0

@Gaz
a co to wyznacznik to jeden mecz? on tak dobrze już wygladał w meczach z Bayernem w barwach BVB czy z innymi mocnymi rywalami w barwach Barcelony

zachowujesz sie jak typowy hejter co zawsze znajdzie powód do hejtu

0

@Kidd
zgadza się, z drugiej strony były jednak tak duże zmiany w składzie u nas że najlepiej takie mecze grać byłoby dopiero za jakis czas na wiosne:) drużyna potrzebuje sie zgrać bo sa ze ze beda jeszcze lepiej grać

oby wtedy tez takei sie zdarzayły w 1/4, 1/2 czy nawet finale LM:)

0

@Gaz
w tym momencie zwycięstwo nad Bayernem nic nie daje żadnego trofeum,

mecze to trzeba wygrywać w 1/8, 1/4 i 1/2 oraz finale obojętnie z kim ale wygrać

teraz obowiązek to wyjść z grupy, najlepiej na 1 miejscu, ale przede wszystkim wyjść, zabawa to się zacznei później

jak tam Dembele się podobał wczoraj?

4

@pax
wygrali też z sociedad na wyjeździe

mecz z Bayernem też nie będzie wyznacznikiem tylko będzie to forma zespołu

0

@FCB24
KIEDY NIBY POWINNO PROWADZIĆ?

jak on co mecz tak gra i takie efekty ma

0

@Kidd
simeone do Liverpoolu pewnie ci chodziło:)

0

Atletico, Liverpool

czyżby u tych zespołów wyczerpanie materiału/tematu i powinny być jakieś zmiany na ławkach trenerskich?

Atletico z Simeone już nic nie wygra, tak obstawiam

0

@Emhyr
thiago, fabinho, nabu keita, henderson - źle chyba nie jest

odszedł mane przyszedł nunez

salah, nunez, diaz, jota, firminho

tam jest chyab jakiś głębszy problem, wczoraj obrona wyglądała jak sito, jakby nie chceili grać, równie dobrze mogło Napoli z 2-3 bramki jeszcze władować

chyba receptura Kloppa się wyczerpała u nich

1

To ile dziś Lech dostanie?

ja obstawiam 4-0 dla Villarreal

1

@Janiama
podania pięta, strzały z dystansu, podanai na wolne pole niczym Xavi, Messi czy Iniesta

Lewy mnie szokuje totalnie w Barcelonie bo gra jakby był południowcem:) duzo polotu i fantazji

Auba dawał dużo, ale widać że Lewy to poziom napastnika zupełnie inny, kosmos, widać ogromną różnicę na plus w porównaniu z Depay czy Auba z całym szacunkiem dla nich:)

Depay miał wczorja jedna fajan sztuczkę tylk oz niej nie wiele wyszło, lewy podobną sztuczkę skopał, ale jak trzeba było to był efektywny - 3 gole a i asysty mógł mieć w tym piękną piętką, to różnica miedzy nimi że Lewy polot w grze wykorzystuje efektywnie a Holender dla samego efektownego zagrania bez korzyści specjalnych

0

@escarabajo @Survier

nie było to typowe dołożenie nogi ale timing wysokość i siła podania były tak idealne i wymierzone że piłkarz Barcelony takie podanie musi zamienić w bramkę, tam było ile 5-8 metrów od bramki?

oczywiste same ułożenie nogi Torresa i jego wyjście na pozycję też klasa, ale to co zrobił Dembele aby tak wypieścić takie podanie to czysta klasa

0

@David00
zasadniczo punktem odniesienia będzie to jak wyjdziemy z Grupy a później jak najdalsze dojście w fazie pucharowej i miejsce w lidze

mecz z Realem w zeszłym sezonie wygraliśmy ale nic to nie dało mimo wszystko

sądzę też że najlepsza forma zespołu jeszcze przed nami, było dużo zmian kadrowych oni potrzebują czas aby się zgrać i zrozumieć

3

Liverpool

co się dziej z tym zespołem, przecież te bramki dla Napoli jakby nie chcieli bronić wyglądały

myślicie że realny scenariusz że nie wyjdą z Grupy LM?

5

Barcelona

czy wygra z Bayernem czy nie to nie jest to wyznacznik, ten zespół jeszcze potrzebuje czasu i Robert dobrze zauważył że czas gra na ich korzyść:)

nie zgadzam się z Hajto bo kadrowo już jesteśmy w gronie faworytów LM 6-8 najlepszych ekip i trzeba marzyć o tym, chcieć ale też ciągle się rozwijać bo ten zespół stać na więcej:)

8

Lewandowski mnie zadziwia

strzały z poza 16 piękne, piętki, próby kombinacyjnej gry

kurde on tak się szybko dostosował i złapał hiszpański klimat że szok

teraz widać ogromną różnicę między nim a Depay czy Auba z całym szacunkiem

napastnik jakiego potrzebowaliśmy:)

0

@!34RC3!_0N4
ogra czy nie ogra jeden mecz o tym nie decyduje czy wracasz czy nie, czas gra na ich korzyść bo będą się zgrywać

0

DEMBELE

co by nie mówić jego 2 asysty wczoraj to poezja, dogrania idealne na centymetry, Torresowi i Lewemu nie pozostało nic innego niż strzelić gola, po prostu genialne asysty

co by nie mówić to obecnie jeden z najlepszych skrzydłowych świata i sądzę że nie jest to jego sufit jeszcze

i póki tak asystuje to nie ma znaczenia że mniej strzela, on dostarcza gole co zresztą Robert sam mu mówił:)

ta łatwość w przechodzeniu rywali też niesamowita

czekam na wiecej:)

wycena transfermarket to żart:)

1

@Kidd
zajebiste:)

0

@Janas11224
wg mnie kolor bez szału, i wolę bardziej wyraziste ale co kto lubi:)

0

@Survier
czyli paredes słabszy zarówno od fabinho jak i od goretzka

a na skrzydłach najczesciej graja Foden i Mahrez- od obu chiesa słabszy a na pewno nie lepszy

0

@Survier
czy vlahovic lepszy niż Nunez ? ciężko pwoeidzieć wg mnie ten sam poziom jeszcze nie zweryfikowany do końca

czy chiesa grałby w realu kosztem Rodrygo czu valverde? wątpię

a w Liverpool masz w pomocy Thiago, fabinho, naby keita, fabio carvahlo, henderson, milner - czy paredes by tam grał? coś by zagrał ale czy byłby to murowana pierwsza 11, zawodnik od którego bujduej sie zkałd?

no nie

a z bayernem to dojechałeś teraz - kimmnich, musiala, goretzka - to jest podstawowa 11 a abitzer i grvanberch rezerwa

a ty podałeś ze lepszy od rezerwy

widzę na siłę próbujesz trochę bronić swojego zdania ale chyba sam widzisz że nie masz racji?

a z city to już kompletnie pojechałeś:)

0

@ShawnC
jeszcze ich nie powołał? szkoda bo z chęcią zobaczyłbym ich już w akcji choć kilka minut

0

@Survier

valhovic?
chyba zartujesz za kogo - haaland? lewy? benzema? czy Mane albo mbappe?

chiesa za kogo? sane? dembele, raphinha, gnarby? czy vinicius albo neymar?

to samo tyczy się parades?


ci piłkarze to najwyżej mogli by być rezerwowymi

obecnie w Juve brak piłkarzy TOP 10 na świecie na swoich pozycjach

czy tego chcesz czy nie Juve to obecnie zespół drugiej kategorii, mocny ale nie wśród absolutnego TOP


1

Raphinha i Gavi raczej dziś całego meczu nie zagrają - stad ich 90 minut w ostatnim meczu, Garcia i Araujo pewnie też odpoczna

wg mnie bedzie
Ter stegen
S.roberto- kounde-christsnsen-Balde

f.de jong-busi-pedri

Dembele-Lewy-ferran

w drugiej połowie widzę bellerin, m.alonso, fati, kessie, depay

1

@Ojciec5tkidzieci
wierze ze z Tudorem będzei inaczej:)

0

@Survier
wyrównany?

sam Mbappe miał jeszcze 2 setki które powinien wykończyć, a Juve jedynie co potrafio to robić wrzutki i to było jedyne zagrożenie, o dziwo PSG wyglądało słabo przy wrzutakch

wg mnie Juve bezie miało nawet problem wyjść z grupy bo Benfica wcale gorsza duzo nie jest

Juve to już nie potęga jak kiedyś a bardziej zespoł pokroju BVB, Napoli, Atletico, Tottenham, Arsenal, Milan

nie mówię że to zły zespół, ale taki drugi szereg trochę to już jest

kogo z Juve z czystym sumieniem widziałbyć w pierwszej 11 takich zespołach jak PSG, City, Bayern czy Real albo Barcelona, bo ja obecnej kadry Juve nikogo

1

MŚ Siatkówka

jak obstawiacie wyniki dziś?
kto po meczach 1/8 wg Was prezentuje się dobrze i jakie macie 3 najlepsze zespoły na ten moment

0

@Ojciec5tkidzieci
Marsylia dziś urwie punkty:)?

0

Juve

widać że ten zespół odstaje już lekko od tych najlepszych, jedyny pomysł to wrzutki i gra głową i gdyby nie samolubstwo Mbappe wynik byłby dużo wyższy

też uważacie że teraz to zespół bardziej pokroju BVB, Napoli, Arsenal i został już dawno dogoniony przez Inter i Milan

0

@messi564
czemu nie byłoby możliwości zmiany numeru i rejestracji piłkarza w pierwszym zespole który już jest w zespole? wydaje mi się że jest tak jak z wolnymi graczami

a jeśli nie to zrobią to po 1 stycznia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?