lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ptrx
Na bank to znow nie masz racji
0
@Recha_0684
w polskiej telewizji i polscy sędziowie jakoś mówią że był karny
pierwszy z brzegu przykład sędziego
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1033579/przepis-gry-zaskoczyl-opinia-ws-karnego
no rzeczywiście wszyscy że nie było karnego:) xD
0
@Recha_0684
w jakiej przewarzającej większości
chyba w twojej wyobraźni
poczytaj co sędziowie mówią
szkoda gadać
narka
1
@Recha_0684
mecz pod kontrolą w pierwszej połowie xD
karny z kapelusza? - poczytaj zasady a potem się wypowiadaj
mieliśmy w tym meczu dużo, dużo szczęścia
ale z jednym się zgodzę super że mamy awans
0
@TheNekro94
Portugalia - Chorwacja i wchodzę w to:) choć liczę na jedną niespodziankę i Senegal też bym się nie obraził
0
@AmigoBlancos
Francja przechodzi dalej bez problemu
a ogólnie półfinały
Argentyna- Hiszpania, Francja - Portugalia
0
@Sysia11
i tak i nie
spójrzmy prawdzie w oczy
obrona to porażka, można sie okłamywać ale nie mamy tam nazwisk, można mówić o nadziejach jak Kiwior itp. ale na ten moment to porażka
pomoc to tylko Zieliński, reszta bardzo przeciętna
a atak Lewy, reszta też na tle Europy, Świata przeciętna
czy można grać lepiej, bardziej zdyscyplinowani w obronie są Szwajcarzy i to powinien być nasz przykład bo to nasza półka nasz potencjał, a oni wykorzystują to w 100%
ale z taką kadrą nie będziemy grali jak Francja, Brazylia, Argentyna, Hiszpania w meczach z TOP8 Świata bo tak się nie da
musielibyśmy być mega przygotowani fizycznie co mogłoby być naszą jedyną nadzieją bo piłkarsko nie dorastamy do nich
ale bardzo solidna obrona i kontr z głową tak możemy grać z najmocniejszymi, aby nie bylo kompromitacji
0
@Kgorecki2500
za bardzo bierzesz danie innych do siebie
wiem że jesteś jeszcze młody radzę Ci więc abyś wal..to co inni myślą, jaką mają opinie i szedł własną drogą i nie pozwalał innym wpływać na Ciebie
trzymaj się:) w niedzielę po zwycięstwo:) a Argentyna wg mnie będzie w TOP4, a może nawet wyżej w tym turnieju
0
@Sysia11
lozano, jimenez, alvarez, herrera (prawie cała kaiera w europie), guardado, gutierrez, pineda, sanchez
kilku jednak ich gra w Europie, poza tym liga meksykańska jest dosyć mocna, wg mnie różnicy nie ma
0
@Sysia11
ale jakich klubach TOP 5?
myślisz że Meksyk, USA, Senegal takich piłkarzy nie mają?
u nas w Europie znaja Lewy, Zieliński, Szczęsny i może Milik
reszta to średni gracze jak wieli grających w Europie bez szczególnego wyróżniania się
mamy podobne kadry jak Szwajcaria itp. i dla takich reprezentacji max to 1/4 jakiegoś turnieju ale właśnie grając bardzo dobrze w obronie bo inaczej w starciu z najlepszymi nie mamy szans, za duża różnica umiejętności
0
@Kgorecki2500
bo jacyś użytkownicy coś piszą to obrzydzili ci jakąś reprezentację?
ja tam zawsze za Argentyną i kilkoma innym reprezentacjami i tyle
Argentyńczycy grają fajny futbol, są mega zdyscyplinowani w obronie i wg mnie to sprawi ze bedą co najmniej w strefie medalowej
0
@Kgorecki2500
a to nie widziałeś że Argentyna tak gra, mają wyniki to zwalniają w 100% kontrolując wynik
0
@FCB_dimiC
chyba tak, chyba pomyliłeś
1
@Bobo25
pełna zgoda że mogliśmy ale uczciwie mówiąc mecz z Arabią był bliżej remisy niż 2-0
z Meksykiem Argentyna zagrała jak chciała czyli bez straty gola, po 1-0 mecz się już zakończył co było widać a potem tylko dobijanie rywala
ta Argentyna różni się tym od poprzednich że świetnie organizuje się w obronie i gra bardzo solidnie w tej obronie, oni nie muszą wygrywać meczów po 3/4-0, ale często wygrywają właśnie 1/2-0, a jak tylko Di Maria odzyska blask to bedą wyglądali tylko lepiej, sądzę więc że znajdą się w strefie medalowej
co do meczu z Francją ja jedynie liczę na cud i 0-0 ewentualnie 1-1 i jakieś karne, bo wiem że jesteśmy słabszym zespołem ale póki piłka w grze to liczę na taki scenariusz i nasz awans:)
1
@arasz1819
ja Brazylię polubiłem za Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinhi, Bebeto itd. czyli lata 1994, 1998, 2002 itd.
obecnie też trochę mniej im sympatyzuje ze względu na te mordy o których piszesz ale wciąż lubię mimo wszystko i kibicuje, ale to nie to samo co wtedy:)
zresztą Holandia z Kluivert, Davids, Seedorf, Bergkamp też była odrobinę fajniejsza:)
0
@FCB_dimiC
oj koleś chyba mnie z kimś mylisz albo nieźle kłamiesz
znajdź proszę cytat:)
wszędzie pisałem że przegramy 1/2-0 po dużym szczęściu, co się sprawdziło:) bo to była deklasacja i mogło być równie dobrze 4/5-0 dla Argentyny
to że ktoś lubi Argentyna nie znaczy że lubi dla Messi, wręcz przeciwnie odkąd odszedł od Nas średnio go lubię, a Argentynę polubiłem dla Crespo, Batistuta, Ortgea, Kily Gonzalez, Zanetii itd,. czyli stara gwardia jeszcze
0
@Bobo25
no nie do końca, bo Argentyna zagrała już dobry mecz z Meksykiem, ale on lepiej bronił
a Argentyna gdyby chciała i cisnęła dalej po wyniku 2-0 to pewnie i kolejne by strzeliła, taka niestety prawda
a czy my zagraliśmy najgorszy mecz, zagraliśmy z najlepszym zespołem od nas z grupy ale już Arabia mogła nam strzelić gola/gole
u nas turniej życia ma Szczęsny i chwała mu za to, ale obrona jest słaba
zobacz jak potrafi się organizować obrona Argentyny jak ma wynik i to z Meksykiem czy z nami wczoraj było widać, ma wynik i rywal nie ma nawet cienia szansy, coś niesamowitego
co do Francji będzie piekielnie ciężko, ale oby się udało dobrze zagrać z nimi:) tylko Wojtek musi mieć jeszcze lepszy dzień niż wczoraj a my chociaż musimy z jakąś kontrą potrafić wyjść
0
@FCB_dimiC
proszę przytocz to podaj cytat
0
@FCB_dimiC
i chyba beznadziejnie w defensywie, bo gdyby nie Wojtek i rozregulowane celowniki Argentyny byłoby z 4/5-0
0
@FCB_dimiC
koleś ale o co Ci chodzi? gdzie tak napisałem? nie kłam proszę bo to jest żałosne
1
@Deviler
ale zrozum też że taki nasz potencjał
jesteśmy dużo słabszymi zespołami niż
Brazylia, Argentyna, Francja, Hiszpania, Anglia, Niemcy, Portugalia, Holandia, Chorwacja i kadrowo również Belgia, Urugwaj mimo słabego turnieju - czyli 11 zespołów
Meksyk, USA, Senegal, Serbia, Szwajcaria, Ghana - to jest m.in nasza półka
czyli TOP8 to zdecydowanie za mocni, TOP 9-16 m.in. i tak to też wygląda na turnieju
1
super awans Holandii, Polski i Argentyny:)
teraz jeszcze tylko Hiszpania z 1 miejsca i Brazylia:)
ależ ćwierćfinały mogą być ciekawe dla mnie:)
0
@Bobo25 @ptrx @Kamilos84
nie będę się nad Wami pastwił ale chyba zbyt duży optymizm po zwycięstwie ze słabą Arabia był u Was, na szczęście awansowaliśmy, ale co by było gdyby nie Wojtek 4/5-0?
różnica klas chyba nadto wyraźna miedzy zespołami
teraz czas pokonać żabojadów:) Do boju Polsko:)
0
@Bagsik88
a kto z nimi gra Argentyna czy Polska?:)
0
@ptrx
karny dla Arabii ewidentny, naciągany to był dla nas w meczu z Meksykiem
i to jest fakt Cash nie powinien skończyć meczu
tak udało się nam, ale w meczu z Arabią mecz cały czas był na styku i gdybyśmy grali w 10 kto wie jakby się to skończyło
tak nie straciliśmy bramki do dziś, tylko to nie zasługa dobrej gry obronnej tylko Szczęsnego
ja nie widzę optymizmu w naszej grze po 2 meczach tylko masę szczęścia i wiem że kiedyś to szczęście niestety się od nas odwróci
narka
1
@ptrx
to tylko świadczy że Arabia miała dużo szans w tym meczu a to tylko Arabia
tak karny nasz z Meksykiem był za kapelusza masz rację
co do czerwonej kartki Casha już się nie odniesiesz bo niewygodna prawda?
1
@ptrx
karny z czapy? koleś zdejmij opaskę z oczu
z czapy to dostaliśmy karny z Meksykiem
a w meczu z Arabią po pierwszej połowie powinniśmy grać w 10 po drugiej żółtej Cash za łokieć na twarz i trzeba sobie to jasno powiedzieć, a nie przemazywac obraz
Arabia nie miała żadnej akcji xD dobre koleś jesteś takim fanatykiem że aż szkoda gadać, może obejrz sobie jeszcze raz setki Arabii z tego meczu i co Wojtek wybronił to pogadamy
na ten moment nie mamy o czym
3
@ptrx
ale chyba można nie czuć przywiązania do reprezentacji piłkarskiej?
rodzina to trochę inny temat, chyba za bardzo mylisz pojęcia
0
@ptrx
tak w polskiej Polonii w Ameryce, to by się zgadzało
koleś ochłoń my pokonaliśmy tylko Arabię gdzie i tak mogli nam wpierdzielić w tym meczu gdyby nie Wojtek
0
@jareksk100
prawdodpobnie nie zagra bo taki ci podały tu media
Lisandro -Manu, Romero Tottenham
u nas Benevento, Spezia:) - sorry ale Ty ich znasz ale dla reszty Europy to no name'y są
boki u nas Sampdoria, Aston
u nich -Sevilla, Villarreal
o różnicy w pomocy nie wspomnę
a ofensywa jedynie Lewy i Zieliński, Milik to przeciętny grajek
u nich Messi (PSG), Di Maria (juve), Latauro (Inter), Alvarez (City), Dybala (Roma), correa (atletico)
stary tu nawet nie ma co porówynywać
to że ty znasz milik, świderski, piatek - ale większość Europejczykow/kibiców ich nie kojarzy albo bardzo słabo i to są dla nich no name'y, może Milik trochę mniej bo jest w Juve, ale nie jest t o też tak gorące nazwisko jak te w Argentynie