lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@graco14
gratulacje:)
1
@Kow_aLL
no i co z tego? podnieciłeś się czy co?
koleś jest najbardziej rzetelnym źródłem i nawet jak coś sie dzieje z opóźneiniem to zasadniczo jest tak jak mówi
0
@Nazio87
jakie źródło?
0
ktoś już tu pytał ale nie widziełm odpowiedzi
SKARB KIBICA LM 2022/23 PRZEGLADU SPORTOWEGO
ktoś wie kiedy będzie? albo gdzie kupić on-line?
0
@Dojt
Auba nie przyczyni się do wygrania żadnego trofeum bo będzie głównie rezerwowym
jakoś w kwietniu jak się zespół zaciął to nas nie ratował
ca. 15 mln + Alonso to spoko deal, patrzac na jego wiek
a Lewy nie bedzie grał wszystkiego 100% od tego jest Depay, Feran czy Fati aby tam czasem pograć, sądzę że Depay niedługo zacznie grać 20 min albo od początku w mniej ważnych meczach
3
@Lionel_Messi10
zawistny angielki troll:) boli go Raphinha i Kounde:)
2
Widzę podniecacie się doniesieniami David Ornstein i cena Auba.
A to koleś który notorycznie twierdził że Raphinha nie trafi do Barcelony i śmiał się z Romero.
to zwykły zawistny angielski troll, który chyba ma ból 4 liter o zakupy Barcelony
radzę poczekać na oficjalkę
1
@Kidd
szczerze nie wiem jestem kibicem Barcelony i Ajaxu wiec rynek transferowy tych 2 klubów śledzę, ale wg mnie temat chyba też umarł bo Benfica podobno nie potrzebuje bramkarza tylko jeśli Grek odejdzie
zimą może Ajax znów się postara więc może wtedy spróbują go ściągnąć w sensie Benfica bramkarza Rakowa
0
Ajax - RN i blokowanie transferu
wydawało Wam sie że tylko Bartomeu był partaczem otóż nie, RN Ajaxu zablokowała wczoraj transfer bramkarza Benfiki Vlachodimos za ca. 8-10 mln EUR
BO UWAGA brmakrz nie jest potrzebny a mają Peveer czy jak soe to tam pisze 39 letni bramkarz, 40 letni Sketelenburg i 22 letni Gorter który jest przeciętnym bramkarzem i szukaja mu klubu
no kur.. jaja i to przy tym okienku dostali 216 mln EUR za piłakrzy i zostało im jeszcze 111 mln EUR po zakupie zastępstwa:)
prawie też zblokowali transfer Ocampos
to jest tak jak decyzje blokują ludzie dla których liczą się cyferki a nie poziom sportowy, tylko za chwile bez poziomu sportowego cyferek też nie będzie
3
Meunier, Alonso, Bernardo
Auba Dest Abde Alba
Alez by to było okienko ostatniego dnia
0
@Messibestplayerintheworld
wtedy pewnie 2 bardziej box to box będzie grało i większa odpowiedzialność za akcje będzie na skrzydłach
też bym chciał Bernardo ale obstawiam że niewielkie szanse są, za rok wg mnie przyjdzie bo trochę z limitów płac wtedy zejdzie
0
FC Barcelona
Ter stegen (Pena)
Kounde (Bellerin/S. Roberto) - Aruajo (Christensen) - Eric (Kounde/Pique) - Balde (Alonso/Alba)
Gavi (Kessie) - Busi (Pijanić) - Pedri (F. De jong/S.Roberto)
Raphinha (Dembele)- Lewy (Depay) - Dembele (Fati/Ferran)
zakładajac tylko odejśce Auba i zakup Alonso + Bellerin to tak kadra wygląda imponująco i będzie to team na mistrza (oby) i który spokojnie będzie w gronie faworytów LM
Dest i Braithwaite pomijam - pewnie zostaną ale bez grania
1
@VamosRakieta
czy ja wiem w ważnym meczu z Sociedad zagrał Balde, jeśli Alba się nie ogarnie to Xavi wg mnie chce mieć Alonso na włąście mecze z Inter i Bayern gdzie doświadczenie zaprocentuje
0
@Emhyr
z 2-3 musi pewnie odejść aby się to udało
jak nie teraz to obstawiam że za rok będzie naszym graczem:)
0
@HansFCB
czy ja wiem czy kłopoty może zostać jak jest, i tak było to udane okienko
0
@Sysia11
chyba uznali że za drogo 20 mln:) xd
o tym że Antony odejdzie wiedzeli od kilku dni, do końca okienka w Holandii pozostało kilka godzin - kończy się u nich dziś nie jutro
w końcu pozostaną ze 100 mln w kieszeni ale bez skrzydłowych i na tym sie skonczy kozaczenie, tylko piłka to nie firma do zysków tylko do widowisk a bez widowiska i rezultatów bedzie i tej kasy miał coraz mniej
9
z chęcią zobaczyłbym na koniec tego roku w TOP4 w Hiszpanii właśnie Betis i Villarreal
oby to brzydko grające Atletico spadło poza TOP4
0
@Kidd
też tak uważam, ale wydaje mi się że powalczą
City i wg mnie Liverpool odskoczą, Tottenham jest Tottenhamem:) Arsenal mocny początek ale ja sądzę że max to będzie 3 miejsce dla nich, a United pozostaje United
wg mnie Chelsea, Tottenham i United powalczą o to 4 miejsce
a najśmieszniejsze są wyceny na transfermarket gdzie wieczny talent Pulisic na 42 jest wyeceniany:) gdzie Demeble na 30, havertz chyba na 70:)
0
Griezmann
było jakieś info że Francuz niepokoi się tym ze mało gra i poprosił Atletico o rozwiązanie tej sytuacji - źródło Barca Universal twitter
wg mnie powinno być krótka piłka ze strony Barcelony może być max obnizka do 35 ale niech sobie Ateltico radzi i dogadają sie z nim co do pensji skoro chcą zaoszczedzić
0
AJAX - niemożliwe
zakup za 20 mln EUR Ocamposa wstrzymany, RN wstrzymała zakup mimo iz piłkarz był już w Amsterdamie, a okienko w Holandii zamyka się dziś
kur... brawo, z takimi osłabieniami to może za rok nie być LM bo PSV nie odpuści walki o mistrza
Panowie zadowlili sie cyferkami ze sprzedaży i myślą że to zawsze bedzie sie tak kręcić samo, tylko słabo grajac nie wywinduje sie ceny za piłkarzy, a gdzie ogladali Anotnego z Manchesteru jak nie w LM gdzie Ajax zagrał przyzwoicie
szkoda strzępić nerwów
0
@tbas
Barca B grała i gra w 3 lidze hiszpańskiej, także to nawet nie jest zaplecze najwyższych rozgrywek a poszedł za 5 mln EUR do Brygi wiec gdzie tu czapka gruszek?
6
AJAX - transfery
Ajax zarobił tego lata już ca. 216 mln EUR na transferach!!!
to jakiś kosmos:)
wydali już też ponad 100 na takich graczy jak Bergwijn, Brobbey, Wijndal, Bassey, Kaplan
oby szybko się teraz wzmocnili po odejściu Antony - Lucas Ocampos (ca. 20) + ma przyjść Grilitsch oraz bramkarz Vlachodimos
kadra po takich transferach
Vlachodimos( Pasveer)
Rensch - Timber (Kaplan) - Bassey (Kaplan/Sanchez)- Wijndal (Blind)
Berghuis (Klassen)- Alvarez (Grilitsch) - K.Taylor (Kudus)
Ocampos (Conceicao) - Brobbey (Tadić/ Luca) - Bergwijn (Tadić)
wg mnie przydałby się jeszcze pomocnik i PO, ogólnie uważam że obrona środkowa też powinna być lepiej wzmocniona niż piłkarzami dla mnie trochę anonimowymi typu Bassey czy Kaplan
walka o mistrz nie będzie w wcale taka łatwa z PSV a w LM 1/8 to będzie marzenie w takiej grupie
0
@talizmo
no i? piłkarz dobry na ligę pokroju belgijskiej nic więcej
1
@Kidd
Chelsea w ogóle wg mnie przekombinowała ostatnimi latami - wydali mnóstwo kasy na Lukaków, Havertzów, Ziyechów itp. ale kadrowo w tym momencie nie wyglądają świetnie w tym momencie
nie widzę ich walczących o mistrzostwo Anglii, bardziej o TOP4, a LM tym bardziej 1/4 to wg mnie będzie ich maks i nawet transfery Auba czy Fofana tego nie zmienią
0
@Kidd
Auba i Fofana i na tym się skończy
1
to co zostały 2 dni okienka:) niech się dzieje:)
0
@Survier
koleś skończ się już ośmieszać bo to żałosne się robi
1
@fart
Dzieki:)
Ale tu jutro będzie panika bo większość myśli ze do jutra
1
@fart
Czyli do końca dnia w czwartek?
0
@Survier
i Torres i Garcia to w City większość czasu byli rezerwowymi, albo zawodnikami na pograniczu 11
a Bernardo Silva to bezwzględny TOP:)
jak ktoś to neguje to mało się zna na piłce