lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB
wiesz zwyczajnie może niektórzy nie lubią pozerów - mi się to kojarzy z facebookowi zdjęciami z wakacji, samochodów, czy kupy dziecka w nocniku itp.
a fura mi się akurat nie podoba, ale chyba będę tu w mniejszości:)
0
@Tomo1989
n to uruchamiamy tą dźwignię o której pisali podpisujemy piłakrzy i kij im w oko
0
@Criss18Barca
mówiłem Ci że obaj bez problemu awansują
jutro obstawiam walkę o zwycięstwo Kraft, Wellinger i Ryoyu
0
@KrychaFCB
widzę że Tebasa boli że Barcelona może zdobyć mistrzostwo
wg mnie kluby la liga powinny się dogadać i założyć własne rogrywki bez Tebasa i całej świty niech sobie tam gram sam Real
0
@Tomaszekkkkk
no raczej nie
0
@yzyr
jeżeli to prawdziwe to pensje to ca. 250 mln EUR brutto rocznie _ jeszcze amortyzacja do tego trzeba dodac i to jest za duzo? no bez jaj
0
@macio_944
dołączam się do prośby bo o kur...zakrawa o jakiś absurd, bez jaj
0
@Criss18Barca
a Ryoyu w pierwszym treningu 6
obydwaj będą jutro w czołówce, to tylko treningi, niektórzy się prężą a inni próbuje czegoś
2
@Kidd
w LE chciałbym jedynie się pokazać z dobrej strony, czyli przede wszystkim przejść Manchester
jak dla mnie jeśli by wygrali LE i byli w lidze drudzy też OK, bo to oznacza pierwszy koszyk w losowaniu LM:) ale przede wszystkim nastawiam się na mistrzostwo a LE zobaczymy jak będzie:)
2
@Kidd
oby z tytułem Mistrza Hiszpanii:) nawet na PK tak sie nie nastawiam ale mistrzostwo to byłoby coś pięknego:)
0
@Kidd
też uważam żę on może być jeszcze lepszy
liczę w lidze w tym seoznie na 10+g i 10a to byłby wtedy kosmiczny sezon - wg mnie jest w stanie to osiągnąć
0
@AbelKabel
ja zasadniczo też nie lubię w życiu osobistym takich ludzi, ale nie warto bo szkoda czasu
0
@Janiama
to trochę na patologię wygląda, nie podba mi się ten system z belkami
6
@Emhyr
jeszcze się okaże że Dembele zostanie naszą legendą:)
można się śmiać, ale jakby nie było to już chyba 177 meczów i coś koło 40 bramek dla nas, nie wiem ile asyst
coutinhi, griezmann i wielku innych przychodzi i odchodzili a on ciągle tu jest i ciągle gra, jak tak dalej będzie grał to sądzę że do 100 bramek może u nas dobić a i asyst też jest chyba multum
EDIT: transfemarket podaje 41 asyst dla nas wiec pewnie coś koło tego
1
@AbelKabel
zasadniczo nie interesuje mnie czyje to auto, bo też prawdę mówiąc mi nie imponuje to audi, bo szczerze mi się nie podoba, wole większe auta i typ limuzyny, ale nie pisałem tego na forum bo by dopiero się rzucili na mnie:)
ja kiedyś z janasa też się zrzucałem bo wygląda to na trochę takie zachowanie pozerskie, które może sporej części tu na forum zaimponuje bo tu dużo małolatów i maniaków samochodowych co jeżdżą średnimi furami
sam mam nowe piękne wg mnie i dla mnie auto z salonu ale nie przyszłoby mi do głowy wrzucać fotek, bo to moja osobista sprawa i mi ma przede wszystkim sprawiać to przyjemność i radość
w dzisiejszych czasach ludzie chyba trochę bardziej robią coś aby pokazać, zaimponować ludziom którzy i tak dalej nie będą ich lubić niż dla siebie
o taki paradoks dzisiejszych czasów:)
a co do zdania z rodziną to fakt to jest największe osiągnięcie:) mieć zdrową i fajną rodzinę:)
0
@Faro
sądzę że i zdjęcie z kartką nie rozwiąże sprawy:) będą się kłócić wiecznie:)
0
@messicocacola
no nie wiem @AbelKabel ma jednak lepsze auto, więc to jednak nie zazdrość
0
@Tomasson81
aha oki:)
0
czy ja dobrze widziałem że Griezmann i Depay zmarnowali mega okazje- jedne w końcówce meczu a drugi w dogrywce:)
0
@gaucho104
herbata z cukrem, Boże przecież to nie herbata wtedy tylko jakiś napój słodzony
jak chcesz pić herbatę to tylko bez cukru wtedy czuć smak i od tego bym zaczął
0
@Azi
Dzięki za info:)
1
a wiadomo kiedy pierwsze mecze i rewanże?
najlepiej chyba na Osasuna byłoby trafić:)
1
@Comentateiro
Barcelona i Ajax to moje 2 miłości:) zaraz po żonie i dzieciach:)
Ajax ma całkiem fajny skład jak na ligę holenderską
np. 1-4-2-3-1
Rulli
Rensch (Jorge Sanchez)- Timber-Bassey- Wijndal
Edson Alvarez-Kenneth Taylor (Klassen, Grilitsh)
Tadić (F.Conceicao)- Berghuis (Kudus) - Bergwijn (Tadić)
Brobbey (Bergwijn, Lucca)
Tadić woli lewą stronę ale aby grał i Bergwijn i Tadić to mozna ich też tak ustawić
także jak na ligę to dalej powimnni wygrywać szczególnie jak PSV opuścił Gakpo, ale wiadomo w lato potrzeba by było wzmocnić obronę i DPŚ - bo to zdecydowanie najsłabsze formacje i prawy pomocnik z prawdziwego zdarzenie też by się przydał
1
łudziliście się że Atletico przejdzie? oni są tak nijacy że aż żal w tym seoznie
szczerze liczę że spadną poza TOP4 La Liga, a co do meczu mi bylo obojetne kto wyjdzie bo obu zespołów nie lubię
a jak sędziowanie wczoraj?
1
@Comentateiro
kibicuje tej drużynie i nie trudno, już w lidze mistrzów były problemy i wysokie porażki
a w lidze przyszły mecze z lepszymi rywalami jak PSV, Feyyenoord, Twente ale oni nie potralili też pokonnać Volendam czy NEC
piłkarze od dawna kwestionowali warsztat Schreduera i to nawet w mediach otwarcie mówili że nie wiedzą co mają grać, że potrzeba więcej radości w grze itd.
a ostatnio nawet Schreduera zapytał w szatni kto wątpi w ich umeijętności to wszyscy podnieśli ręcę:)
ze strony klubu niepotrzebne ciągnięcie tego trupa przez 2-3 kolejki
owszem Ajax się osłabił po poprzednim sezonie ale nadal na tle ligi wygląda najlepiej teoretycznie i ma kim grać
0
bardzo dobrze, widać było że piłkarze grają na jego zwolnienie już:) jeszcze można uratować sezon:)
0
@Xxxbarca4ever
jak jacyś zawodnicy są w formie jak 2 wymienionych to zasadniczo warunki nie przeszkadzają, a ty wyjeżdżasz z Kubackim, gdzie ani słowa o nim nie wspomniałem z imienia czy nazwiska xD
odniosłem się do naszych skoczków całościowo - że pierwszy lepszy z brzegu przykład jak lubimy usprawiedliwiać porażki, ale ogólnie w sportach i w życiu uważam ze lubimy wymówki jak naród
ty się dobrze czujesz?
2
@Chaoss
przecież to było wiadome:) gość przy kasie, przystojny to oprócz osobowości wyglądać jednak musiała ładnie
0
@Bagsik88
"Grał i za Xaviego słabo" - znajome?
to ci przywowałem liczby za Xaviego
chyba że oczekujesz ze w każdym meczu będzie miał 3 gole i 3 asysty to spoko:)
0
@Xxxbarca4ever
ja się odniosłem tylko do loteryjności konkursu a widzę kogoś już coś boli
Granerund też trenował tydzień?
w wątku odnoszę się do loteryjności a ty wyskakujesz z jakąś formą.
a Kubacki może i dalej lider ale nie wiem czy dociągnie to do końca, wg mnie nie, ale nie o tym dyskusja
a ten argument z Ryoyu:) mówisz o obrońcy PŚ, mistrzu olympijskim i po prostu też lepszym skoczku niż Granerund czy Kubacki
i właśnie cały czas o tym mówię, usprawiedliwianie porażek na siłę:)
brawo prezentujesz typową polską przywarę:)