lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato
czy ja wiem zespół który nigdy nic nie osiągnął w LM, taki trochę Tottenham
to nie ta marka co Milan czy United których na prawdę brakowało
ale piłkę grają fajną i mimo wszystko wolę ich widzieć w LM niż Tottenham czy Chelsea
0
@Survier
po tym co pokazał Bellerin ani jedne ani drugi nie powinien tu grać
na szczęście obu pewnie za chwilę nie będzie
0
PH 1/8 finału
zrobiłbym rotacje ale chyba aż tak bym nie przesadzał jak się piszę
Pena
S. Roberto- Garcia- Christensen- Alba
Kessie-De jong
Raphinha- Pablo Torre- Fati
Lewandowski
z chęcią zobaczyłbym taki skład
a chyba dosyć mam na razie oglądania Alonso i Bellerin nawet w takim meczu
jeszcze Ferrana w drugiej połowie na pewno bym wpuścił i kogoś z Barcy B dał pograć
0
@Bobo25 widziałem tylko obszerny skrót bo moje zdrowie nie wytrzymuje takich nerwów już:) niby człowiek obojętnieje ale gdzie tam:) to może wynikalo to z tego że był bardziej kryty a przez to reszta miała więcej swobody? albo taki mecz po prostu co też cieszy że pociagnąć grę mogli i gavi i pedri czy reszta
0
@AllBundy
Brozovic- De jong np w takiej opcji jak w ostatnim meczu
0
@ChampionLW
no ciężko powiedzieć, demebele w BVB mało kontuzji potem u nas co chwila kontuzje, teraz od roku spokój
nie ma reguły, a jeśli nie ma historii kontuzji dużej to bym się tym nie martwił
0
@ChampionLW kontuzje ma w tym seoznie to jak ma grać? ale czy jest jakoś specjalnie kontuzjogenny? chyba nie
2
Brozović - czemu dla większości to dziadek?
czy pomocnicy nie mogą grać spokojnie do 34-35 roku zycia
wg mnie solidny piłkarz i chyba lepiej pasujący do nas niż Kessie
wg mnie bedzie to duże wzmocnienie pomocy i wiek jeszcze OK
0
@Kamiloza91
na razie było 13 z 32, wiec nawet polowy nie ma
nie wliczają się
1
@speed1
prawo obrońca, Inigo Martinez, Moukoko i środkowy pomocnik defensywny to mus na lato - to fakt potrzeba wzmocnić kadrę
ale fakt jest też taki że jak prowadzisz 3:0 i jest końcówka meczu to już nie cisniesz bo na tym etapie sezonu nie ma takiej potrzeby
nie do końca winił bym tu zmienników, choć aby walczyć o najwyższe cele w Europie fakt trzeba kadrę wzmocnić
1
Balde, Gavi, Pedri, Araujo - raz lepiej, czasem trochę słabiej ale ogólnie chłopaki dają radę w tym sezonie
ale Fati - kurde największe oczekiwania i jak na razie zawód, mam nadzieję że wskoczy wreszcie na właściwy poziom i nie skończy jak Bojan Krkić
6
Napoli - ależ byłaby to fajna historia jakby wygrali ligę włoską w tym roku:) coraz bliżej)
a Juve zmietli ostatnio z powierzchni:)
0
LIGA MISTRZÓW
jak na ten moment patrzę to nie widzę żadnego faworyta zdecydowanego w tym roku, nikt się specjalnie wyraźnie nie wyróżnia pozytywnie, wiadomo za miesiąc, 2 forma może być inna ale na dziś to dla mnie wróżenie z fusów
1
oby teraz 2 najbliższe mecze zwycięskie i po dobrzej grze:)
marzenie na ten moment to wymiana Kessie - Brozović i na nic więcej nie liczę w zimę 2023:)
4
@Janiama
fajnie byłoby to wykorzystać i odskoczyć w lidze na jakiś bardziej komfortowy dystans
0
@Kamiloza91
można grać takim systemem ale przydałby się się Brozovic wtedy za Kessie i fajne jakby szanse dostawał Pablo Torre, a i sądzę że i Fati by się odnalazł w takim systemie przy Lewandowskim lekko z tyłu bliżej lewej strony
Raphinha konieczny bo może grac na zmiane z Dembele
Ferran - dla mnie jego ostatania szansa te pół roku
1
@Antimadridista_WR
kibic Realu za pewne xD
JAK MOŻNA BYĆ TAK ułomnym jak ten twój znajomy z pracy
współczuje
0
@Emhyr
na wszystko można się przygotować teoretycznie:)
z tego co podają portale grali 3 DPŚ - to akurat może służyć bo de Jong grał najlepiej w takiej formacji w Ajaxie a i Gavi i Pedri wtedy więcej swobody i możliwości mają, pewnie często za nich będzie też grał inny skrzydłowy ale pomysł chyba taki moze być dobry
i takie ustawienei to szansa dla Kessie lub Brozović jesli przyjdzie bo Busi w kazdym meczu grać nie nie bedzie, oby to samo dotyczyło Pablo Torre i też coś pograł że słabszymi rywalami
0
WCZORAJSZY MECZ
Radość wielka ze względu też na styl - oglądałem tylko obszerne skróty ale to co widziałem było piekne:) Kryzys nie kryzys to wciąż wielki Real pokonany.
A u nas było trochę tego co mi się podobało za Guardioli czy Enrique.
Wszystkie bramki prawie to wynik pressingu 30-40 metrów od bramki rywala i szybki atak, nie podanie do boku czy do tyłu tylko od razu atak nie pozwalający ustawić się rywalowi. I o to w tym chodzi tak najłatwiej strzelić bramki. Kiedyś o tym Guardiola mówił w jakimś wywiadzie.
Patrzcie pierwsza barmka np. odzyskanie piłki i Pedri bardzo mądrze konkretna szybka piłka do Lewandowskiego do przodu akcji, nie w bok nie holowanie piłki tylko konkret.
Brawo, brawo brawo:)
oby to był dobry prognostyk:)
2
@Mezocyklon87
ale właśnie to były fajne akcje, skałdne to po pierwsze po drugie
właśnie o to chodzi w dzisiejszej piłce, zabierz ją i od razu atakuj jak rywal nie zdąży ustawić szyków, a nie piłka w bok lub do tyłu i spokojne budowanie akcji
nie wiem czy wiesz ale zespół Gauardioli też bardzo często zdobywał bramkę odzyskując piłke na 30-40 metrze od bramki rywala
0
@Emhyr
z ocena poczekam na koniec sezonu
no jednak taki mecz to dobry prognostyk
jak dla mnie SPHi wygranie ligi to mus aby został:) a co do LE, to jeśli bedą nas omijac kontuzje to chciałbym dojsć jak najdalej i zagrać fajną piłkę a co będzie się okaże
z taką grą jak wczoraj mogą grać z największymi w tym sezonie,
kurde z czego to wynikało nie wiem - wreszcie właściwe ustawienie zespołu pod piłakrzy?
ale dla mnie przede wszystkimi chciałbym w Europie tylko się pokazać z dobrej strony i to mi wystarczy
czy są szanse z United - owszem są a czy ich przejdziemy, nie wiadomo ale liczę na to, według mnie trochę analogia do zeszłego sezonu gdzie nas Napoli miało zjeść
przede wszystkim aby został zespół musi coś wygrać jeszcze i grać wiećej takich meczy jak wczoraj
0
@Kubavilla7
300 minut ale 3 gole i asysta w lidze - wymiana na piłakrza który w lato odejdzie za darmo (Depay)
a takto niższa pensja przez pół roku, to jednak typowy skrzydłowy i albo będzie zapchajdziura albo latem można go sprzedać
a Brozović to jednak bardzo dobry piłkarz- no i co ze 31 lat? 3 lata nie pogra?
z młodych mamy Gavi, Pedri, Pablo Torre i jedynie De jong w kwiecie wieku i Busi blisko emerytury
0
Depay - Joaquin Correa i Kessie - Brozovic
ja wchodzę w taką wymianę:)
2
mamy sporo tego talentu w zespole, oby tylko super się rozwijali, oby wygranie pucharu dało im więcej pewności
po mistrzostwo Hiszpanii i po dobru występ w LE:)
Vamos Barcelona:)
0
mam słabe nerwy i nie oglądałem wczoraj meczu
ale na wszystkich portalach widzę ustawienie 4-2-3-1
pytanie czy my tak rzeczywiście graliśmy? może to jest najlepsze ustawienie pod ten zespół obecnie?
de jong na pewno najlepiej grał tak w Ajaxie
2
@VegetaPolska
widzę już któryś twój post i nie wierzę, ty tak na serio? ile ty masz lat?
kurde gadasz z kimś nie wiem czy przez jakiś komunikator czy smsy tylko
oki rozumiem poznajesz kogoś powiedzmy ale albo się z kimś spotykasz w realu albo nie a nie ty tylko wiecznie piszesz i się zastanawiasz co to znaczy o co chodzi?
kurde jakbym czytał wypowiedzi jakieś nastolatki
poznaj kogoś nawet w tym necie ale spotkaj się w realu po dniu 2 pisania
a nie ty piszesz pół roku czy ch..wie ile i się dziwisz że po jakimś zdawkowym pisaniu ktoś nie chce się z Tobą spotkać
poza tym ludzie nie zawsze mają czas odpisywać - mają pracę, życie
dorośnij wreszcie albo umów się z kimś w ogóle w realu a nie będziesz się zastanawiał nad takimi pierdołami
a jak masz parcie to umów się najlepiej z jakąś panią z ogłoszeń to może dobrze ci to zrobi na psychikę i zdrowie
zacznij żyć i przestań analizować zachowań na chatach/wiadomościach kij wie czym
0
@Azrik
ty chyba nie kumasz
masz linię spalonego i do tego dodajesz margines 10 cm, czyli sytaucje stykowe nie byłoby spalonego czyli OK, w żadnym wypadku nie wpłynęłoby to na prawidłowe gole
0
@Firestone @NekroLeo94
no nie byłoby płaczu potem - bo już ten margines błędu w kalkulacji byś uwzględnił
masz margines błędu właśnie na te stop klatki i jak przekroczyłeś wtedy tą linie to koniec amen spalony, a tak to jak w tej sytuacji milisekunda wcześniej stop klatka i nie ma spalonego, którego i tak nikt nie zauważył i nikt na tym nie skorzystał
0
Raphinha
ależ wczoraj miał piękne podanie do Pedriego, szkoda tego palca u nogi bo byłaby piękna asysta
dla mnie osobiście to przegięcie szukanie takich 2-3 cm spalonych, przy takiej dynamice uważam że ten pomysł 10 cm marginesu byłby adekwatny i nie zabijałby piłki
bo w czym niby ten 1-2 cm wczoraj pomogły Barcelonie? jak mogli Betis spokojnie mógł jeszcze ze 2 razy zablokować albo odebrać piłkę Raphinha
1
@draxidox
tu dochodzimy chyba do jednej konkluzji która wg mnie powinna być oczywista
oprocentowanie kredytów w szczególności powinno być stałe dla dobra obywateli i tyle, bez bawienia się w stopy zmienne, bo ile będziesz edukował ludzi i tak się nie nauczą, zresztą przez długie lata oprocentowanie kredytów praktycznie się nie zmieniało i były niewielkie wahania
zakładam też że może i ci ludzie częściowo zakładali wzrost ale też nie aż taki
no zobaczymy czy kiedykolwiek takie coś nastąpi, ale zasadniczo czytając umowę kredytową nie masz i tak wielkiego wpływu na jej zapisy bo zazwyczaj jesteś w pozycji słabszego niż bank, trzeba jedynie zachować w tym zdrowy rozsądek i mierzyć siły na zamiary