lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
serio trafiliśmy na United które jest w większym bagnie niż my obecnie, jeśli mamy się ich bać to ja powątpiewam w kibiców tutaj
a dla Xaviego to będzie dobry test, jesli z takim United przegra to chyba będzie oznaczało jego koniec
0
@FCB24
pewnie tam będzie grał Kounde/S.Roberto i ten Arnau
a duża potrzeba jest też w pomocy po sezonie i pewnie tam pójdzie kasa
0
Arnau, Inigo Martinez - oki niedrogie uzpełnienia obrony
ale fajnie jakby się też skupili na zastępcy Busiego i jakimś ogranym OPŚ
0
@derlysy1979
bo jest piękna a sam Zakynthos ma jeszcze kilka fajnych miejsc i jest po prostu ładnym miejscem, a ty jarasz się jakąś Majorką xD to jest dopiero dziwactwo
bez odbioru
0
@draxidox
Oki to rzeczywiście budzetowe auto. Myślałem ze wrzucasz do tego wora tez auta nie tych marek premium tzw. Ale full wersje np gdzie auta kosztują ca. 150-160. Tam juz ked matrix działają super:)
No ja do takich tanich aut jak Clio nie wrzucałbym świateł automatycznych bo wiadomo ze to będzie srednie rozwiązanie
2
@draxidox
Nie tylko mercedes i audi maja matrix led:) tzw wg Ciebie budżetowe full wersje tez mają
0
@derlysy1979
Bylem. I jest to piekne miejsce:) a ta plaża boska.
Koles podrozuje dużo wiec nie musisz mi mówić co nie zmienia rzeczy ze Zakynthos jest piękny
0
@Peciak
Jestes w błędnym kole rownie dobrze moze ktoś zarabiac 5 tysięcy i wydawać 5 lub 6. Wysokość zarobków nie ma tu znaczenia.
Albo taka sama sytuacja ktoś zarabia 11 a wydaje 8 a ktoś inny zarabia 6 a wydaje 3. Obu zostaje tyle samo na koniec miesiąca. Obaj tak samo zarzadzaja swoimi finansami ale jak myślisz komu się lepiej żyje materialnie?
No właśnie. Zdanie nie ma znaczenia ile się zarabia a ile wydaje jest dziwne.
Bo ma znaczenie ile sir zarabia. To ze ktoś zarabia mało nie zrobi z niego bogatego bo żyje na konserwach itp. I probuje wszystko oszczędzać. Co najwyżej uczyni go chorym po pewnym czasie.
A rozsądne wydawanie nie ma tu nic do znaczenia do zarobków bo dotyczy to zarówno bogatych jak i biednych
0
@okiemtypera_lucaxx95
Poza tym ludzie za wścibscy i zazwyczaj osadzający innych. A to kolejny powód do obgadywania. Ty często pytasz kogoś ile zarabia? Mi się nie zdarzyło jeszcze
0
@Peciak
Co to za dziwne myślenie?:) To co ktoś zarabia malo je konserwy same i zupki chińskie i jest spoko bo coś z marnej pensji oszczedza?
1
@okiemtypera_lucaxx95
Niby tak choc jak mnie ktos pyta to mowie tylko duzo i kończę temat.
Choc mnie jedynie by to interesowało jeśli chciałbym zmienić pracę.
Jeśli ktoś pracuje w Biedronce itp. to pewnie można oszacować. Ale jak ktoś jest prawnikiem, informatykiem czy analitykiem to juz nie takie proste.
Sam jak patrze porownuje moje stanowisko na wynagrodzenia.pl tobie trochę śmieje bo zarabiam ponad 2 razy tyle co tam mediana dla mojego zawodu jest ale wiem ze sa takie przypadki. To samo informatycy itp. Jeden moze zarabiać 4 na rękę bo jest tylko od sprzętu a drugi od programowania moze 15 na rękę.
No nie wiem jak u ciebie u mnie raczej rzadko pytają o zarobki ludzie. Sam tez nie pytam.
Pozdro Panie konduktorze:)
0
Cisgly deszcz wiec albo loteryjny konkurs albo zawody odwołane.
Niepotrzebnie pchali ta Wisle teraz lepiej było zacząć za 3 tygodnie prawdziwa zoma jak zawsze
1
@okiemtypera_lucaxx95
A po co z kimś dzielić się takimi informacjami? Ja żyję z zasady ze nie zaglądam do czyjegoś portfela i tego samego oczekuje od innych. Skoro ktos jest np magazynierem czy spawaczem to co mu do tego ile zarabia finansista czy bankster? Co zmienia nagle zawód. No bez sensu. Ja mogę osobiście powiedzieć tylko ze dużo i to wystarcza.
Z mojej rodziny wie tylko żona bo mamy wspólne konto i tyle wystarczy:)
0
@derlysy1979
Byłeś czy strzelasz? Albo biedny hotel się nie spodobał?
Miejsce piekne:)
0
@VegetaPolska
Juz ci mogę powiedzieć że nie utrzyma.
0
@Deviler
Ja tez :)
0
@Uukasz_93
Poczekaj na zime to się kompletnie zmieni a w TOP 10 na koniec sezonu bedzie tylko Kubacki. Wspomnisz moje słowa.
0
@VegetaPolska
szkoda że tylko konkurs na igielicie i tak na prawdę prawdziwe skoki zaczną się za 3 tygodnie
dla mnie poprzedni sezon był ok bo jestem fanem Ryoyu i wierzę że w tym sezonie potwierdzi swoją dominację:)
0
@Damiain
normalnie powinien grać tam S.Roberto lub Kounde póki nikogo fajnego nie kupimy
ale póki tyle kontuzji na ŚO i póki S.Roberto kontuzjowany rady niestety nie ma
Bellerin dla mnie na ten moment gra fatalnie i chyba nie wystawiałbym go
0
oby na mundialu odbyło się bez kontuzji i oby wrócili Araujo, Depay, Christensen, Kessie, S.Roberto
oraz fajnie byłoby kupić jakiegoś pomocnika DPŚ lub OPŚ zimą:)
1
Christensen i Depay jak tam informacje jest szansa że już wrócą?
jeśli tak fajnei byłoby zobaczyć takei coś w sobotę
Ter stegen
Balde-Kounde-Pique-Alba
Gavi-De jong-Pedri
Dembele-Lewy- Ferran
i w drugiej połowie zobaczyć Christensena za Albę i wtedy Kounde przejście na prawą, Raphinha za Dembele i Depay za Lewego oraz jakiś młodzik z Barcy B za Pique i owacja na stojąco dla Pique
0
@FcPortoFan1999
i znów dostaną upokorzeni przez Azerów, po co to komu
0
@SuperPatsonFCB
z Lazio, Braga i Trabzonspor będzie pozamiatane, reszta teoretycznie w zasięgu
2
Raphinha - 2 asysty w meczu, 3 asysta drugiego stopnia i ocena od kibiców 5,5?
WFT, zresztą redakcja nie lepsza 7? serio? to co musiałby zrobić aby mieć 7,5-8?
napastniak rozlicajmy z efektów a te w pewnie wygranym meczu były wymierne
to samo Ferran choć tu już 7,5 ale przy 2 bramkach można byłoby się pokusić o 8
0
@Rewolucja123
Rodri to nie przyjdzie na bank
obstawiam że będzie to Zubimendi
wyżej chciałbym Bernardo Silva
koszt oby to pewnie 40-60 (Zubi) + 60-70 za B.Silvę
jeśli chcemy wzmocnić jeszcze PO to obstawiam że kogoś w lato sprzedadzą - kessie? f. de jong?
bo byliby wtedy pedri, gavi, zubimendi, b.silva, nico + jeden z 2 (kessie/f. de jong)
no cóż zobaczymy, w budżecie płac sporo sie poprawi jak mają odejść busi, pique i pewnie alba
0
@Rewolucja123
częściow się zgadzam bo Kounde, Araujo, Christensen - to jedni powiedzą że TOP, inni że prawie TOP, jakkolwiek by ich nie nazwać mamy solidną linę obrony środkową jak nie ma takiej plagi kontuzji jak teraz
Pedri wg mnie już TOP
Ferran wielu to nie docenia, ale jak każdy może mieć słabszy okres, ale widać że już zaczyna dobrze grać i łapać liczby
co do Raphinhy, też miał słabszy okres ale mam nadzieję że będzie wyglądało to lepiej, drybling może nie pewny ale te podania:) kurde piękne piłki ostatnio posyła niczym Messi i ja tu widzę jego jakość, trzeba jak najczęściej to wykorzystywać
potrzebna jeszcze kilku korekt w składzie - PO, DPŚ, PŚ
kogo byś wolał żeby kupili? Tielmans czy B.Silva a może ktoś inny?
0
@Rewolucja123
nie zgadzam się kounde, araujo pedri i dembele to wg mnie TOP, a Christensen dobry ale trochę do tego TOP brakuje
ale my oprócz nich mamy wg mnie kilku piłakrzy może nie TOP ale dobrych/bardzo dobrych jak Ferran, Raphinha, gavi, de jong
0
@Medium
w pierwszym meczu z nami Bayern nie wyglądał jakby grał bez mydła
poza tym za Grupy nie przyznaje się tytułów czy o czymś nie wiem?
0
@KlonaZepan
a to strzały celne decydują o tym czy był wyrównany mecz? lekki strzał z 30 metrów w sam środek bramki złapany przez bramkarza i strzał sam na sam w bramkarza to oba strzały celne ale w jednym była strzał popierdółka bez zagrożenia a w drugim pachniało bramką
zrozumiałeś porównanie?
2
@Nano22 @MESSIah16
już spieszę z odpowiedzią - ter stegen, Kounde, Araujo, Pedri, Lewy, demeble to są piłkarze z TOP u nas, ale jest też kilku bardzo dobrych lub obiecujących jak gavi, balde, f. de jong, ferran, raphinha, fati