lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Suzu
Bellerin i Alonso pewnie od rozwoju sytuacji i jak będą grali w tym sezonie
PO, DPŚ i pomocnik (B.Silva) - wg mnie na pewno takie 3 pozycje będą wzmocnione w przyszłym sezonie
na 9 ogarną Ferran i Fati pewnie jako zastępstwo Lewego
0
@krzywy
oki tak też pamiętam że w tym okresie jest wolne:) wiec to dodatkowe dni do tych 30 co ktoś tu podał, wiem że dyżury ale chyba nie każdy je ma więc w jednym roku w okresie 27-31.12 ma w innym nie ma, poza tym jest jeszcze kilka takich dni
ludzie w pracy w korporacjach też często siedzą długo od rana do nocy
wg mnie oczywiste jest że nawet początkowy nauczyciel powinien zarabiać wiecej niż minimalna i tu nie ma nawet co dyskutować
myśle że od 3,5-3,8 netto na poczatek do 5-5,5 netto, 6 z dodatkami powinni zarabiać
0
@AbelKabel
no nie naucz się czytać ze zrozumieniem
pisze że normalna osoba w okresie świątecznym, między świętami musi brać urlop aby mieć wolne, z tego co pamiętam w szkołach okres 27-31.12 i tym podobne to były dni wolne więc to dodatkowe dni wolne dla nauczycieli
1
@AbelKabel
i przez te konferencje itp. są w szkole cały dzień czy tylko np. połowę?
30 dni + dni świąteczne chyba? za moich czasów w okresie miedzy świętami a Nowym Rokiem itp. było wolne od szkoły nie wiem jak jest teraz? normalny pracownik aby mieć wolne musi wtedy wykorzystać urlop
pytam bo nie wiem z ciekawości może wiesz
0
@Survier
to jakiś kur...żart co oni chcą zrobić
0
@pawelfcb22
mam kilka par butów z Wojas i są oki:)
4
@mateusz1989VeB
pycha krozy przed uapdkiem,
już chyba nie pamiętają jak inny zespół hiszpański ich wyjaśnił:) rewanż będzie nasz bo byliśmy lepsi wczoraj
0
@Gronek
koleś ale czemu przejmujesz się jakimś frajerem?
na prawdę tak interesuje cię zdanie osoby której pewnie nie lubisz?
poczekaj na koniec sezonu i zobaczymy kto się będzie śmiał
1
@Gronek
na koniec seoznu zobaczymy kto się będziez kogo śmiał:) poza tym zawsze możesz powiedzieć że później znów mecz z ogórkami jak Real i może znowu 4-0 dla Barcelony i lewy coś postrzela:)
3
@Volk
no nie masz racji
Teoretycznie Bayern po 4 kolejakch 12 pkt, my 9 pkt
wygrywając z Bayernem 2 bramkami u siebie będą decydowały bramki i różnica bramek
więc podsumowując Bayernowi nie wystarczy 1 pkt w ostatnich 2 meczach do 1 miejsca w grupie, chyba że to będzie remis z nami, ale tego nie napisałeś
0
@P33ck
niby czemu to źle że przegrał, ja akurat im kibicuje
1
@FC1899Barca
ostatnio 2-0, 1-1,2-1 oraz 2-1 czyli 3 wygrane i 1 remis:)
tak to chyba Inter może powiedzieć a nie my
2
@AmigoBlancos
gra Barcelona do przerwy bardzo dobra, mogło być nawet 0-3 2 razy Lewy i raz Pedri
+ skandaliczny brak odgwizdania karnego
po przerwie też była mega setka Pedriego i słupek
niby tak, ale po pierwsze obstawiam że z Interem zgarniemy od 4-6 punktów w tym dwumeczu, bo jesteśmy zespołem lepszym po prostu, po drugie to dopiero druga kolejka i tak ułożył się terminarz, Bayern ma teraz 2 łatwe mecze, ale potem jedzie na Camp Nou i ostatnia kolejka z Inter co prawda u siebie
niby wiele się może zdarzyć ale ja mimo wszystko obstawiam awans Bayern i Barcelona, obyśmy tylko wygrali z nimi na Camp Nou aby nawet wychodząc z drugiego miejsca też wynikiem pokazali moc
1
@FC1899Barca
z Interem wg mnie conajmniej zremisujemy a wydaje mi się że wygramy nawet
4
Kounde-Araujo-Christensen/Garcia- Alonso
dajmy im czas, na szczęście wreszcie faktycznie nasza obrona zmieniła się o 180 stopni, ale aby zgrać obronę potrzeba czasu, wg mnie taka obrona będzie bardzo mocna
a i Balde i Bellerin też pewnie swoje pograją jeszcze
0
Dembele
dla mnie ten karny to skandal, jak można było nie odgwizadać czegoś tak oczywistego?
czyżby UEFA się mściła na Barcelonie za Suerpligę?
3
w końcu obejrzałem mecz i pomimo że wynik niewiele lepszy niż w poprzednim sezonei to gra z goła inna
jakbyśmy wykorzystali setki z pierwszej połowy to było 0-3 do przerwy dla nas + do tego karny na Demebele - dla mnie to skandal i powinno się to nagłaśniać wszędzie
ale bez gdybania chce powiedzieć że jak ma się tyle setek to 2-3 trzeba wykorzystać w meczu i wynik byłby inny, ale czasami są takie mecze że za nic nie chce wejść, może to kwestia też za dużej mobilizacji naszych, czasami wtedy za bardzo sztywne nogi są
mimo wszystko mecz to drobny prognostyk i sądzę że Xavi i drużyna wyciągnie wnioski z niektórych rzeczy
a co awansu to sądzę że teraz oba mecze z Interem wygramy i będzie walka o pierwsze miejsce na Camp Nou, uważam też że tam wygramy ale czy da to pierwsze miejsce to się okaże
1
@DJ6
No tak setka Pedriego pod kontrola:) ale to nie błaganie jest oczywisty karny to przy VAR sir go gwiżdże. To jawne złodziejstwo i śmiało można o tym mowic
1
@reloaded
Nie kracz tak juz
1
@pioz123
niby tak, choć też musimy sobie radzić jeśli trzeba by było gonić wynik
ogólnie uważam że w tym meczu obie drużyny coś strzelą, my potrzebujemy czasu aby obrona się zgrała a Bayern może mocną w ofensywie ma obronę ale wg mnie ogólnie słabą w defensywie
druga opcja to postawienie na Alonso który mimo wszystko tych meczów na wysokim poziomie trochę rozegrał i mniejsza szansa że zje go trema szczególnie że będzie to klimat
zobaczymy, liczę na zwycięstwo i dla mnie nawet 1:2 dla Barcelony to będzie super:)
czuję gola Lewy oraz kogoś mniej oczywistego jak Pedri lub Gavi i jakoś asystę Dembele:)
1
@pioz123
może być i to ciekawe rozwiązanie na początkową fazę meczu a później od około 60 minut Rafinha świeży i gotowy do ciągłego atakowania skrzydłami:)
1
@pawelfcb22
Wojas, Conhpol, Kazar
3
@MesQueUnClub96
Ajax nie wiem czy wygra obstawiałbym remis w tym meczu, bo to jednak wyjazd mimo że Liverpool pod formą
1
@elitive
już teraz masz chleb po 10 PLN ale równie dobrze i po 3 PLN
wybór jest spory, wybierasz to za co chcesz płacić i ile chcesz zapłacić
0
@usztafik @J4no
chyba żartujecie najmniej mógłbyM sprzedać za 29 PLN
0
@Hubsao
taka cena:) czas kosztuje
0
dużo osób pyta jak ktoś chce to mogę sprzedać na dzisiejszy mecz jednorazowy dostęp za 50 PLN
ja ze względu na duży stres jaki mi towarzyszy meczu nie oglądam
7
@JimMorrisonFCB
zabierane to było zawsze, choć przy Nowy Ładzie 1.0 więcej zarabiający stracili sporo, Nowy Wał 2.0 trochę to naprawił
ale podnoszenie takie minimalnej to parodia bo przez to ceny podskoczą i ta ich minimlana wyższa może sie okazać że będzie się takim osobom gorzej żyło
0
Komentarz usunięty
1
@Cvzx
stary pogięło cię alba, pique, roberto
mam nadzieję że żartujesz