lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123
co to za chamstwo? o co tu chodzi?
1
@adi7adi8
a masz jakiś filmik to potwierdzający że nie było? albo było jakiś inny
2
widziałem filmik z ręką Upamecano przed drugim karnym dla Francji, ktoś ma jeszcze takie filmiki o tej sytuacji?
0
@Rewolucja123
no wg mnie powinien uderzać z pierwszej, bo wg mnie ta piłka była idealnie wystawiona, no ja przed strzałem tylko myślałem czy trafi w bramkę a w życiu bym nie pomyśłam że przyjmie i zostanie zablokowany
setka jak nic, druga sytuacja trudniejsza wiadomo, podobna do tej gdzie Francja dostała pierwszego karnego po faulu Otamendiego
jak widać udało się normalnie zagrać do końca bez faulu
0
@Rewolucja123
banalna sytuacja na strzał z pierwszej piłki układasz nogę boczną częścią do przodu i piłka praktycznie pewnie że wpadnie obok siatki do bramki
4
@Janiama
no trochę tak to by było
ja wiem że mógł ktoś kibicować Francji, ale chyba nawet takie osoby musiałby przyznać że Argentyna była lepsza i po prostu po ludzku na to zasłużyła:)
na szczęście tym razem wygrała piłka:)
a Latauro miał w dogrywce tyle piłek że szkoda ze nic nie trafił, ale fakt też że dochodził do tych sytucji:)
a to jak zepsół setkę z ilu 5-8 metrów jak Messi po ładnej kombinacyjnej kacji mu podał to chyba sam Lataruo wie:) kurde tak się zbierał długo że go zablokowali
1
@arasz1819
no ja też grałem w typowankę ze znajomi i o ile na EURO byłem 4 na 30 coś osób, MŚ 7 na 30 coś to końcowego zwycięzcę jako jedyny obstawiłem 2 razy poprawnie przed rozpoczęciem turniejów
dokładne wyniki wchodzą za 5 pkt i w tym byłem słaby:) z zwykłe wytypowanie zwycięzcy meczu za 1 pkt
1
@Bobo25
przeczucia na podstawie obserwowania jak grają nie oszukasz:) ale się postaram:)
1
niektórzy chwalą się tu samochodami, inni biurkami po komputer:)
ja pochwalę się czymś bardziej prozaicznym ale przynajmniej związanym z piłką:)
poprawnie wytypowałem 2 ostatnich zwycięzców wielkich turniejów:)
zarówno EURO 2020 wpadło mi Włochy jak i MŚ 2022 wpadła mi Argentyna
miałem jakiegoś takiego czuja po prostu, czekam z niecierpliwością n EURO 2024 choć pewnie jakby teraz postawił jakąś większą kasę to nie wygram znając życie xD
3
a taktu było wielu chojraków że tylko Europa się liczy:)
pięknie ich Argentyna wyjaśniła:)
i w sumie niedoceniane Maroko też:)
brawo dla nich:)
teraz to już na pewno za 4 lata ktoś ich zweryfikuje:)
2
@Przemek2323
ja wczoraj słyszałem wielki trzask pękających tyłków:)
0
@Bobo25
tylko Argentyna miała więcej tego gdyby:) sam Latauro miał 2 setki
na szczęście jakaś sprawiedliwość jest i lepszy zespół wygrał
0
@Bobo25
tylko więcej jest tego gdyby po stronie Argentyny co była lepsza w tym meczy zdecydowanie
a jest jeden fakt Argentyna MŚ:) I to zasłużenie i o tym nie ma co dyskutować:)
5
Dogrywka
to co Argentyna zgrała w dogrywce to poezja:) podnieść się tak szybko z 2:2 opanować chaos i gnębić dalej rywala:) mistrzostwo
a Lautauro - kurde jak on nie mogł trafić takich setek, szczególnie ta pierwszy pod koniec pierwszej części dogrywki to kryminał, piękna to była akacja Argentyńczyków:)
tak gra zespół co czuję że jest lepszy i nie czeka na karne:) brawo
a potem popis Martineza:)
0
@suszini
no właśnie nie naturalnych przypadkowych rąk się nie gwiżdżę
co zresztą pokazał chwilę później jak Koude przypadkowo dotknął piłkę ręką i już tego nie gwizdnął mimo że to było poza polem karnym
czy to był strzał w bramkę? patrząc jak na trajektorię lotu raczej Panu Bogu w okno
0
@Bobo25
obja popełnili fatalne błędy
mimo wszytsko mowienie że to karny pomógł Argentynie
gdzie w tym meczu byli lepsi zdecydowanie
gdzie nawet w dogrywce pozamiatali i gdyby Latauro nie miał fatalnej formy to byloby pozmaiatane jest trochę śmieszne
0
@HighestInTheRoom
2 kolejka, bicie głową w mur bo Meksyk zagrał mega defensywnie ale jednak pewna wygrana
3 kolejka- nas zdemolowali, gdybyśmy się nie zlitowlai i porzebowali to wygrali by z 4/5-0
1/8 z Australią - malo zbrakło do dogrywki xD dawno się tak nie uśmiałem, tam bliżej było 3-1 i wyżej gdyby Latauro nie był w dołku
1/4 - szczęście w karnych? kurde Holandia w dogrywce tak nie istniała że w każdej chwili bylo blisko gola, np. słupe fernadeza, na karne to chyba liczył Holandia tu
1/2 - no tak trzeba bylo napisac że Chorwacja po 2 dogrywkach:)
finał - nie żadne lekceważenie tylko przydek sprawił, że stracili szybko 2 gole, a potem znów zdomonowali Franuzow, szkoda tych steke Latauro
Niemcy 2014?- ci sami co w finale byli gorsi od Argentyny? no rzeczywiście pewni mistrzowie:) obejrz sobie i zobacz że Neuer powinien tam nawet wyelcieć ze czerowną kartkę
0
@Janiama
zmęczeni może odrobinę też, wg mnie scaloni trochę przespał bo wcześniej powinien wprowadzić świeże siły, Franuzi wprowadzili do tego momentu 4 świeżych graczy
po golu, wg mnie Otamendi niepotrzebnie tak ostro go atakował bo po błędzie szybko go dogonił i pewnie zakończyło by się tylko strzałem bez efektu wkradł się trochę chaosu
a gorszym Francuzom to odpowiadało plus trochę mniej świeżości w Argentynie
ale potem co Argentyna zrobiła w dogrywce:) kurde jak ich znów ustawiła, szkoda tych 2 steke Latauro bo to już wcześniej powinny być gole:)
oj wielka była Argentyna na tym turnieju
0
@Bobo25 @mekston
akcje bramkową? Francuz był przy takim kącie i na takiej pozycji że jakby biegli i naciskał go dalej to jestem prawie pewny że nic by z tego nie było bo Otamendi go dopadł ale zbyt mocno go naciskał, szkoda bo moł dalej go normalnei go naicksać i nic by z tego nie było
a karny Dembele, byłi Franuzi owszem w polu karnym ale było też kilku Argentyńczyków nie krytych, mogło z tego nic nie być ale mogła być tez akcja bramkowa, ale owszem faul niepotrzebny tak jak i powyżej
0
@Sulimo
ja to słyszałem wczoraj ogromny trzask:)
0
@mekston
oj widzę boli tryumf Argentyny:)
no nie była pewniejszym mistrzem, zarówno w 1/8 jak i 1/2 finału mogła spokojnie odpaść, tamta Francja nie był przekonująca, ostatnio tak dobrze wyglądali Hiszpanie i Włosi w 2006 roku na MŚ no i Brazylijczycy w 2002:)
tutaj po Argentynie było widać jakość:) zdominowali swoich rywali i 2 razy sędzia podłączył do gry rywali:)
ale cóż najlepsi wygrali, zdecydowanie najlepsi:)
ale takto jest jak się czyta wyniki a nie ogląda meczy
0
@kulek22 @KierownikLucas
a widzicie umknęło mi, mimo wszystko jedna zmiana:), kolejna 91
0
Scaloni
pomimo tryumu wrzucę tylko jeden kamyczek
brak zmian, pierwszą zmianę zrobił w 91 minucie, gdzie przy tak dużej intensywności wiadomo że siły opadają i trzeba było wcześniej dużo wprowadzić świeże siły
no i cały czas uparcie twierdzę że L.Marinez powienien grać za Otamendi:)
na szczęście się udało:) wygrał zespół lepszy najlepszy na świecie:)
Francja tak na prawdę zaistniała dopiero po golu do końca meczu, w dogrywce też marnie, a gdyby nie Marciniak i potrzymanie ich przy tlenie to mecz zakończył by się po dogrywce, nie mówiąc już o tym jak wcześniej drobnymi faulami puszczanymi pozwolił Francji wejść do meczu
Argentyna zdecydowanie najlepszy zespół na tym turnieju:) dawno nie było tak pewnego MŚ:)
1
@Rarenzio
po pieram w 100% marny sędzia, dodatkowo widać że faworyzuje niektóre zespoły
a drugi karny dla Francuzów to żart
0
Najgorszy: Marciniak, ten drugi karny tak naciągany że szkoda gadać, strzał czy dośrodkowanie Panu Bogu w okno, przypadkowa ręka naturalnie ułożona i karny, żart
0
@Homeopata8989
ciekaw jestem jak długo, bo nigdy nie wyglądał mi na takiego skoczka co na długo zdominuje
choć już raz w karierze miał taką fajną serię chyba 10 konkursów z podium pod rząd:)
0
@El Madridista.
a czemu nie:) chyba na boisku załużyli
0
@Dieselzor
nic lepszego dziś nie zobaczę:) mega
0
@chavez
wicemistrz, teraz 3-4 miejsce - no z przypadku to się nie dzieje:)
mów co chcesz ale na ten moment to jest TOP
nie byciu TOP nie decyduje nasze widzimisię ale rezultaty a oni mają wyniki TOP
tak mi się wydaje
0
@Kidd
WKS miało kiedyś mega paczkę:) i też prędzej ich wtedy widziałbym niz Maroko teraz w 1/2 dlatego dla mnie to mega pozytywne zaskoczenie:)