lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819
umiejętności mają ale na ostatnich MŚ W 1/8 po karnych z Kolumbia, potem Szwecja w 1/4
a jak przyszlo grac z kimś powaznym to porażka z Chorwacją czy bęcki od Belgii:)
mówię tylko że mają umiejetności ale pokazuja je na razie w meczach z zespołami teoretycznie słabszymi
przychodzą mecze z mocnymi zespołami i wpierdziel albo max remis, rzadko potrafią wygrywac takie mecze
2 ostatnie mecze z Niemcami w LE to remisy,
z Włochami 2 porażki, 1 remis
z Belgią 2 porażki po 2-0, jedna wygrana 2-1
na ME też tak naprawdę grali tylko z jedną potegą Niemcami i tu wygrali 2-0 (wow)
z Holandią też ostatnio bęcki 3-1
podsumowując na pewno zespół mocny ale do najlepszych zawsze czegoś im brakuje
0
@arasz1819
Anglia ma przede wszystkim szczęście w losowaniach, tym razem też mają bardzo łatwą drabinkę, a jak przychodzi grać z kimś poważnym to jak zwykle w czapę dostają
0
@cris2706
Boże ale Ty masz duże problemy z czytaniem i rozumieniem tekstu pisanego
to jakaś masakra
no tak samochody za 20 koła to są mega fury xD zresztą to nie był tekst o furach tylko o metkowaniu się ludzi i jak to śmiesznie wygląda przy takich zwykłych/słabych autach
kończę dyskusję bo nic nie zrozumiałeś i nic nie zrozumiesz z tego co napisałem i od Twoich komentarzy aż oczy mnie bolą, nigdy nie sądziłem że tak duzo osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem jednak wyprowadziłeś mnie z błędu
0
@cris2706
czytać to ty widzę nie umiesz ze zrozumieniem:) śmieje się z ludzi ubierających się na pokaz - metkowanie, bo to łatwo widać czy ktoś to robi na pokaz a tak na prawdę nie ma kasy, ale widzę nie zrozumiałeś przekazu
oj widzę zabolało cię coś bardzo
bez odbioru
0
@koksik2700
że co?? WFT?
0
@Antimadridista_WR
nie takimi wpisami śmieję się z ludzi co próbują sobie podpić ego metkami, co zresztą często widać w sklepach, na zakupach i tyle
no sorry auta za 20k 20 kilka to są może nie dosłownie złomy ale auta słabe
jak widzę ludzi co narzucają sobie metki od góry do dołu a potem wchodzą do takiego auta lekko już przykurczeni nie tak pewni siebie to mnie śmiech rozwala
wpisem wyśmiewam tylko trend który jest a ty się dopierdzielasz jakbym cię czymś uraził
0
@cris2706 @Antimadridista_WR
a co nie są to złomo wozy za ca. 20 k:) widzę uraziłem Waszą dumę
0
@gmdfk
jakby ktoś miał na wóz to by nim jeździł a nie próbował pseudo pokazać się psudo markowymi ubraniami z neta
0
@pt9
myślałem że spełnienie finansowe jest wtedy jak się dużo zarabia:) ale może jestem w błędzie
zawsze śmieszy mnie gdy widzę kogoś w sklepie oblepionego metkami Armani, TH itp. po czym wychodzi ze sklepu i wsiada do złomo wozu za ca. 20k a obok ktoś normalnie ubrany wchodzi do fajnej odpicowanej nowej bryki ale przy tym nie świecąc napisami jak chodząca reklama
chyba słabo płacą tym ludziom za reklamę:)
1
@priest9999
nawet jeśli możliwy to trzeba być absolutnym debilem aby przez 15 lat żreć szczaw aby kupic auto drogie, gdzie kogoś ewidentnie na to nie stać
0
@pluszek
ale ty nie kumasz ze jak ktoś straci auto to może kolejne kupić jeśli jest pijakcim patolem
więzienie, więzienie i jeszcze raz wiezienie dla takich osób, zabrane prawo jazdy, grzywna, prace społeczne
jeśli sytuacja się powtrórzy i będzie recydywa to więzienei na dłuższy okres 10-15 lat z pracami spolecznymi na siebie aby go nie utrzymywac w więzeieniu za darmo
3
@FabianMrozek minimalna i auto za 200? Niemożliwe chyba ze je trawę od 10 lat:)
0
@klopx
czy na papierze taką dobrą? nie powiedzialbym
argentyna, brazylia, francja, niemcy, hiszpania, anglia, belgia, portugalia, holandia, urugwaj, dania, chorwacja - 12 naliczyłem już kadrowo mocniejszych niż my
a przy kolejnych można się spierać ale wg mnie też mocniejsi kadrowo są Serbia, Szwajcaria
znak zapytania równość - Meksyk, USA, Senegal, Japonia
masz więc już 14 reprezentacji mocniejszych i co najmniej 4 na podobnym poziomie a wg mnie nawet Korea i Kanada to nie byliby przy nas chłopcy do bicia
0
@PatrykBarca
Jedno zwyciestwo ledwo ledwo i wpierdol 4-0. Dobrze to wróży:)
No i ostatni mecz to wpierdol.
Na dzis Dania jest od nas lepsza i to tez fakt.
0
@PatrykBarca
A kto był lepszy w dwumeczu? Czy nie odpowiesz?
Albo który mecz był ostatni?
Dostaliśmy od nich wpierdziel i hylismy gorsi i taki jest fakt
1
Jak myślicie przegramy z Argentyna mniej niż dzus ZEA? Ja obstawiam tylko 3-0 dla Argentyna
0
@PatrykBarca
Kogo ogralismy nie tak dawno? Ja pamiętam wpierdziel od Danii 4-0
4
@okiemtypera_lucaxx95
nie mam uczciwe podejście i oczekuje tego od innych
to po pierwsze
skoro ja płacę na drogi, chodniki itp. to oczekuje że każdy się na to składa i tyle, szczególnie że każdy korzysta z tego
ale ja nie mam czego zazdrościć nikomu bo zarabiam dużo kasy i pilnuje swojego życia
to po drugie
ale tak jak denerwują mnie piraci drogowi i jak tylko bym widział coś grubego na drodze to bym wysłał filmik na Policję, bo uważam że piraci drogowi stwarzaja zagrożenie życia na drodze
tak też oczekiwałbym że ktoś składa się i płaci podatki na wspólne dobro - któryś raz już wspomnę - drogi, chodniki, szkoły itp.
czy właśnie służba zdrowia - chyba nie myślisz ze jak ktoś nie płaci składek a powinien w sytuacji zagrożenia życia nie byłby uratowany, byłby i to pewnie na koszt nas wszystkich
a co kto sobie płaci na emeryture itp. to już inwidualan sprawa każdego co chce mieć później
ale na wspólne rzeczy na które każdy płaci co do zasady to każdy powinien się składać i tyle
to tak jak przyjść na imprezę gdzie wszyscy się składają na jedzenie itp. i przychodzi ktoś i się nie składa a je i korzysta jak wszyscy, a nie składa się bo on mówi że jest biedny, że to dużo to kosztuje itp., ale korzystać to chce skorzystać
no nie tak się nie robi, dla mnie to zwykła elementarna uczciwość, odpowiedzialność, nie wiem czemu ty pokrętnie łączysz to z zawiścią
jak lubisz takie akcje i lubisz pseudo cwaniaków sponsorować to spoko, dla mnie to oszustwo i ja takich rzeczy nie toleruje
1
@MesQueUnClub_87
z tego co kojarzę to w UK i Irlandii są często ogłoszenia a podaną pensją
a co do Polski to raczej niedoczekanie niestety jest tylko garstka ofert z podaną kwotą
a wg mnie zawsze powinienieś podczas rozmowy telefonicznej powiedzieć jakie są Twoje wymagania aby nie marnować ich i swojego czasu
ja zazwyczaj jak dzwonią do mnie rekrutrzy/albo sporadycznie jak sam gdzie się zgłoszę i się odezwą to zawsze już telefonicznie jest rozmowa o wymaganiach finansowych aby nie marnować nikogo czasu
nie wiem w jakiej branży Ty szukasz ja w finansach tak mam, bo dla mnie pójście na rozmowę bez takiego podstawowego uzgodnienia to byłaby strata czasu właśnie
2
@okiemtypera_lucaxx95
ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam w kwestii podatków
skoro są powszechnie obowiązujące to dlaczego korepetytor ma ich nie płacić a ktoś inny pracujący np. na umowie w firmie odprowadzać przez płatnika podatki
każdego obowiązuje to samo prawo i jednych i drugich i podatki jeśli mieszkają np. w tym samym mieście idą na te same chodniki, drogi itp.
abstrahując już że % od różnych zarobków jest inny i każdy płaci inną kwotę
poza tym te podatki nie są takie że zjadają ci cały przychód z lekcji, bądźmy uczciwi i nie wyolbrzymiajmy tych rzeczy
sądzę też że w kwestii podatków nie chodzi o to czy ktoś lepiej żyje czy nie tylko o poczucie że ktoś płaci za coś a ktoś jest oszustem i nie płaci
ja ogólnie uważam że system podatkowy jest jaki jest i pewnie nieświadomie dla wielu mamy kilka razy opodatkowane te same pieniądze - podatek dochodowy, VAT, podatek od zysków kapitałowych itd. ale taki jest i nic z tym nie zrobię
1
@Hubert102
w jednym mam już 5 lat ale pokonuje 2 km w jedną stronę do pracy i tyle i tu raczej po tym sezonie przejdę na wielosezonowe bo nie opłaca mi sie co pół roku bulic na wymiany i magazynowanie
a w drugim to bedzie 3 sezonu i jezdzę nim ca. 10 tys. km rocznie wiec pewnie z 2 sezony jeszcze pobędą, czyli 5 lat (sezonów zimowych)
0
@Grabarz1750
ale Dembele ma próby bo dużo widzi na boisku, co by nie mówić na boisku bardzo dobrze szuka wolnych przestrzeni i mało kto na świecie tyle pięknych piłek posyła
jego problemem jest decyzyjność i często przekombinowanie bo wtedy byłby prze kotem
0
Tielemans czy Gundogan
którego wolelibyście w Barcelonie? obaj koniec kontraktu w czerwcu 2023
Niemiec sporo starszy ale który wg Was lepiej by się wkomponował do Barcelony i byłby bardziej pożyteczny
2
Gundogan Foyth Inigo Martinez 3 tanie sensowne wzmocnieni:) oby się udało:)
0
@DonAndresFCB
ty tak serio?
edson alvares, gutierez, guardado, herrera + hirving lozano i jimenez
o ile obrona średnia to pomoc i atak wyglada fajnie
jedynya różnica że my mamy piłkarza TOP na swiecie ale oni chyba mają bardziej wyrównaną kadrę a na pewno porównywalną
0
@Arekvip
a skąd masz taką wycenę? szczerze to obstawiam że nigdy tego nie sprzedaż, albo jak już to coś bliżej 100-200 PLN
0
Gundogan i Foyth in, Depay out - jakbyście się zapatrywali na takie okno transferowe zima 2022/2023?
0
@mat32
nie wiem skąd jesteś ale to bardzo tanio:) jeśli jest tak jak piszesz i ma PZP do którego zajrzałeś to oki, sprawdź tylko czy nie jest mokro, oblukaj gdzie są sąsiedzi i jacy i tyle
to tak niski koszt że ryzyko inwestycji jest małe
0
@Azi
w pełni się zgadzam że wszystkie rządy przespały temat OZE, a już w szkole podstawowej była mowa o zmianach klimatu i potrzebie inwestycji w OZE, skoro dzieci to wiedziały to rządzący nie:)
0
@Borneo
jestem blisko tematu i wiem że powstaną:)
pozdro