lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd
jedna z najsłabszych na papierze pewnie tak:) tak samo jak Maccabi, Dinamo zagrzeb
mi się pamieta ich remis ze Slavia z 2-3 sezony temu jakoś:) no nie wiem czemu ale nie jestem pewien Interu w tym meczu:)
0
@zenoowity
po typach można było odnieść takie wrażenie:)
0
WHOSCORED
Boże co się stało postawili na nasze zwycięstwo 2-3, ta stronna była dotychczas anty Barca patrząc na typy ale widzę od tego sezonu zaczynają nas doceniać chyba bardziej niż niektórzy użytkownicy na tej stronie
1
@Kidd
niby tak tylko Inter też lubi w LM często w takich meczach ze słabszymi tracić punkty
z Bayernem i nami obstawiam że punktów nie zdobędą ale z Interem już nie obstawiłbym zwycięstwa Interu
0
@Xxxbarca4ever
też tak uważam że półfinały powinny być w piąetk a finał i mecz o 3 miejsce w niedziele
choc teoretycznie Włosi mieli mniej odpoczynku, ale wiadomo po krótszym meczu
a Słowenia coś tam ostatnio gra - wicemistrz Europy, 4 miejsce na MŚ, NIEŹLE jak na nich
0
@VegetaPolska
oj widzę pokory nie masz w ogóle
Włosi mistrzowie Europy i Świata, USA zwycięzca LN, Francja Mistrz Olimpijski
a my kiedy zdobyliśmy jakiś tytuł?
chłopie ochłoń jesteśmy mocni, jedni z najlepszych ale ciężko powiedzieć że najlepsi, od wczoraj nie jesteśmy żadnym zwycięzcą już
a gdybać to sobie każdy może, równie dobrze Włosie mogą się zastanawiać jak wypuścili 1 seta, psycha, presja bo mogli nas 3-0 ograć ale to tylko gdyby
fakty są inne
0
@Xxxbarca4ever
nie oglądałem ich wszystkich meczów ale mimo wszystko wygrali wszystkie mecze i dosyć pewnie, jedynie z Francją były męki
FIBA zdecydowanie tak się ośmiesza, ale nie szukałbym w tym naszej porażki, po prostu Włosi byli lepsi i tyle
0
@FC1899Barca
Juve i tak nie będzie mistrzem:)
0
LM
oby się udało i oby nasi zagrali z sercem, pięknie i oby udało się wygrać w Monachium:)
byłoby super
czy wg was Victoria może urwać punkty Interowi? wg mnie remis realny
0
@Xxxbarca4ever
w pełni się zgadzam, do tego Fei i Juantorena też odpaleni
zaryzykowali i się opłaciło
bez jednej gwiazdy ale to bardzo mocni zawodnicy bo Lavia, Michieletto czy Romano są na prawdę jednymi z najlepszych a Gianelli i Balaso to klasa,
bardzo dużo osób między innymi i tu na forum ich nie doceniało ale nie zostaje się Mistrzem Europy a później Mistrzem Świata przypadkiem:)
nawet na tych mistrzostwach w końcu pokonali Francuzów i nas, to o czymś świadczy
czy ten trener też zdobył z nimi Mistrzostwo Europy? bo chyba to ten sam
0
@AlexDark00
cadiz - lepiej więcej sił, my nie graliśmy źle i po pierwszej połowie powinnismy wygrywać ale najpierw słupek Raphinha, który już było widać że biegł się cieszyć prawie i Depay też powinien strzelić
to że gra wyglądała słabiej - Ferran - Depay- Raphina - oni w takim ustawieniu nie grali nigdy, atak aby ze sobą grać dobrze musi się trochę zgrać, Xavi chyba ze bardzo przyszlał bo 2 rotacje w taku to już byloby duzo
po drugie Depay obecnei pod formą, ale on jeszcze da nam radość
ogólnie sam uważam że duże rotację są czasami trudne bo piłakrze nie są zgrani, po 1 rotacji w każdej formacji to jest ok, z drugiej strony po kilku takich meczach się w końcu zgrają a poza tym to Xavi jest trenerem nie ja:)
0
SIATKÓWKA
Wielki wyczyn siatkarzy i trzeba się cieszyć:) a Włosi jednak nie tacy słabi jak ich tu wielu przed meczem malowało skład mają wyjątkowo młody więc przed nimi kolejne sukcesy pewnie
Gianelli (26 lat), Galassi (25), Lavia (22), Romano (25), Michieletto (21), Balaso (27)
ale już dziś
Włochy to Mistrz Europy i Mistrz Świata:) coś niesamowitego i trzeba jednak docenić ich klasę a nie szukać wymówek.
Brawo dla zwycięzców i brawo dla Naszych:) za kilka lat pewnei będziemy bardzo doceniać to srebro
0
@PatrykBarca
Tez mam taka nadzieje bo Atletico to cwaniaki tylko Bartomeu juz nie jest prezydentem i chyba o tym zapomnieli.
Mam nadzieję że sadowo beda zmuszeni zapłacić cale 40 mln i żadnych ustępstw. Żadnej ulgi. Z tymi medami bym się nie ugadywać na nic
0
@Xxxbarca4ever
Haha a w tym roku kto gral w Brazylii jak nie rezerwowy sklad.
Ostatnie 3 mecze to 2 wygrane Brazylii i takie sa tzw. Factos
Czy kłócisz się z faktami i zaprzeczasz rzeczywistości?
Jak przywołujesz mecze sprzed 4 czy 8 lat to gratuluję:)
Historycznie juz ci kolega przywołał statystyki ze nam ten rywal nie leży a ty dalej swoje
A co do najważniejszych meczy jakos na IO od nich dostawaliśmy wiec jak to jest.
0
Match day:)
Oby dzis zwycieski mecz i super byłoby rozbić Cadiz za te ostatnie mecze.
Vamos Barcelona:)
0
@Xxxbarca4ever
Ostatnie 3 mecze to 2 wygranej Brazylii wiec o czym ty gościu pieprzyk...
0
@PatrykBarca
Nikt nie mowi o wystawianiu gracza. Tylko o tym ze Griezmann z automatu jest graczem Atletico po 1 sezonie. I to czy gra czy nie nie ma znaczenia. Znając życie tak to zapisali. Wydymani raczej nie i jeśli nie będą chcieli płacić to sad Atletico nakaze
3
@PatrykBarca
No ale ty sugerujesz ze Barcelona nie ma racji. A może właśnie ma rację i działania Atletico sa komiczne i bezprawne
0
@jacobFCB
czy ja wiem czy mental?
mamy mocny zespół i tyle, gramy u siebie to też przewaga, ale o tym kto przeszedł dalej zadecydował jedna akcja przy 12:11 i dotknięcie przy skutecznym bloku siatki przez Amerykanina, na szczęście to zrobił ale gdyby nie nie wiem czy mając 12:12 jak Amerykanie nas by dogonili skutecznie czy byśmy awansowali
w pozostałych reprezentacjach PL mamy średnie lub słabe zespoły czy to ręczna czy piłka nożna czy koszykówka więc tam nawet mental by nie pomógł
cieszmy się taką siatkówką, ale ja Brazylii się obawiam bo to zawsze mocny zespół
0
@jacobFCB
tylko w meczu z Brazylia może być różnie, nie wiem z czego się tu naśmiewać
jak nas pokonają to jednak będzie ci trochę głupio
0
@FCB24
w tym roku zwycięstwo z Brazylią w LN
ale już rok temu 2 porażki z nimi w LN
nie wiem co rozumiesz przez pojęcie ostatnio, ale chyba rok czasu to jest ostatnio
wszystko zależy od formy
0
@Criss18Barca
nie tylko Włosi bo i Brazylijczycy mieli 3 MŚ z rzędu a potem 2 razy pod rząd vicemistrz:)
2
@Jakchcesz
obyś miał rację:)
21
jechać z tym Atletico, niech płacą i wypadają poza TOP4 la liga tego szczerze im życzę
18
@MesQueUnClub_87 to tylko sport, może jednak zimą:)
9
plan na najbliższy tydzień wygrać z Cadiz, wygrać z Elche i zremisować lub wygrać z Bayernem i można jechać na przerwę reprezentacyjną:)
oby się udało
4
SIATKÓWKA
Rozumiem radość ale mówienie niektórych że mecz z Brazylią to formalność polecam ochłonąć.
0
@kosmos91
parejo, gerard moreno, pino, celso, capoue, torres, albiol, foyth, pedraza, rulli, jakson
czyli masz wczoraj obraz drugiego zespołu villarreal:) a mecz i tak przegrany
co my gadamy Lech w walce o taLM przegrał z Qarabag 5-1:)
0
@FCB24
Brazylijczycy nie odpadną wg mnie wiec 2 z 3 z dzisiejszego dnia zostanie
0
@Gaz
miał kontuzje to nie grał stad ten wynik
patrz szerzej
zmienił trenera, przygotowanie, treningi i od razu widać efekty
w pół roku w lidze wyśrubował w kanadyjce 14 (13+1) - na skrzydłowego bardzo dobry wynik w pół roku, powiedziałbym że TOP
nie ma znaczenia tak na prawdę jaka była twoja historia tylko jaki dobry jesteś teraz, co do tego jakim piłkarzem jest Dembele teraz, ma znaczenie ile miał kontuzji w historii itp.
jesli teraz bezie bez kontuzji dłuższych dzięki temu że ma lepszy trening i lepiej się prowadzi to tylko się cieszyć
historia nie gra tylko obecna dyspozycja, inaczej dalej Alba czy Pique byliby najlepszymi na swoich pozycjach na świecie, a tak nie jest, byli ale teraz im brakuje do TOP z różnych powodów