0

@koziar
ale ty chyba nadal nie kumasz że w piłce klubowej grasz ile? co kilka dni 3 cżesto, czasami co tydzien

w reprezentacji grasz kiedy co 2-3 miesiące

nie podawałem ci wyników prehistorycznych, tylko z zeszłego roku niektóre z okresu 6-12.2021, wg mnie jest to kilka miesięcy patrząc na piłkę reprezentacyjną

kiedy mieli potem pokonać Brazylię czy Urugwaj jak potem ze sobą nie grali?

0

@koziar
remis a wcześniej zwycięstwo w finale Copa:) oba mecze na przestrzeni kilku miesięcy:) i to jest fakt

a z Urugwajem 3 zwycięstwa w tamtym roku

i tak jest to perspektywa kilku miesięcy bo w piłkę reprezentacyjną gra się rzadziej niż w klubową a te co wspomniałem to wciaż mecze z 2021 roku - ci sami piłkarze, nawet ci sami trenerzy:) w Brazylii i Argentynie, w Urugwaju trener zdążył się już zmienić

0

@Survier
problemy to chyba masz z logiką, skoro podważasz fakty

ale rozumiem że ciężko przyjąć do serca niektóre niewygodne fakty

0

@koziar

ale tu nie ma żadnego fake info:) to jak sobie interpretujesz ostatnie miesiące to już Twoja sprawa, a fakt jest taki ze ostatnio wygrali i z Brazylia i Urugwajem ciężko temu zapszeczyć, a to nie jest piłka klubowa że będą grali co 2-3 miesiace ze sobą

0

@Survier
OJ WIDZĘ BOLI cię wielka Argentyna:)

cóż mam do Ciebie wiadomość boleć będzie bardziej:)

1

@koziar

sens wypowiedzi chyba znasz, a Ty widzę dalej typowe Polaczkowe czepianie się:)

następnym razem podam ci dokładne daty od kiedy to może będziesz zadowolony

13

@Janiama
jak się nie znają na piłce to nie warto mieć takich znajomych:)

dziwisz się nawet tu dużo osób deprecjonuje Argentynę i wychwala ich przeciwników

jak to mówią psy szczekają a karawana jedzie dalej

Argentyno po MŚ:)

1

@Survier
koleś ale co cię boli tyłek czy o co ci chodzi?
tutaj co kolejkę już wieszczyli że Argentyna będzie zweryfikowana i jakoś im to nie wychodzi xD

poza tym nie muszę być multimilionerem, nawet mi na tym nie zależy a kasy mam bardzo dużo więc mi się dobrze żyje:)

0

@lucca87
no i jeszcze Włochy rozbite 3-0:)

0

@koziar
a czy ja pisałem w tym roku? nie w ostatnich miesiącach - chodziło mi o zespół pod dowództwem Scaloniego jako trenera

7

Argentyna

w ostatnich miesiącach pokonywała takie zespoły jak Brazylia, Urugwaj, Chorwacja, Holandia - całkiem nieźle:) plus 2 solidne zespoły jak Meksyk i Polska:)

czas do tego dołożyć Francję

0

@Cvzx
no i?

a Polska jak wychodziła z grupy ostanio to Argentyna była MŚ:)

taka sama ciekawostka nic nie wnosząca


7

Argentyna - Francja


czytam tu wypowiedzi wielu i się zastanawiam czy oglądają piłkę i ten mundial w szczególności, wywyższają Francję, która na tym mundialu nie jest przekonująca bo już z Polską, a w szczególności z Anglią i Maroko wyglądali słabo, nie są jakoś dominujący nad resztą, a tu już czytam teksty o tym że Argentyna zostanie pożarta

nie wiem ile tu pobożnych życzeń, ale obiektywnie w fazie pucharowej można bez zakłamania powiedzieć że lepiej wygląda Argentyna i to z każdym meczem coraz bardziej, a to jak stłamsiła Chorwację to był już majstersztyk, Holandię zresztą też gdyby nie błąd w ostatniej minucie po wolnym, ale widać że w 1/2 już odrobili lekcję z koncentracją i dobili rywala

można mówić że nie grają joga bonita, można mówić że nie mają 80% posiadania piłki, ale ich pressing, nieustępliwość, praca zespołowa gdzie każdy wie co ma robić sprawia że rywal się gubi i gubi często piłkę, a oni ich tłamszą, odrobina magii gol i pozwalają rywalowi dalej teoretycznie grać piłką ale bez zagrożenia by po chwili znów ugryźć

wg mnie podobnie będzie wygladał mecz finałowy i stawiam na wygraną Argentyny:)

która po prostu wygląda na najlepszy zespół na świecie, a fracuzi widać gasną z każdym kolejnym meczem

1

@Romario87
bardziej jako skrzydłowy gra

Lo Celso też by pewnie grał

zreszta jak by nawet nie grali to masz 12 i 13 zawodnika z lawki a na takich turniejach to kluczowe

2

@LeoMessi1994

ta Francja co wczoraj wyglądała błado na tle Maroka? ta sama co wyglądała gorzej od Anglii


chyba Cię bardzo poniosło

powiem więcej na ten moment faworytem dla mnie jest Argentyna bo po prostu wygląda lepiej na tym mundialu z każdym meczem, w przeciwieństwie do Francji:)

poza ty m uważam jak kolega wyżej @against_modern_football że Argentyna ich agresją stłamsi w środku pola

kadrowo też wg mnie nie odbiegają dużo od Francji ale zespołowo uważam że Argentyńczycy są najlepsi na świecie:)

to jak oni potrafią zabijać mecze:) a obrona w Argentynie wg mnie jest dobra jako monolit, nawet nazwiska wreszcie mają konkretne w obronie też


0

@Romario87
nie ma go w kadrze tak jak Lo Celso - bo nabawili się kontuzji przed mundialem

tak to pewnie by grali

0

@John_Doe

ale o czym Ty mówisz, koleś ewidentnie go uderza, bez powodu bez piłki, tak po prostu a potem udaje że niby nic

to jest piłka, ale bez przesady

właśnie trzeba się szanować

0

@FCB24
to nie masz eleganckich butów zimowych? ze skóry wysokie buty ocieplane i problem z głowy

0

@John_Doe
ty tak serio myślisz że o to chodziło?

Weghorst to powinien wylecieć z czerwoną kartkę za uderzenie w splot po 1 bramce Messiego

moze najpierw sobie obejrz od czego się zaczęło aby potem nie komentować głupio

0

@Romario87

Boże piszę w skrócie a TY się czepiasz, serio? jakbym napisał N.Gonzalez to też byś się doczepił

typowy Polak

0

@FCB24
to jak już tak wyliczasz to może powiesz o czerwonej dla Timbera- po żółtej miał tyle ostrych fauli że brak drugiej żółtej kartki i w konsekwencji czerwonej to skandal

z Rabia karny z niczego? xD:)

1

@Bogan
ja już od jakiegoś czasu czekam na Adidas i ciągle wyprzedane, trochę żenada że taka marka a koszulki się wyprzedały

10

Argentyna

to jak tam gdzie są Ci wszyscy co mówili że Argentyna jest przeceniana:)

grali już nawet z Europejczykami i sobie pięknie poradzili z Polską, Holandią i Chorwacją a przed mundialem z Włochami

a mogli by grać jeszcze lepiej gdyby mogł gać Lo Celso, Nico Gonzalez i Di maria byl w pełni sił:)

Vamos Argentina:)

0

@koziar
a Australia w 1/8 finału?

0

@Bobo25
a u mnie idealnie Argentyna zgarnia MŚ:)
chociaż chciałem finału z Hiszpanią to nie można mieć wszystkiego
kibicowałem Argentyna, Hiszpania, Brazylia więc jak Argentyna wygra to będzie super:)

2

@Czarny2528
Argentina:)

0

@Emhyr
a Neymar bardziej skuteczny bo tyle piłke zawalił tez w tym meczu 1/4 finału

3

@JordiAlbion
przecież Chorwacja gra paskudną piłkę na tych MŚ, już Maroko lepiej wygląda

z Brazylią więcej szczęścia niż umiejętności

a kysz z taką piłką

0

@JimMorrisonFCB
czy ja wiem, tamta Argentyna grała fatalnie

ta na razie oprócz pierwszego meczu wszystko wygrywa pewnie, może jedynie oprócz meczu z Holandią, ale tez tam wyglądali lepiej niż Holendrzy, stracili bramki tak na prawdę po 2 strzałach Holendrów
a jak trzeba było przycisnąć w dogrywce to tylko dzięki szczęściu Holendrzy doprowadzili do dogrywki

nie grają może widowiskowo jak Brazylia, ale są dobrze ułożeni taktycznie, konsekwentni i mają jednak moc, jak mają wynik to zazwyczaj go trzymają, oprócz tego z Holandią


3

@JimMorrisonFCB
proszę cię

emiliano martinez, romero, l.martinez, enzo fernandez, macalisster, de paul, di maria, messi, julian alvarez:)

przeciez tez składy to nieba i ziemia

z tamtego dziś grałby i gra tylko messi i otamendi, a grałby tez macherano i aguero może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?