lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kryhaa
Tonali nie odejdzie:) kibic Milanu, Kamara pewnie w zasięgu
0
@masq
ja w następnym meczu chciałbym zobaczyć pomoc
Kessie- Busi- Pedri
niech Gavi i De Jong odpoczną i powalczą o 11
w obronie też zobaczyłbym bardziej Balde- Christensen- Kounde - Foyth
tak mam nadzieję na przyjście Foyth:)
a co do Ferran jakby wczoraj strzelił a był blisko to byłby inny obraz jego, ogólnie uważam że się przyda bo to dobry piłkarz i powinnismy się cieszyć że mamy taki wybór Dembele, Fati, Raphinha, Ferran - każdy z nich będzie miał lepsze i gorsze mecze i każdy z nich może być w każdum meczu decydujacy
2
w 2 meczach Xavi postawił na 18 zawodników dotychczas, dodając do tego Pena mamy 19 zawodników, Kounde to jest już 20 i to jest chyba kadra tych z których chce korzystać Xavi
jak widać nie ma w niej miejsca dla Depay, Dest, Umititi, Braithwaite i Pijanić - i ono pewnie wszyscy odejdą, Bośniak pewnie też pomimo deklaracji że będzie grał
brakuje LO, PO i na nich pewnie Xavi czeka czyli Foyth i Alonso
Jeśli Auba odejdzie to pewnie poszukają innego napastnika (Belotti, Cavani?)
Pablo Torre - pewnie będzie miał rolę zdawkową i głównie Barca B
z chęcią zobaczyłbym pomoc Kessie- Busi- Pedri od początku w następnym meczu
po sezonie pewnie odejdzie Pique i Busi i możliwe wg mnie Alba
to uwolni dużo funduszy w limicie płac FFP, obstawiam że za rok jak teraz się nie uda sprowadzą Bernardo Silva oraz zastępca Busi (tylko kto to będzie)?
@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci
0
@!34RC3!_0N4
1:3 dla nas:) bo jak dla Sociedad to troche cie poniosło
0
@Schoogs United juz dawało 80
0
@Encore
Sprzedac jak najszybciej za te 90 plus i kupić ziyech plus kogoś do pomocy;)
0
Sponsor na rękawach
Czemu ta opcja przycichła?? 2-3 tygodnie temu było o tym słychać, wystarczyłoby na rejestrację Kounde i pewnie jeszcze Foyth
Sadze ze tym powinni się zająć najpierw a potem sprzedawać piłkarzy mając lepszą pozycję
0
Na ten moment nic więcej nie oczekuje tylko szybkie odejście depay, auba oraz rejestracja Kounde i zakup Foyth i dla mnie okno mozna zamknąć
0
@MeMyselfAndI
Rodrygo to przeciętniak
0
@Encore
Pierwsze słyszę o takim piłkarzu. Kolejny No name
0
@ŁukaszNidzica
Głównym faworytem do wygrania ligi to jest teraz Barcelona
0
@MESSIah16
No nie wiem czy nie mamy będziemy mieć porównywalnej ekipy
2
@Sysia11
w tamtym sezonie dużo nie brał, teraz jego pensja się podwoiła i chyba jest to blisko 9-10 mln netto
0
@prokofiew
Ferran, Fati a od biedy nawet Dembele
2
pozbycie się Auby (z dużą pensją) za fajną kasę + Depay
a dzięki temu rejestracja Kounde, Alonso + pewnie niedługo Foyth to wydaje się rozsądny krok
ten rok z Lewym na 9 i w back upie Ferran/Fati damy radę
lubię Auba ale to dobry deal się wydaje
a za rok trzeba by poszukać 9 ale młodej i perspektywicznej
0
@tbas
no właśnie chodzi o pensji, co z tego że zejdziemy ze sprzedaż piłkarza jak i tak dla nowego pracodawcy to za duża pensja i to przez x lat kontraktu
i mówimy o piłkarzach co nie kosztują 50-60 mln tylko są warci na rynki 5-10 mln
schodzimy z ceną o 2 mln, a jak piłakrz ma za dużo pensje o 2-3 mln co najmniej to i tak przez x lat dla nowego klubu sie to nie opłaca
0
@Peciak
dokładnie ciężko się pozbyć piłkarzy skoro zarabiali za dużo w porównaniu do umiejętności
pozostaje czekać aż nowy zarząd ukończy proces porządkowania pensji bo to największy problem obecnej Barcelony, nie brak kasy
tylko pozostałe syte koty po erze Bartomeu
0
@MesQueUnClub_87
też bym chciał zostawić ale pachnie mi takim scenariuszem
choć przy tym chciałbym jeszcze Bernardo
1
depay, auba, dest out
rejestracja kounde, gavi, pena
zakup Foyth, Alonso
marzenie przy tym scenariuszu zakup jeszcze Bernardo:)
wchodzicie w to?
scenariusz 1 bez Bernardo
scenariusz 2 z Bernardo
0
@RanDiFCB
kasa u nas jest i z tym problemu nie ma
limity płac to jedyny problem
6
@Lukas90
człowieku ochłoń, kto pluje jadem na Duńczyka, jasno miał powiedziane że jest za słaby i do widzenia, normalna sytuacja w piłce
Depaya wywala jak śmiecia? - większych bzdur nie czytałem
kot będzie chciał tu grać - już ci mówię Lewandowski, Kounde ,Raphinha itd.
a ty wróć proszę na swoją stronę biały rycerzu z Madrytu
0
@messi564
kto to jest K2?
0
NAGONKA NA BARCELONĘ
żenujące są te komentarze zewsząd na Barcelonę, na prawdę czy to czyjś iteres skad mamy kasę albo że dany piłkarz jest nam niepotrzebny i mówimy mu aby szukał innego klubu
to normalne i zdarza się wszędzie, ale widać że zbliża się wielka Barcelona i niektórych już boli pewna część ciała z tego powodu i nie potrafią wytrzymać:)
1
@Bzyczekk
no to dowalili z tą wyceną Araujo w porównaniu do Maguire:)
0
@Janiama
po wartości TOP 7, po średniej wartości piłkarza TOP5
tylko te wartości są mocno niedoszacowane np u nas. S. ROberto wart 5 mln EUR, oki nie jest to mag futbolu ale jest spokojnie wart więcej
Dembele wycena 30- tu przemilczę wycenę kurtyną śmiechu itp. itd.
gdzie w Chelsea Pulisci 42, havertz 70:) w totka richarlison 48 i takie przykłady można by mnożyć
0
@Suzu
głupoty to ty piszesz to jest bonus lojalnościowy + odroczona pensja
przy problemach z rejestracją Kounde i zakupami FFP wypałty 52 i 50 mln EUR to trochę dużo nei sądzisz?
łatwo się mówi o miłości do klubu ale łatwo się też doi klub z kasy, jakby zrezygnowali choćby z 20-50% wynagrodzenia za ten sezon to by nie zbiednieli zbytnio ale pomogli by klubowi i pokazali miłość do klubu a nie tylko rękę po kasę wyciągać
ale jak się zachowaja czas pokaże
1
@pioz123
mi się marzy Bernardo też, ale szczerze już nie wierzę w ten transfer, ale pewnie jeśli będzie tak jak piszesz to może jakoś byłoby to możliwe
co do pomocy mi też brakuje piłkarza o profilu Pedri
ale mimo wszystko pomoc się wzmocniła, Kessie to jednak kluczowy pomocnik mistrza Włoch a Pijanić jednak w piłkę grać potrafi
zobaczymy co będzie dla mnie LO to mus a druga opcja to PO lub ŚP czyli Bernardo lub Foyth, wg mnie tak pójdzimy
jeśli udałoby się 3 zakontraktować to dla mnie byłby kosmos i MŚ:)
1
@MrShakira
większość myślących ludzi to wie, odbijają się szerokim echem decyzje Bartomeu i niestety pensje Pique i Busi odroczone, podobno łacznei za ten sezon maja dostac 102 mln EUR brutto, dla mnie to skandal i czas na pokazanie czy się kocha Barcę czy kasę
3
Teoretycznie
Ter Stegen (Pena)
Foyth (S.roberto) - Kounde (Eric)- Araujo (Christensen/Pique) - Alba (Alonso)
De Jong (Gavi) - Busi (Pijanic) - Pedri (Kessie)
Raphinha( Ferran) - Lewy (Depay) - Dembele (Fati)
to byłaby bardzo mocna i kompletna kadra:)
za rok przy odejściach Pique, Busi - skupiłbym się na Bernardo Silva i zastępstwie za Busi
0
@Aragorn33
Foyth za ca. 25-30 + zmienne łatwe do ogarnięcia spokojnie pójdzie