lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@syngoku1
powiedziałbym brak klasy, ogłady i kasy:)
2
@VeB10Ronnie
no i co to jest?
chcesz tym zaimponować czy mnie rozśmieszyć:)
bo na razie to mnie rozbawiłeś biedaku:)
0
@kamiVeB
ale zajebis.. atmosfera:) jakiej piosenki to podkład?
0
@AV0CAD0
jesus, saka, odeggard, martinelli
który zespół ma lepszy skład spoza tych wymienionych od nich
podałem ich poza tym poza TOP 6 bliżej im bardziej top 10-12
patrzy sie całościowo na zespołua a maja też jeszcze saliba, xhaka, partey, rowe, vieira, zinchenko
zreszta widać że grać potrafią po wynikach:)
2
@Ryjewski @lukasz222 @syngoku1 @gaucho104
wiecie co najlepsze zarzekał się że coś wyśle i cisza
rozumiem że w szkole cięższy dostęp do neta na lekcji:)
0
@AV0CAD0
nie to własne spostrzeżenia to powiedz mi kto jest mocniejszy na papierze niż te zespoły? kogo tu brakuje
0
@Malibu
kadrowo czyli najbardziej zbilansowane zespoły z najlepszymi graczami
0
@Survier
a kim się Milan wzmocnił? albo Juve?
Juve przyszedł Kostic, paredes, di maria, bremer
odszedł - dybala, zakaria, demirel, de ligt
wg mnie średnio/na pogrnaiczu i wg mnie się nie wzmocnili - pomoc niby lepiej, ale na środku obrony gorzej
Milan - nawet nie żartuj u nich okienko blade
Inter zyskał Mihtaryan i lukaku a odszedł tylko perisic
1
@Ojciec5tkidzieci
ciekawe okienko OM
Clauss, Sanchez, Tavares, bailly
wg mnie sporo mocniejsi niż rok temu:) a i Tudor wydaje się ma na nich pomysł bo na razie nie tracą głupio punktów
i wreszcie jest głębia składu nie gra Sanchez to proszę bardzo jest Luis Suarez lub Bakambu:)
marzenie to mistrzostwo ale chyba nie realne niestety
0
@Rust_Cohle
lukaku, werner, rudgier, christensen, alonso
sterling OK, Koulibaly no powiedzmy, cucurella - przeciętniak, auba -ok
ale ogólnie wg mnie się osłabili i będą mieli problem z TOP4
0
TOP 6 klubów kadrowo na świecie obecnie
City, Liverpool, Barcelona, Real, Bayern, PSG - kolejność podałem przypadkową ale wg mnie wśród tych klubów będzie zwycięzca LM w tym roku i co najmniej 2 półfinalistów
2 rząd, czyli półka niżej to Arsenal, Tottenham, Chelsea, United, Atletico, Inter
1
Chelase wydała w to okienko 280 mln EUR?
serio a ich skład nie wygląda powalająco takie top 10 max na świecie
ale przepłacali grubo, niezła beka z nich
0
@Lionel_Messi10
pewnie jesteś jego wielkim fanem patrzą na nick
ale ja już bym nie chciał Leo w Barcelonie, za bardzo mnie rozczarował rok temu
a Bernardo to zawsze nowa historia do tego w miarę młody jeszcze
4
KADRA:
Ter stegen/Pena
Kounde/Bellerin/S.Roberto - Kounde/Garcia- Araujo/Christensen/Pique - Alonso/Balde/Alba
Gavi/Kessie - Busi/ Pijanic - Pedri/F.de jong./ Torre
Raphinha/ Dembele- Lewy/ Depay - Dembele/Fati/Ferran
brawo kadra wygląda bardzo mocno spokojnie top6 na świecie, szkoda Bernardo ale sądzę że przyjdzie on już zimą/latem 2023, ponieważ wtedy spodziewam się dużo wolnego miejsca w budżecie płac (odejście Busi, Pique, Alba)
no i pozbyli się definitywnie większości niechcianych tylko Dest i Lengelet wypożyczenia
1
@Lionel_Messi10
Dziennikarze mówią że tak wiec pewnie tak jest.
Ach ten Bernardo. Kurde.
0
Komentarz usunięty
1
@Lionel_Messi10
Of8cjalki nie maja znaczenia mogą to zrobić nawet jutro. Ważna jest dokumentacja. Nawet na stronie la ligi moze to być dopiero jutro.
8
@VeB10Ronnie
Koles lecz kompleksy gdzie indziej biedaku:)
12
@VeB10Ronnie
Ty pracujesz chyba ale na zmywaku. Wiesz co to transfer pricing.
Gdybyś miał hajs to byś nie pisal takich glupot tu.
Zeganam i wyspij się do szkoły dobrze
17
@VeB10Ronnie
Nie wierze kolejny bakopisarz na stronie. Ciężko było w szkole dzis?
0
nie no jeśli i Depay odejdzie to mam nadzieje ze skończymy okienko jakiś bombowym zakupem
1
@pluszek
raczej kara śmierci albo ciężko roboty w kamieniołomach do końca życia, bez wynagrodzenia na boska i za miskę wody i chleb jedynie
a więzienie to powinna być klatka metra na metr i metr wysokości aby osadzony nie mógł normalnie się rozprostować i stanąć
2
@Antimadridista_WR
i ciągle jesteś w błędzie
Onana - rozwiazany kontakt, ostatni sezon nie grał, więc ciężko go nazwać kluczowym
Neres- odszedł w zeszłym sezonie
Taglafico - w zeszłym sezonie mocno rezerwowy (zagrał niecałe 1000 minut)
Kudus i Alvarez nigdzie się nie ruszają -skąd to info, okienko w Holandii się zamknęło więc nei ma szans
piszesz straszne głupoty, więc zweryfikuj a później się wypowiadaj
1
@Rust_Cohle
to się okaże, kadrowo i tak Ajax mocniejszy na ten moment
0
@Antimadridista_WR
co ty pierdzielisz
odszedł Haller, Graveberch, Mazraoui, Martinzez, Antony - to 5 piłkarzy nie 10
przyszli Bergwijn, Ocampos, Wijndal
nie wzmocnili się mocarnie tak jak powinni ale zobaczymy
a zarobili 216 a nie 280
sprawdzaj a potem pisz
1
@FCB24
Pique nie ma dużej pesnji tylko o pensja z kilku lat - odroczona
poza tym to co chcesz z nimi zrobić na śmietnik wyrzucić, oni nie chcą odejść, nikt specjalnie ich nie chce a za rok problem sam się rozwiąże
0
@Emhyr
zgadza się legendy i koniec pewnej ery, ale chyba nikt nei spodziewał się że będą grać wiecznie
zastępstwo za Pique już jest, LO tutaj kwestia rozwoju Balde, a za Busi trzeba będzie poszukać następne lato
0
Alba, Pique
mimo iż widać spadek formy to niech odejdą po sezonie mogąc się pożegnać spokojnie z kibicami, mam nadzieję w glorii chwały czyli przy wygraniu Ligi przez Barcelonę a może nawet i przy dalekim zajściu w LM
a w następne lato uwolnią sporo kasy w budżecie płac akurat na Bernardo:)
2
@DonMatteo901
fake, była mowa mnóstwo razy że Umittti tyle nie zarabia, znacznie obniżył pensję zimą
0
Bellerin
jak czytam że nie jest on piłakrzem o profilu oczekiwanym przez Xavi ale finansowo sie zgadza to jesli to prawda to będzie to tak zapchaj dziura widzę
pewnie podstawa to będzie Kounde/S.Roberto a Bellerin tylko trochę pogra
pewnie coś ala Pijanić będzie w hierarchi