lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dembouz1899
dokładnie jedynie Kessie i Pablo mogliby więcej pograć i pewnie ze słabszymi rywalami coś pograją
1
Sofascore - taka ciekawostka żadna z piłek co miał Pedri wg Sofascore to nie była wczoraj setka, wg mnie dziwne
2
OLYMPIQUE MARSYLIA
wreszcie ten klub inwestuje w piłkarzy i wygląda to już fajnie
Clauss, Vertout, Ounahi, Guendouzi, Tavares, Alexis Sanchez, Malinovsky, Bailly, Payet, Kolasinac
na prawdę już fajnie wygląda ten skład:)
teraz nabyli Ounahi, Malinovsky i Vitinha (to na razie zagadka bo jeszcze nie grał)
wygląda to obiecująco:) po mistrzostwo Francj:)
a ty @Ojciec5tkidzieci zadowolony ze składu i gry?
2
FC Barcelona - odpoczynek piłkarzy
na razie tylko ter stegen zagrał wszystko w lidze - 1 710 minut,
dużo grał też Pedri - 1 454, Lewy, Busi, De Jong, Balde, Gavi - wszyscy w przedziale 1300 -1200 minut
dla porównania Real Vinicius 1582, Valverde 1444, Alaba 1347
Militao, Mendy, Kroos, Rodrygo, Rudgier, modrić 1200-1050 minut
na ten moment nie są to różnice znaczące
u nas przede wszystki więcej musi grać Kessie czy Pablo Torre i mam nadzieję że w meczach z Cadiz, Almeria itp,. trochę pograją więcej
odpocząc musi u nas przede wszystkim Pedri
1
@pioz123
tak też oki:) kilki zawodnikom trzeba dać odpocząć bo potem Villarreal i Manchester:)
0
@Ziemny
Kounde, Araujo, Balde, Busi, Pedri - odpoczywaja w takim zestawieniu
mało ci? mądre rotacje to nie roptacje gdzie wymienaisz 11 piłakrzy na raz tylko 2-3-4 czy 5
1
i dopiero teraz z Sevilla u siebie będzie można lekko po rotować skałdem
widziałbym
Ter Stegen
S. Roberto - Garcia- Christensen-Alba
Kessie- De Jong- Gavi
Raphinha- Lewy-Fati
0
@Pawlusek
liczę na remis:)
1
No i co? Pewne zwycięstwo po dobrej grze:) czy maruderzy nadal będą narzekać na styl?
Pewnie Ćwiąkała i tym podobni powiedzą że Barcelona grala słabo i ogólnie Real który mam nadzieję dziś zremisuje grał lepiej wg nich.
ale jak to mówią psy szczekają a karawana jedzie dalej:)
po mistrzostwo Hiszpanii Barcelono kochana:)
Vamos:)
1
@Nazio87
dalej możesz kupić chleb w piekarniach sieciowych po 3-4 zl i pączki pewnie po 2 zł i wyjdzie ci 7-8 zł
ja też różne rzeczy pamiętam jak chrupki Lays po 1 zł:) a chyba nawet mniej jak były małe paczki:)
1
@Nazio87
ale co w tym dziwnego pączki po ile 2,5? chleb za 6 zł?
to nie jest jakiś kosmos
1
@panczo @Emhyr
Kante 3 lata młodszy, Parejo 2 lata młodszy niż Busi
wiadomo nie rozwiązanie docelowe ale trochę wydłużenie jednak czasu na znalezienie docelowego zawodnika
jakich piłakrzy bym chciał gdyby była taka możliwość Rodri, Veratti, Enzo
a nad jakimi bym się zastanowił Edson Alvarez, Ndidi
choć kurat tą pozycję najsłabiej śledzę i nie mam wielkiego rozeznania
a co do zagadek właśnie chodziło mi o to że nie śledzę aż tak tej pozycji
0
Merino
piłkarz na wielki klub wg Was czy nie? w Barcelonie by się przydał?
3
@Emhyr
z tej listy to chyba Brozović, Kante
Amrabat dla mnie zagadka - nie wiem na co go stać
Zubimedni - też nie wiem na co go stać
0
@GuerillaAthletic
dzięki
0
@GuerillaAthletic
a to są jeszcze skupy butelek?
3
@Kgorecki2500
a drwal ile? u mnie w burgerowniach ceny 25-35, kebab jeszcze taniej ale mniejsze miasto
3
@Kgorecki2500
czyli jednak są jakieś promocje, wiesz ja nie chodza do takich miejsc ale czasami mi się pojawi jakaś reklama, może dlatego że z psyszne.pl zmaawiam czasami jedzenie
zawsze kojarzylo mi sie że jest tam tanio ale jak na jakiejs reklamie widzialem coś za 30 zl to trochę przesada porównujac do kebab lub burgerowania
9
MC Donald's, KFC - to chyba się już nie opłaca kupować
o ile kiedyś te rzeczy były tanie o tyle teraz jak czasami mi się przewijają gdzieś reklamy to wydaje mi się że z kasowego punktu widzenia nie opłaca się tam już kupować
w KFC widzę jakiś podwójny grander 32 PLN a zwykły 27 PLN, to już w burgerowni w swoim miescie znajde w takich pieniadzach burgera albo kebaba tańszego
duże są te grandery? to coś jak burger z burgerowni czy mniejsze coś?
0
@Champs_Elysees
haha ukarania:) dobre
0
@The_Man
też na to liczę:) po mistrzostwo Hiszpanii:)
0
@Rewolucja123
a ja liczę że Gavi i Kounde zagrają dziś
odpoczywać to mogą w meczu z Sevillą u siebie a nie z Betisem a Gavi najlepiej jakby wyczyścił kartki dziś
Betis jest groźniejszy niż słaba Sevilla w tym sezonie
5
@IronSanHybrid
czyli tylko Konfederacja się zachowała przyzwoicie
0
@IronSanHybrid
KO wstrzymało się, nie wiem jaki to ma wpływ? znasz się potem % za liczy się od całości uprawnionych czy tylko od tych co nie wstrzymali się od glosu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Enerio
biedronka, lewiatan - zwykłe prawdziwe masło 83 czy tam 85% jest za 5,99 PLN:)
także można kupić taniej
owszem w jakieś mega piekarni jest droga, pytanie tylko czy warto i czy chcesz tyle płacić
kawę też można kupić drogo np. 15 zl za 100g, choć to i tak tanio u mnie w okolicy, a można zwykłą w sklepie za 15 zł kilogram
ale do jednego sie zgadzam wszystko drożeje i duzy na to wplyw mają rządzący
0
@Enerio
trochę przesadziłeś bo i masło jest po 6 zł spokojnie a i chleb za 4-5 złoty spokojnie kupisz
0
@FCB24
sądzę że trener reprezentacji brazylii i xavi maja inne zdanie niż ty
0
@Lionel_Messi10
to się kłóć, dyskusja wyjaśniona argumentami na twoją niekorzyść
nikt nie mówi że nie wydajemy ale to Chelsea, United najbardziej psują rynek i co do tego nie ma wątpliwości, potem City, Arsenal i PSG i dopiero my
0
@Zoker
-970 to nadal spor więcej niż - 660, więc chyba nie wiecej albo masz problemy z matematyką:)
poza tym czemu nie licząc? to co może z Barcelony też wyjmiesz jakiś sezon
śmieszny jesteś próbując udowodnić coś gdzie nie masz racji