0

@Janiama
pytanie na ile mu starczy ta forma? obecnie ma chyba życiową bo to jednak nie był nigdy zawodnik na KK a teraz taka mega forma:) jest już sporo po 30 więc może to być ostatnia jedyna szansa dla niego, obawiam się jednak że po Nowym Roku będzie zjazd

0

@arsenallondyn0
no jest piękna:) kojarzę ją z jakiegoś filmu o kosmitach:) tytułu nie pamietam, stare kino

0

@michal26
ale to chyba i tak niezły wynik:) zresztą bramki do tej pory nasi zawodnicy byli na 2 miejscu:)

ważne że chociaż teraz Hiszpanie odpoczną przed kolejką ligową:) to jednak plus

0

@Foton
ale tak naprawdę oprócz jednej sytuacji gdzie były chyba 3 groxne strzały po kolej nie mieliśmy już nic w tym meczu

a Francuzi tez kilka akcji zepsuli

sądzę że na Anglię Francuzi się zepną i raczej nie wejdą rozluźnieni

1

@RomanHoffer
może to wynika ze zmęczenia i trybu życia

u mnie konar ciągle płonie i często ale rzadziej niż jak byłe młody więc biorę od pewnego czasu zestaw witamin i jest lepiej:)

0

@michal26
nie rozumiem nie kazdy może na tyle wystawić fakturę, ale ok

a podobnie zarabia znacznei wieksza grupa niż programiści czy przedsiębiorcy

wg mnie troche nierealne - powiedz firmie ze zabierasz im kluczowego pracownika na miesiac? przecież to precesy, odszkodowania itp.

pewnei tak jak mowisz może głównie młodzi, bez rodzin, obowiazków realne

0

@Barca1992
czyli 130 *30 to ca. 4 na ręke, psie pieniądze

0

@michal26
21 ty.s brutto za cały okres, myslisz ze jakby tak było tyle płaczu by było tu na stronie? wątpię:)

0

@michal26
no raczej nie dobrze płatne jeśli mówimy o zarobkach dla prawdziwych mężczyzn a 30 dni to szmat czasu

0

@Deviler
gdzie tam Holandii do Argentyny kadrowo, gdzie kilku piłkarzy TOP a reszta z ligi holenderskiej

NO SZANUJMY SIE

0

@P33ck @Medium

to moje zdanie, mi Anglia nie imponuje, szczególnie w pomocy gdzie mają tylko bellingham już wyżej postawiłbym może Portugalię bo mają super pakę

2

MŚ ćwierćfinłay

siła kadr:

1. Brazylia, Francja, Argentyna
2. Anglia, Portugalia
3. Holandia, Chorwacja
4. Maroko

tak to widzę wg poziomów

0

@mekston
hahah

alvarez - manchester city:) wcale nie topka, de paul atletico - wcale nie topka. romero- tottenham, otamendi i enzo - benfica czyli 1/8 lm co najmniej

dawni nikt mnie tak nie rozśmieszył

0

@Kgorecki2500
z Holandią?

tam jest van dijk, de vriej, ake, dumfries, f de jong, depay, gakpo (choć to tylko na razie talent)

reszta jest dobra ale bez bardzo dobrych piłkarzy

w Argentynie masz Otamendi, Romero, L.Martinez, foyth, de paul, paredes, enzo fernandez, di maria, latauro martinez, julian alvarez, messi, correa, dybala

trochę różnicy jednak jest

0

@MESSIah16
obstawiam identycznie Holandia będzie bila w mur, Argentyna jedną strzeli pod koniec meczu dobije

co by nie mówić Argentyna ma obronę mocną i potrafią presować jak nikt a Holendrzy przy pressingu się gubią

w Holandii brakuje mi mocnej pomocy F De Jong to niestety za mało jest

choć dla mnie kto awansuje i tak będę zadowolony:)

1

Hiszpania o tyle dobrze że odpadli że tylu naszych wróci już do klubu
alba, balde, busi, pedri, gavi, ferran, fati

a LE to raczej chyba poleci z kadry, bo potencjał jest ale grają taką kaszanę że często ciężko się to ogląda, a swoimi wyborami sam sobie podkalda klody pod nogi


jeszcze tylko w piątek Depay i frankie i nie będzie tak źle pod tym kątem dla klubu:)

0

@Kgorecki2500
Anglicy są bardziej zarozumiali niż Francuzi

to najgorsze pyszałki w piłce z tym ich it's coming home i wielbieniem ligi angielskiej - a tak na prawdę w piłce nie są najlepsi - bo Anglia zdobyła tylko jeden puchar międzynarodowy xD:) w LM angielskie zespoły też nie mieżdżą

spoko ja też lubię Chorwację

tylko to co wymieniłeś to byłby bardzo słaby futbol w półfinałach
Chorwacja - mizerna, Maroko antyfutbol

nie fajnie oglądać ofensywny futbol:)?


dla mnie to były koszmar to co napisałeś

ale z drugiej strony Argentyna- Brazylia i Francja- Portugalia - co by to było:) medialnie mega MŚ i cały świat by tym żyl:)

0

@Kgorecki2500
przecież to co wymieniłeś to byłaby katastrofa, najgorsze MŚ w historii by były

chorwacja - jałowa jak nigdy, to już nie ten fajny ofensywny zespół
anglia - tu nawet nie skomentuje bo Angole to Angole, zadufane padafiany
maroko- serio? ty lubisz ogladać antyfutbol i murowanie bramki?

gdzie masz do wybory

bazylia - joga bonita, fajny ofensywny futbol
francja - obecny MŚ, szybkie fajne akcje
portugalia - fajny ofensywny futbol, pełen polotu

0

@wojtekfcb79
buuu jak można lubić Angoli

0

@TheNekro94
Argentyna ale tylko ciut przed Holandią bo obie lubię, Brazylia, Francja, Portugalia

0

@Volk
szczerze nie obraziłbym się na taki finał

0

azpilicueta, pau torres, morata, yeremy pino

jakże by inaczej wygladala ta Hiszpania gdyby ich wystawić

simon
azpi-pau-laporte-alba

gavi-rodri-pedri

yeremy pino/sarabia - morata- ferran/fati

nie uważam LE za wielkiego trenera, taki potencjał mieć i tak grać, kurde co za żenada, oby coś ruszyło

Vamos Hiszpania

0

@Faro
daremny to twój komenatrz

0

@Kamilos84
no potęga to nie jest bez przesady, gdzie im do TOPowych reprezentacji

1

@Janiama
Hiszpania Maroko 3-0

1

@Stagiryta
Francja -Hiszpania i OKI:) Anglicy na razie grali i pokazali się na tle słabeuszy

0

@WiernyDoKoncaFCB
Chyba cie poniosło
Bardziej to było na 5/6-1

0

@mekston
po pierwsze i Holandię i Argentynę lubię, więc skoro obydwie lubię to ciężko porównując obie nie zachować mi obiektywizmu
po prostu widzę że na tych MŚ Holandia gra słabo jak do tej pory i tyle i nie mam problemu to przyznać, bo liczyłem na więcej z ich strony
może teraz z Depayem będzie wyglądało to lepiej

ja rzucam ad personem:) koleś śmieszny jesteś i to ty pierwszy zacząłeś personę, więc nie dość że dziecko to jeszcze kłamczuszek jesteś

no nie piszesz o rzetelnym przebiegu spotkania tylko jak ty chciałbyś to widzieć a tak mecz nie przebiegał więc tak dla mnie słuchanie takich wypowiedzi pozbawionych rzetelności i obiektywności jak twoje to strata mojego cennego czasu

żegnam bez odbioru

0

@mekston
"Ty za to jesteś xD"

widzę kolejny co jak nie ma argumentów kompletnie to potrafi tylko jedno napisać, no nieźle, widzę kolejne dziecko na stronie jesteś

Holandia miała wiecej gry w meczu z USA? oki nieźle odejchałeś

narka bo nie warto tracić czasu na dyskusję z tobą

0

@mekston

OJ WIDZĘ tutaj u ciebie ogromne zaślepienie

Holandia w meczu z USA już na początku mogła dostać gonga i tak różowo by nie było i wcale nie wypunktowali ich spokojnie bo to USA szanse miało

a co to Australia nie pokazala klasy z Danią? weź mnie nie rozśmieszaj bo jesteś mało obiektywny

w meczu z Polska czy Australią nie było sielanki? nawet w meczu z Meksykiem spokojnie kontrolowali wynik

a Holandia to grała z samymi mocarzami:) xD na razie to i Senegalem zagrali słabo i Ekwadorem czyli zespołami niżej notowanymi wyglądali mega słabo


no coż ja czekam z niecierpliwością na mecz moich druzyn a ty pisz swoje jak przy każdym meczu Argentyny a oni robią swoje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?