 dla nas:) bo jak dla Sociedad to troche cie poniosło

0

@Schoogs United juz dawało 80

0

@Encore
Sprzedac jak najszybciej za te 90 plus i kupić ziyech plus kogoś do pomocy;)

0

Sponsor na rękawach

Czemu ta opcja przycichła?? 2-3 tygodnie temu było o tym słychać, wystarczyłoby na rejestrację Kounde i pewnie jeszcze Foyth
Sadze ze tym powinni się zająć najpierw a potem sprzedawać piłkarzy mając lepszą pozycję

0

Na ten moment nic więcej nie oczekuje tylko szybkie odejście depay, auba oraz rejestracja Kounde i zakup Foyth i dla mnie okno mozna zamknąć

0

@MeMyselfAndI
Rodrygo to przeciętniak

0

@Encore
Pierwsze słyszę o takim piłkarzu. Kolejny No name

0

@ŁukaszNidzica
Głównym faworytem do wygrania ligi to jest teraz Barcelona

0

@MESSIah16
No nie wiem czy nie mamy będziemy mieć porównywalnej ekipy

2

@Sysia11
w tamtym sezonie dużo nie brał, teraz jego pensja się podwoiła i chyba jest to blisko 9-10 mln netto

0

@prokofiew
Ferran, Fati a od biedy nawet Dembele

2

pozbycie się Auby (z dużą pensją) za fajną kasę + Depay

a dzięki temu rejestracja Kounde, Alonso + pewnie niedługo Foyth to wydaje się rozsądny krok

ten rok z Lewym na 9 i w back upie Ferran/Fati damy radę

lubię Auba ale to dobry deal się wydaje

a za rok trzeba by poszukać 9 ale młodej i perspektywicznej

0

@tbas
no właśnie chodzi o pensji, co z tego że zejdziemy ze sprzedaż piłkarza jak i tak dla nowego pracodawcy to za duża pensja i to przez x lat kontraktu

i mówimy o piłkarzach co nie kosztują 50-60 mln tylko są warci na rynki 5-10 mln
schodzimy z ceną o 2 mln, a jak piłakrz ma za dużo pensje o 2-3 mln co najmniej to i tak przez x lat dla nowego klubu sie to nie opłaca

0

@Peciak
dokładnie ciężko się pozbyć piłkarzy skoro zarabiali za dużo w porównaniu do umiejętności

pozostaje czekać aż nowy zarząd ukończy proces porządkowania pensji bo to największy problem obecnej Barcelony, nie brak kasy

tylko pozostałe syte koty po erze Bartomeu

0

@MesQueUnClub_87
też bym chciał zostawić ale pachnie mi takim scenariuszem

choć przy tym chciałbym jeszcze Bernardo

1

depay, auba, dest out

rejestracja kounde, gavi, pena

zakup Foyth, Alonso

marzenie przy tym scenariuszu zakup jeszcze Bernardo:)

wchodzicie w to?

scenariusz 1 bez Bernardo
scenariusz 2 z Bernardo

0

@RanDiFCB
kasa u nas jest i z tym problemu nie ma

limity płac to jedyny problem

6

@Lukas90
człowieku ochłoń, kto pluje jadem na Duńczyka, jasno miał powiedziane że jest za słaby i do widzenia, normalna sytuacja w piłce

Depaya wywala jak śmiecia? - większych bzdur nie czytałem

kot będzie chciał tu grać - już ci mówię Lewandowski, Kounde ,Raphinha itd.

a ty wróć proszę na swoją stronę biały rycerzu z Madrytu

0

@messi564
kto to jest K2?

0

NAGONKA NA BARCELONĘ

żenujące są te komentarze zewsząd na Barcelonę, na prawdę czy to czyjś iteres skad mamy kasę albo że dany piłkarz jest nam niepotrzebny i mówimy mu aby szukał innego klubu

to normalne i zdarza się wszędzie, ale widać że zbliża się wielka Barcelona i niektórych już boli pewna część ciała z tego powodu i nie potrafią wytrzymać:)

1

@Bzyczekk
no to dowalili z tą wyceną Araujo w porównaniu do Maguire:)

0

@Janiama
po wartości TOP 7, po średniej wartości piłkarza TOP5

tylko te wartości są mocno niedoszacowane np u nas. S. ROberto wart 5 mln EUR, oki nie jest to mag futbolu ale jest spokojnie wart więcej

Dembele wycena 30- tu przemilczę wycenę kurtyną śmiechu itp. itd.

gdzie w Chelsea Pulisci 42, havertz 70:) w totka richarlison 48 i takie przykłady można by mnożyć

0

@Suzu
głupoty to ty piszesz to jest bonus lojalnościowy + odroczona pensja

przy problemach z rejestracją Kounde i zakupami FFP wypałty 52 i 50 mln EUR to trochę dużo nei sądzisz?

łatwo się mówi o miłości do klubu ale łatwo się też doi klub z kasy, jakby zrezygnowali choćby z 20-50% wynagrodzenia za ten sezon to by nie zbiednieli zbytnio ale pomogli by klubowi i pokazali miłość do klubu a nie tylko rękę po kasę wyciągać
ale jak się zachowaja czas pokaże

1

@pioz123
mi się marzy Bernardo też, ale szczerze już nie wierzę w ten transfer, ale pewnie jeśli będzie tak jak piszesz to może jakoś byłoby to możliwe

co do pomocy mi też brakuje piłkarza o profilu Pedri
ale mimo wszystko pomoc się wzmocniła, Kessie to jednak kluczowy pomocnik mistrza Włoch a Pijanić jednak w piłkę grać potrafi

zobaczymy co będzie dla mnie LO to mus a druga opcja to PO lub ŚP czyli Bernardo lub Foyth, wg mnie tak pójdzimy

jeśli udałoby się 3 zakontraktować to dla mnie byłby kosmos i MŚ:)

1

@MrShakira
większość myślących ludzi to wie, odbijają się szerokim echem decyzje Bartomeu i niestety pensje Pique i Busi odroczone, podobno łacznei za ten sezon maja dostac 102 mln EUR brutto, dla mnie to skandal i czas na pokazanie czy się kocha Barcę czy kasę

3

Teoretycznie

Ter Stegen (Pena)
Foyth (S.roberto) - Kounde (Eric)- Araujo (Christensen/Pique) - Alba (Alonso)

De Jong (Gavi) - Busi (Pijanic) - Pedri (Kessie)

Raphinha( Ferran) - Lewy (Depay) - Dembele (Fati)

to byłaby bardzo mocna i kompletna kadra:)

za rok przy odejściach Pique, Busi - skupiłbym się na Bernardo Silva i zastępstwie za Busi

0

@Aragorn33
Foyth za ca. 25-30 + zmienne łatwe do ogarnięcia spokojnie pójdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?