0

@JimMorrisonFCB
wiesz zwyczajnie może niektórzy nie lubią pozerów - mi się to kojarzy z facebookowi zdjęciami z wakacji, samochodów, czy kupy dziecka w nocniku itp.

a fura mi się akurat nie podoba, ale chyba będę tu w mniejszości:)

0

@Tomo1989
n to uruchamiamy tą dźwignię o której pisali podpisujemy piłakrzy i kij im w oko

0

@Criss18Barca
mówiłem Ci że obaj bez problemu awansują

jutro obstawiam walkę o zwycięstwo Kraft, Wellinger i Ryoyu

0

@KrychaFCB
widzę że Tebasa boli że Barcelona może zdobyć mistrzostwo

wg mnie kluby la liga powinny się dogadać i założyć własne rogrywki bez Tebasa i całej świty niech sobie tam gram sam Real

0

@Tomaszekkkkk
no raczej nie

0

@yzyr
jeżeli to prawdziwe to pensje to ca. 250 mln EUR brutto rocznie _ jeszcze amortyzacja do tego trzeba dodac i to jest za duzo? no bez jaj

0

@macio_944
dołączam się do prośby bo o kur...zakrawa o jakiś absurd, bez jaj

0

@Criss18Barca
a Ryoyu w pierwszym treningu 6

obydwaj będą jutro w czołówce, to tylko treningi, niektórzy się prężą a inni próbuje czegoś

2

@Kidd
w LE chciałbym jedynie się pokazać z dobrej strony, czyli przede wszystkim przejść Manchester

jak dla mnie jeśli by wygrali LE i byli w lidze drudzy też OK, bo to oznacza pierwszy koszyk w losowaniu LM:) ale przede wszystkim nastawiam się na mistrzostwo a LE zobaczymy jak będzie:)

2

@Kidd
oby z tytułem Mistrza Hiszpanii:) nawet na PK tak sie nie nastawiam ale mistrzostwo to byłoby coś pięknego:)

0

@Kidd
też uważam żę on może być jeszcze lepszy

liczę w lidze w tym seoznie na 10+g i 10a to byłby wtedy kosmiczny sezon - wg mnie jest w stanie to osiągnąć

0

@AbelKabel
ja zasadniczo też nie lubię w życiu osobistym takich ludzi, ale nie warto bo szkoda czasu

0

@Janiama
to trochę na patologię wygląda, nie podba mi się ten system z belkami

6

@Emhyr
jeszcze się okaże że Dembele zostanie naszą legendą:)

można się śmiać, ale jakby nie było to już chyba 177 meczów i coś koło 40 bramek dla nas, nie wiem ile asyst

coutinhi, griezmann i wielku innych przychodzi i odchodzili a on ciągle tu jest i ciągle gra, jak tak dalej będzie grał to sądzę że do 100 bramek może u nas dobić a i asyst też jest chyba multum

EDIT: transfemarket podaje 41 asyst dla nas wiec pewnie coś koło tego

1

@AbelKabel
zasadniczo nie interesuje mnie czyje to auto, bo też prawdę mówiąc mi nie imponuje to audi, bo szczerze mi się nie podoba, wole większe auta i typ limuzyny, ale nie pisałem tego na forum bo by dopiero się rzucili na mnie:)

ja kiedyś z janasa też się zrzucałem bo wygląda to na trochę takie zachowanie pozerskie, które może sporej części tu na forum zaimponuje bo tu dużo małolatów i maniaków samochodowych co jeżdżą średnimi furami

sam mam nowe piękne wg mnie i dla mnie auto z salonu ale nie przyszłoby mi do głowy wrzucać fotek, bo to moja osobista sprawa i mi ma przede wszystkim sprawiać to przyjemność i radość

w dzisiejszych czasach ludzie chyba trochę bardziej robią coś aby pokazać, zaimponować ludziom którzy i tak dalej nie będą ich lubić niż dla siebie

o taki paradoks dzisiejszych czasów:)

a co do zdania z rodziną to fakt to jest największe osiągnięcie:) mieć zdrową i fajną rodzinę:)

0

@Faro
sądzę że i zdjęcie z kartką nie rozwiąże sprawy:) będą się kłócić wiecznie:)

0

@messicocacola
no nie wiem @AbelKabel ma jednak lepsze auto, więc to jednak nie zazdrość

0

@Tomasson81
aha oki:)

0

czy ja dobrze widziałem że Griezmann i Depay zmarnowali mega okazje- jedne w końcówce meczu a drugi w dogrywce:)

0

@gaucho104
herbata z cukrem, Boże przecież to nie herbata wtedy tylko jakiś napój słodzony

jak chcesz pić herbatę to tylko bez cukru wtedy czuć smak i od tego bym zaczął

0

@Azi
Dzięki za info:)

1

a wiadomo kiedy pierwsze mecze i rewanże?

najlepiej chyba na Osasuna byłoby trafić:)

1

@Comentateiro
Barcelona i Ajax to moje 2 miłości:) zaraz po żonie i dzieciach:)

Ajax ma całkiem fajny skład jak na ligę holenderską
np. 1-4-2-3-1
Rulli

Rensch (Jorge Sanchez)- Timber-Bassey- Wijndal

Edson Alvarez-Kenneth Taylor (Klassen, Grilitsh)

Tadić (F.Conceicao)- Berghuis (Kudus) - Bergwijn (Tadić)

Brobbey (Bergwijn, Lucca)

Tadić woli lewą stronę ale aby grał i Bergwijn i Tadić to mozna ich też tak ustawić

także jak na ligę to dalej powimnni wygrywać szczególnie jak PSV opuścił Gakpo, ale wiadomo w lato potrzeba by było wzmocnić obronę i DPŚ - bo to zdecydowanie najsłabsze formacje i prawy pomocnik z prawdziwego zdarzenie też by się przydał

1

łudziliście się że Atletico przejdzie? oni są tak nijacy że aż żal w tym seoznie
szczerze liczę że spadną poza TOP4 La Liga, a co do meczu mi bylo obojetne kto wyjdzie bo obu zespołów nie lubię

a jak sędziowanie wczoraj?

1

@Comentateiro
kibicuje tej drużynie i nie trudno, już w lidze mistrzów były problemy i wysokie porażki

a w lidze przyszły mecze z lepszymi rywalami jak PSV, Feyyenoord, Twente ale oni nie potralili też pokonnać Volendam czy NEC

piłkarze od dawna kwestionowali warsztat Schreduera i to nawet w mediach otwarcie mówili że nie wiedzą co mają grać, że potrzeba więcej radości w grze itd.

a ostatnio nawet Schreduera zapytał w szatni kto wątpi w ich umeijętności to wszyscy podnieśli ręcę:)

ze strony klubu niepotrzebne ciągnięcie tego trupa przez 2-3 kolejki

owszem Ajax się osłabił po poprzednim sezonie ale nadal na tle ligi wygląda najlepiej teoretycznie i ma kim grać

0

bardzo dobrze, widać było że piłkarze grają na jego zwolnienie już:) jeszcze można uratować sezon:)

0

@Xxxbarca4ever
jak jacyś zawodnicy są w formie jak 2 wymienionych to zasadniczo warunki nie przeszkadzają, a ty wyjeżdżasz z Kubackim, gdzie ani słowa o nim nie wspomniałem z imienia czy nazwiska xD

odniosłem się do naszych skoczków całościowo - że pierwszy lepszy z brzegu przykład jak lubimy usprawiedliwiać porażki, ale ogólnie w sportach i w życiu uważam ze lubimy wymówki jak naród

ty się dobrze czujesz?

2

@Chaoss
przecież to było wiadome:) gość przy kasie, przystojny to oprócz osobowości wyglądać jednak musiała ładnie

0

@Bagsik88
"Grał i za Xaviego słabo" - znajome?

to ci przywowałem liczby za Xaviego

chyba że oczekujesz ze w każdym meczu będzie miał 3 gole i 3 asysty to spoko:)

0

@Xxxbarca4ever

ja się odniosłem tylko do loteryjności konkursu a widzę kogoś już coś boli

Granerund też trenował tydzień?

w wątku odnoszę się do loteryjności a ty wyskakujesz z jakąś formą.

a Kubacki może i dalej lider ale nie wiem czy dociągnie to do końca, wg mnie nie, ale nie o tym dyskusja

a ten argument z Ryoyu:) mówisz o obrońcy PŚ, mistrzu olympijskim i po prostu też lepszym skoczku niż Granerund czy Kubacki

i właśnie cały czas o tym mówię, usprawiedliwianie porażek na siłę:)
brawo prezentujesz typową polską przywarę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?