0

@Rewolucja123
co to za chamstwo? o co tu chodzi?

1

@adi7adi8
a masz jakiś filmik to potwierdzający że nie było? albo było jakiś inny

2

widziałem filmik z ręką Upamecano przed drugim karnym dla Francji, ktoś ma jeszcze takie filmiki o tej sytuacji?

0

@Rewolucja123
no wg mnie powinien uderzać z pierwszej, bo wg mnie ta piłka była idealnie wystawiona, no ja przed strzałem tylko myślałem czy trafi w bramkę a w życiu bym nie pomyśłam że przyjmie i zostanie zablokowany

setka jak nic, druga sytuacja trudniejsza wiadomo, podobna do tej gdzie Francja dostała pierwszego karnego po faulu Otamendiego

jak widać udało się normalnie zagrać do końca bez faulu

0

@Rewolucja123
banalna sytuacja na strzał z pierwszej piłki układasz nogę boczną częścią do przodu i piłka praktycznie pewnie że wpadnie obok siatki do bramki

4

@Janiama
no trochę tak to by było

ja wiem że mógł ktoś kibicować Francji, ale chyba nawet takie osoby musiałby przyznać że Argentyna była lepsza i po prostu po ludzku na to zasłużyła:)

na szczęście tym razem wygrała piłka:)
a Latauro miał w dogrywce tyle piłek że szkoda ze nic nie trafił, ale fakt też że dochodził do tych sytucji:)
a to jak zepsół setkę z ilu 5-8 metrów jak Messi po ładnej kombinacyjnej kacji mu podał to chyba sam Lataruo wie:) kurde tak się zbierał długo że go zablokowali


1

@arasz1819
no ja też grałem w typowankę ze znajomi i o ile na EURO byłem 4 na 30 coś osób, MŚ 7 na 30 coś to końcowego zwycięzcę jako jedyny obstawiłem 2 razy poprawnie przed rozpoczęciem turniejów

dokładne wyniki wchodzą za 5 pkt i w tym byłem słaby:) z zwykłe wytypowanie zwycięzcy meczu za 1 pkt

1

@Bobo25
przeczucia na podstawie obserwowania jak grają nie oszukasz:) ale się postaram:)

1

niektórzy chwalą się tu samochodami, inni biurkami po komputer:)

ja pochwalę się czymś bardziej prozaicznym ale przynajmniej związanym z piłką:)

poprawnie wytypowałem 2 ostatnich zwycięzców wielkich turniejów:)
zarówno EURO 2020 wpadło mi Włochy jak i MŚ 2022 wpadła mi Argentyna

miałem jakiegoś takiego czuja po prostu, czekam z niecierpliwością n EURO 2024 choć pewnie jakby teraz postawił jakąś większą kasę to nie wygram znając życie xD

3

a taktu było wielu chojraków że tylko Europa się liczy:)

pięknie ich Argentyna wyjaśniła:)

i w sumie niedoceniane Maroko też:)

brawo dla nich:)

teraz to już na pewno za 4 lata ktoś ich zweryfikuje:)

2

@Przemek2323
ja wczoraj słyszałem wielki trzask pękających tyłków:)

0

@Bobo25
tylko Argentyna miała więcej tego gdyby:) sam Latauro miał 2 setki

na szczęście jakaś sprawiedliwość jest i lepszy zespół wygrał

0

@Bobo25
tylko więcej jest tego gdyby po stronie Argentyny co była lepsza w tym meczy zdecydowanie

a jest jeden fakt Argentyna MŚ:) I to zasłużenie i o tym nie ma co dyskutować:)

5

Dogrywka

to co Argentyna zgrała w dogrywce to poezja:) podnieść się tak szybko z 2:2 opanować chaos i gnębić dalej rywala:) mistrzostwo

a Lautauro - kurde jak on nie mogł trafić takich setek, szczególnie ta pierwszy pod koniec pierwszej części dogrywki to kryminał, piękna to była akacja Argentyńczyków:)
tak gra zespół co czuję że jest lepszy i nie czeka na karne:) brawo

a potem popis Martineza:)

0

@suszini

no właśnie nie naturalnych przypadkowych rąk się nie gwiżdżę

co zresztą pokazał chwilę później jak Koude przypadkowo dotknął piłkę ręką i już tego nie gwizdnął mimo że to było poza polem karnym

czy to był strzał w bramkę? patrząc jak na trajektorię lotu raczej Panu Bogu w okno

0

@Bobo25
obja popełnili fatalne błędy

mimo wszytsko mowienie że to karny pomógł Argentynie

gdzie w tym meczu byli lepsi zdecydowanie

gdzie nawet w dogrywce pozamiatali i gdyby Latauro nie miał fatalnej formy to byloby pozmaiatane jest trochę śmieszne

0

@HighestInTheRoom
2 kolejka, bicie głową w mur bo Meksyk zagrał mega defensywnie ale jednak pewna wygrana
3 kolejka- nas zdemolowali, gdybyśmy się nie zlitowlai i porzebowali to wygrali by z 4/5-0
1/8 z Australią - malo zbrakło do dogrywki xD dawno się tak nie uśmiałem, tam bliżej było 3-1 i wyżej gdyby Latauro nie był w dołku

1/4 - szczęście w karnych? kurde Holandia w dogrywce tak nie istniała że w każdej chwili bylo blisko gola, np. słupe fernadeza, na karne to chyba liczył Holandia tu

1/2 - no tak trzeba bylo napisac że Chorwacja po 2 dogrywkach:)
finał - nie żadne lekceważenie tylko przydek sprawił, że stracili szybko 2 gole, a potem znów zdomonowali Franuzow, szkoda tych steke Latauro


Niemcy 2014?- ci sami co w finale byli gorsi od Argentyny? no rzeczywiście pewni mistrzowie:) obejrz sobie i zobacz że Neuer powinien tam nawet wyelcieć ze czerowną kartkę

0

@Janiama
zmęczeni może odrobinę też, wg mnie scaloni trochę przespał bo wcześniej powinien wprowadzić świeże siły, Franuzi wprowadzili do tego momentu 4 świeżych graczy

po golu, wg mnie Otamendi niepotrzebnie tak ostro go atakował bo po błędzie szybko go dogonił i pewnie zakończyło by się tylko strzałem bez efektu wkradł się trochę chaosu

a gorszym Francuzom to odpowiadało plus trochę mniej świeżości w Argentynie

ale potem co Argentyna zrobiła w dogrywce:) kurde jak ich znów ustawiła, szkoda tych 2 steke Latauro bo to już wcześniej powinny być gole:)

oj wielka była Argentyna na tym turnieju

0

@Bobo25 @mekston
akcje bramkową? Francuz był przy takim kącie i na takiej pozycji że jakby biegli i naciskał go dalej to jestem prawie pewny że nic by z tego nie było bo Otamendi go dopadł ale zbyt mocno go naciskał, szkoda bo moł dalej go normalnei go naicksać i nic by z tego nie było

a karny Dembele, byłi Franuzi owszem w polu karnym ale było też kilku Argentyńczyków nie krytych, mogło z tego nic nie być ale mogła być tez akcja bramkowa, ale owszem faul niepotrzebny tak jak i powyżej

0

@Sulimo
ja to słyszałem wczoraj ogromny trzask:)

0

@mekston
oj widzę boli tryumf Argentyny:)

no nie była pewniejszym mistrzem, zarówno w 1/8 jak i 1/2 finału mogła spokojnie odpaść, tamta Francja nie był przekonująca, ostatnio tak dobrze wyglądali Hiszpanie i Włosi w 2006 roku na MŚ no i Brazylijczycy w 2002:)

tutaj po Argentynie było widać jakość:) zdominowali swoich rywali i 2 razy sędzia podłączył do gry rywali:)

ale cóż najlepsi wygrali, zdecydowanie najlepsi:)

ale takto jest jak się czyta wyniki a nie ogląda meczy

0

@kulek22 @KierownikLucas

a widzicie umknęło mi, mimo wszystko jedna zmiana:), kolejna 91

0

Scaloni

pomimo tryumu wrzucę tylko jeden kamyczek

brak zmian, pierwszą zmianę zrobił w 91 minucie, gdzie przy tak dużej intensywności wiadomo że siły opadają i trzeba było wcześniej dużo wprowadzić świeże siły

no i cały czas uparcie twierdzę że L.Marinez powienien grać za Otamendi:)

na szczęście się udało:) wygrał zespół lepszy najlepszy na świecie:)

Francja tak na prawdę zaistniała dopiero po golu do końca meczu, w dogrywce też marnie, a gdyby nie Marciniak i potrzymanie ich przy tlenie to mecz zakończył by się po dogrywce, nie mówiąc już o tym jak wcześniej drobnymi faulami puszczanymi pozwolił Francji wejść do meczu

Argentyna zdecydowanie najlepszy zespół na tym turnieju:) dawno nie było tak pewnego MŚ:)

1

@Rarenzio
po pieram w 100% marny sędzia, dodatkowo widać że faworyzuje niektóre zespoły
a drugi karny dla Francuzów to żart

0

Najgorszy: Marciniak, ten drugi karny tak naciągany że szkoda gadać, strzał czy dośrodkowanie Panu Bogu w okno, przypadkowa ręka naturalnie ułożona i karny, żart

0

@Homeopata8989
ciekaw jestem jak długo, bo nigdy nie wyglądał mi na takiego skoczka co na długo zdominuje

choć już raz w karierze miał taką fajną serię chyba 10 konkursów z podium pod rząd:)

0

@El Madridista.
a czemu nie:) chyba na boisku załużyli

0

@Dieselzor
nic lepszego dziś nie zobaczę:) mega

0

@chavez
wicemistrz, teraz 3-4 miejsce - no z przypadku to się nie dzieje:)

mów co chcesz ale na ten moment to jest TOP
nie byciu TOP nie decyduje nasze widzimisię ale rezultaty a oni mają wyniki TOP
tak mi się wydaje

0

@Kidd
WKS miało kiedyś mega paczkę:) i też prędzej ich wtedy widziałbym niz Maroko teraz w 1/2 dlatego dla mnie to mega pozytywne zaskoczenie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?