0

@Bobo25
to że ja nie zwracam to nie znaczy że każdy nie zwraca:) poza tym jak widzę rosnącą różnicę gdzie wcześniej to było 30-40 gr to mnie trochę wkurza:)
i zastanawiam się czemu tak się stało
lubię obniżki nawet małe:) taki już jestem lubię promocje:)

0

@Kozinho.
Jezu ludzie umiecie czytać? czy nie bardzo wiem co mam lać:)

pytanie było skąd taka różnica między cenami bo wydawało mi się to dawniej mniejsza różnica

0

@skorupa1117 @Fenyx

ja się nie pytam co mam lać bo wiem co mam lać:)
dziwi mnie tylko aż tak duża różnica, kojarzę kiedyś że była to mniejsza różnica

0

Grimaldo

ciągle w Benfica, ciekaw jestem czemu się nim nie interesujemy? to nie nasz poziom?

0

@Gaz
no ja wiem tylko nie wiedziałem że aż taka różnica jest blisko złotówki:) zazwyczaj podjeżdżam i tankuje i aż tak na ceny nie patrzę widzę tylko co jest z przodu czy 8 czy 7, teraz dopiero po poście kogoś zauważyłem że różnica jest spora, myślałem że to tylko 30-40 gr a nie 80-90 gr

0

Paliwo 95 a 98

skąd taka różnica ceny miedzy 95 a 98? sam tankuje 98 bo podobno lepsza ale różnica jest dosyć spora

3

AJAX

sytuacja Antony patowa, ale sprzedaż za 80 mln GBP czyli ca. 90 coś mln EUR to byłby dobry deal:)

w jego miejsce dogadany Ziyech + pozwoliłoby to na kolejne wzmocnienia zespołu:)

zespołowi przydałby się jeszcze pomocnik, prawy obrońca

mówi się też o bramkarzu Odysseas Vlachodimos - co mnie bardzo cieszy:)

@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci

0

@VamosVamos
przegrał bo na 9 jest słabszy nie tylko dużo od Lewandowskiego ale od Auby też słabszy

przeraklamowany Francuz a Casemeiro co im ratował mecze:) niezłe porównanie

0

@Dembouz1899
gwiazdor się znalazł, przeciętny piłkarz

1

mam nadzieję na sprzedaż w tym tygodniu Auba i rejestrację Kounde + Foyth

normlanie chciałbym jego pozostania ale limity płac są jakie są i proces ich redukcji widać jest długi a chciałbym abyśmy szybko te 2 kwestie załatwili

2

@AlexDark00
nie porównuj Braithwaita do Galana

Galan ewentualnie ma miec niska pensję bardzo i kontrakt raczej krótki pewnie 2 lata

Braithwaite co przychodził za poprzedniego zarządu, miał być krótkim uzpuełnieniem bo były kontuzje, ale co się okazuje nei dość ze zapałcili chyba 17 mln to pensja jak na umiejętności wysoka i kontrakt na 4,5 roku- kto to widział

jakby miał pensję odpowiednią i 2 letni kontrakt to już by go tu nie było

1

@pioz123
dokładnie
poza tym jeśli miałby zarabiać mało i nie dostał by długiego kontraktu tylko 2 lata np to łatwiej byłoby się go pozbyć

0

@bartekvisca
chyba tylko dla nc plus klientów

0

@Emhyr
Foyth raczej byłby rozpatrywany

0

@JordiAlbion
dzięki:)

0

@JordiAlbion
mecze będą na stadionie Narodowym u nas?

na jakiej stronie szukasz bilety?

1

Javi Galan na lewą? tak czy nie?
Foyth na prawą tak czy nie?

wg mnie to musy na ostanie dni okienka LO i PO

0

@Kgorecki2500
Real ci nie wpadnie:)

0

@MaŁolat
ja mówię o ligowym, o towarzyskim nawet nie pamiętałem bo mało znaczący

1

@Pitinho
patologiczna liga już we francuskiej częściej się coś dzieje

w niemieckiej jest Bayern czyli TOP6 na świecie a potem długo długo nic, BVB może jest w top20 ale to pod koniec ewentualnie

0

@escarabajo
czy ja wiem, nie ma znaczenia kiedy rozpocznie się strzelanie liczy się gra i wynik
jak rywali biega jak oszalały to normalne że padnie po 50-60 minutach i wtedy będziesz miał łatwiej ale to wynik takiej taktyki/podejścia

wg mnie mecz co najmniej dobry

1

Fati- Lewy- Raphinha

Pedri- Busi- Kessie

Balde-Christensen-Kounde- Foyth

Ter Stegen


taki skład jesli kupią Foth i Kounde rejestracja zobaczyłbym od początku z Valladolid za tydzień

0

@escarabajo
stworzyliśmy więcej okazji, oddaliśmy więcej strzałów, byliśmy częściej przy piłce, strzeliliśmy więcej goli na trudnym terenie

to chyba jednak był dobry mecz:)

12

jak Real gra do końca do walka, charakter umiejętności, jak my nie wygrywamy obu połów po 4-0 to na stronie mnóstwo malkontentów i gdybaczy:)

zespół zagrał dobry mecz na trudnym terenie gdzie wygraliśmy 1-4 ze śmiem twierdzić 4-6 siła La Liga

cieszyć też się trzeba umieć:)

7

Bernardo Silva - transfer marzenie i brakujące ogniwo:)

oby się udało go ściągnąć do nas, problemem tylko te pensje i brak chęci odejścia tych co nie powinni tu grać

1

@FCB_dimiC
dokładnie w zeszłym roku ferran swoje dołożył i jestem pewien że i w tym dołozy

0

@CryMeARiver
chyba ty oglądałeś inny mecz? kiedy mogło strzelic 3 bramki? a my to nie moglismy strzelić?

jedyna mega groźna sytuacja to strzał Silvy

0

@!34RC3!_0N4
oglądałem i grubo poleciałeś, strzał Silvy to było jedyne realne zagrożenie

0

Mikel Merino - czy byłby to piłkarz na miarę Barcelony? Chcielibyście go?

3

Dembele, Fati, Raphinha, Ferran - wreszcie mamy skrzydła i każdy z nich będzie miał lepsze i gorsze mecze, ale zarówno każdy z nich w danym meczu może być decydujący

powinniśmy się cieszyć tym co mamy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?