lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd
nie rozumiem pojęcia wyjściowa?
chyba że chodzi o taką na co dzień - sklep, spotkanie w luźnym gronie znajomych
bo do kościoła czy na coś poważniejszego raczej nie idzie się w koszulce
u mnie są 2 kategorie - na codzień
i druga po domu:)
0
@QuaReL
już nie przesadzajmy z Mallorca trzeba wygrać a na klasyk większość wróci
0
@Pawci023x
Huawei Watch gt 3 pro:) mega fajny
1
Holandia - reprezentacja
fajny zespół - sporo jakości Van Dijk, Timber, Ake, de vrij, f. de jong, dumfries, de roon, berghuis, gakpo, bergwijn, malen, gravenberch, klassen, blind, malacia, wijndal, depay
niby nie gwiazdozbiór (kilka TOP - Van dijk, f. de jong + możliwe że kiedyś gakpo) ale zespół ciekawy można stworzyć, taki zbilansowany
tylko wg mnie kompletnie brakuje im 9 topowej - jest victor janssen, brobbey, weghorst + ewentualnie luuk de jong
kurde umówy się żaden z nich to nie poziom van persie, kluivert, bergkamp
jakąś lekko posuchę mają na tej pozycji
gakpo - depay- bergwijn - jakoś da radę ten atak ale przydałaby im się mega 9 to mogliby coś wygrać
swoją drogą kiedy Xavi Simons będzie powołany do ich reprezentacji - w końcu w klubie się wyróżnia bardzo
0
@Jasialdinho
też tak sądzę ale oby Kounde jak najszybciej wrócił:) na szczęści kadra jest szeroka i teraz weryfikacja będzie Duńczyka i Garcia:) mama nadzieje ze zdadzą egzaminy
2
@Kidd
ja Anglików nie widzę, ale to moje zdanie:)
Niemcy jak najbardziej
dla mnie Portugalia i Hiszpania jak zaskoczą to mogą też coś fajnego wywalczyć bo jakość jest tam na pewno, w Hiszpanii brakuje tylko fajnej 9
ale może i Belgia, gdzie wreszcie nie ma takiego ciśnienia może akurat teraz znów będzie w strefie medalowej bo skład też ma dobry
na dziś najlepiej wygląda Argentyna i Brazylia, może wreszcie czas na nich:)
pozdro
2
@Kidd
kadrowo na pewno, ale grą nie przekonują kompletnie ciągle, żeby nie potrafić sobie poradzić z Węgrami? szanujmy się:)
jak dla mnie to oni są nieprzewidywalni mogą wygrać jakiś mecz 4/5-0 by za chwilę z kimś nieoczywistym przegrać 1-0 i odpaść nawet już na 1/8 finału
kurde dawno w Europie nie było tak biednie pod tym względem - obecnie nie ma ekipy która przekonuje i śmiało można powiedzieć tak oni mają duże szanse zostać MŚ, czerwiec - wrzesień 3 miesiące ale w grze wielu nic się nie zmieniło
3
faworyci MŚ
z Europy na ten moment chyba nikt nie wygląda dobrze
Niemcy, Anglia, Francja, Hiszpania - czyli jedni z faworytów zawsze i kadrowo mocni wyglądają na dziś nie jak zespoły na MŚ, szczególnie potencjał Francuzów jest marnowany i wg mnie tam formuła się wyczerpała i potrzeba zmiany
Portugalia - ostatnio nie najgorzej
Holandia i Belgia - trochę z mniejszym potencjałem niż wyżej wymienieni ale wyglądają nie najgorzej i mogą obie ekipy namieszać
ja jednak obstawiam że te MŚ będą po raz pierwszy od dawna pod Brazylię i Argentynę
nie dość że te ekipy kadrowo są mega mocne wreszcie i po tylu latach widać tam jakość to jeszcze nie najgorzej grają, szczególnie Argentyna fajnie wygląda
ale cóż za 1,5-2 miesiące będzie lepiej to widać kto wykorzysta potencjał i trafi z formą
ale na dziś Europa wg mnie jak na możliwości gra bardzo mizernie
8
wobec kontuzji chyba najbliższe mecze pogra sporo Bellerin i Christensen
dobrze że kadra jest jednak szeroka
najbardziej szkoda mi kontuzji Kounde bo on był na razie u nas jednym z kluczowych, ale też ma wrócić najszybciej i chyba na Real będzie już gotowy
1
@Kgorecki2500
z Arabią pewnie tak ale nie liczyłbym tu na fajerwerki czuję jakieś 1-0 lub 2-0 i to będzie max
Arabia jest dla mnie totalną zagadką
Meksyk - to będzie mecz o awans, tu może wg mnie paść wszystko
dobrze że ostatni mecz z Argentyną bo oni już wtedy mogą mieć awans i się nie spinać
0
@jq91
Nie widzisz różnicy ze Pique jest za słaby by grac?
1
@Peszko07
Głównie ceny benzyny i przez to w mniejszym stopniu innych dóbr
0
@Szklaner
Które to mnostwo rzeczy importujemy? Słucham listy? A znasz takie cos jak hedging?
0
@Barca1922
Demebele i De jong przeciążenia, ale pozostałych 2 tak urazy
0
ledwo zaczęła sięprerwa reprezentacyjna a już Depay i Kounde
nie lubię tych przerw oby bez kolejnych kontuzji i oby szybko wrócili
0
@Rust_Cohle
włodarz czego?
0
@Kessie
Stara nie stara to chyba nie ma znaczenia nowe auta tez super. Bardziej chodzi ze fajne autko;)
0
@Ojciec5tkidzieci
dzięki ale to skrót od czegoś? to simp
0
@Medium
co to jest simp?
0
@Kluivert_P
s20 fe widzę że ma większy ekran ale tak jak mówisz ale jak patrzę teraz większa rozdzielczość ma s20 wiec pewnie lepszy obraz i jest lżejszy I MNIEJSZY:)
to na pewno na plus
różnica cenowa to 300 PLN przynajmniej jak teraz mówicie to porównałem oferty z neta
0
@mientusek1407
zadowolona z s20 FE?,
bateria i zdjęcia głównie kojarzysz czy coś mówiła, chwaliła, narzekała?
0
@Coutinho007
a to s20 FE kojarzycie? bo jest większy wybór w sklepach, w tym koloru co dla moje żony też jakieś ma znaczenie
0
@Xpert77
oki a co to znaczy słaba bateria? cały dzień wytrzyma?
ale przegrzewanie od czego jak w coś grasz czy tak normalnie?
no ogólnie s S8 żona jest bardzo zadowolona, bo też wszystko mega płynnie ale na wymianę baterii i wyświetlacza pójdzie teraz z 500 PLN wiec sie zastanwiam czy nie kupić czegoś nowego aby coś zmienic i czy s20 lub s20 FE to dobre telefony
bo nie chce zmieniać aby potem narzekać że bateria słaba i trzyma pół dnia albo że się zawiesza
0
@draxidox
oki czyli wersja FE to biedniejsza wersja, nie wiedziałem
poza tym mnóstwo jest na Media Expert, EURO RTV właśnie wersji FE, S20 jest tylko w kilku sklepach i mniejszy wybór
chciałem coś w miarę dobrego i nowszego, ale nie zależy nam na jakiś nowych trendach typu Fold bo nie jesteśmy gadżeciarzami telefonowi
poprzedni S8 służy już 4 czy 5 rok i gdyby nie to pekniecie i bateria ktora juz widać ze pada to pewnie bym sie nie zastawiał ale skoro mam zainwestowac w odnowienie to może pora na nowy model
0
do znawców telefonów
co lepiej wybrać
1) naprawę Samsung S8 - wymiana ekranu + baterii
2) czy zakup Samsung s20FE - czy to dobry telefon? czy widać różnicę i ze to kolejna generacja
używany głównie przez żonę do neta, oraz zdjęcia, więc zależałoby mi na dobrych zdjęciach i żeby był płynnie działał telefon
a może Samsung s20? czym się różni s20 od s20 FE?
obecny s8 po perypetiach z dziećmi ma pęknięty ekran a i bateria już pada bo bardzo szybko się rozładowuje
0
@Ronnie1992
a czemu nie możesz samochodem jechać? po prostu najprościej
2
nie ma co patrzeć na największego rywala tylko wygrywać po kolei wszystko i tyle
sądzę że Real prędzej czy później się potknie w najmniej spodziewanym momencie
swoją drogą w tym sezeonie La liga wydaje się ligą 2 zespołów które pewnie w Europie też się dobrze pokażą
aż ciekaw jestem kto się dobije do TOP 4 La liga - ja osobiście obstawiam Villarreal i mam nadzieję na Betis ale Bilbao i Atletico też pewnie powalczą, choć obstawiam że im się nie uda
Sevilla pewnie się w końcu ogarnie i koło 6 miejsca się zakręci
ciekaw jestem Atletico - wg mnie formuła się tam wyczerpała i potrzeba jest zmiana dowodzącego, skład Atletico ma na TOP 3-4 - wg mnie gorszy sporo niż Real i Barcelona ale mniej więcej na równi z Villarreal, trochę lepszy niż Betis czy Sevilla ale grają po prostu słabo i nie widzę tu nadziej na lepsze
0
@Michael24
No nie wiem czy strzeli?
0
@Nano22
Proszę powiedzieć że to żart. Ten pomysł jest tak zjeb.. ze Szkoda gadać.
Im większa rodzina większy dom i np. Pompa ciepła tym nie ma szans zejść poniżej tego
Czemu tacy ludzie maja być karani?
Tacy którzy chcą być ekologiczni i zamiast kopciuchow maja pompy ciepła.
Niech ten glupi rzad skupi się na problemie i buduje szybko OZE farmi wiatrowe, farmy sloneczne, atom.
Robia to jak zwykle jak deb... od dupy strony
2
@Suzu
Bellerin i Alonso pewnie od rozwoju sytuacji i jak będą grali w tym sezonie
PO, DPŚ i pomocnik (B.Silva) - wg mnie na pewno takie 3 pozycje będą wzmocnione w przyszłym sezonie
na 9 ogarną Ferran i Fati pewnie jako zastępstwo Lewego