1

@Herato
czy ja wiem zespół który nigdy nic nie osiągnął w LM, taki trochę Tottenham

to nie ta marka co Milan czy United których na prawdę brakowało

ale piłkę grają fajną i mimo wszystko wolę ich widzieć w LM niż Tottenham czy Chelsea

0

@Survier
po tym co pokazał Bellerin ani jedne ani drugi nie powinien tu grać

na szczęście obu pewnie za chwilę nie będzie

0

PH 1/8 finału

zrobiłbym rotacje ale chyba aż tak bym nie przesadzał jak się piszę

Pena

S. Roberto- Garcia- Christensen- Alba
Kessie-De jong
Raphinha- Pablo Torre- Fati
Lewandowski


z chęcią zobaczyłbym taki skład

a chyba dosyć mam na razie oglądania Alonso i Bellerin nawet w takim meczu

jeszcze Ferrana w drugiej połowie na pewno bym wpuścił i kogoś z Barcy B dał pograć

0

@Bobo25 widziałem tylko obszerny skrót bo moje zdrowie nie wytrzymuje takich nerwów już:) niby człowiek obojętnieje ale gdzie tam:) to może wynikalo to z tego że był bardziej kryty a przez to reszta miała więcej swobody? albo taki mecz po prostu co też cieszy że pociagnąć grę mogli i gavi i pedri czy reszta

0

@AllBundy
Brozovic- De jong np w takiej opcji jak w ostatnim meczu

0

@ChampionLW
no ciężko powiedzieć, demebele w BVB mało kontuzji potem u nas co chwila kontuzje, teraz od roku spokój

nie ma reguły, a jeśli nie ma historii kontuzji dużej to bym się tym nie martwił

0

@ChampionLW kontuzje ma w tym seoznie to jak ma grać? ale czy jest jakoś specjalnie kontuzjogenny? chyba nie

2

Brozović - czemu dla większości to dziadek?

czy pomocnicy nie mogą grać spokojnie do 34-35 roku zycia

wg mnie solidny piłkarz i chyba lepiej pasujący do nas niż Kessie

wg mnie bedzie to duże wzmocnienie pomocy i wiek jeszcze OK

0

@Kamiloza91
na razie było 13 z 32, wiec nawet polowy nie ma

nie wliczają się

1

@speed1
prawo obrońca, Inigo Martinez, Moukoko i środkowy pomocnik defensywny to mus na lato - to fakt potrzeba wzmocnić kadrę

ale fakt jest też taki że jak prowadzisz 3:0 i jest końcówka meczu to już nie cisniesz bo na tym etapie sezonu nie ma takiej potrzeby

nie do końca winił bym tu zmienników, choć aby walczyć o najwyższe cele w Europie fakt trzeba kadrę wzmocnić

1

Balde, Gavi, Pedri, Araujo - raz lepiej, czasem trochę słabiej ale ogólnie chłopaki dają radę w tym sezonie

ale Fati - kurde największe oczekiwania i jak na razie zawód, mam nadzieję że wskoczy wreszcie na właściwy poziom i nie skończy jak Bojan Krkić

6

Napoli - ależ byłaby to fajna historia jakby wygrali ligę włoską w tym roku:) coraz bliżej)

a Juve zmietli ostatnio z powierzchni:)

0

LIGA MISTRZÓW

jak na ten moment patrzę to nie widzę żadnego faworyta zdecydowanego w tym roku, nikt się specjalnie wyraźnie nie wyróżnia pozytywnie, wiadomo za miesiąc, 2 forma może być inna ale na dziś to dla mnie wróżenie z fusów

1

oby teraz 2 najbliższe mecze zwycięskie i po dobrzej grze:)

marzenie na ten moment to wymiana Kessie - Brozović i na nic więcej nie liczę w zimę 2023:)

4

@Janiama
fajnie byłoby to wykorzystać i odskoczyć w lidze na jakiś bardziej komfortowy dystans

0

@Kamiloza91

można grać takim systemem ale przydałby się się Brozovic wtedy za Kessie i fajne jakby szanse dostawał Pablo Torre, a i sądzę że i Fati by się odnalazł w takim systemie przy Lewandowskim lekko z tyłu bliżej lewej strony

Raphinha konieczny bo może grac na zmiane z Dembele
Ferran - dla mnie jego ostatania szansa te pół roku

1

@Antimadridista_WR
kibic Realu za pewne xD

JAK MOŻNA BYĆ TAK ułomnym jak ten twój znajomy z pracy

współczuje

0

@Emhyr
na wszystko można się przygotować teoretycznie:)
z tego co podają portale grali 3 DPŚ - to akurat może służyć bo de Jong grał najlepiej w takiej formacji w Ajaxie a i Gavi i Pedri wtedy więcej swobody i możliwości mają, pewnie często za nich będzie też grał inny skrzydłowy ale pomysł chyba taki moze być dobry

i takie ustawienei to szansa dla Kessie lub Brozović jesli przyjdzie bo Busi w kazdym meczu grać nie nie bedzie, oby to samo dotyczyło Pablo Torre i też coś pograł że słabszymi rywalami

0

WCZORAJSZY MECZ

Radość wielka ze względu też na styl - oglądałem tylko obszerne skróty ale to co widziałem było piekne:) Kryzys nie kryzys to wciąż wielki Real pokonany.

A u nas było trochę tego co mi się podobało za Guardioli czy Enrique.

Wszystkie bramki prawie to wynik pressingu 30-40 metrów od bramki rywala i szybki atak, nie podanie do boku czy do tyłu tylko od razu atak nie pozwalający ustawić się rywalowi. I o to w tym chodzi tak najłatwiej strzelić bramki. Kiedyś o tym Guardiola mówił w jakimś wywiadzie.

Patrzcie pierwsza barmka np. odzyskanie piłki i Pedri bardzo mądrze konkretna szybka piłka do Lewandowskiego do przodu akcji, nie w bok nie holowanie piłki tylko konkret.

Brawo, brawo brawo:)

oby to był dobry prognostyk:)

2

@Mezocyklon87
ale właśnie to były fajne akcje, skałdne to po pierwsze po drugie

właśnie o to chodzi w dzisiejszej piłce, zabierz ją i od razu atakuj jak rywal nie zdąży ustawić szyków, a nie piłka w bok lub do tyłu i spokojne budowanie akcji

nie wiem czy wiesz ale zespół Gauardioli też bardzo często zdobywał bramkę odzyskując piłke na 30-40 metrze od bramki rywala

0

@Emhyr
z ocena poczekam na koniec sezonu

no jednak taki mecz to dobry prognostyk

jak dla mnie SPHi wygranie ligi to mus aby został:) a co do LE, to jeśli bedą nas omijac kontuzje to chciałbym dojsć jak najdalej i zagrać fajną piłkę a co będzie się okaże

z taką grą jak wczoraj mogą grać z największymi w tym sezonie,
kurde z czego to wynikało nie wiem - wreszcie właściwe ustawienie zespołu pod piłakrzy?
ale dla mnie przede wszystkimi chciałbym w Europie tylko się pokazać z dobrej strony i to mi wystarczy

czy są szanse z United - owszem są a czy ich przejdziemy, nie wiadomo ale liczę na to, według mnie trochę analogia do zeszłego sezonu gdzie nas Napoli miało zjeść

przede wszystkim aby został zespół musi coś wygrać jeszcze i grać wiećej takich meczy jak wczoraj

0

@Kubavilla7
300 minut ale 3 gole i asysta w lidze - wymiana na piłakrza który w lato odejdzie za darmo (Depay)

a takto niższa pensja przez pół roku, to jednak typowy skrzydłowy i albo będzie zapchajdziura albo latem można go sprzedać

a Brozović to jednak bardzo dobry piłkarz- no i co ze 31 lat? 3 lata nie pogra?
z młodych mamy Gavi, Pedri, Pablo Torre i jedynie De jong w kwiecie wieku i Busi blisko emerytury

0

Depay - Joaquin Correa i Kessie - Brozovic

ja wchodzę w taką wymianę:)

2

mamy sporo tego talentu w zespole, oby tylko super się rozwijali, oby wygranie pucharu dało im więcej pewności

po mistrzostwo Hiszpanii i po dobru występ w LE:)

Vamos Barcelona:)

0

mam słabe nerwy i nie oglądałem wczoraj meczu

ale na wszystkich portalach widzę ustawienie 4-2-3-1

pytanie czy my tak rzeczywiście graliśmy? może to jest najlepsze ustawienie pod ten zespół obecnie?

de jong na pewno najlepiej grał tak w Ajaxie

2

@VegetaPolska
widzę już któryś twój post i nie wierzę, ty tak na serio? ile ty masz lat?
kurde gadasz z kimś nie wiem czy przez jakiś komunikator czy smsy tylko

oki rozumiem poznajesz kogoś powiedzmy ale albo się z kimś spotykasz w realu albo nie a nie ty tylko wiecznie piszesz i się zastanawiasz co to znaczy o co chodzi?

kurde jakbym czytał wypowiedzi jakieś nastolatki

poznaj kogoś nawet w tym necie ale spotkaj się w realu po dniu 2 pisania
a nie ty piszesz pół roku czy ch..wie ile i się dziwisz że po jakimś zdawkowym pisaniu ktoś nie chce się z Tobą spotkać

poza tym ludzie nie zawsze mają czas odpisywać - mają pracę, życie

dorośnij wreszcie albo umów się z kimś w ogóle w realu a nie będziesz się zastanawiał nad takimi pierdołami

a jak masz parcie to umów się najlepiej z jakąś panią z ogłoszeń to może dobrze ci to zrobi na psychikę i zdrowie


zacznij żyć i przestań analizować zachowań na chatach/wiadomościach kij wie czym

0

@Azrik
ty chyba nie kumasz

masz linię spalonego i do tego dodajesz margines 10 cm, czyli sytaucje stykowe nie byłoby spalonego czyli OK, w żadnym wypadku nie wpłynęłoby to na prawidłowe gole

0

@Firestone @NekroLeo94

no nie byłoby płaczu potem - bo już ten margines błędu w kalkulacji byś uwzględnił

masz margines błędu właśnie na te stop klatki i jak przekroczyłeś wtedy tą linie to koniec amen spalony, a tak to jak w tej sytuacji milisekunda wcześniej stop klatka i nie ma spalonego, którego i tak nikt nie zauważył i nikt na tym nie skorzystał

0

Raphinha

ależ wczoraj miał piękne podanie do Pedriego, szkoda tego palca u nogi bo byłaby piękna asysta

dla mnie osobiście to przegięcie szukanie takich 2-3 cm spalonych, przy takiej dynamice uważam że ten pomysł 10 cm marginesu byłby adekwatny i nie zabijałby piłki

bo w czym niby ten 1-2 cm wczoraj pomogły Barcelonie? jak mogli Betis spokojnie mógł jeszcze ze 2 razy zablokować albo odebrać piłkę Raphinha

1

@draxidox
tu dochodzimy chyba do jednej konkluzji która wg mnie powinna być oczywista

oprocentowanie kredytów w szczególności powinno być stałe dla dobra obywateli i tyle, bez bawienia się w stopy zmienne, bo ile będziesz edukował ludzi i tak się nie nauczą, zresztą przez długie lata oprocentowanie kredytów praktycznie się nie zmieniało i były niewielkie wahania

zakładam też że może i ci ludzie częściowo zakładali wzrost ale też nie aż taki

no zobaczymy czy kiedykolwiek takie coś nastąpi, ale zasadniczo czytając umowę kredytową nie masz i tak wielkiego wpływu na jej zapisy bo zazwyczaj jesteś w pozycji słabszego niż bank, trzeba jedynie zachować w tym zdrowy rozsądek i mierzyć siły na zamiary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?