3

@Zoker
jak można nie myć rąk? kur..nie do pomyślenia ale niektórzy są prymitywni

1

@HighestInTheRoom
" Niemcy, Argentyna czy Dania też zaliczyły wpadki na tle słabszych zespołów i ten jeden mecz ma rzutować na postrzeganie tych drużyn w pozostałych spotkaniach?"

piszesz takie coś a wcześniej piszesz ze skoro Arabia strzeliła 2 gole i wygrala to i Meksyk może wygrać z Argentyną

no może, ale mało prawdopodobne, ale poziom dwubiegunowości niezły tu przedstawiłeś:)

0

@bartekvisca
jak najbardziej możemy wyjśc z 4 pkt. my i Arabia 4 i to my wychodzimy oi wg mnie najbardziej raelny

1. Argentyna - 6
2. Polska - 4
3. Arabia - 4
4. Meksyk - 2

1

@HighestInTheRoom
wygrana nasza i wygrana Argentyny:)

1

@Tomason
to zależy gdzie i zależy wszystko od sklepu, nie ma reguły ale tak jak mówisz nie wszystko uczciwie jest przecenione

0

@Encore
bez jaj:) ten koleś nawet w Tottenhamie nie potrafi gola strzelic w lidze:)

0

@Tomason
masz rację
wg mnie za szybko gwizdane i ogólnie uważam że karygodna decyzja

przecież nie od dziś jest wiadomo jak jest spalony i akcja na gola to pozwala się grać i potem się sprawdza VAR, taki przykaz mają sędziowie

a czy przeszkadzał, szanujmy się stał dobrych kilka metrów od wszystkich i tylko dostał podanie od piłkarza Belgii:)

0

@Bobo25
czyli co gwizdek sędziego był przed faulem?

mi się wydaje że nie, że faul był przed gwizdkiem, ale moze się mylę

ale jesli tak było to wielki błąd sędziów

no bez jaj jak można na takie coś pozwolić

2

ZASADY GRY

@Rewolucja123 @Janiama INNI

Ktoś mi powie jak jest. Wczorajszy mecz Belgia Kanada minuta 13, zawodnik Kanady jest na spalonym ale dostaje piłkę/podanie od piłkarza Belgii będąc na spalonym, wg mnie chyba wtedy nie ma spalonego? bo to było podanie od przeciwnika

a co za tym idzie powinien chyba być 2 karny wczoraj dla Kanady

tu na filmiku znalazłem jeszcze raz tą akcję, mniej wiecej 2:19 widać że to było podanie od piłkarza Belgii, to jak w końcu jest, bo jeśli się nie mylę duzy błąd sedziego i VAR

no jeśli tak jest jak myśle to po co jest ten VAR skoro ja to widze a oni nie, to co oni śpią na tym meczu?


1

@JimMorrisonFCB
czy ja wiem, masz 4 karne i 4 gole w meczu a XG mozesz miec tylko 3,2,

skoro karny to nie jest 1x wiec i setka to nie jest u nich liczona jako 1x tylko cos pewnei blizej 0,5-0,6

take wiec prawie 4 to bardzo duzy wskaxnik

0

@mrboom
przeciez gol Ferrana to była setka o czym ty mówisz więc

1

@tbas
i to jest fakt bo ludzie za granicą mogą więcej ze swoich pensji kupić

0

@tbas
A jaki sens ma przeliczeniu zarobków w Euro na PLN, żadne
Lepiej przeliczeniu ile kupi się za pensje paliwa to jest miarodajne

0

@shvead20
Davies, David, Larin, Hutichson, Osorio który niby tam jest były gracz Lechii czy Korony?

chyba że jakiś głęboki rezerwowy ale kadrę mają najmocniejszą od lat

0

@tbas
to będzie grał Rodri-Gavi-Pedri w pomocy

dziękuję do widzenia:)

0

@Janiama
Niemcy przegrają z Hiszpanią

można zamykać wątek

1

@Lionel_Messi10
ja mam podobnie tylko u mnie jeszcze Brazylia, a Urugwaj najsłabiej

nie mam też nic przeciwko Dania, Belgii, Chorwacja, Portugalia, Włochy choć im nie kibicuje specjalnie

nie lubię Niemcy, Anglia

0

@demsi1707
to jak nie chcesz/nie stać cię tyle płacić to poszukaj podróbek na allegro i tyle

tam pewnie są

0

@Medium
buuu

Hiszpania do boju:)

0

@P33ck
tylko Niemcy mają Hiszpanię w grupie
Argentyna Polskę i Meksyk - ot taka drobna różnica:)

0

@tomek8756
jak można lubić Niemców?

0

Szwaby Szwaby do domu:)

0

@MesQueUnClub96
łatwej przegrać to fakt:) Niemcy odpadają w Grupie:)

0

@PatrychoO
za około 30 dychy już kupisz, ale smak lepszy

0

ale jaja brawo Japonia:)

pogonić szwabów

1

@Kibic3000
półfinał Argentyna -Brazylia albo lepiej finał to byłoby coś:)

2

@MesQueUnClub_87
zagrała niezły mecz ale miała też kupę szczęścia i dzień konia

spalony przy golu Lat auro jak przerzucił bramkarza wg mnie nie było albo za mało powtórek widziałem

wybicie piłki z bramki itp. ja jestem uważam nawet że może nawet oba mecze Arabia przegra jeszcze

3

@bartekvisca
Wg mnie Arabia z nami nie wygra, skomplikowali ale nadal wszystko w ich rękach

0

@Deviler
piszę tylko o najbardziej możliwym scenariuszu zwłaszcza w kontekście pierwszych meczów gdzie wiadomo że Argentyna teraz się zepnie i nie będzie chodzonego jakoś to będzie, wiec tak praktycznie jestem pewien ich wygranej, owszem wiele się może zdarzyć, ale ja tylko pisze o najbardziej możliwym scenariuszu

1

@Deviler
a Tobie o co chodzi

ja piszę tylko o najbardziej możliwym scenariuszu, a Argentyna to lepsza ekipa niż Meksyk czy my

równie dobrze można gdybać że Arabia czy Australia będzie MŚ ale to się nie stanie
ja piszę tylko o najbardziej możliwym scenariuszu patrząc na potencjał zespołów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?