2

@syngoku1
powiedziałbym brak klasy, ogłady i kasy:)

2

@VeB10Ronnie
no i co to jest?
chcesz tym zaimponować czy mnie rozśmieszyć:)

bo na razie to mnie rozbawiłeś biedaku:)

0

@kamiVeB
ale zajebis.. atmosfera:) jakiej piosenki to podkład?

0

@AV0CAD0
jesus, saka, odeggard, martinelli

który zespół ma lepszy skład spoza tych wymienionych od nich

podałem ich poza tym poza TOP 6 bliżej im bardziej top 10-12

patrzy sie całościowo na zespołua a maja też jeszcze saliba, xhaka, partey, rowe, vieira, zinchenko

zreszta widać że grać potrafią po wynikach:)

2

@Ryjewski @lukasz222 @syngoku1 @gaucho104

wiecie co najlepsze zarzekał się że coś wyśle i cisza

rozumiem że w szkole cięższy dostęp do neta na lekcji:)

0

@AV0CAD0
nie to własne spostrzeżenia to powiedz mi kto jest mocniejszy na papierze niż te zespoły? kogo tu brakuje

0

@Malibu
kadrowo czyli najbardziej zbilansowane zespoły z najlepszymi graczami

0

@Survier
a kim się Milan wzmocnił? albo Juve?
Juve przyszedł Kostic, paredes, di maria, bremer
odszedł - dybala, zakaria, demirel, de ligt

wg mnie średnio/na pogrnaiczu i wg mnie się nie wzmocnili - pomoc niby lepiej, ale na środku obrony gorzej

Milan - nawet nie żartuj u nich okienko blade

Inter zyskał Mihtaryan i lukaku a odszedł tylko perisic

1

@Ojciec5tkidzieci
ciekawe okienko OM
Clauss, Sanchez, Tavares, bailly

wg mnie sporo mocniejsi niż rok temu:) a i Tudor wydaje się ma na nich pomysł bo na razie nie tracą głupio punktów

i wreszcie jest głębia składu nie gra Sanchez to proszę bardzo jest Luis Suarez lub Bakambu:)

marzenie to mistrzostwo ale chyba nie realne niestety

0

@Rust_Cohle
lukaku, werner, rudgier, christensen, alonso

sterling OK, Koulibaly no powiedzmy, cucurella - przeciętniak, auba -ok

ale ogólnie wg mnie się osłabili i będą mieli problem z TOP4

0

TOP 6 klubów kadrowo na świecie obecnie

City, Liverpool, Barcelona, Real, Bayern, PSG - kolejność podałem przypadkową ale wg mnie wśród tych klubów będzie zwycięzca LM w tym roku i co najmniej 2 półfinalistów

2 rząd, czyli półka niżej to Arsenal, Tottenham, Chelsea, United, Atletico, Inter

1

Chelase wydała w to okienko 280 mln EUR?

serio a ich skład nie wygląda powalająco takie top 10 max na świecie

ale przepłacali grubo, niezła beka z nich

0

@Lionel_Messi10
pewnie jesteś jego wielkim fanem patrzą na nick

ale ja już bym nie chciał Leo w Barcelonie, za bardzo mnie rozczarował rok temu

a Bernardo to zawsze nowa historia do tego w miarę młody jeszcze

4

KADRA:

Ter stegen/Pena

Kounde/Bellerin/S.Roberto - Kounde/Garcia- Araujo/Christensen/Pique - Alonso/Balde/Alba

Gavi/Kessie - Busi/ Pijanic - Pedri/F.de jong./ Torre

Raphinha/ Dembele- Lewy/ Depay - Dembele/Fati/Ferran

brawo kadra wygląda bardzo mocno spokojnie top6 na świecie, szkoda Bernardo ale sądzę że przyjdzie on już zimą/latem 2023, ponieważ wtedy spodziewam się dużo wolnego miejsca w budżecie płac (odejście Busi, Pique, Alba)

no i pozbyli się definitywnie większości niechcianych tylko Dest i Lengelet wypożyczenia

1

@Lionel_Messi10
Dziennikarze mówią że tak wiec pewnie tak jest.
Ach ten Bernardo. Kurde.

0

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10
Of8cjalki nie maja znaczenia mogą to zrobić nawet jutro. Ważna jest dokumentacja. Nawet na stronie la ligi moze to być dopiero jutro.

8

@VeB10Ronnie
Koles lecz kompleksy gdzie indziej biedaku:)

12

@VeB10Ronnie
Ty pracujesz chyba ale na zmywaku. Wiesz co to transfer pricing.
Gdybyś miał hajs to byś nie pisal takich glupot tu.
Zeganam i wyspij się do szkoły dobrze

17

@VeB10Ronnie
Nie wierze kolejny bakopisarz na stronie. Ciężko było w szkole dzis?

0

nie no jeśli i Depay odejdzie to mam nadzieje ze skończymy okienko jakiś bombowym zakupem

1

@pluszek
raczej kara śmierci albo ciężko roboty w kamieniołomach do końca życia, bez wynagrodzenia na boska i za miskę wody i chleb jedynie

a więzienie to powinna być klatka metra na metr i metr wysokości aby osadzony nie mógł normalnie się rozprostować i stanąć

2

@Antimadridista_WR
i ciągle jesteś w błędzie
Onana - rozwiazany kontakt, ostatni sezon nie grał, więc ciężko go nazwać kluczowym
Neres- odszedł w zeszłym sezonie
Taglafico - w zeszłym sezonie mocno rezerwowy (zagrał niecałe 1000 minut)

Kudus i Alvarez nigdzie się nie ruszają -skąd to info, okienko w Holandii się zamknęło więc nei ma szans

piszesz straszne głupoty, więc zweryfikuj a później się wypowiadaj

1

@Rust_Cohle
to się okaże, kadrowo i tak Ajax mocniejszy na ten moment

0

@Antimadridista_WR
co ty pierdzielisz
odszedł Haller, Graveberch, Mazraoui, Martinzez, Antony - to 5 piłkarzy nie 10

przyszli Bergwijn, Ocampos, Wijndal

nie wzmocnili się mocarnie tak jak powinni ale zobaczymy
a zarobili 216 a nie 280

sprawdzaj a potem pisz

1

@FCB24
Pique nie ma dużej pesnji tylko o pensja z kilku lat - odroczona

poza tym to co chcesz z nimi zrobić na śmietnik wyrzucić, oni nie chcą odejść, nikt specjalnie ich nie chce a za rok problem sam się rozwiąże

0

@Emhyr
zgadza się legendy i koniec pewnej ery, ale chyba nikt nei spodziewał się że będą grać wiecznie

zastępstwo za Pique już jest, LO tutaj kwestia rozwoju Balde, a za Busi trzeba będzie poszukać następne lato

0

Alba, Pique

mimo iż widać spadek formy to niech odejdą po sezonie mogąc się pożegnać spokojnie z kibicami, mam nadzieję w glorii chwały czyli przy wygraniu Ligi przez Barcelonę a może nawet i przy dalekim zajściu w LM

a w następne lato uwolnią sporo kasy w budżecie płac akurat na Bernardo:)

2

@DonMatteo901
fake, była mowa mnóstwo razy że Umittti tyle nie zarabia, znacznie obniżył pensję zimą

0

Bellerin

jak czytam że nie jest on piłakrzem o profilu oczekiwanym przez Xavi ale finansowo sie zgadza to jesli to prawda to będzie to tak zapchaj dziura widzę

pewnie podstawa to będzie Kounde/S.Roberto a Bellerin tylko trochę pogra

pewnie coś ala Pijanić będzie w hierarchi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?