1

@Kidd
dokładnie tak dlatego liczę na zwycięstwo z Interem przede wszystkim, jakoś mam wrażenie że zespół wczoraj w drugiej połowie był już mentalnie przy środzie

wierzę że będzie jeszcze przepięknie:)

0

2 najbliższe mecze trzeba po prostu wygrać, jakkolwiek po prostu wygrać

mam nadzieję że powrócą też już Kounde i Kessie i niedługo Depay

liczę i mocno trzymam kciuki za naszą wygrana przede wszystkim w środę

Dembele musi wrócić do formy wreszcie:)

w środę obstawiam 2-0 dla Barcelony:)

0

@dAvi_2
f de jong pewnie będzie, kounde byłoby fajnie ale chyba nie da rady

mimo wszystko i bez nich powinnismy dac rade:)

0

@Kluivert_P
ale ją zaorał:)

0

@Mathew86
koleś skończ się ośmieszać

czerwono Turka z Interu
gol Pedrigo
karny po ręce Dumfriesa

jakiś sędzia mówił też o karnym na Lewym po rożnym

3 oczywiste sytuacje, w każdym sędzia z niewiadomych przyczyn podjął decyzję przeciw Barcelonie

uwaga przy ręcę Dufriesa tłumaczył się piłakrzom potem że myślał że to Fati zagrał ręką:) śmiech na sali a miał VAR i mógł obejrzeć

jak nie kumasz że przez to bardzo wpłynął na wynik to szkoda gadać

0

dodatkowa dziurka w pasku od zegarka to zegarmistrz czy kaletnik?

3

@nergal34
w 100% się zgadzam, możesz grać źle ale jak rywal popełnia błąd a sędzia tego nie widzi to jest wypaczenie wyniku na styku

i tak śmiało można powiedzieć zostaliśmy okradzeni

mam tylko nadzieję że w rewanżu zagramy lepiej i wygramy np. 2-0 albo wyżej i pokażemy kto jest lepszy:)

VAMOS BARCELONA:)

0

@dAvi_2
to by znaczyło że na Real już by byli gotowi f. de jong, kessie, Kounde - oby:) jeszcze tylko depay i trochę lepiej by to wyglądało

0

czy ktoś kojarzy do kiedy kontuzję ma F de jongi Depay?

wiem że Kessie szybko wróci, Kounde na Real gotowy, fajnei jakby jeszcze Holendrzy szybko wrócili

Bellerin, Christensen wiem że dopiero pewnie początek listopada, ale mam nadzieję na szybkie powroty pozostałych

0

@SIWY SIX
a nie widzisz tu jawnego wypaczenia wyniku? 3 klarowne sytuacje wszystkie odgwizdane jakby nie chciano widzieć przewinień piłkarzy Interu

masz 3 sytuacje, to nie był mecz z Vicotoria gdzie prowadzilismy 5-1, tylko mecz wyrównany z lekko przewagą i taki wałek sędziego zadecydował

1

@Ksavix
nie nie jest to równoznaczne
IFAB ogłosiła że przypadkowe/nieumyślne zagranie ręką po którym kolega z drużyny zdobywa gola nie będzie traktowane jako przewinienie

a w drugim przypadku mamy doczynienai z umyslnym zagraniem reką i straceniem piłki z głowy

0

@Mixtape
Inter też nie zrobił nic aby wygrać, mecz na remis z nie wielkim wskazaniem na nas

decyzje sędziego zawazyły

2

Accidential handball that leads to team-mate scoring a goal or having a goal scoring opportunity will no longer be considered an offense



IFAB announcement





ja to tylko tak zostawię kur.. odechciewa się oglądania takiej korupcj

0

@Cvzx
wg mnie bardziej jednak prawdopodobna wygrana Bayernu, bo grają u siebie i są po prostu lepszym zespołem

0

nie wiem czemu większość obstawia tu wygrana Interu z Bayernem w Monachium:)?
wy tak serio to mało prawdopodobne

aby awansować musimy przede wszystkim wygrać mecz za tydzień co jest spokojnie do wygrania:)

a z Bayernem remis czy zwycięstwo u siebie też możliwe i wtedy awans jest

0

@Sensible
i suma wydatków na miesiąc to 2 koła:) bajkopisarz jakich mało 2 koła? chyba że rodzice płacą za mieszkanie to tak

gdzie lekko nawet bez kredytu czynsz to pewnie ca. 600-800 PLN, telefony internety, prady 200-300 PLN

już jest spokojnie 1000 PLN

a do tego paliwo pewnie 250-600 PLN w zaleności ile kto jeździ

jedzenie nawet dla jednej oosby to wydatek pewnei rzędu 600-800 PLN miesiac

a gdzie tu jakieś ubrania? raz na jakiś czas sie coś kupuje, gdzie koszty ubezpieczenia auta, napraw itp. gdzie wyjścia na miasto? wyjsćia na obiad, do kina

ja zyłem za 1200- 1500 PLN ale jakieś 10-12 lat na studiach temu dostajac jedzenie od babci

ale nie kupujac w ogole ubran, nie wychodzac, nie mając auta itd.

przy czym wtedy za wynajem miejsca w pokoju płaciłem 500 PLN - gdzie to w tych czasach

1

@AmigoBlancos
takie wpisy są chyba czysto zaczepne ludzi co mają słabą psychikę
a czy ktoś coś odłożył - można zarabiać średnio ale na nic nie wydawać i też się odłoży
czy ile ktoś zarabia - można zarabiać ileś kasy ale w obcym kraju np. Norwegia gdzie taka kwota nie jest już niczym dużym nie ma znaczenia

my jako naród lubimy często zaglądać do portfela innych

ja tam żyję z zasadą aby mi było dobrze a to co mają inni to ich problem lub radość

0

@FCB_dimiC
biedny mój los a myślałem że jestem super:)

2

SUPERLIGA

12 zespołów z zapewnionym udziałem, 4 z fazy play off - razem 16
3 liga hiszpańska, angielska, włoska, 2 niemiecka, 1 francuska

na podstawie ostatnich lat byłoby to: Barcelona, Real, Atletico, City, Chelsea, Liverpool, Bayern, BVB, Juventus, Inter, Milan, PSG

o 2 miejsca walczą - pozostałe zespoły z silnych lig jak np. 4 i 5 zespół z ligi angielskiej i hiszpańskiej, 4 z włoskiej, 3 z niemieckiej, 2 francuskiej, wicemistrz portugalii

o 2 miejsca mistrzowie mi.in. holandii, portugalii, belgii, austrii itd. a nawet polski czy czech

2 grupy po 8 zespolów - wychodza po 4 do ćwierćfinałów rozgrywanych 1-4 z drguiej grupy

wg mnie takie coś to byłoby fajne i poprawiłoby atrakcyjność

a nawet mistrz takiego kraju jak Czechy czy Polska małby szanse zagrać w tym jakby był bardzo mocny i wygrał fazę kwalifikacji


0

Myślicie że wypróżnianie się 3 razy dziennie w wieku 35 lat to spoko?

ja myślę że Oki bo 2 na etacie a jedna na stypendium w domu:)

1

@luki1889
dużo w tym prawdy jest, i ludzie szczególnie sąsiedzi też często pytają ile zarabiasz

na prawdę jakby ludzie nie mieli innych tematów, a potem jeszcze część mówi ja to zarabiam tyle i tyle, kurde jakby mnie to interesowało

jakby to było najważniejsze w życiu, zresztą starsze pokolenie też lubi to robić dodając przy opowieściach o kimś z rodziny że radzi sobie, dobrze ma itp.

chyba wynika to z tego że przez lata w Polsce była bieda i jeszcze cywilizacyjnie nie dorośliśmy do innego świata

0

@Gall
skoro Xavi go nie widzi i nei gra to znaczy że są lepsi od niego:)

6

@Neip93
Na żywo. Największy problem z kasą maja ci co jej nie mają i lubia się chwalić koloryzując.
Ludzie co wy macie z tymi postami czy coś spoko?
Własnego rozumi nie macie?

1

@catalanian09
Pique nie gra bo sa lepsi od niego i tyle. W tym momencie najsłabszy nasz obrońca

0

@tomek8756
Ratajkowska ładniejsza od Angeline na moje

1

@Uukasz_93
kurde ciekawa historia,
a ludzie jednak dla zdrowia psychicznego mogą wiele
jak szukałeś ofert z Turcji akurat na taki zabieg?


0

@Kleps0n
no mnie taki luz lekko już drażni bo lekko zegarek może mi się przemieścić tak jak mówię nie wiele ale o 5 mm już tak

znowu dziurka mniej już odrobinę za bardzo chyba

0

@Atencjuszek
z bransoletami jeszcze gorzej chyba

u mnie to kwestia 2 mm, idealnie byłaby pośrodku 2 dziurek kolejna dodatkowa

zastanawiam się nd poszerzeniem tej dalszej dziurki w kierunku tej węższej o 1-2 mm, wydaje mi się że to jedyne wyjście i może coś to da


1

Pasek w zegarku

miał ktoś może taki dylemat że zapinając pasek na jednej dziurce był odrobinę luz natomiast na dziurce niżej jest znów już zbyt ciasno a różnica między dziurkami to 5mm?

idealnie byłoby coś po środku ale mogłyby się z biegiem czasu dziurki wyrobić i nie wiem czy to wykonalne

rozwiązaniem jest chyba poszerzenie tej dziurki gdzie jest odrobinę luzu o 1-2 mm?

przy czym ten luz nie oznacza że zegarek lata ale można go na ręce delikatnie przesunąć o jakieś 5 mm

jeśli ktoś miał taki problem i go rozwiązał to prosba o info

6

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?