5

@tomek8756
czy to nie jest grubo poniżej minimalnej?
kurde ludzie za grosz nie mają w ogóle wstydu takie coś dawać

2

@Tomaszekkkkk
jaki paszczur, twarz ma okrutną

0

@Bobo25
czyli według Ciebie osoba prowadząca w taki sposób nie powinna trafić za kraty?
potencjalny morderca?

może tylko wtedy odstraszyło by to ludzi od takich rzeczy, tu nie mamy do czynienia z gapiostwem, błędem tylko świadome targnięcie się na czyjeś życie,

tak nie boję się tego słowa targnięcie na czyjeś życie

a ty mówisz o postępowaniu mandatowym XD
może jeszcze go poklepać po pleckach bo przeciez nie zabił

duża kara, zabranie prawo jazdy, wyrok (prace społeczne itp.) i jeśli nikt się nie chce przyznać to więzienie jako właśnie straszak, aby się znalazł winny
tylko jako straszak, ale jak się nikt nie przyzna to jakiś wyrok powinien pójść aby ludzie nie bronili debili

jeśli by potrącił w taki sposób to już wiadomo więzienie

jeśli dla Ciebie ściganie piratów drogowych/targających się na czyjeś życie to stalinizm to gratuluje

a miałem Cię za całkiem normalnego, ale się pomysliłem

nie wsadziłbym właściciela, ale jeśli są 3 osoby i nikt nie wydaje winnego to wszyscy powinni odpowiadać, uwierz mi szybko by się znalazł sprawca wtedy

zawsze jesteś w stanie ustalić kto prowadził, jest obecnie tyle technologii i możliwości że da się to ustalić na siłę


bez odbioru

0

@Bobo25
ty mnie załamujesz

chcesz chronić zwyrodnialców

prosta sytuacja jadą w 3 jednym aucie to chyba wiedzą kto prowadził

i tak jakby bo taka jazda to bezpośrednie zagrożenie życia, nie teraz to drugi raz jak będzie tak jechał to zabije kogoś, w tym wypadku samochód to jak broń, niczym się to nie różni od strzału na ulicy z broni gdzie też można kogoś trafić

przypominam tam nie było 2 pasów ruchu w jedną stronę, on wymijał na ciągłej przed przejściem - kur.. jakim trzeba być nienormlanym aby nie chcieć aby tacy ludzie byli ukarani za wszelką cenę

nikt normalny tak nie jeździ, tworząc potencjalne zagrożenie

widzę jakbyś ty o tym decydował to kryminaliści/poje..społeczne miałby się dobrze

kończę ten temat bo aż żal Cię słuchać

2

@shahman
dobre:)

1

@escarabajo
tak fajnie to wyglądało bo dało dużo swobody Gaviemu i Pedriemu,

tylko aby tak grać dłużej trzeba było w lato kupić jeszcze jakiegoś jednego konkretnego pomocnika do rotacji właśnie

0

SKRZYDŁOWI BARCELONY

jak ocecniacie skrzydłowych Barcelony na ten moment i kogo byście zostawili albo się pozbyli, ja:

1. Demebele - absolutnie musi zostać, kluczowy piłkarz Barcelony
2. Fati - nie od przypadku dostał numer 10, liczę na znacznie więcej, musi zostać, oby tylko nie skończył jak Krkić
3. Raphinha - lekki zawód, ale momentami ma to coś, poł roku to za mało, dla mnie mus aby został i na przyszły rok bo zabezpiecza prawe skrzydło jako dobry zmiennik, liczę na niego
4. Ferran Torres- poprzedni sezon dobry, choć zabrakło nieco skuteczności i byłby bardzo dobry, ten sezon jednak na ten moment bardzo słabo, poczekabym do lata z rozwojem sytuacji i wtedy podjął decyzję w zależności od ofert/alternatyw za niego, chyba że będzie wymiatał w drugiej części sezonu

1

@JarekS
no nie z Victoria nie powiedziałbym aby tam grał jako środkowy napastnik

czytam ze zrozumieniem i dodaje że na prawym on praktycznie nie gra w tym sezonie

jeśli już to środkowy i lewe skrzydło, na prawym nie ma dla niego miejsca
i u nas grywał głównie lew skrzydło i środek i wg mnie w poprzednim sezonie wyglądało to całkiem ok, w tym już słabo

popatrz ile on setek zmarnował w tym czy poprzednim sezonie, nie ma dla takich rzeczy usprawiedliwienia

pozycja na boisku nie ma znaczenia na to czy potrafisz wykorzystać 100% okazję czy nie, po prostu

wg mnie powinien grać jako LS lub 9 w meczach ze słabszymi rywalami a jak nie będzie liczb to trzeba się pożegnać

0

@Deathwing112
z zawodnikiem, ale nie klubem
Barcelona też się może doagdać z Carrasco i co z tego

na ten moment jest jasny przekaz albo kasa albo wymiana albo niech spierd...

0

@Bobo25
to co zamiatamy pod dywan sprawę?

a jakby ktoś zginął się pytam 2 razy ale widzę nie udzielasz odpowiedzi?

tak skoro byłaby taka sytuacja i nikt nie chce się przyznać/wydać to siedzieć powinien wszyscy

jak nie wiedział - są kluczyki w biurze, ktoś jedzie bierze kluczyki z biura (to powinno być zapisane kto bierze auto), tak ciężko ustalić w firmie że prowadzić może tylko pan A, a jak ostatecznie prowadzi pan B to chyba w interesie pana B jest aby powiedzieć że to pan B prowadził chyba że chce siedzieć za czyjeś czyny

nawet jeśli w takim wypadku właściciel nie wiedział kto prowadzi a siedziało 3 to powinna być kara dla 3 jak nie chcą się przyznać który to wtedy szybko by im pała zmiękła i sami by wydali kto jechał

nie widzę w tym nic złego, nie może być tak że ktoś cwaniakuje bo próbuje uniknąć kary

pytam się jeszcze raz co jakby to był wypadek ze skutkiem śmiertelnym, też byś chciał aby nikogo nie ukarali bo nikt się nie chce przyznać?
czy lepiej z automatu kara dla 3 osób co doprowadzi do tego że ostatecznie wyda się kto prowadził i kara dla sprawcy

ja nie chce karać nie winnych osób, ale takie coś to jedyny sposób na cwaniaków i tchórzy aby znaleźć faktycznego sprawcę takich wypadków drogowych

0

@Deathwing112
podobno wg kogo?
bo na razie albo płacą, albo Carrasco albo nie ma deal'u

4

Raphinha

może jeszcze nie spełnił w 100% oczekiwań, ale ja na ten moment go nie skreślam

trochę zagubił drybling ale piłki podcinki piękne w pole karne nadal potrafi dogrywać, np. vide do Pedriego piękne podanie z Betisem i kilka takich już piłek potrafił zagrać z głębi a la Messi w tym sezonie

ja bym go zostawił jako zmiennika Dembele bo to zapewnia nam stabilność na tym prawym skrzydle szczególnie że kasa potrzebna na inne miejsce pozycje w zespole - prawa obrona, środek pomocy

0

@Peciak
mam podobne przemyślenie i też kompletnie nie zgadzam się z @JarekS
". Po co na siłę robi Xavi z niego lewego napastnika jeśli w tym sezonie każdy z 5 goli jakie zdobył w tym sezonie nie były z pozycji lewego napastnika." - zanim taką nie prawdę napiszesz może to zweryfikuj wcześniej - vide mecz z Victoria Pilzno

Ferran oczywiście ma świetne wyjście do piłki ale on głównie grywa na LS i na 9 więc chyba to nie powinno być problemem dla niego skoro wielu graczy potrafi tak grać

na PS nie pogra bo jest 2 lepszych graczy tam i obaj muszą zostać jeśli chcemy myśleć o jakichkolwiek sukcesach

a co do Fatiego ja na niego jeszcze liczę, ale po tych kontuzjach jest coś nie tak z nim, ciągle ma jeszcze to odpowiednie ustawianie się na boisku (pilka go szuka) ale jego dynamika i przebojowość jakby trochę zaniknęłuy

mam tylko nadzieję że nie skończy jak Krkić, który też miał wejscie smoka a póxniej bylo już tylko coraz gorzej

6

@shahman
dla mnie pierwszy strój najlepszy:) piękna dziewczyna

0

@FCB_dimiC
18 cali 160
16 cali 120
I przechowywanie jednej pary 80:)
Także ja od kwietnia mniejsza para zimowe bo i tak robię tym drugim ca 1 000 km rocznie:)

0

@FCB24
czerwona? zwykły wślizg nawet nie wiem czy zawsze byłaby tam żółta

0

@shahman
kompletnie zabrał mu ochotę do grania:) pięknie Araujo zagrał

0

@Kamiloza91
fajny piesek mimo wszystko:) ja nie jestem zwolennikiem ras:)
dla mnie pies to pies z rasą bez rasy:) ważne aby był przyjacielem

0

@Bobo25
tak

a co jakby potrącił te osoby na przejściu i by umarły?

to co zamiatamy pod dywan, nie ma sprawy bo jakiś cwaniak nie chce wydać kolegi?

albo może bierzmy wszyscy jak leci samochody z firmy bez dokumentów i rozjeżdżajmy kogo się podoba - w końcu wolno nie!!!
i tak nas nie złapią bo nikt nie poda kto prowadził

a to co mówisz to nie komuna tylko zwykła odpowiedzialność
i wg mnie skoro ktoś utrudnia śledztwo nawet w takiej sprawie to powinien za to odpowiedzieć karą

@gall tak jak podkreślił albo logowania albo odpowiedzialny właściciel skoro nei chce podać nazwiska kierującego

prosta zasada twoje auto to wiesz kto nim prowadzi, nawet w prywatnej firmie

cały czas podkreślam co byś zrobił jakby nic coś się stalo i ktoś umarł?

tez byś umywał ręce?

ale owszem jest takie coś w prawie jak współodpowiedzialność/współudział

albo może

0

@Kamiloza91
słodziak:) jakaś rasa czy po prostu bez rasy:) pytam bo bardzo fajny piesek się wydaje

0

@clyde
bez przesady, bo co bo tamci powiedzili że nic nie dadza i nei zapłacą?

no to pewnie powiemy im do widzenia

wg mnie albo wymiana albo nici z tego deal'u

9

@Kondziubarca
no to niech spier....

a szczerze życzę temu podklubowi miejsca poza TOP4

0

@FCB24
nie po to aby zjaac 2 meijsce w lidze:) gdzie w połowie seoznu byliśmy na który mmeisjcu 8-9?
i to bylo pewne 2 miejsce
więc tak wrócilismy bo moglismy wygrac nawet z takim Realem

0

@Kidd
i chcą betonowego u nas Kessiego

wg mnie Brozović się obroni a w ataku Carrasco się przyda

sądzę że z porządnych transferów latem będzie tylko Inigo Martinez, Moukoko oraz prawy obrońca

nie liczyłbym na pomocnika klasowego w przyszłe lato

poza tym wg mnie jak to bede krótkiego kontrakty z opcja wydłużenia np. to dla mnie ok

tak mamy teraz z Bellerin i Alonso i wiadomo że po roku można ich już pożegnać

6

@Bobo25
ukarać właściciela punktami karnymi, zabraniem prawo jazdy i więzieniem

może wtedy ludziom by to przemówiło do rozumu

wymijanie samochodu na przejściu na pieszych przy przekroczeniu podwójnej ciągłej, gdzie są tylko 2 pasy powinno być traktowane jako próba zabójstwa, a ukrywanie kierującego jako współudział

tak to powinno wyglądać

0

@Tridente2015
no nie do końca bo mimo wszystko wyciągnęliśmy się i zajęliśmy 2 miejsce w lidze
z tego co było na początku sezonu to był powrót

0

@Kidd
wg mnie i Depay i Kessie nic wielkiego w Barcelonie nie zrobią

więc ryzyko nie jest żadne a możemy tylko na tym zyskać

0

@P33ck
Barcelona oczywiście to piorytet:) my akurat kadrę mamy już dobrą:)
Napoli - może nie najlepsza kadra ale jednak w lidze TOP, więc musi być całkiem sensowna, oby tylko Spalleti to dowiózł:)

Arsenal to dla mnie szok, cały czas bo mimo wszystko kadra zdecydowanei nie powala oprócz kilku perełek to są też duże braki

jedynie w Niemczech chyba znów nuda
też Kielce:)

0

@Kidd
nie przesadzaj, aż tak xle oceniasz Carassco i Brozovic?

1

@P33ck
popieram:)

a we Francji OM:) to byłby piekny sezon i jeszcze jakby Barcelona zaszła daleko w LE a LM wygrał ktoś nieoczywisty - jakaś niespodzianka:)

ck w nicku to od Kielc?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?