0

@Kidd
nie rozumiem pojęcia wyjściowa?

chyba że chodzi o taką na co dzień - sklep, spotkanie w luźnym gronie znajomych

bo do kościoła czy na coś poważniejszego raczej nie idzie się w koszulce

u mnie są 2 kategorie - na codzień
i druga po domu:)

0

@QuaReL
już nie przesadzajmy z Mallorca trzeba wygrać a na klasyk większość wróci

0

@Pawci023x
Huawei Watch gt 3 pro:) mega fajny

1

Holandia - reprezentacja

fajny zespół - sporo jakości Van Dijk, Timber, Ake, de vrij, f. de jong, dumfries, de roon, berghuis, gakpo, bergwijn, malen, gravenberch, klassen, blind, malacia, wijndal, depay

niby nie gwiazdozbiór (kilka TOP - Van dijk, f. de jong + możliwe że kiedyś gakpo) ale zespół ciekawy można stworzyć, taki zbilansowany

tylko wg mnie kompletnie brakuje im 9 topowej - jest victor janssen, brobbey, weghorst + ewentualnie luuk de jong

kurde umówy się żaden z nich to nie poziom van persie, kluivert, bergkamp

jakąś lekko posuchę mają na tej pozycji

gakpo - depay- bergwijn - jakoś da radę ten atak ale przydałaby im się mega 9 to mogliby coś wygrać


swoją drogą kiedy Xavi Simons będzie powołany do ich reprezentacji - w końcu w klubie się wyróżnia bardzo


0

@Jasialdinho
też tak sądzę ale oby Kounde jak najszybciej wrócił:) na szczęści kadra jest szeroka i teraz weryfikacja będzie Duńczyka i Garcia:) mama nadzieje ze zdadzą egzaminy

2

@Kidd
ja Anglików nie widzę, ale to moje zdanie:)

Niemcy jak najbardziej

dla mnie Portugalia i Hiszpania jak zaskoczą to mogą też coś fajnego wywalczyć bo jakość jest tam na pewno, w Hiszpanii brakuje tylko fajnej 9

ale może i Belgia, gdzie wreszcie nie ma takiego ciśnienia może akurat teraz znów będzie w strefie medalowej bo skład też ma dobry

na dziś najlepiej wygląda Argentyna i Brazylia, może wreszcie czas na nich:)

pozdro

2

@Kidd

kadrowo na pewno, ale grą nie przekonują kompletnie ciągle, żeby nie potrafić sobie poradzić z Węgrami? szanujmy się:)

jak dla mnie to oni są nieprzewidywalni mogą wygrać jakiś mecz 4/5-0 by za chwilę z kimś nieoczywistym przegrać 1-0 i odpaść nawet już na 1/8 finału

kurde dawno w Europie nie było tak biednie pod tym względem - obecnie nie ma ekipy która przekonuje i śmiało można powiedzieć tak oni mają duże szanse zostać MŚ, czerwiec - wrzesień 3 miesiące ale w grze wielu nic się nie zmieniło

3

faworyci MŚ

z Europy na ten moment chyba nikt nie wygląda dobrze

Niemcy, Anglia, Francja, Hiszpania - czyli jedni z faworytów zawsze i kadrowo mocni wyglądają na dziś nie jak zespoły na MŚ, szczególnie potencjał Francuzów jest marnowany i wg mnie tam formuła się wyczerpała i potrzeba zmiany

Portugalia - ostatnio nie najgorzej

Holandia i Belgia - trochę z mniejszym potencjałem niż wyżej wymienieni ale wyglądają nie najgorzej i mogą obie ekipy namieszać

ja jednak obstawiam że te MŚ będą po raz pierwszy od dawna pod Brazylię i Argentynę

nie dość że te ekipy kadrowo są mega mocne wreszcie i po tylu latach widać tam jakość to jeszcze nie najgorzej grają, szczególnie Argentyna fajnie wygląda

ale cóż za 1,5-2 miesiące będzie lepiej to widać kto wykorzysta potencjał i trafi z formą

ale na dziś Europa wg mnie jak na możliwości gra bardzo mizernie

8

wobec kontuzji chyba najbliższe mecze pogra sporo Bellerin i Christensen

dobrze że kadra jest jednak szeroka

najbardziej szkoda mi kontuzji Kounde bo on był na razie u nas jednym z kluczowych, ale też ma wrócić najszybciej i chyba na Real będzie już gotowy

1

@Kgorecki2500
z Arabią pewnie tak ale nie liczyłbym tu na fajerwerki czuję jakieś 1-0 lub 2-0 i to będzie max

Arabia jest dla mnie totalną zagadką

Meksyk - to będzie mecz o awans, tu może wg mnie paść wszystko

dobrze że ostatni mecz z Argentyną bo oni już wtedy mogą mieć awans i się nie spinać

0

@jq91
Nie widzisz różnicy ze Pique jest za słaby by grac?

1

@Peszko07
Głównie ceny benzyny i przez to w mniejszym stopniu innych dóbr

0

@Szklaner
Które to mnostwo rzeczy importujemy? Słucham listy? A znasz takie cos jak hedging?

0

@Barca1922
Demebele i De jong przeciążenia, ale pozostałych 2 tak urazy

0

ledwo zaczęła sięprerwa reprezentacyjna a już Depay i Kounde

nie lubię tych przerw oby bez kolejnych kontuzji i oby szybko wrócili

0

@Rust_Cohle
włodarz czego?

0

@Kessie
Stara nie stara to chyba nie ma znaczenia nowe auta tez super. Bardziej chodzi ze fajne autko;)

0

@Ojciec5tkidzieci
dzięki ale to skrót od czegoś? to simp

0

@Medium
co to jest simp?

0

@Kluivert_P
s20 fe widzę że ma większy ekran ale tak jak mówisz ale jak patrzę teraz większa rozdzielczość ma s20 wiec pewnie lepszy obraz i jest lżejszy I MNIEJSZY:)

to na pewno na plus

różnica cenowa to 300 PLN przynajmniej jak teraz mówicie to porównałem oferty z neta

0

@mientusek1407
zadowolona z s20 FE?,
bateria i zdjęcia głównie kojarzysz czy coś mówiła, chwaliła, narzekała?

0

@Coutinho007
a to s20 FE kojarzycie? bo jest większy wybór w sklepach, w tym koloru co dla moje żony też jakieś ma znaczenie

0

@Xpert77
oki a co to znaczy słaba bateria? cały dzień wytrzyma?

ale przegrzewanie od czego jak w coś grasz czy tak normalnie?

no ogólnie s S8 żona jest bardzo zadowolona, bo też wszystko mega płynnie ale na wymianę baterii i wyświetlacza pójdzie teraz z 500 PLN wiec sie zastanwiam czy nie kupić czegoś nowego aby coś zmienic i czy s20 lub s20 FE to dobre telefony

bo nie chce zmieniać aby potem narzekać że bateria słaba i trzyma pół dnia albo że się zawiesza

0

@draxidox
oki czyli wersja FE to biedniejsza wersja, nie wiedziałem

poza tym mnóstwo jest na Media Expert, EURO RTV właśnie wersji FE, S20 jest tylko w kilku sklepach i mniejszy wybór

chciałem coś w miarę dobrego i nowszego, ale nie zależy nam na jakiś nowych trendach typu Fold bo nie jesteśmy gadżeciarzami telefonowi

poprzedni S8 służy już 4 czy 5 rok i gdyby nie to pekniecie i bateria ktora juz widać ze pada to pewnie bym sie nie zastawiał ale skoro mam zainwestowac w odnowienie to może pora na nowy model

0

do znawców telefonów

co lepiej wybrać
1) naprawę Samsung S8 - wymiana ekranu + baterii
2) czy zakup Samsung s20FE - czy to dobry telefon? czy widać różnicę i ze to kolejna generacja

używany głównie przez żonę do neta, oraz zdjęcia, więc zależałoby mi na dobrych zdjęciach i żeby był płynnie działał telefon

a może Samsung s20? czym się różni s20 od s20 FE?

obecny s8 po perypetiach z dziećmi ma pęknięty ekran a i bateria już pada bo bardzo szybko się rozładowuje

0

@Ronnie1992
a czemu nie możesz samochodem jechać? po prostu najprościej

2

nie ma co patrzeć na największego rywala tylko wygrywać po kolei wszystko i tyle

sądzę że Real prędzej czy później się potknie w najmniej spodziewanym momencie

swoją drogą w tym sezeonie La liga wydaje się ligą 2 zespołów które pewnie w Europie też się dobrze pokażą

aż ciekaw jestem kto się dobije do TOP 4 La liga - ja osobiście obstawiam Villarreal i mam nadzieję na Betis ale Bilbao i Atletico też pewnie powalczą, choć obstawiam że im się nie uda


Sevilla pewnie się w końcu ogarnie i koło 6 miejsca się zakręci

ciekaw jestem Atletico - wg mnie formuła się tam wyczerpała i potrzeba jest zmiana dowodzącego, skład Atletico ma na TOP 3-4 - wg mnie gorszy sporo niż Real i Barcelona ale mniej więcej na równi z Villarreal, trochę lepszy niż Betis czy Sevilla ale grają po prostu słabo i nie widzę tu nadziej na lepsze

0

@Michael24
No nie wiem czy strzeli?

0

@Nano22
Proszę powiedzieć że to żart. Ten pomysł jest tak zjeb.. ze Szkoda gadać.
Im większa rodzina większy dom i np. Pompa ciepła tym nie ma szans zejść poniżej tego
Czemu tacy ludzie maja być karani?
Tacy którzy chcą być ekologiczni i zamiast kopciuchow maja pompy ciepła.

Niech ten glupi rzad skupi się na problemie i buduje szybko OZE farmi wiatrowe, farmy sloneczne, atom.
Robia to jak zwykle jak deb... od dupy strony

2

@Suzu
Bellerin i Alonso pewnie od rozwoju sytuacji i jak będą grali w tym sezonie

PO, DPŚ i pomocnik (B.Silva) - wg mnie na pewno takie 3 pozycje będą wzmocnione w przyszłym sezonie

na 9 ogarną Ferran i Fati pewnie jako zastępstwo Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?