lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck dokładnie
aż dziwne że taka Roma z takimi kibicami ma tylko ile też 3 mistrzostwa? jak na klub ze stolicy wygląd to marnie
można powiedzieć że Roma, Lazio, Napoli to taki odpowiednik Sevilla, Betis, Sociedad u nas
już nawet nie Valencia bo ona historycznie w Hiszpanii więcej znaczy, to samo Bilbao
1
@Comentateiro
dokładnie skoro Xaviemu nie wyszło na razie w LM, to powinien zrobić wszystko aby dobrze pokazać się w LE a przy okazji niech ci piłkarze łapią doświadczenie w Europie też
1
Barcelona i Xavi
w lidze idzie mu bardzo dobrze i kibicuje mu mocno aby zdobył to mistrzostwo:)
ale fajnie jakby w Europie nawet w tej LE zespół pokazał fajny futbol:) szczególnie że w zimie będą kolejne wzmocnienia, oby tylko odbyło się bez kontuzji
na ten moment wg mnie priorytety powinny wyglądać tak Liga, LE, SPH, PH
SPH przed PH bo to tylko 2 mecze i fajnie jakby w styczniu wpadł już jakiś puchar
ogólnie dla mnie Xavi aby zostać musi wygrać coś w tym sezonie i musi być widać rozwój zespołu:)
po mistrzostwo:) Visca el Barca:)
1
@Comentateiro
ja poczekam z opinią na LE i jak tam zespół się spisze
na ten moment dla mnie priorytety to Liga, LE, SPH, Puchar Hiszpanii
SPH przed pucharem bo to tylko 2 mecze i fajnie jakby wygrać już w styczniu jakiś pierwszy puchar
1
@P33ck
zgadzam się, tylko często suma szczęścia musi się wyrównać, więc obstawiam że zaczną gubić punkty hurtowo w pewnym momencie nawet jak na boisku będą lepsi
mimo wszystko fajnie jakby wygrali swoje 3 Mistrzostwo:) Boże jak to brzmi ubogo:)
0
@karci0
a czemu miałby byc zawodnikiem do końca sezonu, to jak przy sprzedaży kogoś miałby być dalej u nas na liście? no nie rozwiązanie kontraktu i będzie wykreślony z listy
0
@AmigoBlancos
Tobie jako kibicowi Realu nie śmierdzi ci to ustawianiem ligi pod Real ten gol dla Osasuny
przecież to taki wałek że aż oczy bolą
0
@AmigoBlancos
a potem masz serię 10 meczów gdzie strzelasz ile strzelił 13 bramek?
nic nie wiadomo, ale wystarczy że będzie potem jakaś mega forma i może po 2-3 bramki ładować przez kilka meczów i już licznik ładnie rośnie:)
nawet jak będzie miał ok. 30 to będzie mega wynik
ja tam tylko mam nadzieję że na koniec sezonu będzie się cieszył z mistrzostwa Hiszpanii:) i króla strzelców
2
@P33ck
zobaczymy, z drugiej strony już z Atalantą grali słabo ale wygrali fartownie, kiedyś to szczęście się odwróci od nich i pogubią punkty hurtowo
we Włoszech jest mi obojętne kto wygra więc może fajnie jakby się im mimo wszystko udało
0
@Zoker
tylko tu kompletnie odjechałeś
zawodnik Osasuny rękami na chama odpycha Alonso, no sorry ale to jest tak oczywisty faul że inaczej niż drukowanie nie można tego nazwać
jeśli zawodnik stoi w polu karnym to nie masz prawa go popchnąć siłowo rękami po prostu
0
@AmigoBlancos
No i co koleżko wróżyłem strate punktów xD
Visce el Barca:)
2
@Lionel_Messi10
Mam tak samo:) piatka:) choc ja lubię jeszcze Hiszpanie Holandie i Brazylie.
Ale najbardziej Argentyna:)
1
@Nieznajomy @Toretto
dokładnie tak bym to ujął jak kolega @Nieznajomy
chodzi o doświadczeni i to że zawsze potrafią się przygotować do wielkich imprez
a czy mają najsłabszą formę od X lat? no nie powiedziałbym niedawno wygrali złoty puchar i byli w finale
pod wodzą Gerarda Martino grają solidnie dosyć - mało strzelają ale i mało tracą bramek
ja na dziś widzę to 50/50 nawet z lekkim wskazaniem na Meksyk ze względu na tą ich turniejowość
1
MŚ
Meksyk to będzie mega ciężki przeciwnik, bez wyraźnych gwiazd ale oni 7x z rzędu na MŚ grali w 1/8 finału, więc zasadniczo z grupy wychodzą zawsze można powiedzieć
0
@Deviler
dla mnie Arabia to zagadka, równie dobrze możemy z nimi zremisować jak i wygrać z 3-0
co do Meksyku na MŚ zawsze są bardzo solidni - 7 razy pod rząd byli w 1/8 finału MŚ wiec to będzie ciężka przeprawa
gwiazd nie mają ale kilku bardzo fajnych grajków już tak - Lozano, Edson alvarez, guitierrez, guardado, corona
1
@Janiama
też to zauważyłem nawet w trakcie meczu że już widząc podanie zrobił dziwny ruch od piłki a nie do widząc że podanie jest słabe,
moim zdaniem jedynie może nie to że nie widział piłkarza Almerii ale chyba źle określił czy zdąży do piłki on, w sensie może liczył że nie zdąży i wtedy tamten mijając się z piłką dałbym Pique pozycje do wyjścia wyższego z piłką, albo go rzeczywiście nie zauważył
mimo wszystko duży błąd Pique
i o ile duży błąd popełnił F. de Jong to też duży błąd popełnił Pique
a śmieszne już jest tłumaczenie dużo osób tutaj że błąd popełnił f,. de jong
tylko co z tego, piłka nożna to sport drużynowy i bramkę traci zespół a nie sam frankie, więc aby uniknąć gola lepiej chyba naprawić błąd kolegi niż samemu zrobić kolejny błąd i pogorszyć tylko słabą sytuację
na szczęście błędy kolegów naprawił Ter Stegen, choć gdyby piłkarz Almerii lepiej strzelił wg mnie ciężko byłoby mu to obronić
0
@Rewolucja123
a końcowy wniosek jest taki że ty na miejscu Pique zrobiłbyś pewnie to samo co on prowokując dalej sytuacje sam na sam a ja w najgorszym wypadku albo był wyrąbał piłkę w trybuny albo sfaulował a w najlepszym odegrał piłkę
wnioski wysuwaj sobie sam
1
@PatrykBarca
jasne że piłka jest szybsza, ale to nie znaczy że nie wykonuje się ruchu do piłki, tak samo nie znaczy że nie można mądrze holować aby zrobić lepszą pozycję, lepsze ustawienie
jakby w Barcelonie uczyli tak jak u nas to nie miałbyś np. gola Neymara po podaniu Iniesty z meczu z PSG po tym jak Iniesta holował piłkę przez pół boiska
no nie wykonał odpowiedniego ruchu bo tam już stał Balde który w najgorszym wypadku przejąłby piłkę a Pique widząc pozycję piłkarza Almerii i jakoś podanai nadal idzie w złą deycję kompletnie uniemożliwiając sobie jakąkolwiek reakcję
0
@Rewolucja123
personalny komentarz bo piszesz tak jakbyś nie grał w piłkę albo robił to bardzo słabo
no nie piłkarz Almerii jest w takim miejscu że nawet przy odpowiednio silnym podaniu może przejąć podanie zwłaszcza że widać jak się ustawia piłkarz Almerii, na co czeka, to podanie było tak oczywiste że piłkarz Almerii od razu rusza bez namysłu
Pique widząc takie ustawienie powinien przewidzieć taką możliwość i nie ustawiać środka ciężkości i wykonać ruchu w złym kierunku widząc już siłę podania
w najgorszym wypadku jakby piłka była za mocno zagrana to piłkę przejąłby Blade będąc po tej samej stronie
druga kwestia ruch od piłki wykonujesz jak masz podanie do przodu a nie wszerz boiska gdzie w pobliżu czeka już na takie zagranie piłkarz Almerii bo jak przejmie to jesteś w czarnej dupie będąc na wykroku i tak właśnie było
wtedy lepiej zrobić krok do piłki i alo odegrać na jeden kontakt na ścianę od razu robiąc wybieg na wolne pole przy złapaniu piłakrza Almerii na wykrocznej przy próbie odbioru piłki a w najgorszym wypadku jeśli jesteś wolniejszy to walczysz o piłke lub faulujesz taktycznie
1
@PatrykBarca
to świetne masz te papiery trenerskie:) tego się uczy w polskiej trenerce czekania na piłkę? to nie dziwota że jesteśmy tam gdzie jesteśmy
0
@Rewolucja123
no nie masz racji, Pique też tu popełnił błąd i też to zauważyłem podczas meczu ale myślałem że to oczywiste ale widocznie nie dla wszystkich,
piłkarz jest na boisku aby też analizować sytuację obecną i przewidywać pewne ryzyka/możliwości, ale nie wszyscy piłkarze to potrafią albo zatracili te możliwości
czemu Messi jest taki dobry bo potrafi analizować sytuację na boisku/przewidywać, szukać złego ustawienia przeciwnika, naprawiać błędy kolegów
podanie De Jonga fatalne, z drugiej strony aż tak dużo opcji nie miał poza przerzutem do Balde, ale Pique inteligentnie powinien to naprawić ale nie tyle co nie naprawił co błędnym ułożeniem ciała pogorszył sytuację bo złapany na wykroku w złą stronę był już spalony nawet na faul i zatrzymanie akcji
wg mnie to oczywisty błąd i ja na jego miejscu poszedł bym do piłki, ale ja to ja
widocznie nie grasz w piłkę albo słabo to robiłeś
2
@Janiama
tu akurat się w pełni zgadzam i też to zauważyłem podczas oglądania meczu
błąd de Jonga ale też Pique w ocenie sytuacji, bo byłem przekonany że pójdzie do piłki a on odszedł od piłki bardziej w prawą stronę boiska, sądzę że wykonując odpowiedni ruch doszedł by do piłki i z pierwszej pod naporem piłkarza Almerii oddałby z powrotem do de jonga
podanie de Jonga fatalne i wtedy trzeba iść do piłki a nie od piłki bo nawet jakby to była odpowiednio mocna piłka to piłkarz Almerii będąc w takiej pozycji mógł ją próbować przeciąć, pewnie Pique źle ocenił położenie piłakrza Almerii i myślał że piłka spokojnie dojdzie a on odchodząc w bok zrobi sobie miejsce do małego rajdu z piłką gdyż piłkarz Almerii robiąc niepotrzebną próbę przejęcia piłki zostawi wolny korytarz
pech był jednak że podanie było za lekkie i w obrębie punktu widzenia i dynamiki piłkarza Almerii, właściwie było to za czytelne podanie i piłkarz Almerii był na to przygotowany
1
@cris2706
no nie tylko przegrali z City (a właściwie zostali zmiażdżeni w tym meczu) ale również z Aston, Sociedad i parę jeszcze innych meczów zremisowali czy przegrali
potencjał jest ale jeśli mam być szery u nas jest większy potencjał, choć uważam ż obie ekipy jak się wykrystalizują to są spokojnie ekipy na poziom ćwierćfinałów LM
ale obu ekipom potrzeba czasu i obie ekipy mają swoje braki
u nich napastnik, LO, lewe skrzydło też nie funkcjonuje dobrze i kompletny brak ławki
u nas to głównie PO i DPŚ, oraz zmiennik Pedriego by się przydał
skład
Ter Stegen
Kounde- Araujo- Christensen- Balde
Gavi- F. De jong-Pedri
Dembele-Lewy- Ferran
wygląda zacnie, mają jeszcze w obwodzie S.Roberto, Garcia, Alonso, Busi, Kessie Raphinha, Fati, Depay
choć tak jak wspomniałem przed chwilą przydałby się jakiś PO aby przesunąć Kounde do środka i DPŚ (po odejściu Busi, choć już teraz by się przydał) oraz ktoś pokroju Bernardo Silva
0
@krzysiobyczek
No ciekaw jestem czy napisze:) ale wg niego pewnie cały mecz pachniało wygrana Realu nawet jak sędzia zakończył mecz.
Taki trochę pajac się z niego zrobil
0
@bartekvisca
sądzę że tak Europa dawno tak blado nie wyglądała a Brazylia a zwłaszcza poukładana Argentyna dawno nie wyglądały tak mocno
0
@cris2706
a nie wyjaśnił:) 1-1 i zajął pierwsze miejsce w Grupie przed nimi
to skoro United taki mocny to czemu nie pokonał wysoko tego Sociedad, czemu nie okazał się zdecydowanie lepszy od tego ogóra z La Ligi?:)
czemu ich nie zdemolował skoro to takie ogórki?
dobre początek sezonu:) jaką jeszcze wymówkę wymyślisz? teraz już jakiś etap sezonu a wciąż w rewanżu ledwo wygrali i przegrywają z Astonami itp.
chwalisz się zwycięstwem nad Liverpoolem co w tym roku w lidze prawie każdy ich leje? serio? czy zwycięstwem z przeciętnym Tottenhamem? serio? remisem z Chelsea która w tym sezonie jest bardzo przeciętna i nierówna?
grubo
a jak tam meczyk z City? ile było? pamietasz? ile bramek stracili:) dobrze dla United że City w końcówce przysnęło bo skończyło by się pewnie na tym 6-1:)
pod wodzą Xaviego - Napoli, Atletico, Real, Sevilla w zeszłym sezonie, nie wspominajac o całej reszcie solidnych zespołów
w tym sezonie Sociedad, Villarreal, Bilbao to z tych solidnych zespołów
w lidze 34/39 możliwych punktów:) bilans 11-1-1, 31-4 w bramkach, chyba solidnie to wygląda, w LM słabiej ale gdyby nie brak karnych i problemy na środku obrony sądzę że by wyszli z Grupy, no cóż przynajmniej tam grali:)
1
@cris2706
a United jest tak mocne że ich wyjaśnił ten ogórek z la liga Real Sociedad :)
xD z twojego rozumowania:)
0
@Survier
a gdzie powiedział słowo boję się? powiedział zresztą że znów mieli pecha bo fakt praktycznie znów najgorszy możliwy rywal, pewnie chciałby w lutym jeszcze spokojnie popracować nad pewnymi rzeczami z zespołem a będzie kolejny trudny dwumecz w kalendarzu i tyle
0
@P33ck
pytam się jeszcze raz czy nie rozjechał faworyzowanego Napoli rok temu? czy nie potrafisz odpowiedzieć na to pytanie?
tak odpadł z Eintrachtem późniejszym zwycięzcą, obecnie też uczestnikiem 1/8 LM a może nawet ćwierćfinalista tej edycji, wcześniej jednak przeszedł 2 rundy
pożyjemy zobaczymy na wiosnę, na ten moment faworytami jesteśmy my
0
@P33ck
a jak sobie radzi? Napoli bez kiwnięcia palcem odprawił? co tam też sobie nie radził? pierdzielisz kocmoły jak reszta tu bez refleksji
na ten moment jesteśmy faworytem bez dwóch zdań a jak będzie zobaczymy