lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston
czy ja wiem czy wypunktowali USA, chyba inny mecz oglądałeś bo tam równie dobrze mógłby remis i dogrywka jakby USA było bardziej skuteczne
wypunktowała to Argentyna Australię gdzie prowadzili spokojnie grę
nie zrozum mnie źle lubię Holandię ale strasznie dużo brakuje jej do Holandii sprzed lata, obrona oki, pomoc to tylko de jong a atak gakpo i depay, trochę za mało
Argentyna gra strasznie agresywnie w środku gdzie każdego dominują, tłamszą i wypluwają, sądzę że podobnie będzie z Holandią, a że Holendrzy nie mają rosłych napastników w podstawie to póki nie wejdzie luuk de jong bedą się odbijali od muru i ja widzę tutaj Argentynę jako zdecydowanego faworyta tego meczu
powiem więcej jako fan obydwu drużyn widzę że Aregntyna gra z meczu na mecz lepiej i jest bardzo zsolidaryzowana, ale co kolejkę widzę tu takie komanetarze jak Twoje a oni nic sobie z tego nie robią i idą jak po swoje
Holandia natomiast bardzo nie przekonuje mnie na tych MŚ, w grupie wyglądali wręcz bardzo słabo, z USA też słabo jak na kadry obydwóch drużyn
ale cóż liczę na dobre widowisko kto nie przejdzie dla mnie to i tak win-win
1
@danio1899
Zdecydowanie Argentyna i Francja
0
@Kgorecki2500
Z Francja Anglia juz odpadnie
0
@mekston
Holandia to taktycznie i piłkarsko wyglada blado na tych mistrzostwach. Lubie ich ale z tak ułożona Argentyna nie maja szans. A piłkarzy Holandiama oprócz kilku dobrych srednich
0
@Sulimo
Oni z nikim poważnym nie grali na razie. A z USA wygladali slabo
0
@mekston
Z Holandia nie zartuj:)
0
@Kgorecki2500
TAk Anglia dzis odpada
0
@okiemtypera_lucaxx95
Senegal to wygra
0
@Transu96
Wymarzony i realny final:)
0
@Krzysiek_FCB
Holandia usa 2-1
Argentyna Australia 3-0
Francja Polska 4-0
Senegal Anglia 2-2 k5-4
Japonia Chorwacja 1-2
Brazylia Korea 2-0
Maroko Hiszpania 0-3
Portugalia Szwajcaria 2-1
0
@Pustelnik
Przeciez byl filmik jak nawet Koke kontrolowal drugi mecz i byli raczej zadowoleni wiec to niezla ściema przed ustawką na 2 miejsce:) przeciez nikt Ci jawnie nie powie ze się podłożyli aby mieć łatwiejsza drabinke:)
1
@JohnA
Obstawiam że Senegal zrobi niespodziankę
0
@draxidox
Przeciez Stanowski to debil
2
@deyna2018
Nie wywala
0
@JordiAlbion
Koles karny byl.
A czemu nie mówisz nic o czerwonej kartce dla Cash?
Co juz nie wygodnie?
Błędy na naszą korzyść sa ok?
0
Komentarz usunięty
16
@zadafcb
a co złego zrobił w naszym mecu oprócz braku czerwonej dla Cash'a?
0
@Sysia11
maroko-portugalia/szwajcaria
vs
chorwacja-brazylia
stary tu nawet nie ma o czym debatować która drabinka łatwiejsza oczywiscie wszystko w teorii
0
@TheNekro94
w skokach to byliśmy potęgą, w tym seoznie pewnie jeszcze Kubacki i Żyła będą w TOP10, ale w kolejnym już może nawet Stocha i Żyły nie być a następców nie widać niestety, obawiam się case'u Finlandii
0
@TheNekro94
osobiście obstawiam półfinały Argentyna - Brazylia, Francja- Hiszpania
a później chyba Argentyna-Francja, choć wolałbym Argentyna-Hiszpania:)
0
@Adas82
my dostawaliśmy od rodzeństwa co przyjechali z dziećmi 1000 PLN w 2015 roku, teraz jakby mi tyle dali to też uważam że jest to ok, bo nie chciałbym aby ktoś bulił bo sobie ślub zrobiłem
ile teraz talerzyk 250-300? masz 500-600 za 2 osoby, noclegi w domach weselnych to grosze 120-180 pln doba
0
@ptrx
Na bank to znow nie masz racji
0
@Recha_0684
w polskiej telewizji i polscy sędziowie jakoś mówią że był karny
pierwszy z brzegu przykład sędziego
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1033579/przepis-gry-zaskoczyl-opinia-ws-karnego
no rzeczywiście wszyscy że nie było karnego:) xD
0
@Recha_0684
w jakiej przewarzającej większości
chyba w twojej wyobraźni
poczytaj co sędziowie mówią
szkoda gadać
narka
1
@Recha_0684
mecz pod kontrolą w pierwszej połowie xD
karny z kapelusza? - poczytaj zasady a potem się wypowiadaj
mieliśmy w tym meczu dużo, dużo szczęścia
ale z jednym się zgodzę super że mamy awans
0
@TheNekro94
Portugalia - Chorwacja i wchodzę w to:) choć liczę na jedną niespodziankę i Senegal też bym się nie obraził
0
@AmigoBlancos
Francja przechodzi dalej bez problemu
a ogólnie półfinały
Argentyna- Hiszpania, Francja - Portugalia
0
@Sysia11
i tak i nie
spójrzmy prawdzie w oczy
obrona to porażka, można sie okłamywać ale nie mamy tam nazwisk, można mówić o nadziejach jak Kiwior itp. ale na ten moment to porażka
pomoc to tylko Zieliński, reszta bardzo przeciętna
a atak Lewy, reszta też na tle Europy, Świata przeciętna
czy można grać lepiej, bardziej zdyscyplinowani w obronie są Szwajcarzy i to powinien być nasz przykład bo to nasza półka nasz potencjał, a oni wykorzystują to w 100%
ale z taką kadrą nie będziemy grali jak Francja, Brazylia, Argentyna, Hiszpania w meczach z TOP8 Świata bo tak się nie da
musielibyśmy być mega przygotowani fizycznie co mogłoby być naszą jedyną nadzieją bo piłkarsko nie dorastamy do nich
ale bardzo solidna obrona i kontr z głową tak możemy grać z najmocniejszymi, aby nie bylo kompromitacji
0
@Kgorecki2500
za bardzo bierzesz danie innych do siebie
wiem że jesteś jeszcze młody radzę Ci więc abyś wal..to co inni myślą, jaką mają opinie i szedł własną drogą i nie pozwalał innym wpływać na Ciebie
trzymaj się:) w niedzielę po zwycięstwo:) a Argentyna wg mnie będzie w TOP4, a może nawet wyżej w tym turnieju
0
@Sysia11
lozano, jimenez, alvarez, herrera (prawie cała kaiera w europie), guardado, gutierrez, pineda, sanchez
kilku jednak ich gra w Europie, poza tym liga meksykańska jest dosyć mocna, wg mnie różnicy nie ma