0

@gaucho104
kompletnie się nie zgadzam bo zarówno na PO jak i jako ŚO Kounde jest lepszy niż wymienieni przez Ciebie Panowie ale ok

1

@Emhyr
wg mnie Victoria urwie punkty i będzie remis

0

@Bobo25
wypowiedzi ale też tym że są zupełnie inni piłkarze już jak Lewy:)

0

@Deviler
wg mnie Kane nie odejdzie, a jesli już to gdzieś w Anglii zostanie mam wrażenie że taki to typ człowieka

1

@AmigoBlancos
iść to jedno kupić to drugie:) powodzenia z tym planem

0

@Patrykl145
już nie przesadzaj z tym balonikiem bo to nie jest mecz fazy pucharowej tylko grupowej

ważne tylko aby wreszcie się dobrze zaprezentować na tle takiego rywala

ale chyba każdy marzy o zwycięstwie nawet minimalnym, jakimkolwiek

i fajnie że chyba zawodnicy też wreszcie tak do tego podchodzą a nie z kisielem w majtkach

0

LM typy

Liverpool - Ajax
myślicie że Ajax jest w stanie zremisować?

Real - Lipsk

myślicie że Lipsk pod wodzą nowego trenera są w stanie sprawić niespodziankę Realowi bez Benzemy? przed nowym trenerem obstawiałbym ostry wpierdziel ale teraz

Juve - Benfica

czy Portugalczycy są w stanie sprawić niespodziankę i wygrać z miałkim Juve?

wg mnie to są ciekawe mecze tej kolejki i może się zdarzyć tam wszystko

6

@gaucho104
bez Kounde? serio? jednego z najlepszych naszych graczy, co nie tylko dobrze broni ale także fajnie podaje (ma sporo asyst)

4

MATCH DAY

super byłoby wygrać nawet 1-2 czy 2-3:) jakkolwiek, ale tak na prawdę nawet zwycięstwo to tylko jeden mecz, trzeba kroczyć krok po kroku i wygrywać aby wyjść z grupy (najlepiej pierwsze miejsce) + prowadzić w lidze:)

1

jaki skład na dziś?

ja obstawiam
Ter stegen
Kounde- Araujo-Garcia-Alonso/Balde

F. De jong- Busi- Pedri

Raphinha- Lewy-Dembele

tak mi się wydaje i przy LO mam dylemat tylko czy postawić na Balde czy przebojowość

w drugiej połowie wydaje mi się że wejdzie Fati, Kessie, Gavi i może Ferran

1

@Ojciec5tkidzieci
O ja najbardziej tytul mistrza Francji mile widziany w Marsylii:)

0

@Slazzy
nie wiem jak w tych czasach talerzyk bo dawno nie byłem na weselu ale kiedyś 200 (1 dzień) to był już super talerzyk, wiec liczyłem 400 za parę, nocleg z 150-200, czyli 600 zł za parę wiec jak szedłem nawet do bliskich znajomych jak nie byłem świadkiem to 800-1000 PLN dawałem

to ile będzie u nich kosztował talerzyk to pewnie łatwo będzie ci się dowiedzieć:)

sądzę że tu świadkowanie nie ma nic do rzeczy, bo raczej chrzestni, rodzice, babcie rzucają więcej kasy, reszta tylko aby pokryć talerzyk i tyle + extra coś w zależności co kto chce dać

powiem więcej miałem nawet bliskiego kolegę (rozwarzałem jako drugą opcję na świadka) co nic nie dał na ślub bo akurat nie miał ale cieszę się że był:) wolę tak niż miałby nie przyjść i przegapić ślub

wesel nie robi się dla zarobku tylko dla zabawy/uczczenia ślubu, no chyba że komuś rodzice robią wesele

0

@Emhyr
trochę inni piłkarze teraz są i mam nadzieję trochę inna mentalność:)

5

to chyba żart, nieźle boli tyłek Tebasa

0

@mientusek1407
ale ciągle przeczysz faktom:)

3

@Zoker
dokładnie to zdjęcie bym wrzucił bo idealnie oddaje czasami obecne realia

już pomijając dyskusję że nie pieniądz stanowi o wartości człowieka

to właśnie najczęściej jak ktoś ma kasę to chodzi w normalnych ubraniach i podjeżdża gdzieś niezłą furą i ma ładny dom

a część osób dziś to próba metkowania się i markowania na potęgę i to zwłaszcza u osób często średnio zarabiających

6

@MesQueUnClub08
koleś ile te telefony kosztują 6-7-8 tys.? to już pierwsza lepsza osoba pracująca i zarabiająca średnio krajową odłoży sobie na taki telefon albo weźmie na raty

poważnie to wygląda osoba ładnie ubrana nie koniecznie w drogie rzeczy i mówiąca mądrze a nie koniecznie metka

ale człowieku ty masz płytkie myślenie

21

@MesQueUnClub08
a co w tym wyjątkowego?

równie dobrze ktoś średnio zarabiający ale zafiksowany może sobie wziąść kredyt na telefon (albo po prostu wydać oszczędności na telefon) bo go rajcują takie rzezy a jeździć autem o wartości tego telefonu

zresztą szukanie wartości i wyjątkowości w materialnych rzeczach jest śmieszne

1

@adi7adi8
dokładnie, jesteśmy jednymi z najlepszych bez 2 zdań, ale jak można mówić że jesteśmy lepszym zespołem od Mistrzów Europy i Świata?

no sorry ale to się kupy nie trzyma

0

@mientusek1407
koleś ciągle brniesz w jakieś teorie bez podstawy

nie nie jesteśmy lepszym zespołem niż Włochy - oni mają mistrza Europy i teraz ważniejszy tytuł czyli Mistrza Świata

pokonali nas dosyć łatwo w finale i takie są fakty

wszystko pozostałe to tylko pobożne życzenia

0

@Janiama
pisałem o tym już wcześniej że chyba nikt nie ma tak dobrej młodzieży jak oni:) i do tego już tak doświadczonej i też sądzę że jeszcze trochę ta ekipa w najbliższych latach wygra:)

0

@mientusek1407
no i widać u kolejnego pychę

kto jest MŚ i Europy? Włochy
kto wygrał iO? Francja
kto wygrał LN? USA

a co mamy my? puchar tymbarku - memoriał Huberta Wagnera:)?

0

@tristan87
a najlepiej obaj:) marzenie

jakiekolwiek nasze zwycięstwo biorę w ciemno

0

@priest9999
czy ja napisałem gdzieś że można tylko na Barcelonę stawiać? no chyba nie albo masz problem z interpretacją

napisałem tylko że jestem w szoku bo zazwyczaj, a obserwuje już długo ich typy były one bardzo dziwne - nawet w poprzednim sezonie jak mieliśmy mega formę

a teraz widać jedynie że jesteśmy lepiej postrzegani nawet na takich stronach w porównaniu z niedocenieniem zespołu nawet tu na stronie przez niektórych

0

@Kidd
no może oby:) wg mnie to nawet nie presja ale przygotowanie do turnieju i Rosja i Francja były przygotowane wtedy mega do tych turniejów, szkoda jedynie że nie dotarliśmy do stref medalowych wtedy

w 2012 znowu wtedy nie byliśmy takim faworytem

zobaczymy faworyci pewnie jak zwykle ci sami będą czyli My, USA, Włochy, Francja, Brazylia - jak ktoś spoza nich zdobędzie tytuł to się mocno zdziwię
a co do MŚ mam nadzieję że udoskonalą tą formułę bo mimo wszystko w 1/8 było sporo meczów jednostronnych, kilka słabszych zespołów

2

@Kidd
czy ważniejsze IO od MŚ

ciężko powiedzieć, obie imprezy są w innych latach i w danym roku albo IO albo MŚ są najważniejsze

mamy bardzo mocny zespół ale są też USA, Brazylia i Włochy czy Francja, a do niedawna jeszcze Rosja, każdy z tych zespołów w zależności od formy może być pewnie mistrzem

a na IO tak na prawdę 2 turnieje 2016 i 2020 byliśmy jednym z faworytów w obu przegraliśmy z późniejszym zwycięzcami

zauważ że wg wielu my jesteśmy mega potęgą/niezwyciężeni a tak na prawdę

Mistrz Europy - Włochy
Mistrz Świata - Włochy
IO - Francja
LN - USA

1

@Kidd
jedna z najsłabszych na papierze pewnie tak:) tak samo jak Maccabi, Dinamo zagrzeb

mi się pamieta ich remis ze Slavia z 2-3 sezony temu jakoś:) no nie wiem czemu ale nie jestem pewien Interu w tym meczu:)

0

@zenoowity
po typach można było odnieść takie wrażenie:)

0

WHOSCORED

Boże co się stało postawili na nasze zwycięstwo 2-3, ta stronna była dotychczas anty Barca patrząc na typy ale widzę od tego sezonu zaczynają nas doceniać chyba bardziej niż niektórzy użytkownicy na tej stronie

1

@Kidd
niby tak tylko Inter też lubi w LM często w takich meczach ze słabszymi tracić punkty

z Bayernem i nami obstawiam że punktów nie zdobędą ale z Interem już nie obstawiłbym zwycięstwa Interu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?