lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama
obstawiam podobnie tylko w drugiej drabince anglia dania, francuzi mnie nie przekonują ostatnio
potem chyba Argentyna Brazylia i Anglia Belgia
dla mnie szkoda bo z drugiej strony wolałbym Holandię i Hiszpanię zobaczyć
Anglicy w ogóle taki moją fart że do ćwierćfinału mają bardzo łatwą drogę
0
@Rust_Cohle
już tak robili a nawet grupy LN ostatnio nie potrafili wygrać
ochłoń trochę półfinał/ćwierćfinał to będzie ich sukces
0
@Przemek2323
a gdzie tu widzisz odklejenie, atomówki są budowane przy udziale kapitału prywatnego więc to powstanie
0
@ShawnC
no raczej jako asysty drugiego stopnia są tylko takie rzeczy liczone
0
@ShawnC
czasami taka asysta drugiego stopnia jest bardziej kluczowa niż sama asysta i gol
1
@Zoker
ale stronniczość od niego bije na kilometr
a Ciebie żegnam bo jak widać rzucasz tylko puste słowa na wiatr
4
@Zoker
ale masz jakiś problem z tym, po prostu jestem jednym z lepszych w tym co robię i nie popełniam błędów w pracy
po pierwsze nie jestem polonistą, ale wskaż mi te błędy ortograficzne czy gramatyczne, bo widzę lubisz rzucać hasłami
ale ten sędzia popełnia błędy zasadniczo tylko na naszą niekorzyść
jak tego nie widzisz to spoko nie mamy o czym dyskutować dalej
rozumiem że dla Ciebie gol Osasuny to tylko błąd sędziego
3
@Zoker
ja nie popełniam błędów w pracy
patologiczne to jest sędziowanie tego sędziego
i nie mówimy tu o błędach tylko jawnym wałku
ciągłe nie potrafisz odpowiedzieć czym jest dla Ciebie ciągłe mylenie się sędziego na naszą niekorzyść
bo to już nie jest błąd
3
@Zoker
popełnił błąd? ty tak serio? który to już raz popełnił błąd na naszą niekorzyść?
jak ktoś popełnia błędy na niekorzyść jednej strony to już nie jest to błąd
nie uważasz?
7
nie ma nic lepszego niż widok Barcelony na pierwszym miejscu w lidze:)
ale jak również przyjemny jest widok tego badziewnego Atletico poza TOP4:) oby za zabawy z Griezmannem skończyli poza TOP4 i wypadli z LM na kilka lat
wolę w LM widzieć poza nami i Realem takei kluby jak Betis, Valencia, Villarreal czy Sociedad:)
1
@Kgorecki2500
też tak robiłem, głównie dom, coś z domu rodzinnego, ale dla przyjemności na mieście też jadałem czasami:)
dawniej była taka restauracja paśnik - po prawej stronie idąc z rynku do Galerii Dominikańskiej:) super jedzenie a do której godziny był tam zestaw zupa+drugie danie+ ciasto mistrza polski w cukiernictwie za jakieś śmieszne pieniądze coś chyba koło 16-18 PLN (w latach 2006-2011):)
8
TEŻ JESTEŚCIE MANIAKAMI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA:)?
Ja uwielbiam ten czas, już szykuję listę prezentów oraz listę ozdób świątecznych (uzupełnienie wystroju domu):)
Uwielbiam wprowadzać ten klimat w domu świąt:)
czekam już na Grudzień:)
1
@Sau_Ron
Argentyna bierze to:) lub ewentualnie Brazylia
1
@Kgorecki2500
spoko pytam z ciekawości, bo też kiedyś studiowałem we Wrocku
choć ja dla oszczędności gotowałem sam, ewentualnie tanie dania gotowe:)
albo babcia mi coś przygotowała
pozdro
2
@gaucho104
ale na ten moment jest się z czego cieszyć i tyle:) wiadomo że tytuł będzie po 38 kolejce ale na dziś postawa zespołu w lidze jest bardzo dobra:) i jest się z czego cieszyć oby tak dalej
1
@Kgorecki2500 ile we Wrocławiu teraz za obiady studenckie?
3
@Kamiloza91
ja chciałbym 2 transfery do pomocy DPŚ (zubimendi?) + Bernardo Silva
wtedy pomoc zubi, pedri, b.silva, f de jong, gavi i można rotować
2
@FcPortoFan1999
już od 2 kolejek tak:) poza tym wcześniej już w tym sezonie też byliśmy liderem:)
ważne abyśmy zostali tam do końca sezonu:)
0
@priest9999
a wg mnie już teraz będą szukać klasowego pomocnika
po odejściu Pique zrobiła się luka w budżecie płacowym
0
ZIMA 2022/2023
Jakie wzmocnienia przewidujecie ruchy transferowe u nas?
ja obstawiam PO czyli Aranau Martinez i jaki klasowy pomocnik
a Inigo wg mnie przyjdzie latem za darmo
a Wy?
0
@Rewolucja123
oby jak najwięcej takich obrazków w przyszłym roku:) albo same takie obrazki:)
0
@Rewolucja123
Leo i Luis to w ten sposób nastukali mnóstwo goli:)
no cóż mam nadzieję że będzie to ćwiczone na treningach
tak samo jak stałe fragmenty gry
0
@Rewolucja123
ja liczę na wygranie po mundialu SPH wg mnie to powinno ich podbudować na resztę sezonu:)
1
@Rewolucja123
serio, teraz na szybkości nie kojarzę ale to aż dziwne
akcja sama w sobie piękna gdyby nie ten egoizm Lewego na końcu, mimo wszystko powinien to z trenerem przeanalizować po meczu bo to była doskonała okazja do gola Dembele jakby dostał piłkę to byłyby ile z 6 metrów od bramki niepilnowany?
Dembele ładnie to rozegrał aż szkoda ze nie było z tego gola i asysty
też uważam e powinno być więcej takich akcji
1
Lewy ostatnio pod formą, oby jak najszybciej wrócił do formy, odpoczynek na ten jeden 2 mecze dobrze mu zrobi wg mnie
a wczoraj ta klepka i nie oddanie piłki Dembele na sam na sam niemal to był jednak duży błąd jego, szkoda bo to powinien być gol
0
MŚ 2022
ale ta drabinka MŚ 2022 dla mnie słaba - w jednej mogę mieć zespoły którym kibicuje
Argentyna, Brazylia, Holandia, Hiszpania - jak wygrają swoje Grupy
a w drugiej nic ciekawego dla mnie nie ma a są drużyny których nawet można powiedzieć że nie lubię jak Niemcy, Anglia
no cóż może jedynie ktoś z pary Belgia, Portugalia byłby wtedy w finale oby tylko nie wyżej wskazane
0
@krzysiobyczek a co ci Ćwiękała napisał? a Gazda ułom za zwyzywał ludzi?
1
@AmigoBlancos
no nie do końca w meczach z Valencia, Almeria i Osasuną Barcelona była zespołem lepszym
Real z City nie był zespołem lepszym w całym dwumeczu od taka różnica
0
@WiernyKatalonii
chwalisz czy się żalisz?:)
ja tam wolę auta z salonu, ale to co kto lubi:)
szerokości:)
pozdro
2
@Janiama
w Monachium nawet nie mógł a powienien
ja wiem że zawsze mówi się mógł, kurde ale zasady gry w piłkę chyba są proste faul w polu karnym to karny i nie powinno być tu dyskusji
a w Mediolanie ręką Dumfries bodajże to już był kryminał
co do jednej wypowiedzi Xaviego się zgodzę w LM został oszukany przez sędziów i to jest fakt