lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama
ale że ktoś kosztował tyle nie znaczy że jest tyle wart
idac tym tokiem Mane powinien być wyceniony na 40 bo kosztował 40
De Ligt odbił się jak od ściany od ligi włoskiej i wycena 70 przy wartości Araujo 50 czy Kounde 60 jest śmieszna
a Dembele jest spokojnie wart wiecej ni 30, co już udowadnia od pół roku ponad, nikt nie chciał wyłożyć kasy albo on chciał jednak zostać, tego nie wiemy
zestawienie z czapy bo wartości mocno niedoszacowane albo przeszacowane u innych
i skoro mane wg nich wart 70 to Lewy spokojnie powienien miec 60 bo w ostatnich latach był lepszym piłakrzem a takiej różnicy wieku aż nie ma
0
@P33ck
porównuje np. wycene Mane do Lewy
czy śmeiszna wycen de ligt gdzie sie odbił od ligi włoskiej a wyceniaja go jak cracka
1
@Janiama
gdzie de ligt to 70, czy mane w wieku 30 też 70, a Lewy 45:)
a Taki Dembele 30 mln:)
to zestawienie to żart
0
LIMIT FFP I dźwignie
Czyżby poszły jakieś groźby ze strony Laporty że Tebas jeszcze raz sprawdza coś i może zmieni zdanie?
Pieknei byłoby kupić tego Foyth iBernardo Silvę to byłoby wtedy okienko idealne:)
ale nastawiam sie tylko na Foyth, reszta to ewentualnie niespodzianka miła
1
@bartekvisca
Samsung Top jeśli chodzi o taki sprzęt? chyba w bieda budżecie
Samsung to co najwyżej telefony, może telewizory
w takim sprzęcie lepiej zaufać marką które się w tym specjalizują ale są droższe niż Samsung czyli BOSCH, Electrolux, Whirpool
0
@BoreekxD
to też możemy nie być na 1-2 miejscu w rozstawieniu nawet wtedy pewni 100%
3
@Ojciec5tkidzieci
bardzo słabe, od lat siatkówka boryka się z kuriozalnymi pomysłami, w taki sposób nigdy nie dogonią, zbliżą się do bardziej popularnych sportów zespołowych
0
@BoreekxD
nie nie jak wygramy grupę nie gwarantowałoby nam to 1 czy 2 miejsce w drabince, bo zwyciezcy pozostałych grup moga być lepsi
4
@Comentateiro
a co ma zaznaczenie jakiej szkoły, teksty nauczyciela w filmiku wręcz żenujące
nie wszystko musi się opierać na dowodach naukowych, tak mówi authority to tak musi być:)
i ten tekst miałeś wybór milczeć:)
żenua
0
@Kwiatek67
w formie jest obecnie słabej co widzi też Xavi, stad ostatnio gra Balde
grają piłkarze z formą a nie nazwiska, dlatego Alba powinien się ogarnąć
1
ale że Pedrol takie coś powiedział, zatwardziały kibic Realu, a tu się wszyscy boją Byayernu a widać w Europie zaczynają nas bardziej szanować niż sami niektórzy kibice Barcelony z mentalnością Alby
0
LM
widać jak przy 4 dodatkowych ciężkich meczach będzie miała znaczenie szeroka kadra
dlatego liczę na podpisanie jeszcze Foyth oraz Alonso
Alba jeśli się nie ogarnie to będzie przegrywał rywalizację nie tylko z Balde ale i Alonso i to będzie dodatkowy bodziec dla niego
3
czytaliście że dziś Kounde ma być zarejestrowany i niezależnie od sprzedaży Auba?
w takim wypadku jedynie sprzedałbym Auba aby wzmocnić boki obrony, ale Depay wtedy koniecznie musi zostać, choc wolę Auba
6
LM
grupa obiektywnie bardzo ciężko, ale uważam że wyjdziemy i powalczymy o 1 miejsce w Grupie, zespół się szlifuje i potrzebuje czasu ale moc jest i będzie dobrze:)
miłym zaskoczeniem byłoby jakby Inter wyszedł kosztem Bayernu:)
0
@Jasialdinho
czemu ma nie iść, bez przesady już z tymi skrzydłami Bayernu, z City graliśmy charytatywny ale wyglądało to oki, a City to lepszy zespół niż Bayern
0
@Dawidfcb1998
Dokładnie
3
Jak czytam tych malkontentów o Bayernie to mi się niedobrze robi.
Mentalność Alby i innych fr...
Bayern się osłabił, my wzmocniliśmy:)
Wygramy to:)
2
'- nic tylko jeszcze odejście Auba, Dest i Braithwaite (ci 2 pewnie ostatnie dni/godziny okienka) i tyle
+ rejestracja Kounde, nowy kontrakt Gavi i Araujo
+ zakup Foyth
Depaya bym teraz zostawił
tak wg mnie będą wyglądały ostatnie dni okienka
mimo braku Bernardo to jest super okno i wreszcie mamy jedna z najlepszych ekip na papierze na świecie:)
@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci
0
@endriuuu2
Ktoś chyba tu matematyki nie umie:)
Mowie o tym Panu z twitter
0
@Bobo25
takie ma znaczenie że kontaktu nie widać na powtórkach a Norweg spokojnie robi 3-4 kroki obraca się aby patrzeć czy jest za nim Duńczyk i pada
jakby upadł od razu byłbym może nawet w stanie uwierzyć że był kontakt którego nie widać, ale po zachowaniu Norwega ewidentna symulka
symulka aż się niedobrze robi to oglądając
a Norweg nie patrzy w bok tylko na Duńczyka aby zrobić symulkę
a Duńczyk nie popełnia żadnego błędu, on nie zahacza Norwega widać że biegnie w stronę bramki a nie za Norwegiem
1
fati- lewy - dembele
pedri - busi - kessie
balde - christensen - kounde - s.roberto
Ter stegen
taki skład chciałbym zobaczyć w kolejnym meczu:) fajnie aby Kessie dostał szansę trochę pograć i balde zdecydowanie też
0
@P33ck
jak grał poprzednie sezony to był kluczowym piłkarzem czy już zapomniałeś?
no ciężko ocenić piłkarza skoro nie grał, sztab medyczny i treningi były jakie były i są efekty
a fakt jest taki że jako jedyny z tych 3 wielkich transferów jest u nas w klubie i jest kluczowym graczem, także chyba się sprawdza
wymowne było że wczoraj nei zagrało tylko 4 graczy kluczowych- Ter Stegen, Pedri, Dembele i Lewy
bo chcesz czy nie Demebele jest u nas kluczowym graczem i widac że xavi takto widzi
0
@Bobo25
3-4 kroki ty obejrzyj jeszcze raz lepiej, zdąrzył się nawet odwrócic by zobaczyc gdzie jest Dunczyk i czy opąłca się upasc/wymusic
0
@Inko
uu widzę pojechałeś:) spadaj biedaku
0
@DonMatteo901
gol z Villarreal chyba najlpeszy, to było coś ala Messi, Maradonna
cudo po prostu
0
Losowanie LM
jak chciałbym trafić tylko na kogoś z dwójki Eintracht lub Benfica
a obstawiam Eintracht, Barcelona, Napoli, FC Kopenhaga
0
@Survier
nie no Kounde to jest kozak i zdecydowany TOP, tak mamy 4 dobrych obronców środkowych i pozostaje się tylko tym cieszyć
Foyth i tak przyjdzie bo kase mamy trzeba tylko limity zmniejszyć
0
@P33ck
sprawdzałeś ile g/a na ma 90 minut gry czy już nie? bo nie pasuje do teorii
kosztował 120 + zmienne a nie 140 to raz,
po drugie cena to nie jego wina + pamiętaj o okolicznościach kiedy przyszedł, stad też wyższa cena
po trzecie kontuzje to nie jest jego wina, dlaczego ma być rozliczany bo nie grał?
po czwarte jak gra to jest jednym z najlepszych - zeszły sezon to pokazuje 13 asyst w pół roku - król asyst la liga
poza tym jako jedyny z trójki coutinhi, griemzann i dembele on u nas został i się sprawdza
to fakt powinien kosztować mniej, ale samą grą się broni i nawet po Xavim widać że to jeden z najważniejszych graczy zespołu
jestem przekonany że w tym seoznei w samej lidze może wykręcić double-double i werze ze wraz ze zmianą sztabu medycznego będzie on częściej do dyspozyji
0
@clyde
wg mnie jak ktoś pisze niewypał transferowy to się nie zna na piłce, potencjał ogromny, bez kontuzji już poprzedni sezon pokazał co potrafi 13 asyst w pół roku:)
gra u nas już 5 lat a to o czymś świadczy, wg mnie pogra jeszcze kolejne 4-5 i zapisze sie w historii
0
Barcelona bez Lewy, Pedri, Demebele remisuje z City a powinna nawet wygrać gdyby nie karny z kapelusza:)
czekam teraz tylko na rejestracje Kounde i Foyth