lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gruszeg
kiedyś się go fajnie słuchało, ale widzę poszedł za modą kolegów jak Laboga i ostatnio coraz gorzej się go słucha, zresztą buduje narracje po ostatnim meczu, co jest bardzo słabe
bo budowanie opinie na zasadzie jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz to może amator budować
także tak wydaje mi się że jest mało obiektywny
0
@Gruszeg
koleś ale o co ci chodzi, Barcelona gra u siebie, ma lepszy skałd niż Inter więc coś powinni wygrać jeśli sędzia pozwoli
czy pisałem jakiś nierealny wynik? nie jak najbardziej realny
3
@pioz123
PRZECIEŻ TO KIBIC BIAŁYCH JEST
0
@Gruszeg
jaki kompleks
dla mnie to żenujące że polskie dziennikarstwo jest takie mało obiektywne
gdzie z jednej strony jest wybaczane dużo jeśli chodzi o grę- Real, a z drugiej jest czepianie się o wszystko - Barcelona
TROCHĘ TO TAKEI MAŁO PROFESJONALNE, NIE UWAŻASZ?
1
MATCH DAY
czuję dziś wygraną naszą 2-0:) i po jednej bramce w każdej z połów:)
Vamos Barcelono po awans:)
0
@AduŚ07
aż muszę to zobaczyć
1
ciekawe czy Ćwikała znów wyskoczy że Real miał mecz pod kontrolą:)
1
@Survier
a wiesz czemu xavi chce wyjśc 4 pomocników? wiesz jaki ma plan? a może zauwazył że w Interze jest 5 pomocników w tym 2 wahadłowych i ma plan jak to obejść
przypomnij kto ma więcej goli w lidze Barcelona czy Real?
nie słyszę?
1
@Jakchcesz
dokładnie:)
0
@Survier
krótkowzroczny to jest ktoś kto ocenia piłkarza po 8 kolejkach - Rapinha
rozumiem że z Coutinho byłeś wniebowzięty po pierwszych 8 kolejkach?:)
0
@Survier
rozumiem że jesteś tym niedzielnym ekspertem co mówi ze jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz?
to może Lewandowskiego też sprzedaj
0
@Peciak
a wyobrażasz teraz sobie pomoc bez de jonga? bo ja nie wg mnie środek z de jongiem i pderim lepiej funkcjonuje niż z gavim, a przede wszystkim przy tylu meczach trzeba rotować zawodnikami
ferran zeszły sezon w pół roku 4g i 4 a w samej lidze:) czy to zły wynik?
3
przestańcie się czepiac Ferrana na siłę, oceńmy go po sezonie, bo w tamtym dużo nam dał i miał fajne liczby, teraz widać ma dołek
to samo Raphinha, pierwszy sezon, teraz lekki dołek ale przez ekspertów la Rambli już skreślony na dobre
0
@Mezocyklon87
możliwe ja kojarzę ceny coś koło 2,7-2,9
a zasadniczo teraz widzę że cena mleka to ca. 3,8 -3,9 chyba
ale w takim wypadku jak mówisz no to rzeczywiście duży wzrost %
0
@Mezocyklon87
ale na mleku też to nie jest 100%, bo o ile dobrze kojarze rok temu to było ca. 3 zł, lekko poniżej a teraz prawie 4, wiec jakies 30%
2 zł to raczej na pewno nie kosztowało:) chyba że 2,7 czy 2,8 uznajesz za 2
ja w ogóle też patrzę na ceny w sieciówkach - biedronka, lewiatan, lidl, carrfour, kaufland itp.
w sklepikach osiedlowych nie patrzę bo tam zawsze jest drożej i raczej nie opłaca się tam kupować chyba że warzywa jak zalezy ci na jakości
2
Kessie, Kounde, Depay - oby chociaż ta trójka wróciła jak najszybciej i nawet jak nie zdążą na mecz z Interem czy Real to zaraz później też są nie mniej ważne mecze i rotacje będą potrzebne
2
@MESSIah16
City, Arsenal gra praktycznie 11-13 piłkarzami, ławki tam nie ma żadnej a i kadra dużo słabsza, mają swój moment ale wg mnie City zdobędzie mistrza
2
@Bobo25
ja kupowałem ostatnio za 7 zł w Biedrze, nie wiem jakie ty zwykłe masło kupujesz i jaką gramaturę
w zeszłym roku masło kosztowało ca. 6 zł teraz 7-7,5 ja tu nie widzę 80% wzrostu
ale tak to jest jak szuka się maksymalnych przypadków aby na tym budować retorykę
1
@Bobo25
no nie jest to prawda
obecnie masło kosztuje ca. 6,9- 7,5 w sieciach typu biedronka, lewiatan itp.
oznaczałoby że to masło kosztowałoby rok temu 4 PLN
a tyle nie kosztowało więc jest to wierutne kłamstwo
ludzie nie powtarzajcie takich fake newsów
0
@RivaldoVitorBorba
skąd wyliczyłeś że masło podrożało o 80%? jaki wzór Hajty?
bo podając takei dane dużo się mylisz
to samo prąd itd.
0
@Atencjuszek
ja przynajmniej nie mam problemów żeby kupić benzynę jak Ty:)
a moje rade bardziej trafione niż twoje, bo uwierz mi jest więcej osób z top 10% wynagrodzenia.pl na stronie niż myślisz
nara
0
TRANSFERY
patrząc na obecną kadrę kogo byście pożegnali a kogo wg was powinnismy kupić w kolejnych 2 okienkach - zima i lato
wg mnie odejdą Alba, Busi, Pique, Depay, Bellerin, S.Roberto
a do kupienia B.Silva, PO - jakiś kozak , napastnik 9 młody + ewentualnie zaklepanie na skrzydło jakiegoś talentu z Brazylii (Endrick?)
drugiego PO szukałbym młodego albo w Barca B albo do Barcy B bym kupił perspektywicznego z opcją gry w pierwszym zespole w przypadku kontuzji
na LO zostałbym z Balde i Alonso
tak bym widział najbliższe 2 okienka a Wy?
0
@Atencjuszek
koleś ale ja ci nie mam czego zazdrościć:)
mnie stać na benzynę:) i na zegarki i nie tylko:)
a ja Tobie życzę więcej pewności siebie mniej kompleksów:)
17
@michal26
byłbym za, wg mnie UE to przeżytek i tak jak mówiłeś narzucanie woli wybranych państw reszcie
0
@Atencjuszek
zasadniczo nie lubię pozerów stąd ci odpisałem a teraz pisaliśmy w necie więc nie wiem skąd dziwota że 2 razy ci odpisałem teraz?:) nie kumam, ale oki
ale ja na Ciebie nie pluję jadem, nie bądź taki przewrażliwiony, bo widzę nie dość że zakompleksiony jesteś to jeszcze przewrażliwiony jesteś
napisałem tylko że tak źle nie jest jak piszesz
0
@Atencjuszek
jakoś nikt nie wyłapał twoich metafor więc ci się słabo wyszły:)
typowy Polak to widzę ty jesteś z narzekaniem na wszystko
koleś ale miej sobie co chcesz i jaki chcesz zegarek bo szczerze mam to w nosie:) śmieszą mnie tylko ludzie co w normalnych rozmowach próbują czymś się pochwalić czy czymś zaimponować czy właściwie nie wiem co
tu pierwsze zdanie "całkiem dobrze zarabiam"
tam w rozmowie o pasku od zegarka i gdzie dopasować dziurki u kogo wtrącasz u mnie na bransolecie w Omega:) myślałem że pęknę ze śmiechu czytając tak zakompleksioną wypowiedź
dobra rada nie wiesz z kim piszesz to próbuj zachować klasę, bo nie wiesz kto jest po drugiej stronie
tak jak mówię nick masz nie od parady:)
0
@Atencjuszek
ale ty nie mówisz o zakupie masła tylko o przesiadce z auta do komunikacji miejskiej czy mniejszym mieszkaniu
jakbyś umiał czytać to zrozumiałbyś że to rozumiem nie wydawanie kasy bo ktoś przesadził z ceną (np. masło) - gdzie można poszukać tańszego masła innego producenta bez straty jakości lub to ograniczyć jeśli nie jesteś mega fanem bez utraty jakości zycia znacznej
ja to kompletnie rozumiem bo sam jestem żydem i nie wydaje dużo kasy
ty jednak piszesz o przesiadce z auta do komunikacji gdzie jesteś uzależniony od kogoś, mas kontakt z różną grupa ludzi itp. i mniejszym mieszkaniu - duża utrata jakości życia, to jak cofnięcie się w dobrobycie
wydaje jednak mi się że nie zarabiasz tak dużo bo jednak wzrosty cen nie posunąłby cię do tak drastycznych kroków
i uwielbiam jeszcze takie wyolbrzymianie tematu masło 15 zł:) 100 tys.:)
a nick to chyba nie przypadkowy bo już kolejny raz widzę próbujesz zwrócić swoją uwagę Panie od zegarka Omegi:) co cię nie stać na paliwo:)
oj niezły z Ciebie pozer
3
@FC1899Barca
4 meczu u siebie, kurde bez przesady dawna Barca nie obawiała by sie takiego terminarza i od obecnej tego oczekuję
1
@Atencjuszek
no chyba jednak tak dobrze nie zarabiasz, skoro zabierasz sie za takie przemyślenia
rozumiem ograniczenie pewnych rzeczy bo to przesadzone ceny ale przesiadka z samochodu do komunikacji miejskiej czy mniejsze mieszkanie to chyba jednak bardziej cię bolą te ceny niż mówisz
1
@Kidd
dokładnie tak dlatego liczę na zwycięstwo z Interem przede wszystkim, jakoś mam wrażenie że zespół wczoraj w drugiej połowie był już mentalnie przy środzie
wierzę że będzie jeszcze przepięknie:)