lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
polski odpowiednik Realu to.. Legia
0
@gaucho104
tak jak mówię może się tak zdarzyć, jeśli to jakis podstawowy pracownik biurowy
sam jestem z branży finanse i mam dużo więcej, więc biurowy to dla mnie szerokie pojecie i bardziej rozumiem jako kadry i pałce czy pracownik administarcji publicznej to wtedy pełna zgoda
1
@bartas97
ja kibic Korony ale podoba mi się sposób budowania zespołu z Częstochowy, fajny zespół, aż się im kibicuje nie to co ta obrzydła Legia
0
@Mezocyklon87
coś w tym jest w finale samym byli chyba z 4,5 razy
teraz doszedł Remili po sezonie Ludovic Fabregas do nich przejdzie kto wie:) może za rok wreszcie powalczą
1
@Cygan BRC
wczoraj był lepszy ananas, każdy kij ma 2 końce na pytanie ile końców ma 7,5 kija baba odpowiedziała 15:)
3
@bartas97
oby wygrali i zdobyli tytuł Mistrza Polski:) chciałbym ich widziec w przyszłym roku w LM W FAZIE GRUPOWEJ:)
1
PIŁKA RĘCZNA LM
Wczoraj swój mecz z Elverum wygrał najlepszy zespół na świecie obecnie FC Barcelona 40-30:)
Powiększyli tym samym przewagę w swojej grupie i pewnie zmierzają po pierwsze miejsce:)
2 w grupie B ligi mistrzów jest Industria Kielce, która przegrała wczoraj mecz na szczycie z TKW Kiel, ale wobec wpadki Nantes wydaje sie że też zajmie pewnie 2 miejsce w Grupie B
w Grupie A przewodzi PSG, przez Veszprem i Magdeburg - te 3 zespoły maja sporą przewagę nad resztą
7 miejsce w tej Grupie zajmuje drugi polski klub Wisła Płock która wczoraj sensacyjnie wygrała u siebie z Magdeburg 25-24
z każdej z 2 grup do ćwierćfinałów awansują po 2 najlepsze zespoły, zespoły z miejsc 3-6 zagrają w play off o awans do ćwierćfinałów
na dziś w ćwierćfinałach są PSG, Veszprem, Barcelona, Industria Kielce
w Grupie A- Wisla jest blisko 6 miejsca dajacego prawo gdy w play off o awans do ćwiećfinalu:)
warto dodać że będący na granicy finansowej Industria Kielce w tym tygodniu sprzedała Remili do Veszprem, aby uratować skład do końca obecnego sezonu w oczekiwaniu na nowego sponsora - oby w końcu znaleźli:)
0
@LaRoja
pewnie tak, ale sądzę że tu błędy/przekręty sędziowskie zadecydowały - to jakich karnych nam nie gwizdano w tej edycji w erze VAR jest nie do pomyślenia
2
@gaucho104
nie no teraz podałeś jakiś abstrakcyjny przyklad, spawacz pewnie jakieś specjalne uprawnienia itp, nie wiadomo też czy podałeś burtto czy netto, jesli bruto to jest to możliwe w nettto troche nie chciałoby mi się wierzyć bo mój ojciec jest z branży i tyle spawacze nie dostają
ale fakt jest taki że jednak praca umysłowa najczęściej przynosi więcej kasy - jesli mówimy o dobrych specjalistach i menadżerach to już są to fajne pieniądze a co dopiero dyrektorzy itp.
owszem mając fach w ręku i np. własną działalność też można bardzo fajnie żyć i duzo zarabiać
ale o ile dobrze zrozumiałem @RomanHoffer to on chyba pracuje jako zwykły pracownik produkcji? mylę się więc od takiego stanowiska raczej ciężko wymagać większej kasy, i raczej ciężko się w takim miejscu rozwijać? chyba że na mistrza/kierownika czy jako to się tam mówi
może powinien pomysleć właśnie o jakiś kursach na spawacza? jazdy wózkiem widłowym itp. w magazynie wiadomo więcej nie zarobi też chyba że byłby jakimś potem kierownikiem magazynu to pewnie z 5-6 na rękę by zarobił, albo właśnie spawacz też większa kasa powinna być, a może pójść w coś co zawsze będzie potrzebne ale nie ma aż takiej konkurencji - operator dźwigu czy coś
na samej produkcji jesli nie będzie mistrzem, kierownikiem czy czymś takim na więcej nie ma co liczyć
2
@FCBparasiempre
legenda holenderskiej piłki:) twórca futbolu totalnego:) ależ on miał wpływ na rozwój futbolu w Holandii
2
@pt9
pamiętam go bardzo dobrze bo był zabawny:) nauczyciel a la uciekam przed kanarami
0
@pt9
i co mówił że zawsze miał łeb do interesów:)
0
@Criss18Barca
byłoby fajnie ale w to wątpię, wg mnie Dawid to nie jest skoczek takiego kalibru
ale uważam też że Granerund albo przed MŚ albo tuż po osłabnie
co do USA to uważam że Kraft, Wellinger, Ryoyu i możliwe że jeszcze tu Granerund będą rozdawać karty, ale jak będzie to się okaże
0
@Criss18Barca
to tylko treningi, choć obstawiam że nie wygra tu konkursu
15
@RomanHoffer
za bardzo nasłuchałeś się dzisiejszych ludzi i świata co patrzą na ludzi przez pryzmat pieniędzy
a nie pieniądz jest miarą człowieka, ani tego czy jest madry, a nawet zaradny
to dobrze że jesteś ambitny, może uda ci się znależć inną pracę, jakieś inne kwalifikacje aby wiecej zarabiać jeśli czujesz że potrzebne ci to do osiągnięcia celów
bo pieniądze jedynie są potrzebne do tego aby coś kupić co ci sprawi przyjemność, ale nei zawsze to jest najważniejsze
czasami małe rzeczy bardziej cieszą niż rzeczy materialne:)
chce tylko powiedzieć dąż do celu ale bez zbytniej presji:) a pewnie natrafi ci sie oakzja aby mieć lepszą pracę
44
@RomanHoffer
tak jak myślałem rzuci się dużo cwaniaków a pewnie większość z nich zarabia podobnie albo niewiele więcej niż Ty
najniższa krajowa to ile 2700 chyba? głowa do góry nie jest tak źle, poza tym chyba nie o to chodzi w zyciu aby się dorobić
2
Ćwiękała chyba się za dużo naczytał komentarzy o sobie
tu nie chodzi aby być czyimś kibicem, ale jak jakiś zespół gra dobrze, można narzekać ale bilans 17-2-1 jak chcą niektórzy malkontenci nie bierze się z przypadku, to ciężko się ostatnio go słuchało jak wychwalał Real będący drugi w lidze a o Barcelonie będącej liderem mówił się słabo
no trochę o groteskę i stronniczością to zalatywało
2
@Ojciec5tkidzieci
brawo OM, paryski sztuczny twór pokonany, super widok:)
0
@gumaz
leniwe ze skwarkami i smietaną:) choc nie wiem czy to dziwne, ale genialne w smaku
2
@FcPortoFan1999
dokładnie, 100% za SL
1
@SuperPatsonFCB
no tak chodzi o hajs aby np. nasz Barcelona miała kasę i możliwość przeprowadzania transferów, a nie jak teraz że UEFA zabiera sporo kasy dla siebie za nic właściwie
a potem mamy takie kwiatki że Barceloan nie może resjtrować graczy a takie PSG czy City są właściwie nietykalne w tej kwestii czy Chelsea ostatnio
no chyba ci piłkarze co do nich przyszli nie graja za darmo?
wiem że to kwestia FFP La Ligi ale UEFA skoro la liga jest pod agendą UEFA chyba powinna mieć na nich wpływ
niby są dochodzenia wobec City czy PSG, ale co one dadzą? wierzysz że coś dadzą? ja nie, pewnie śmieszna kara finansowa i romantyzm futbolu wygrywa:)
też lubie takie historie małych lub mniej oczywistych klubów, ale niech one na to zasłużą, a nie wyniku losowania, jak ktoś jest dobry jak Ajax kilka sezonów temu itp. historie to i z Realami itp. sobie poradzi
bo potem są mecze jak Brugia Benfica co nikogo nie elektryzują. gwarantuje ci że gdyby grupy były 8 zespołowe np. do Brugia pomimo dobrej jesieni nigdzie by nie wyszła z grupy bo to nie ten poziom, a takto mieli grupę z Porto, Bayerem i śmiesznym Atletico z tego sezonu
a co do wielkich meczów, one też pewnie nie potarzałby się się co roku wszystkie, ale Barcelona pewnie raz na 2-3 lata spotkałaby się z City itp. a nie raz od wielkiego dzwona na 8-10 lat
dla mnie to jest elitarność, rywalizacja najlepszych
1
@Kidd
dobrze zrobiłeś zdrowie najważniejsze, ma się tylko jedno
tak jak czas z rodziną
pracuję w korpo, też próbują czasami mi wejść na głowę, ale od dłuższego czasu mam to w nosie, nie podoba im się to mogą znaleźć kogoś innego a ja inną pracę:)
wolny czas wolę spędzić z żoną i dziećmi:)
4
@SuperPatsonFCB @Kgorecki2500
1) no nie bo dostęp bedzie miał każdy, będą kwalifikacje itp., odeśli od pomysłu elitarności
2) odejście od UEFA
3) więcej zapewnionych meczów w Europie - grupy będą większe, nie trzeba będzie latami czekać na mecz np,. Barcelona - City, tylko będą mecze miedzy najlepszymi częściej
4) Grupa/grupy będą większe - awansowac do fazy play off będą wiec najlepsi rzeczywiscie, a nie jak dotychczas gdzie w jednej grupie LM masz Byaern, Barcelona, Inter a w drugiej Brugia i tym podobne zespoły, przez nawet majac kontuzje grajac więcej meczy w grupie będzie to bardziej miarodajne i odzwierciedlajace siłę
5) czy słabsze kluby ucierpią? może tym że będą musiały się wykazać że na prawde są silne a nie tylko fartem w losowaniu
jak dla mnie Superliga to świetny pomysł:)
same plusy
14
@Kgorecki2500
lepsze to niż rozrywki pod skorumpowaną UEFA
co ty masz do Superligi? świetny pomysł to jest
1
@koksik2700
mi się to podoba:)
1
@Bulbazaur17
samemu to będę ogarniał ekipy:) w tych kwestiach nie jestem zdolny ani czasu bym nie miał
ale ogarnąłem wykończenie nowego mieszkania to i ogarnę to:)
zawsze przed wszystkim jest strach, kupując mieszkanie deweloperskie masz tylko ściany puste:) i też czekasz aż ktoś zrobi a ja się nie znam kompletnie i tylko patrzyłem czy równo i ładnie wyszło:)
jeden plus że jakieś rzeczy już wiem i przy domu zrobię inaczej:)
pozdro
1
@kuczyniak
może, chociaż na ten moment to będzie przewidziane miejsce na szpargały - ozdoby świąteczne itp.:)
pozdro
5
@Maker0
aż zawsze mi się łza kręci w oku od takich historii, masakra
1
@kuczyniak
no to duże rzeczywiście:) ja 150 +45 garaż:) parterówka
powodzenia
1
@KmN
a no widzisz to źle kojarzyłem:) czy zwykły, każda umiejętność jest przydatna ja np. chciałbym umieć trochę z elektryki czy stolarki a nie mam do tego umiejętności:-p
powodzenia i gratuluje