lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damiain
normalnie powinien grać tam S.Roberto lub Kounde póki nikogo fajnego nie kupimy
ale póki tyle kontuzji na ŚO i póki S.Roberto kontuzjowany rady niestety nie ma
Bellerin dla mnie na ten moment gra fatalnie i chyba nie wystawiałbym go
0
oby na mundialu odbyło się bez kontuzji i oby wrócili Araujo, Depay, Christensen, Kessie, S.Roberto
oraz fajnie byłoby kupić jakiegoś pomocnika DPŚ lub OPŚ zimą:)
1
Christensen i Depay jak tam informacje jest szansa że już wrócą?
jeśli tak fajnei byłoby zobaczyć takei coś w sobotę
Ter stegen
Balde-Kounde-Pique-Alba
Gavi-De jong-Pedri
Dembele-Lewy- Ferran
i w drugiej połowie zobaczyć Christensena za Albę i wtedy Kounde przejście na prawą, Raphinha za Dembele i Depay za Lewego oraz jakiś młodzik z Barcy B za Pique i owacja na stojąco dla Pique
0
@FcPortoFan1999
i znów dostaną upokorzeni przez Azerów, po co to komu
0
@SuperPatsonFCB
z Lazio, Braga i Trabzonspor będzie pozamiatane, reszta teoretycznie w zasięgu
2
Raphinha - 2 asysty w meczu, 3 asysta drugiego stopnia i ocena od kibiców 5,5?
WFT, zresztą redakcja nie lepsza 7? serio? to co musiałby zrobić aby mieć 7,5-8?
napastniak rozlicajmy z efektów a te w pewnie wygranym meczu były wymierne
to samo Ferran choć tu już 7,5 ale przy 2 bramkach można byłoby się pokusić o 8
0
@Rewolucja123
Rodri to nie przyjdzie na bank
obstawiam że będzie to Zubimendi
wyżej chciałbym Bernardo Silva
koszt oby to pewnie 40-60 (Zubi) + 60-70 za B.Silvę
jeśli chcemy wzmocnić jeszcze PO to obstawiam że kogoś w lato sprzedadzą - kessie? f. de jong?
bo byliby wtedy pedri, gavi, zubimendi, b.silva, nico + jeden z 2 (kessie/f. de jong)
no cóż zobaczymy, w budżecie płac sporo sie poprawi jak mają odejść busi, pique i pewnie alba
0
@Rewolucja123
częściow się zgadzam bo Kounde, Araujo, Christensen - to jedni powiedzą że TOP, inni że prawie TOP, jakkolwiek by ich nie nazwać mamy solidną linę obrony środkową jak nie ma takiej plagi kontuzji jak teraz
Pedri wg mnie już TOP
Ferran wielu to nie docenia, ale jak każdy może mieć słabszy okres, ale widać że już zaczyna dobrze grać i łapać liczby
co do Raphinhy, też miał słabszy okres ale mam nadzieję że będzie wyglądało to lepiej, drybling może nie pewny ale te podania:) kurde piękne piłki ostatnio posyła niczym Messi i ja tu widzę jego jakość, trzeba jak najczęściej to wykorzystywać
potrzebna jeszcze kilku korekt w składzie - PO, DPŚ, PŚ
kogo byś wolał żeby kupili? Tielmans czy B.Silva a może ktoś inny?
0
@Rewolucja123
nie zgadzam się kounde, araujo pedri i dembele to wg mnie TOP, a Christensen dobry ale trochę do tego TOP brakuje
ale my oprócz nich mamy wg mnie kilku piłakrzy może nie TOP ale dobrych/bardzo dobrych jak Ferran, Raphinha, gavi, de jong
0
@Medium
w pierwszym meczu z nami Bayern nie wyglądał jakby grał bez mydła
poza tym za Grupy nie przyznaje się tytułów czy o czymś nie wiem?
0
@KlonaZepan
a to strzały celne decydują o tym czy był wyrównany mecz? lekki strzał z 30 metrów w sam środek bramki złapany przez bramkarza i strzał sam na sam w bramkarza to oba strzały celne ale w jednym była strzał popierdółka bez zagrożenia a w drugim pachniało bramką
zrozumiałeś porównanie?
2
@Nano22 @MESSIah16
już spieszę z odpowiedzią - ter stegen, Kounde, Araujo, Pedri, Lewy, demeble to są piłkarze z TOP u nas, ale jest też kilku bardzo dobrych lub obiecujących jak gavi, balde, f. de jong, ferran, raphinha, fati
0
@pt9
DZEKO + LATAURO = lewy i demeble xD
Jezu ty nie trolujesz tylko tak na serio?
po tym przestałem czytać bo szkoda czasu na takie dyrdymały jak Twój wpis
0
@AmigoBlancos
koleś z tym stwierdzeniem odleciał równo i każdy mu to mówi ale jego opinia i się trzyma jej xD
0
@MESSIah16
jak nie mamy na papierze lepszej ekipy niż Inter? chłopie chyba trochę teraz odleciałeś
0
@sevs
Zawsze mnie to bawi:) jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz a nawet nie mecz tylko wynik:)
1
@KlonaZepan
W tamtym meczu moglo i powinno być z 5/4-2 dla nas. Gnietlusmy strasznie Bayern ale jieskutecznosc i sedzia
0
@Chaoss
na dla mnie nie, już z nami gdyby nie nasza nieskuteczność i sędzia do przerwy mogli dostawać 2/3-0 i taka jest prawda że ten mecz mogli i z przebiegu meczu powinni przegrać, ale wyszło jak wyszło
wg mnie LM nie zdobędą, bo po pierwsze LM mistrzów zdobywa się wiosną a po drugie mają za słaby skład
0
@MESSIah16
zobaczymy na wiosnę, już mecze w grupie nie były przekonujące pomimo wyników
0
@Survier
ilu piłkarzy mogło u nas jeszcze przerwać akcję? całe mnóstwo
a raphinha miał nie asystę ale 2 asysty i jedna asystę drugiego stopnia
super były wczoraj te jego piłki na wybiegających partnerów ala Messi
a pablo swpim zagraniami doprowadził do sam na sam i drugi raz podał wszerz do tyłu bezpośrednio do Czecha gdzie dzięki temu mieli przewagę na 30 metrze
0
@Rewolucja123
jedno koszmarne ryzyko gdzie wyłożył Czechom sam na sam, drugi raz podał z boku boiska do tyłu do środka prosto pod nogi Czecha gdzie tamci mieli piłkę na 30 metrem przed naszą bramką i obronę nieprzygotowaną
te 2 błędy to kryminał, z lepszym przeciwnikiem to mogły być bramk
1
Pablo Torre mimo bramki wg mnie slabo 2 straty kryminał i musie się nauczyć mniej ryzykować.
Bellerin bardzo słabo. Pique tez. Mam nadzieję że szybko wykurują się obrońcy bo on nie może już grać.
Cieszy dobry mecz Ferrana i niezły Raphinha. Może te asysty go odblokują. Mało dryblował ale musi odzyskać pewność siebie i to wróci. Druga asysta to ciasteczko niczym Messi:)
Teraz dograć te 2 mecze wygrać i czekać na powrót obrońców i kolejne wzmocnienia.
Visca el Barca
0
@AmigoBlancos
Koles gol nieuznany to nie sytuacja a syrzal to tez nie sytuacja
Widze strasznie mało obiektywny jestes. Próbujesz udawać na tej stronie stronniczego ale twoja niechęć do Barcy często widać
0
@AmigoBlancos
Nieuznany gol to nie sytuacji koles bredzisz az miło. Takie rzeczy to statystykach nawet nie ma.
Minimalna główka? Koles to takich strzałów Barca miała kolka w meczu.
Valencia w ataku w tym meczu nie istniała kompletnie i nie miaka sytuacji i to jest fakt
7
@MICHU2
Rayo, real dwa pierwsze z brzegu oczywiste
Dodatkowo Liga mistrzów to samo inter Bayern
I to w sekundę bez zbędnego przypominania sobie
0
Jak to jest 12 kolejka la ligi i ani jednego karnego dla nas:) ciekawa sytuacja. Real ile mial z 5-6 karnych?
1
@Holsik
W którym momencie jak Fati mial piłkę na 2-2 czy jak okradli nas z karnego. Akurat ten mecz był wyrównany i zdecydowała skuteczność i decyzje sędziego. No Lewy w sytuacji na gola popchnięty w biegu od tyłu. Przecież to karny tak oczywisty ze chyba bardziej się nie da. Gwarantuje ci ze jakby taki faul był w naszym polu na pilkarzu Realu to sędzia odgwizdał by karnego
0
@AmigoBlancos
No nie miala. Bedziemy gdybać? To co jakby Fati nie spłacił to po pierwszej połowie juz by Barcelona prowadziła.
Jakby sędzia nie byl ślepy/nieuczciwy to ostatnie el classic skończyłoby się remisem- karny na Lewandowskim itd.
1
@AmigoBlancos
2 remisy a po mundialu porażka z Villarreal
7
Jak czytam niektórych kibiców to rzyga się chce. Serio? Nie byl to wczoraj idealny mecz ale byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy a powinniśmy nawet wygrać wyżej.
Valencia nawet okazji jednej nie miala.
Visca el Barca
Po mistrza Hiszpanii:)