1

@Chinaski
czyli jednak to nie fake że tak powiedział:)

0

EUROLIGA 2023

nie wiem czy wiecie ale dziś w Eurolidze starcie Real - Barcelona o 19:

oba zespoły po 20 kolejkach mają bilans 13-7 (tak samo jak jeszcze Fenerbahce i Olympiakos) wiec będzie to ważne starcie:)

0

MŚ piłka ręczna

Dania - Hiszpania i Francja - Szwecja

to jaki finał obstawiacie?

0

@Pikus122
chodzi o zmienników, czyli ławkę rezerwową

1

Polacy - czy mamy tendencję do usprawiedliwiania porażek?

prosty przykład z rozmowy o występie naszych w PŚ Sapporo 2023
wczoraj usłyszałem jak ktoś mówi że dobrze że nie oglądał skoków bo to była loteria i były przekręty z punktami

no jakoś podczas 3 konkursów 2 panom nie przeszkadzały warunki

Ryoyu odpowiednio 1,3,1 a Granerund 3,2,2 - można, można tylko trzeba być w formie

ale widzę u nas zawsze szuka się usprawiedliwień porażek, to chyba taki sport narodowy:)

7

tak najmocniejsze ustawienie, ale niestety za mało wartościowych zmienników w takim ustawieniu (jedynie raphinha, fati, kessie, s.roberto, garcia i alba daliby rade w takim układzie) i dlatego latem trzeba by wzmocnić kadrę w pomocy i na obronie, a takto gra w takim zestawieniu jak dla mnie wyglada na razie bardzo obiecująco:)

0

KONCENTRACJA

tutaj Xavi ma ostatnio duże pole do poprawy i powinna być jakaś suszarka dla graczy

nie może być tak że my sami podajemy teln przeciwnikowi przez takie błędy jak Pedri vs Getafe czy Ter Stegen vs Sociedad

no kurde przecież to nie wynikało z niczego tylko ze szkolnego błędu, Xavi zdecydowanie musi na to zwrócić uwagę

1

@VamosRakieta
tutaj ludziom nigdy nie dogodzisz:) zagrany bardzo dobry mecz, jedynie muszą popracować nad koncentracją bo ostatnio czy Pedri czy wczoraj ter stegen sami stworzyli szanse rywalowi z niczego

0

@Bagsik88
najlepszy asystent w lidze w zeszłym roku:) w tym roku w samej lidze 5+5, to jest dla Ciebie słabo?

1

i cyk kasa na nowe kontrakty i transfery:)

0

@Bagsik88 ale jakiej wiedzy? bo chyba to że Barcelona nie mogła mu dać tyle ile dawalo PSG jest jasne i bylo podczas jego odejścia szeroko omawiane nawet na konferencjach?

masz problem z pamięcią?

nie dostajesz tyle kasy ile od PSG, odchodzisz z klubu gdzie spędziłeś prawie całe zycie, to chyba jasne ze poszedł dla kasy czy dla Ciebie jeszcze nie?

0

@Bagsik88
formalnie drugi raz przyszedł za darmo - i to jest fakt

a co słabo gra? w lidze 5g, 5 asyst - to najlepszy wynik wśród skrzydłowych, w zeszłym roku rekord asyst w lidze:) czego można oczekiwać więcej?

a co to ma za znaczenie jak kiedyś grał? od przyjścia Xaviego gra dobrze i to się liczy

0

@Bagsik88

a co ma się liczyć przy ocenie piłkarza w tym skrzydłowego jak nie liczby? i wkład do gry? jak mamy oceniać skrzydłowego jesli nie po liczbach czy to goli, czy asyst czy kluczowych podań, stworzonych sytuacji itd.?

a formalnie drugi raz przyszedł za darmo jako wolny zawodnik:)

1

@Bagsik88
zadałem pytanie czy PSG oferowało mu więcej niż Barcelona w tamtym momencie i widzę uciekasz od odpowiedzi bo ją dobrze znasz

Barcelona nie była mu stanie tyle zaoferować co PSG w tamtym momencie dlatego odszedł, proste życie, wybrał kasę

jeśli ciężko ci to przyjąć do wiadomości to nieźle jesteś odklejony

a ja żadnym hejterem Messiego nie jestem ale nie bedę się bawił w zakłamywanie rzeczywistości jak ty

0

@paweldunajecfcb
ładna dziewczyna i tyle:) co do Pique i Shakiry ja nie oceniam nikogo bo nie wiem jak na co dzień żyli

0

@Bagsik88
nie hejtować ale mówić prawdę o nim

to jest najemnik i tyle czy ci się to podoba czy nie takie są fakty, poszedł tam gdzie dostał więcej kasy

chyba nie chcesz mi powiedzieć że w Barcelonie dostałby więcej kasy niż w PSG wtedy, bo dobrze wiesz że by nie dostał


0

@AmigoBlancos
Atletico ostatnio nie idzie z Realem wiec obstawiam Real

0

@Janas11224
zgadzam się że ma też sporo słabszych meczy, ale kto ich nie ma, każdy skrzydłowy ma, ale liczby go bronią wg mnie:)
jak dla mnie jedynie co powinien poprawić to celność to wtedy byłby już crackiem

tak jak wczoraj w pierwszej połowie zrobił w jednej akcji wszystko ale piłka minimalnie niecelna obok słupka, to samo szansa z Realem

wczoraj 2 bramki, z Realem jedna i już odbiór byłby jeszcze lepszy

0

@Janas11224
liczby wykręca jednak jak jeden z najlepszych ostatnio:)

0

Dembele

i jak teraz u Was odbiór tego zawodnika?
nadal uważacie go za niewypał

wg mnie kluczowy zawodnik u nas i jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie obecnie bez dwóch zdań:)

zresztą uważam Raphinha za również dobry transfer, trochę inne walory ma i inne rzeczy daje na boisku, fajnie że mamy ich obu bo prawa strona ataku jest zabezpieczona:)

0

@Bagsik88
spoko jakaś mało wiarygodna gazeta a jakieś wiarygodne źródło?

i rozumiem dlatego nie chciał grać dla Barcelony bo PSG dawało mu mniej kasy xD

widzę ołtarzyk wielbicieli Messiego ma się dobrze

wyprowadzę cię z błędu i zrobię to tylko raz bo szkoda mi czasu Messi odszedł do PSG dla pieniędzy, Barcelona nie mogła mu dać tyle kasy co chciał a on nie chciał dostosować się do wynagrodzeń jak Alves czy Pique i pokazał ile warte jest jego przywiązanie do barw klubowych, zwykły najemnik co poszedł do szejków co dawali więcej kasy i tyle

0

@joloskyy
powołujesz się to wrzuć źródło i cały przepis a nie piszesz że tam cos jest lub nie xD


0

@mekston
albo cytujemy cały przepis albo nie cytuj w ogóle i nie wprowadzaj w błąd

widać nie znasz się na prawie bo takto byś przytoczył cały przepis odnośnie ręki wraz z źródłem

a pisałem wg mnie 100%, wg mnie to znaczy moja opinia

kończę dyskusję bo widać powołujesz sie na coś fragmentarycznie bez źródła to szkoda gadać

0

@Bagsik88
ja też gdzieś to widziałem i jest to więcej niż u nas to raz

skoro taki przywiązany to czemu nie został za mniejszą kasę? tylko wolał PSG za większą? czemu nie zrobila jak jak Alves czy Pique

odpowiedź jest prosta
jest po prostu chciwy i barwy ma w nosie i tyle

0

FC Barcelona

taki skald jak wczoraj chyba optymalny i potrafimy w tym ustawieniu kolejny raz stłamsić rywala, jest tylko jedno ale

w taki ustawieniu potrzeba nam wzmocnić jeszcze środek obrony i pomoc aby podstawowa 11 miała wartościowych zmienników

jakieś propozycje wzmocnień na lato na ŚO i pomoc?

0

@Bagsik88
idź poszukaj, nie są Messi oni kochają klub w przeciwieństwie do Messi co ma go neistety w 4 literach, a szkoda, ale ja się bardzo zawiodlem na nim i jego chciwosci

0

@Antimadridista_WR
ależ oczywiście że możemy mówić w tym wypadku o 2 wykluczających się przepisach, choć nie nazwałbym tego wykluczających ale o wyjątkach

w 90% przypadków ręką przy wślizgu to brak karnego bo naturalne ułożenie, ale pewnie z 10% (tak tylko rzuciłem liczbę aby uwypuklić że są inne opcje) to sytuacje jak wczoraj gdzie ręka zmieniła tor lotu piłki i miała wpływ na akcję bramkową (prawdopodobny gol) bo byłoby sam na sam, to samo jakby piłka leciała do bramki, pytanie jaki jest pełen przepis i czy jest ciągle to o zmianie toru lotu piłki

to nie jest sytuacja zero-jedynkowa taki wślizg

0

@joloskyy

albo masz źródło i podajesz cały przepis i źródło albo nie wrzucasz głupot na forum i nie twierdzisz że tak jest

nie wiem czy znasz się na prawie ustawach itp. ale zazwyczaj jest ze w punkcie A może być coś napisane a zaraz potem w punkcie B pisze za wyjątkiem sytuacji takiej i takiej

więc albo całościowo interpretujemy przepis albo bawimy się w dziecinadę i domysły

skoro nie chce podać źródła i całego przepisu to znaczy że znalazł gdzieś na jakiejś gów..stronię kawałek czegoś i twierdzi że takie są przepisy

no jakby piłka leciała do bramki to raczej byłby karny inaczej nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, zresztą podobnie jak tu bo to byłoby logiczne, ale z chęcią wczytam się w cały przepis bo może jednak przepis nie jest zrobiony zgodnie z logiką

0

@Bagsik88
no nie masz racji, w PSG wiecje zarabia niż zarabiał w Barcelonie a jak nie mógł ty;le zarabiać ile chciał to uciekł do PSG i taka prawda

jakoś Alves czy Pique mogli grać za duzo mniejszą kasę

0

@Uukasz_93
przy takim ustawieniu jak wczoraj przydałby się bo wtedy potrzeba 5 stoperów TOP na cały sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?