0

@negreanu
ale inny trener i otoczenie innych piłkarzy a to ma duże znaczenie

0

@negreanu
a to reprezentacja Hiszpanii to Barcelona? nie wiedziałem

to patrząc na twoją logikę spokojnie można mówić że mamy lepszą pomoc bo Verttiego i Włochów nawet na MŚ nie było:)

0

@Kidd
frankie, pedri, gavi

a kogo masz w pomocy PSG? tylko veratti

no sorry sanchez czy soler itp. to nie poziom pedri czy frankie

PSG ma mocny atak, boki obrony i Veratti oraz bramkarz

ale pzostali piłakrze to nie jest TOP i nie różnią się od naszych

1

@gaucho104
no nie właśnie byłaby coraz mniejsza

a u nas Messi i Lewy:) dla mnie byłoby to super połączenie, boki obrony u nich lepsze, ale już pomoc raczej my, bramkarz podobnie, ŚO ten sam poziom

2

@MESSIah16
wyjmij z PSG Messiego włóż do Barcelony i już różnicy dużej nie ma

przykre ale poszedł za kasą, szkoda że swoją legendę w ten sposób trochę rozmienia na drobne

0

@Hawajczyk
wyjmij z PSG Messiego dodaj do Nas i wcale wtedy się już tak nie różnimy skladem

ter stegen

Kounde-ARAUJO-Christensen-Balde

Gavi-f. de jong-pedri

Messi

Dembele-Lewandowski

choć równie dobrze w ataku mógłby wtedy grać tez Fati czy Ferran

i to byłaby na prawdę niezła paczka

wg mnie to tylko kwestia kasy nic więcej

0

@Zoker
o ile często się nie zgadzamy tak tu te same odczucia

widocznie liczy się dla niego tylko kasa

0

@mekston
grał za darmo? czy o czymś nie wiem?
zabrakło dużej kasy to poszedł po prostu za pieniądzem i nie ma się co tu oszukiwać ani zakłamywać

gdyby mu zależało to by został lub teraz wrócił, ale widać woli grać w klubie bez tożsamości

jego wybór szkoda tylko że rozmienił swoją legendę na drobne

0

@anxted
Zależałoby mu na klubie to by gral u nas. A takto sprzedał się szejkowi.
Klub bez historii i tożsamości.

0

@Pewex
No ja nie wiem bo mam 7 lat:)

1

@Pewex
To idz kibicuj mu dalej na stronie PSG.
Ja jestem kibicem Barcelony i tylko jej dobro mnie martwi

1

@tristan87
Dakeko mu do przywiązania jak Xavi, Iniesta Pique

1

@Barca1992
I oby z nimi nic nie wygrali. Tego mu życzę:)

4

Czyli jednak sprzedal sie Messi za kasę.
No cóż. Szkoda inaczej go kiedyś oceniałem.
Vamos Barcelona z nim czy bez:)

0

Barcelona Messi

tak z biegu czasu jest ot tak smutna historia że to się nie skończy w Barcelonie że aż głowa mała, jak mogło się tak stać że on gra w tak bezpłciowym klubie jak PSG to aż głowa mała

to powinno być zakończenie kariery jak Iniesta, Xavi itp. itd.

nie będę pisał kto i jak zawinił - bo pewnie obie strony temu winne, ale w świecie futbolu to chyba najbardziej spierdzielone zakończenie jakie każdy kibic piłki mógł sobie wyobrazić

niewyobrażalne wręcz do dziś to jest

2

@Kapitan hawk
Dzieki Tobie jyz wiem kogo ignorować bo się go...zna ba piłce

0

@tomek8756
oj widzę boli Cię bardzo wygrana Argentyny i to że była lepsza:)

Francja w tym meczu miała problem z oddaniem strzału na bramkę do 80 minuty:)

no cóż pierwszy karny słuszny, głupota Otamendiego i tyle

drugi wg mnie nad wyrost, strzał Panu Bogu w okno, zero zagrożenia, naturalnie ułożona ręka przy wyskoku z bliskiej odległości, ale cóż pomogło to widowisku:)

nie zmienia to faktu że mistrzem jest Argentyna:) i to zasłużonym

0

@Ojciec5tkidzieci
super materiał dzięki:)

0

@MESSIah16
pełna zgoda a nawet lekko zmęczenie nie pozwalali Francji dosłownie na nic do tej 80 minuty, kompletny brak zagrożenie, zresztą później też 2 minuty chaosu i wracali znow do grania a w dogrywce grali już jak wcześniej

wydaje mi się że zmiany we Francji dały jej świeżość, Scaloni wg mnie też powinien to zrobić wcześniej dać świeżość w zespole, nowe siły

0

@Zoker
jeszcze jedno
"Mac Allister, Enzo czy Alvarez, a zwłaszcza tych dwóch ostatnich, to zawodnicy, którzy do tej topki dopiero zmierzają.

Wystarczy sobie zrobić łączoną jedenastkę Argentyna-Brazylia, Argentyna-Francja, Argentyna-Portugalia. Ilu zawodników z Argentyny byłoby w takim składzie? 3 lub 4?"

patrząc na kadry to chyba więcej
emiliano martinez, romero, enzo, de paul, macalister, julian alvarez, messi - mi wychodzi 6-7 piłkarzy moze w najgroszym wypadku 5 a to oznacza że te kadry raczej są wyrównane

bez odbioru już teraz, żegnam

1

Komentarz usunięty

0

@michal26
no dlatego to dobrzy piłakrze ale wg mnie nigdy nie będzie TOP bo po prostu zbyt wielu innych lepszych piłakrzy widzę od nich na tej pozycji

ale rozumiem że masz inne zdanie

ja po prostu myśląc o pomocnikach nawet nie wiem czy wymieniając 30-40 najlepszych wymieniłbym tam Amrabat

owszem granie w klubie TOP tez nic nie znaczy patrz Douglas czy Braithwaite u nas:) ale zakładam że to był błąd MATRIXA:)

1

@Zoker ale piszesz że są to piłakrze na lige portugalska czy Europy

no chyba nie masz takiej definicji albo ciągle zmienaiasz, bo najpierw piszesz też że tylko garstka gra w tiopowych klubach w Europie

po czym Ci udowadniam że nie to zmieniasz narrację:)
widzę szukasz argumenty pod tezę która jest obalana ciągle:)

ale jak obrońca ma wziąć ciężar gry na siebie? no proszę

można powiedzieć że też Douglas:)

no tak tylko ci co wymieniłem grają i odgrywali znaczące role w tych zespołach a czy Braithwaite był ważnym ogniwem u nas? nie on nawet nigdy nie powienien tu trafić

a czy Dybala nie był top piłkarzem w juve? paredes nie jest TOPowym pilakrzem? latauro nie jest?

to na co w końcu patrzysz? bo jak na to gdzie graja to nie masz racji, na to jak grają też nie masz racji bo sporo gra po prostu dobrze/TOPowo

a to jak grali na MŚ jest też TOP dla tych mniej znanych piłkarzy jak Enzo czy MacAlister a oni mają czas być jeszcze TOP we wszystkich tych definicjach

1

@michal26
no wg mnie nie, nigdy nie grał w TOP klubie nawet przez chwilę
dobry piłkarz ale są dziesiątki lepszych od niego

1

@Zoker
l. martinez - united, Romero - tottenham, otamendi- benfica (ale grał też w city),
molina (ateltico), de paul (atletico), paredes (psg, juve), di maria (tu nie trzeba pisać - PSG, REAL, juve, manu), messi, latauro (inter), julian alvarez (city), correa (atletico), dybala (juve, roma)

a pewnie enzo, macAllister niedługo zmienią kluby na te TOP- przy jednym mowi się o Liverpool ale my tez pewnie chętnie bysmy go kupili

enzo martinez - na moje tez zmieni klub

jak dla Ciebie oni nie grają w mocnych klubach to OKI nie mam pytań

0

@michal26
Maroko 4 miejsce owszem ale czy kadrowo byś z czystym sercem ich dał w 12-15 najmocniejszych ekip na świecie? no ja w życiu
dla mnie to taki 3 koszyk - jak Meksyk, USA, Senegal, Polska,Dania, Szwajcaria

dużo osób pisało tu o samych kadrach, ale fakt jest że ogólnie na ten moment to 4 zespół świata:)

owszem Hakimi, ZIyech - TOP, ale reszta przed turniejem? Amrabat? ok znam go ale dla mnie zawsze to taki pilakrz jak wielu, el nasyri czy jak sie tam pisze to samo itp itd.

2

Argentyna, Brazylia, Francja, Anglia, Portugalia, Hiszpania, Niemcy - to kadrowo obecnie najmocniejsze reprezentacje (kolejność przypadkowa)
2 koszyk - Holandia, Belgia, Urugwaj, Chorwacja, Włochy
każdy subiektywnie może mówić że ci mocniejsi od tamtych itp. itd. ale co do tego kto ma mocne kadry na papierze chyba nie ma wątpliwości

ale jak w ciągu 2 lat wygrywasz CA a potem MŚ pokonujesz Brazylię, Urugwaj 3 razy, Holandię, Chorwację, Francję, Włochy to chyba nie można mieć wątpliwości że się ma TOP-owych piłkarzy, ale widzę niektórzy tutaj ciągle mają:)

0

@michal26
fenomenalny Richarlison - dawno się tak nie usmiałem, to ten sam co ma 0 (słownie zero) bramek w Tottkach:)

1

@Emhyr
no nie nie umniejszajmy piłkarzom Argentyny
romero, lisandro martinez- TOP, enzo, de paul -TOP, di maria, messi, latauro -TOP, emiliano martinez -TOP

do tego otamendi, foyth, macaalister - dla mnie objawienie turnieju, parades, julian alvarez (znakomity turniej), correa, dybala

i do tego Messi

no kurde nie powiedziałbym ze to gorsza kadra od tamtych

4

wtorek 20.12.2022

a niektórych nadal boli że Argentyna MŚ:)

jedne nawet mi wmawiam że Francja była lepsza xD:)

kurde ależ niektórych to boli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?