1

Inigo Martinez i Bernardo Silva lub Tielmans wiecej zyczen na zimowe okienko nie mam.
No może oprócz tego aby nie było kontuzji.
Teraz tylko dograć te 2 mecze w lidze z 6 pkt i poczekać aż obrona wróci

0

Bruno Guimaraes z Newcastle w Barcelonie hot or not?

0

@agaFCB
Kup nowe autoto nie masz podatku.

3

Jak czytałem dzis komentarz kogoś ze sukcesem bedzie jak Barcelona bedzue mniej niż 10 pkt za Realem w lidze i by wtedy zistswil Xaviego to mnie krew zalewa i nie dziwią mnie juz wyniki i apatia piłkarzy jak maja takich kibiców przegrywow.
Ku..serio ludzie.
To bylaby kompromitacja Xaviego.


1

@Survier
powiedzieć ci jaka jest moja wymarzona jedenastka po zimowym okienku

ter stegen
kounde-araujo-christensen-balde
bernardo silva*-frankie-pedri
demebele-lewy-fati

plus często z ławki wchodzą: garcia, inigo martinez*, kessie, ferran, raphinha, busi


przy czym raphinha prawe skrzydło, ferran lewe - tu nie ma co mieszać na tych pozycjach graja najlepiej

zmarginalizowałbym role w zespole pique, alba, alonso, bellerin

a w lato skupiłbym się na DPŚ, PO

dla mnie transfer Bernardo i Inigo (tak bo tani i na 4 obrońcę solidny) to must have

a po sezonie skupić się na DPŚ, PO i wg mnie tak to powinni zaplanować

czy Xavi ogarnie ten zespół, liczę że tak i trzymam kciuki

dla mnie celem nadrzędnym jest teraz Liga, ale chciałbym też aby w LE zagrali na poważnie i na tle mniej mocnych zespołów pokazali że coś potrafią i poprawili mentalność w Europie

0

@Striker
ale gdyby nie kontuzje to w większości meczy miałbyś stabilną obronę
Kounde- Araujo- Christensen (Garcia) -balde (alonso) i czasami bellerin by zagrał, tak grali na początku przed kontuzjmai i wyglądało to bardzo dobrze zwłaszcza kounde na prawej i jego długie podania

1

@Survier
pierwszy skład nowy - kounde, christensen, balde, lewy - masz już na szybkości 4 nowych graczy w pierwszym składzie

przy czym w obronie często grają jeszcze alonso i bellerin z powodu kontuzji

a tak na prawdę linia obrony kounde-araujo-christensen-balde nigdy ze sobą nie grała dłużej - akurat w obronie mamy kompletną rewolucję

w ataku też często grał Raphinha, Fati wrócił po kontuzji, ci piłkarze takich zestawieniach też muszą mieć czas na zgranie się

0

@Striker
ter stegen, kounde, frankie de jong, kessie, dembele, raphinha, lewandowski (tu troche na wyrost), depay - to są piłkarze w optymalnym wieku piłkarskim więc aż tak źle nie jest

tak na prawde kręgosłup jest ter stegen-kounde, frankie, demebele, lewy ale potrzeba jeszcze 2-3 w optymalnym wieku i będzie to wyglądało dobrze

araujo jeszcze rok -2 i bedzie już w optymalnym wieku, a gavi, fati, pedri powinni szybko dorosnąć

3

PO - na jakiego prawego obrońcę powinien klub polować w zimę 2022 i lato 2023?

wg mnie transferami na które klub postawi to Inigo Martinez (ba za darmo na 4 ŚO starczy), Bernardo Silva (bo wzmocni młodą drugą linie) i pewnie kolejne wzmocnienia to będzie ŚPD i PO

tutaj nie ma jednak kompletnie pomysłów

1

@matirix20
ciekaw jestem jaki koszt renowacji jest?
ja na szczęcie felgi mam bez uszczerbków
ale mam jedną delikatną ryskę od obrączki na aucie i wiem jakie to bóle, ale na wiosnę nakładam ceramikę:)
felgi niestety oprócz ostrożności i przezorności nie da się ochronić

1

@Zoker @Jakchcesz

trochę tak, ale sądzę że nawet 5 pkt straty na tym etapie to nie byłaby tragedia, boję się jednak aby zespół psychicznie nie puścił po ostatnich wpadkach

ale wg mnie to będą kluczowe mecze dla przyszłości Xaviego bo sądzę że sam Laporta oczekiwał czegoś innego i ewentualne zwiększenie straty to może być gwóźdź do trumny Xaviego szczególnie że nowy trener miałby więcej czasu na adaptacje ze wzgledu na mundial

0

@Bobo25
A ja właśnie widziałem mentalną obojętność

co zresztą Xavi sam podkreślił

czy umiejętności mniejsze, nie sadzę aby aż tak mniejsze, gdzie w pierwszym meczu widać było że potrafią grać

dla mnie w tej drużynie posypał się mental po ostatnich wpadkach + rezygnacja jak nie wygrywają i tracą bramkę

tutaj Xavi obiecywał co innego, a wg mnie pod względem psychologicznym leżymy i po stracie gola zespół panikuje gubi się i denerwuje

dla mnie Xavi powinien mocno nad tym popracować

0

@FioletoweOczy
tak jak Arsenal dostaje łomot od PSV:)

5

mnie też osobiście Xavi irytuje ale przede wszystkim mentalnym podejściem zespołu które miał poprawić ale chwilę jeszcze trzeba poczekać

mamy 28/33 pkt w lidze, tylko 3 pkt mniej niż Real

Valencia, Almeria, Osasuna sądzę że te mecze będą kluczowe i trzeba je wygrać aby myśleć o lidze


a mecz z Bayernem, sam znając wynik meczu Inter Victoria ten mecz stał się dla mnie obojętny, tak szczerze mecz o nic i powietrze też uleciało ze mnie, tylko ja nie zarabaim milionow za grę i nie gram dla kibiców - i tu duża rysa Xaviego że nie potrafił ich zmotywować

liczę na poprawę zespołu i dalszą przebudowę

bo wzmocnienie obrony to obowiązek

kounde, araujo, christensen, garcia, balde - to wg mnie 5 piłkarzy którzy nadają się obecnie do klubu widać więc że w obronie potrzeba 2-3 wzmocnień + ŚPD i pomocnik ofensywny

a busi to powinien być niestety już zmiennikiem jak alba i powinna wychodzić pomoc f,de jong, gavi, pedri

0

@Survier
ale ty chyba nie kumasz że kasa jest, problemem były pensje i ich limit

ale rozumiesz to już?

1

ŚPD, Bernardo Silva, PO, ŚO (Inigo Martinez za darmo) - wg mnie to będą kluczowe pozycje do wzmocnienia się w 2 najbliższe okienka

2

@Aqualitek
dokładnie dodałbym jeszcze że na ŚO może grać Christensen

ogólnie jeśli Garcia, Araujo, Chrostensen będą zdrowi to na prawej widziałbym Kounde do końca sezonu a potem szukać w lato PO

Gavi (kessie) - de jong - Pedri (Pablo Torre)

busi też bym już odstawił jak Pique a w lato poszukać ŚPD oraz kogoś bardziej ofenswnego jeśli pabrlo torre nie podoała rotacją

a co do ataku pełna zgoda i nie ma co tu nawet dyskutować

0

@pt9
tez mnie decyzja z Ferranem powaliła bo wyraźnie koleś zaczyna budować formę

Bellerin też po raz pierwszy od miesięcy po kontuzji i od razy mecz Bayernem

alonso tu za bardzo nie było kim już grać, ale nie wiem czy Kounde, Garca ,alonso, Balde nie wyglądłaby lepiej ta obrona

0

@Borneo
ja bym podał
ter stegen, araujo, kounde, christensen, balde, garcia, pedri, gavi, de jong, dembele, ferran, lewy, fati, depay, raphinha? kessie?


widać że potrzeba PO, ŚO, pomocnik x2

1

@JarekS
a to siły fizycznej czy mentalności nabiera się z wiekiem:) dobre nie wiedziałem:)

prawda jest taka że ta kadra na papierze jest bardzo mocna, fakt to mankament na bokach obrony

kessie, f de jong pedri spokojnie mogą grać w pomocy i już jest doświadczenie potrzebne na tym poziomie w pomocy

z Xavim nie widzę aby ten zespół się rozwijał pod żadnym względem, a zwłaszcza mentalnym

tyle było gatki o wielkiej Barcelonie o podniesionych głowach o walce, a oprócz miesiąca miodowego w zeszłym sezonie zespół ten nie wygląda jakby miał walczyć o najwyższe cele, a wtedy nie wiem czy nie był efekt to nowej miotły

kontuzje kontuzjami ale musi być jakiś schemat grania, ustawienia zespołu, zmian a nie tak że co chwilę zmienia się pozycję zawodnikom

ma Ferrana, Fatiego Raphinha to ten wystawia Pedriego na skrzydle

na litość boską tak się ni buduje zespołu

miałem dużo cierpliwości do tego trenera, ale mija rok czasu i nadal nie wiem jaka ta Barceloan xaviego ma być a to chyba słabo świadczy o trenerze

0

@Gopee
a Kounde to niedoświadczony?

1

ODPADNIĘCIE NA NAS PSYCHOLOGICZNIE WPŁYNĘŁO

Ja rozumiem mi też po odpadnięciu mecz stał się już trochę obojetny, ale kurde na stadion przyszli kibice, zapłacili kasę za bilety a piłkarze z trenerem odjebali taką żenadę

czy ten skład jest słaby? no nie w poprzednim sezonie był słaby ale teraz na prawdę został wzmocniony konkretnie, a mam wrażenie że większość w Barcelonie to piłkarze bez honoru i ambicji


Xaviego może uratować jedynie la liga i LE bez tych trofeów ja bym mu podziękował

a druzyny mam dość oglądania na pewien czas ileż można zarabiają taką kasę że to aż wstyd tak grać

a co do UEFA gratuluje też rozgrywania meczów tej samej grupy o innej porze

1

Nie myślałem że do tego tak szybko dojdzie ale szczerze porą pożegnać Xaviego.
ZespOl z nim nic się nie rozwija a wręcz uwstecznia.
SeRio 4 mecze w lm i z Realem a on potrafił tylko 1 zremisować z takim składem a dziś gra w pierwszej połowie to żenada.
Może porą na Tuchel?

0

@Deviler
a z interem u nas? 2 bramki

zaraz a mecze z czołówką la ligi czyli Villarreal i Bilbao to już nie ważne mecze?

oki xD

0

@Deviler
zaraz zaraz to mecze z Bilbao i Villarreal to nie są już ważne mecze? czyli mecze z czołówką la liga to nieważne mecze?

oki

0

9-1-1, 28 pkt/33 28-4 w bramkach to wynik bardzo dobry:)

problemem Xaviego jest to że Real gra równie dobrze, ale sądzę że walka o mistrza bedzie między tymi ekipami do końca

Xavi miał trochę pecha z tym kontuzjami ŚO bo nagle stracił 3 podstawowych i już zespół dużo mniej pewnie wyglądał z tyłu, wystarczyło że wrócił Kounde i już to lepiej wygląda

no coż wydaje się że zespół trochę świeżości znów nabrał bo i każdy skrzydłowy wygląda lepiej niż 2 tygodnie temu, oby

z ocenami poczekajmy do końca sezonu, ale oby wygrali jak najwięcej trofeów:)

1

@Faro
pełna zgoda problem jest że ludzie go źle oceniają bo on mecze wybitne przeplata meczami zwykłymi jak reszta skrzydłowych, oby jego forma rosła bo ostatnio jak wszyscy miał średnią ale może jakaś zwyżka formy się szykuje

0

@AmigoBlancos
powiem inaczej ostatnio w mediach jest gadka że jak Barcelona wygra to rywal był słaby bez formy itp.

to że Real wbił Barcelonie 3 bramki to fakt, ale akurat w tym meczu my też mogliśmy wbić wam więcej i wg mnie był to mecz na remis

tego karnego na Lewym nie mogę zdzierżyć bo to było oczywiste wapno

można się naśmiewać ale fakt jest taki wg mnie że i Real jak i niedoceniana przez wielu tu Barcelona mają dobre zespoły i odjeżdżają reszcie ligi, Barcelona dopiero się tworzy bo więcej zmian ale skałd ma dobry

mecze z Interem to suma nieszczęść i brak w obronie 3 podstawowych ŚO - Kounde, Araujo, Christensen

wg mnie walka o mistrza będzie do samego końca i prowadzenie w lidze będzie się zmieniać zwłaszcza po mundialu, oby zwycięska dla Barcy:)

0

na dzień dzisiejszy chyba najbardziej chciałbym oglądać taki skład

Ter stegen
s.roberto- kounde- m.alonso - balde

gavi-de jong-pedri

dembele-lewy-fati

wiadomo Christensen i Araujo jak wrócą z kontuzji to oni do pierwszego składu

5

statystyki nie zawsze odzwierciedlają grę

Pedri niby nie miał wczoraj asysty ale to otwierające podanie do Alby tak na prawdę zrobiło akcję na gola 1-0, perełka

nie zawsze jednak po statystykach można ocenić zawodnika

ciekawe czy kiedyś wzorem NHL drugie podanei przed golem w takich akcjach też będzie liczone jako asysta

druga sytuacja gol Fatiego, tam przecież powinna być asysta Ferrana bo Fati powinien strzelić bramkę już z pierwszej akcji

a asysta Gaviego - tu raczej asysta nie wiele zrobiła przy bramce


od taki ten futbol przewrotny jeśli chodzi o statystyki asyst niestety:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?