2

DO PISZĄCYCH O BUSI, PIQUE, ALBA

ludzie sprawdźcie najpierw do kiedy ci piłkarze mają kontrakty a nie piszcie kocmołuchy i durne pytania

Busi - 2023 (za rok go nie będzie)
Pique 2024 (ale podobno jest zapis o % rozegranych meczy, więc za rok też pewnie go nie będzie)

zostanie tylko Alba z kontraktem do 2024, jeśli będzie chciał zostać

domysły i pytania odnośnie męczenia się z wyżej wymienioną 3 są więc bezpodstawne

1

@Kondziubarca
raczej z dupy wynik, jakby Barcelona nie maiła sytuacji a Inter miał nie wiadomo jakie

0

@PatrychoO
ludzie sprawdzajcie informacje a później piszcie

sprawdź do kiedy busi ma kontrakt a później się wypowiadaj

0

@lucca87
dopowiadając o Busi

dokładnie to chcieli w negocjacjach nie było mowy o obniżeniu pensji bo Busi się na to nie godził ale o podzieleniu pensji na 2 sezony w tym 2024

ale skoro umowa obowiązuje do 2023 i w kolejnym sezonie nie będzie u nas grał to la Liga nie zgodziła się na taki zapis

Busi natomiast nie kwapił się na obniżenie pensji

tak więc w tym sezonie wypłacimy mu horrendalną pensję a za rok pozbywamy się ogromnego problemu w postaci tak dużej pensji

to samo dotycz się Pique, o ile zapis o ty % meczów obowiazuje

i mam nadzieje Alby - o ile on sam odejdzie bo kontrakt ma do 2024 roku

0

@Bobo25
no nie masz racji nie kłóć się w tym sezonie

w tym sezonie, Busi ma kontrakt do 2023 roku, stąd nie mogli mi odroczyć pensji z tego roku na 2024 bo już u nas nie będzie grał a sam na obniżkę się nie zgodził ostatecznie
Pique też - ot tacy kapitanowie

i to w tym sezonie będę zarabiali krocie (pensja + odroczone pensje)

a co przychodów tak ale jeśli jest to różnica 600 a 800 mln to tak ma to znaczenie

a nie jak przychody będą wynosiły 750 czy nawet 720, tu już nie ma takiej różnicy i wpływu

u nas sedno to nadmuchane pensje, ale części problemu pozbędziemy się juz w te lato

0

@Kamiloza91
jasne że nie jesteśmy kontrakt Busiego jest do 2023, roberto też, Pique do 2023 ale przy jakiejś małym % meczy może być już zakończony w 2023 roku, Alba widząc ile gra pewnie sam odejdzie

a Busi i Pique mimo zapowiedzi nie obniżyli pensji na ten sezon (w tym odroczonych pensji) wątpię więc że klub będzie chciał im zpaorponować nowy kontrakt

to już lepiej wydać kasę która jest i kupić kogoś kto będzie zarabiał 1/4 lub 1/3 ich pensji nieadekwatnych do gry

a wiem bo w lato były info o tym ile oni zarobią w tym sezonie z odroczonymi pensjami i to były chore liczby, na prawdę chore liczby

0

@Bobo25
no nie masz racji, bo kulminacja wypłat przypada na ten sezon, zresztą sam CFO Barcelony mówił że od sezonu 2023/2024 powinno się to unormować płace

a po tym sezonie odchodzi Busi ( z ogromną pensja w tym odroczoną), Pique (też ogromna pensja odroczona w tym sezonie), S. Roberto i pewnei Alba jak nie będzie grał

więc pod tym kontem nie masz racji to w tym sezonie są te płace horrendalne

0

@hayek
no nie masz racji bo te 20 mln minus to co ugramy w LE a tam też możemy ugrać kilka mln

czy mniejsze zainteresowanie meczmai i zespołem i mniej odwiedzane muzeum?

to wszystko zależy, jeśli zespół będzie grał dobrze w lidze i LE to kibice i tak będą chodzili i wspierali klub

od razu setki mln EUR xD

2

@VamosVamos
a co tu do polecenia? pajacerka

0

@Explode
Busi kontrakt się kończy, Roberto też, Pique chyba też

a Alba jak będzie grał tyle co teraz pewnei sam odejdzie

problem rozwiązę sie sam po tym sezonie:)

0

klub z przychodami ile w tym roku 800 mln EUR? czy jakoś tak z ogromnymi wydatkami na pensje a ciągle są tu ambarasy co zastanawiają się czy utracone przychody 20 mln uda sie zniwelować do zera?

ludzie a co ro za różnica czy to będzie ostatecznie 0 czy 2 czy 10 mln EUR?

problemem u nas były ogromne pensje i ich kumulacja na ten rok i oby to się jak najszybciej odbudowało to klub będzie mógł pracować normalnie

0

@Kamiloza91
ale cały czas jest tak jak było, że katastrofalnie z finansami jest to pisali głównie krzykacze co nie odróżniają przychodów od przepływów, CF od wyników i kasa od limitów płac

u nas ostatnio problem to limit płac który latem 2023 powinien się znacznie uszczuplić i przez to uelastycznić przez odejście Busi, Pique czy pewnie Alby i Roberto

wiesz ile oni ciążą w budżecie płac w tym roku (mają w tym roku płacone odroczone pensje) - poszukaj, jak znajdziesz to zobaczysz ze 20 mln które i tak pewnie będzie częściowo zniwelowane to pikuś

0

@BarcaInfo
poza tym piłka to nie tylko LM, jest jeszcze liga, puchar kraju, superpuchar, ewentualnie LE

sądzę że gdyby nie multum kontuzji w obronie to wynik wczoraj byłby inny, bo gra 4 i 5 wybór na ŚO tak na prawdę

mam nadzieję ogromną że wygrają w niedzielę bo przydałby im się właśnie taki pozytywny kop, my nie gram źle jak na to wskazują wynik w LM, co więcej wg mnie przez błędy sędziów i własne błędy w tych 3 meczach zdobyliśmy tylko 1 pkt gdzie z gry zasługiwaliśmy co najmniej na 5 jak nie więcej

to trochę jakieś kuriozum ale na oceny trzeba poczekać do końca sezonu

1

były tu takie żale o finanse a tak na prawdę to na ten moment ca 20 mln EUR straty więc nie jest to dramat, a może być dużo mniej jeśli zespół zajdzie daleko w LE:)

więcej to nas kosztuje pensja Pique i Busiego w tym roku i to znacznie więcej

i to są kwestie które mogą przerażać i blokowały transfer m.in. Bernardo Silvy w lato 2022

a z LM jeszcze nie odpadli, zobaczymy jak będzie ostatecznie

0

@Bogan
1:0 duże szczęście? przecież my mieliśmy lepsze okazje

2

@macio_944
wczoraj wyglądaliśmy dobrze, w porówaniu z meczmi z Celtą czy Mallorca

zadecydowały błędy w obronie indywidualne

wg mnie temu zespołowi pozostał teraz główny cel czyli mistrzostwo i wg mnie nie odpuszczą

a możliwe że zagra Kounde już:)

wg mnie to bardzo dobrze bo trzymał obronę i w ataku też dużo dawał

zrezygnowałbym kompletnie z Pique

i albo zagrałbym

Kounde - Garcia - Alonso - Balde

albo

S.Roberto - Kounde- Garcia - Balde/Alonso

chyba bardziej to drugie bo Roberto ma świetne mecze ze śmietaknowymi:)

kurde czekam na szybki powrót Bellerin i Christensen bo to trochę uporządkuje tyły

w pomocy postawiłbym na f de jong za gavi

0

@LyFT
podobna kwota

1

@NaFazieHitman
boże vo za kolejny lament

czy ty nie czujesz że mogliśmy stracić na 3:4 wynikało z całkowitego otworzenia się w końcówce

a ile goli mogliśmy my strzelić, mecz kontrolowany i zremisowany przez indywidualne błędy

trochę muszą pracować nad mentalem aby nawet przy 1:1 nie panikować i hura atakować tylko pewni iść po swoje z pewnością

1

@Barcanajlepszyteam

a co ma budżet do cashu? najwyżej będzie trochę gorszy wynik finansowy za ten sezon i trochę mniej kasy z LM

i raczej nie na przyszły tylko ten sezon:) to raz

realizację porównuje się do budżetu na ten sezon

z drugiej strony na przyszły sezon szykują się ogromne oszczędności bo odpadają astronomiczne pensje Busi, Pique i pewnie Alba

suma summarum nie sądzę aby były problemy z kasa, finansami w przyszłym sezonie o ile zespół wygra np Ligę i jakiś inny puchar

1

@Kusco15
tak samo nie dostała kasy od kilku klubów, partolenie dla samego pitolenia

akurat kasy to na razie mamy i pewnie bez awansu do 1/4 LM

0

@JoeBlack

może trochę faktów w którym meczu opierał gre na Pique czy Alba? bo obaj są głębokimi rezerwowymi

a Pique gdyby nie plaga kontuzji pewnie by nie powąchał murawy w tym meczu, bo jest 5 do gry w kolejce

Alba to samo

co miał Xavi zrobić siłą ich wyrzucić z klubu? weź się stuknij w głowę bo takie farmazony aż się ciężko czyta

jedynym piłkarzem na jakim opiera grę to Busi i tyle

po sezonie pewnei odjedzie i Busi, Pique, Alba i nie będzie problemu również z ich pensjami

w tym sezonie nie można było kupić zastępstwa za Busi właśnie między innymi z powodu ich pensji

0

@Gruszeg

koleś może napisz jakieś treściwe wiadomości a nie farmazony i pobożne życzenie

bo dostaniecie w niedzielę w bęben i znów będziecie płakać:)

1

@LS
co ty pierdzielisz

zobacz ile daje nam w obronie Kounde, już nie mówiąc ile dawał nam w ataku od poczatku sezonu, to samo Araujo

0

@Survier
a co źle gra?

0

@Gruszeg

koleś doucz się albo skończ komentować, nikt nie zadłużył, klub sprzedał aktywa a to nie zadłużenie

co więcej w klubie kupili by jeszcze B.Silvę latem ale to nie kasa była problemem tylko limity wynagrodzeń

w lato odchodzi Busi, Pique, S. Roberto i pewnie Alba

gro kasy na pensje w klubie

a czy piłka to LM czy jeszcze mistrzostwo i puchary? mamy październik, co prawda w LM się skomplikowało ale każdy widział jak to wygląda w Monachium nieskuteczność, w Mediolanie sędzia przekręcił ich, a wczoraj błędy inwidulane

ale ogólny obraz w tych meczach zespołu jest pozytywny bo grali dobrze

wrócą kontuzjowani podstawowi obrońcy to i gra się poprawi w obronie

a ty jak masz pisać takie głupoty to sobie daruj, bo mamy październik i tytułów w tym miesiacu jeszcze nikt nie przyznaje

0

@Marcelinho99
bez żadnych sił a setka Pedriego z drugiej połowy?

1

@panczo
genu zwycięstwa i ogrania, połowa składu jest nowa albo kontuzjowana

jednak obstawiałem awans z grupy i 1/4 LM bo to na dziś jest w zasięgu tego zespołu kadrowo

powiem jednak jeśli wygramy z Bayernem i Pilznem i zakończymy grupę z 10 pkt. i nie awansujemy to jakoś to przeżyję a zespół może nabierze więcej pewności siebie po zwycięstwie z Bayernem

nie ma już takiego wrażenia bezsilności jak rok temu, i zgadzam sie z Xavim w Monachium zadecydował brak skuteczności, w Mediolanie sędzia a wczoraj błędy w obronie, przy odroinie większym szczęściu moglismy w tych meczach mieć o 3-4 pkt więcej i byłby zupełnie inny obraz a dostalismy najmniej na ile zasługiwaliśmy patrząc na grę

na ten moment nic nie jest stracone, zespół się rozwija i powinien walczyć o mistrzostwo Hiszpanii przede wszystkim

wszystko (mistrzostwo, puchar) jest do wygrania jeszcze w tym sezonie a zespołowi potrzeba czasu aby się zgrać i umocnić mentalnie

0

@JoeBlack
a kim miał wczoraj grać Kounde, Araujo, Christensen kontuzjowani

Pique był 5 do gry u Xaviego do momentu plagi kontuzji

0

w obronie gra 4 i 5 stoper w kadrze

no trudno takiego pecha na tej pozycji nie można przewidzieć, życie

ja mimo wszystko jestem dumny z zespołu bo walczyli a zadecydowały błędy w obronie które nie powinny mieć miejsca

nie nastawiałem się na LM w tym sezonie, sądzę że ten zespół potrzebuje jeszcze kilku wzmocnień i czasu, liczę jednak na La Ligę i krajowy puchar

a na LM dobry występ nastawiam się za rok, niech ten zespół okrzepnie i się zgra

teraz ważne zejście z pensji Pique, Alba, Busi, S.Roberto i po sezonie kupno 2 pomocników oraz prawego obrońcy

0

@KlonaZepan
Barcelona jak gra źle to też wygrywa:) więc to nie argument bo w lidze Barcelona jest pierwsza

może ale nie musi, nie wiem po co zakładać coś przedwcześnie szczególnie że dziś raczej Barcelona jest faworytem

a co do LM to zupełnie inna sytuacja, inny poziom grup i tu nawet nie ma co porównywac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?